Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[ŠIA] Šiaulių eismas ir infrastruktūros projektai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    [ŠIA] Šiaulių eismas ir infrastruktūros projektai

    Parašė Vaidele
    as manau jei pramones rajone pastatys stai toki pastata tai ir gatves turetu praplatint, nes kitaip tai dvigubai didesni kamsciai turetu buti
    Tai, kad jau praplatino ir Pramones gatve, ir Tilzes(nuo viaduko i pietinio puse).
    www.lt-lv-forum.org/

    #2
    Parašė AIRzol
    Tai, kad jau praplatino ir Pramones gatve, ir Tilzes(nuo viaduko i pietinio puse).

    Zinau , bet nevisa pramones gatve. Tik iki norfos. O jei vaziuoji is pramones rajono i pietini ar i centra po 16-17 val. tai kamsciai dideli oi dideli
    Yours sincerely,
    Vaida.

    Comment


      #3
      Parašė AIRzol
      Tai, kad jau praplatino ir Pramones gatve, ir Tilzes(nuo viaduko i pietinio puse).
      tai kad nevisa pramones g. praplatino atrodo tik nuo metalistu g. iki isradeju g. atkarpa.
      W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
      Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
      Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

      Comment


        #4
        Parašė rastaman
        tai kad nevisa pramones g. praplatino atrodo tik nuo metalistu g. iki isradeju g. atkarpa.
        Zinau, kad nevisa, bet nuo Tilzes iki Norfos tai yra
        www.lt-lv-forum.org/

        Comment


          #5
          Parašė AIRzol
          Zinau, kad nevisa, bet nuo Tilzes iki Norfos tai yra
          tai kad ne, nuo sporto rumu iki statoil degalines tas tarpas yra rekonstruotas
          W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
          Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
          Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

          Comment


            #6
            Parašė rastaman
            tai kad ne, nuo sporto rumu iki statoil degalines tas tarpas yra rekonstruotas
            tavo tiesa. Bet nuo Tilzes iki Norfos vistiek eina pakankamai platus kelias
            www.lt-lv-forum.org/

            Comment


              #7
              nu bet vistiek ten susidaro kamsciai
              Yours sincerely,
              Vaida.

              Comment


                #8
                Parašė Vaidele
                Zinau , bet nevisa pramones gatve. Tik iki norfos. O jei vaziuoji is pramones rajono i pietini ar i centra po 16-17 val. tai kamsciai dideli oi dideli
                Siauliuose esu pragyvenes beveik visa savo gyvenima, bet nei karto, pabreziu, nei vieno vienintelio karto nesu mates kamsciu. Net neisivaizduoju, kokiu budu, kokioje vietoje, ten galetu masinos nepravaziuoti

                Comment


                  #9
                  Parašė Didmiestis
                  Siauliuose esu pragyvenes beveik visa savo gyvenima, bet nei karto, pabreziu, nei vieno vienintelio karto nesu mates kamsciu. Net neisivaizduoju, kokiu budu, kokioje vietoje, ten galetu masinos nepravaziuoti
                  Kada paskutini syki Didmiestis, buvai Siauliuose?
                  W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
                  Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
                  Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

                  Comment


                    #10
                    Parašė rastaman
                    Kada paskutini syki Didmiestis, buvai Siauliuose?
                    2004 vasara sveciavausi gimtajame mieste. Nemanau, kad per 2 metus situacija taip pasikeite, kad Siauliuose kamsciai atsirado. Beje, per tuos 2 metus gyventoju dar pamazejo- automatikskai tas veda prie masinu skaiciaus sumazejimo! Pries kelis menesius atvaziavo mano draugo sesuo i Chicago, tuo paciu atsivezdama svieziu naujienu is Lt ir Siauliu. Ji sake, kad Siauliuose labai jauciasi gyventoju trukumas: gatves tuscios, pietiniame daug butu nebegyvenamu ir pan.

                    Comment


                      #11
                      Parašė Didmiestis
                      2004 vasara sveciavausi gimtajame mieste. Nemanau, kad per 2 metus situacija taip pasikeite, kad Siauliuose kamsciai atsirado. Beje, per tuos 2 metus gyventoju dar pamazejo- automatikskai tas veda prie masinu skaiciaus sumazejimo! Pries kelis menesius atvaziavo mano draugo sesuo i Chicago, tuo paciu atsivezdama svieziu naujienu is Lt ir Siauliu. Ji sake, kad Siauliuose labai jauciasi gyventoju trukumas: gatves tuscios, pietiniame daug butu nebegyvenamu ir pan.
                      Nu ka as zinau Didmiesti, bet pavyzdziui jei tau reikia kokios duonos apie 17-18 val. tai geriau neik i parduotuve, nes eiles dideles ( Cia apie iki gardino gatveje). Sauluteje sestadieni pastoviai eiles ( cia kur netoli mildos yra), zmones grudasi. O neduok dieve jei kokios sventes tai zmoniu visada daug buna. Kas del masinu, tai tikrai ju daugeja. Pramones gatvej darbo dienom apie 17 val. pastoviai kamsciai ( nu aisku netokie kaip vilniuj ), bet kaip siauliams tai dideli kamsciai. O zmoniu gatvese tai tikrai pakankamai, tai akivaizdziai matosi is Eziuko nuotrauku http://tinkle.miestai.net/showpost.p...7&postcount=50

                      P.S. geriausi tai kai grysi tai ir viska pamatysi

                      P.P.S.S. beto vasara buna kitaip, nemazai studentu isvaziuoja, daug kas atostogauja vasara miestas tustesnis buna
                      Paskutinis taisė Karolis!; 2006.04.27, 23:46.
                      W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
                      Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
                      Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

                      Comment


                        #12
                        Parašė Didmiestis
                        2004 vasara sveciavausi gimtajame mieste. Nemanau, kad per 2 metus situacija taip pasikeite, kad Siauliuose kamsciai atsirado. Beje, per tuos 2 metus gyventoju dar pamazejo- automatikskai tas veda prie masinu skaiciaus sumazejimo!
                        Va čia tai klysti. Gyventojų skaičius mažėja, bet mašinų skaičius - ne.

                        Pavyzdžiui, senesni duomenys. Šiauliuose 2003/2004 metais buvo mašinų:
                        2003 44061
                        2004 46176

                        Nors 2003/2004 -ais gyventojų sumažėjo.

                        Tas pats bus ir su 2005-2006 metais.

                        Nors man irgi atrodo, kad tokio dydžio mieste neturėtų būti kamščių, bet kadangi neteko būti Šiauliuose, tai nieko šia tema pasakyti negaliu.

                        Comment


                          #13
                          Parašė rastaman
                          NU ka as zinau Didmiesti, bet pavyzdziui jei tau reikia kokios duonos apie 17-18 val. taio geriau neik i parduotuve, nes eiles dideles ( Cia apie iki gardino gatveje). Sauluteje sestadieni pastoviai eiles ( cia kur netoli mildos yra), zmones grudasi. O neduok dieve jei kokios sventes tai zmoniu visada daug buna. Kas del masinu, tai tikrai ju daugeja. Pramones gatvej darbo dienom apie 17 val. pastoviai kamsciai ( nu aisku netokie kaip vilniuj ), bet kaip siauliams tai dideli kamsciai. O zmoniu gatvese tai tikrai pakankamai, tai akivaizdziai matosi is Eziuko nuotrauku http://tinkle.miestai.net/showpost.p...7&postcount=50

                          P.S. geriausi tai kai grysi tai ir viska pamatysi

                          P.P.S.S. beto vasara buna kitaip, nemazai studentu isvaziuoja, daug kas atostogauja
                          Nesakau, kad Siauliai yra miestas-vaiduoklis, jokiu budu taip nera, bet man tiesiog sunku isivaizduoti masinu spustis Siauliuose. Asmeniskai as is betkokios Siauliu vietos i kita miesto dali/rajona/vieta nuvaziuodavau per 10minuciu ar maziau. Iki centro is bet kur gali per 5 minutes su masina nuvaziuoti. Net mano tevas yra pasakes, kad Siauliai yra tobulo dydzio miestas gyvenimui- labai kompaktiskas ir patogus, nes nera dideliu sunkumu nuvaziuoti is Akliuku ar kokio medelyno i pietini per 10 minuciu
                          Kalbant apie Vilniu, tai tenai irgi neteko man kamsciu matyti. As pirma karta suvokiau pati zodi kamstis, kai dar neprabegus pimajai mano gyvenimo didmiestyje savaitei, man teko tiesiogine sio zodzio prasme pasedeti virs 5 valandu istrigusioje greitkelyje masinoj ir vargu ar viena mylia nuvaziuoti!

                          P.S. bet kaip jau sakiau, cia yra mano asmenine nuomone, kurios as niekam nepersu ir tikiuosi, kad forumo dalyviai manes "nenukryziuos", nes nenorejau nieko izeisti!!!

                          Comment


                            #14
                            Parašė Didmiestis
                            Nesakau, kad Siauliai yra .............
                            P.S. bet kaip jau sakiau, cia yra mano asmenine nuomone, kurios as niekam nepersu ir tikiuosi, kad forumo dalyviai manes "nenukryziuos", nes nenorejau nieko izeisti!!!
                            Niekas neisizeide, tiesiog nesakau kad, ant kiekvieno kampo yra kamsciai, tiosiog tam tikrose vietose buna toks reiskinys tam tikru laiku
                            W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
                            Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
                            Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

                            Comment


                              #15
                              Parašė Edd
                              Va čia tai klysti. Gyventojų skaičius mažėja, bet mašinų skaičius - ne.

                              Pavyzdžiui, senesni duomenys. Šiauliuose 2003/2004 metais buvo mašinų:
                              2003 44061
                              2004 46176

                              Nors 2003/2004 -ais gyventojų sumažėjo.

                              Tas pats bus ir su 2005-2006 metais.

                              Nors man irgi atrodo, kad tokio dydžio mieste neturėtų būti kamščių, bet kadangi neteko būti Šiauliuose, tai nieko šia tema pasakyti negaliu.
                              Gal ir padaugejo automobiliu jeigu taip raso, bet vistiek man sunku kamscius Siauliuose matyti. Gal kaip rastman sako, reikes paciam isitikinti, kai kita karta nuvaziuosiu. Gal tada vietoj 10 minuciu vaziuosiu koki 40 per miesta

                              Comment


                                #16
                                Parašė rastaman
                                Niekas neisizeide, tiesiog nesakau kad, ant kiekvieno kampo yra kamsciai, tiosiog tam tikrose vietose buna toks reiskinys tam tikru laiku
                                Gerai, kad niekas neisizeide, nes mano tikslas ir nebuvo ka nors izeisti. As tik stebiuosi, kad per pora metu taip reikalai pasikeite Nuvaziuosiu kitais metais ir pamatysiu!!!!!!!!!!!!

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė Didmiestis
                                  Gerai, kad niekas neisizeide, nes mano tikslas ir nebuvo ka nors izeisti. As tik stebiuosi, kad per pora metu taip reikalai pasikeite Nuvaziuosiu kitais metais ir pamatysiu!!!!!!!!!!!!
                                  Vat pavyzdziui pasakysiu kaip buvo: vaziavau is pabaliu i pietini ir pramones gatvej buvo "masinu kamstis" ( netoks kaip kad Dideliuose miestuose), ir kamstyje vaziavau 15-20 min. iki tilzes gatves, o kai atsiduriau tilzes gatvej per 3-5 min. atsiduriau savo daugiabuciu kieme ( raudonu plytu namai ). visas veiksmas vyko tarp 16:30 iki 17:00
                                  W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
                                  Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
                                  Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė rastaman
                                    Vat pavyzdziui pasakysiu kaip buvo: vaziavau is pabaliu i pietini ir pramones gatvej buvo "masinu kamstis" ( netoks kaip kad Dideliuose miestuose), ir kamstyje vaziavau 15-20 min. iki tilzes gatves, o kai atsiduriau tilzes gatvej per 3-5 min. atsiduriau savo daugiabuciu kieme ( raudonu plytu namai ). visas veiksmas vyko tarp 16:30 iki 17:00
                                    Kiek suprantu, pramones gatvej krenta didziausias masinu apkrovimas mieste?! O kaip centre??? mazytes gaves, kaip vasario 16-ji, turetu irgi buti uzkistos piko metu??? Tikiuo tavimi, kad jei sakai, kad yra masinu padidejimas, tai reiskias yra, tiesiog man nelabai teko su tuo susidurti. Dekui, kad apsvietei!!! Aciu

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė Didmiestis
                                      Kiek suprantu, pramones gatvej krenta didziausias masinu apkrovimas mieste?! O kaip centre??? mazytes gaves, kaip vasario 16-ji, turetu irgi buti uzkistos piko metu??? Tikiuo tavimi, kad jei sakai, kad yra masinu padidejimas, tai reiskias yra, tiesiog man nelabai teko su tuo susidurti. Dekui, kad apsvietei!!! Aciu
                                      Siaip centre tai nera dideliu kamsciu, didziausi pramones gatvej (kadangi nedaznai vazineju sia gatve, tai pats neseniai su tuom susiduriau)
                                      W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
                                      Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
                                      Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

                                      Comment


                                        #20
                                        del tu kamsciu tai jo. . . . pvz : vaziuoji ryta tilzes gatve i centra ar i pramones g. tai uzstrunki visa 40min.
                                        Yours sincerely,
                                        Vaida.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X