Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Fotografijos parodos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Fotografijos parodos

    Gaunu nemažai informacinių pranešimų apie fotografijos parodas. paprastai juos persiunčiu draugams, kurie domisi fotografija. Gal kam įdomu?

    Šiandien gavau:

    Kovo 22 d., ketvirtadienį, 17 val. Kauno įvairių tautų kultūrų centre atidaroma G. Česonio fotografijų paroda.

    Jei kas norit daugiau info, rasykit email, ir persiųsiu visą pranešimą.

    Paroda bus eksponuojama iki balandžio 12d.
    Paskutinis taisė Akvile; 2007.03.16, 11:11. Priežastis: info papildymas
    Linkėjimai,
    Akvilė

    #2
    O geras. Gal gali pasakyti, kur reikia užsiregistruoti, kad gautum tą info? O gal man persiųstum?

    Comment


      #3
      Parašė Paulius Rodyti pranešimą
      O geras. Gal gali pasakyti, kur reikia užsiregistruoti, kad gautum tą info? O gal man persiųstum?
      Nezinau, kur registruotis reikia as gaunu i bendra darbovietes pasta, kur daug visokios info suplaukia

      parasyk savo email, kad galeciau "forwardint" laiska, nes ten yra pranesimas ir keletas autoriaus nuotrauku
      Linkėjimai,
      Akvilė

      Comment


        #4
        radau kazkoki tavo email'a ir issiunciau
        gali ieskot
        Linkėjimai,
        Akvilė

        Comment


          #5
          tu tik apie parodas kaune gauni?
          You might surprise yourself.

          Miestai.net FB

          Comment


            #6
            daugiausiai info gaunu apie viska, kas vyksta kaune. Kartais imetama ir apie kitu miestu renginius, bet retai....
            Linkėjimai,
            Akvilė

            Comment


              #7
              tai jeigu gausi kokios info apie fotoparodas vilniuje - atsiūsk ok?
              You might surprise yourself.

              Miestai.net FB

              Comment


                #8
                ok
                Linkėjimai,
                Akvilė

                Comment


                  #9
                  Akvile, parodos Kaune manęs nedomina, bet ačiū už pastangas (laiško visgi negavau ), jei gauni tik apie Kauną man gali nesiųsti. Tiesiog neišeis ten nuvykti.

                  Comment


                    #10
                    Ne paroda, bet ateityje bus įdomu ir naudinga

                    A. Stubros fotoarchyvas gali tapti prieinamas kiekvienam


                    Šeštadienį Klaipėdos visuomenė su didele meile ir pagarba į amžinojo poilsio vietą išlydėjo tikrą klaipėdiškį ir miesto patriotą, ilgametį miesto augimo ir istorijos momentų fiksuotoją Albiną Stubrą. Jis daugelio klaipėdiečių širdyse paliko gražius prisiminimus, o spintose - tūkstančių nuotraukų negatyvus.

                    Tai viso jo gyvenimo įdirbis. Ką su archyvu ketina daryti A. Stubros artimieji?

                    "Apie nuotraukų likimą ne kartą kalbėjomės su tėvu,- sakė jo duktė Rasa Marcinkevičienė. - Tėvas archyvo nenorėjo atiduoti nei bibliotekoms, nei muziejams. Jis buvo įsitikinęs, kad perduoti negatyvai bibliotekoje ar muziejuje tiesiog dūlėtų niekam neprieinami ir nenaudojami. Apsisprendėme archyvus tvarkyti patys. Turim viziją, kad tėvo darytos nuotraukos turėtų būti publikuojamos interneto tinklalapyje. Ir jos būtų prieinamos kiekvienam. Tokį darbą jau esame pradėję".

                    Pasak R. Marcinkevičienės, jau nuskenuota 7000 negatyvų. "Bet tai tėra vos viena negatyvų dėžutė, o jų - keli šimtai. Ir jų tvarkymas - skenavimas, sisteminimas, archyvavimas vien šeimos jėgomis užtruktų kelias dešimtis metų. Be to, sukauptas archyvas nėra vienodai reikšmingas. Yra tikrai istoriškai svarbių nuotraukų, o yra tiesiog gražių. Taigi teks gerai padirbėti, atrenkant reikšmingus kadrus", - kalbėjo su archyvu jau padirbėjusi R. Marcinkevičienė. Jai talkininkauja ir vyras, ir kompiuteristas sūnus Domas.

                    R. Marcinkevičienė sakė, kad iš tikrųjų su artimaisiais tolesnius archyvų tvarkymo reikalus svarstyti pradės gal po kelių mėnesių. Tuomet turėtų apsispręsti - gal su kreiptis į kokius nors fondus, gal paramos prašyti iš miesto valdžios, o gal talkos sulauktų ir iš fotografų draugijos.

                    Gražina JUODYTĖ
                    www.ve.lt

                    Teko ir man į A. Stubros objektyvą papulti...
                    GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                    Comment


                      #11
                      Nors pirmą kartą apie jį girdžiu, bet vistiek gaila gal kur internete yra jo nuotraukų?
                      You might surprise yourself.

                      Miestai.net FB

                      Comment


                        #12
                        Anksčiau (į pensiją prieš kelis metus išėjo) miesto laikraščiams fotografuodavo, tai gal ten kažkiek yra, o atskirai nežinau ar yra.
                        GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                        Comment


                          #13
                          Kovo 22 d. Rygoje atidaroma nuotraukų paroda „Baltijos šalių karinis bendradarbiavimas“. Renginyje planuojama dalyvaus krašto apsaugos ministras Juozas Olekas, kariuomenės vadas generolas majoras Valdas Tutkus, Latvijos gynybos ministerijos ir kariuomenės vadovybė, taip pat Estijos gynybos ministerijos atstovai.
                          Linkėjimai,
                          Akvilė

                          Comment


                            #14
                            Už Kauno rotušės, ryšių istorijos muziejaus konferencijų salėje, nuo vakar kabančioje parodoje galite pamatyti 3 mano darbus

                            Comment


                              #15
                              Parašė Aug1z Rodyti pranešimą
                              Už Kauno rotušės, ryšių istorijos muziejaus konferencijų salėje, nuo vakar kabančioje parodoje galite pamatyti 3 mano darbus
                              Sveikinu!Tai pirmas kartas,kai tavo darbai eksponuojami viešai?
                              Mano darbai deviantart'e

                              Comment


                                #16
                                Parašė osiz Rodyti pranešimą
                                Sveikinu!Tai pirmas kartas,kai tavo darbai eksponuojami viešai?
                                Antras

                                Comment


                                  #17
                                  O ten koks nors konkursas vyko ar kaip?Labai smalsu pasidarė
                                  Mano darbai deviantart'e

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė osiz Rodyti pranešimą
                                    O ten koks nors konkursas vyko ar kaip?Labai smalsu pasidarė
                                    Kauno konkursas, dabar geriausi darbai eksponuojami minėtoje vietoje... Vertinimo komisija iš fotomenininkų sąjungos Konkursas iki 19 metų, man pačiam 16

                                    Comment


                                      #19
                                      Taip ir toliau
                                      Mano darbai deviantart'e

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė Aug1z Rodyti pranešimą
                                        Kauno konkursas, dabar geriausi darbai eksponuojami minėtoje vietoje... Vertinimo komisija iš fotomenininkų sąjungos Konkursas iki 19 metų, man pačiam 16
                                        Šaunuolis.
                                        ______________
                                        The Division Bell

                                        Comment

                                        Working...
                                        X