Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Kaune...

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Aš sutikčiau, kad santakos parke akcentas tuėtų būti dedamas ne ant sporto, bet negaliu sutikti, kad tai reikėtų daryti dėl popiežiaus skulptūros. Apskrtai šalia pilies popiežiaus skulptūrai nelabai tinkama vieta, ypač turint omeny, kad ta pilis buvo statoma pagrinde gynybai nuo kryžiuočių. Dėl to nemanau, kad kuriant parko concenpciją reikėtų kreipti dėmesį į tą skulptūrą, tačiau sutikčiau, kad stadionui ten nelabai gera vieta, visgi tai istorinė vieta, šalia pilies ir senamiesčio ir akcentas turėtų būti dedamas ant turizmo, o ne sporto. Galbūt padarant kažką panašaus į sereikiškių parką Vilniuje ir stengiantis kiek galima labiau išnaudoti vandenį, visgi tai dviejų didžiausių Lietuvos upių santaka. Bet jeigu trūksta fantazijos ir nesugalvojama nieko geriau, kaip tik ten įrengti stadioną, tai tokiu atveju toks variantas tikriausiai geresnis, nei kad palikti plačias tuščias pievas.

    Comment


      Parašė Raelis Rodyti pranešimą
      Sveiki atvykę į komunizmo rojų - niekas mums nerūpi, tik mes patys, o liaudis tegu būna beraščiai ir be kultūros. Dagiau stadionų, daugiau stiprių žmonių, daugiau stiprių žmonių, bus lengviau į karą eiti.
      Būtų laikas pagaliau atrišt ateizmą nuo komunizmo, nes toks požiūris yra juokinga atgyvena. Su tokiom nesamonėm pili purvą ant didelio kiekio žmonių grynai iš neišsilavinimo.

      Comment


        Pramonės prospekte, prie Senukų ir Urmo bazės stato autoplovyklą.
        Kokiu greičiu juda tos statybos?
        Paskutinis taisė Senas diedas; 2017.04.17, 10:27.

        Comment


          Parašė Raelis Rodyti pranešimą
          Sveiki atvykę į komunizmo rojų - niekas mums nerūpi, tik mes patys, o liaudis tegu būna beraščiai ir be kultūros. Dagiau stadionų, daugiau stiprių žmonių, daugiau stiprių žmonių, bus lengviau į karą eiti.
          O kaip stadiono panaikinimas pridės žmonėms kultūros? Prie ko čia komunizmai ir neraštingumas net nekausiu. Prieš rūpinantis kitų kultūra, gal reiktų savo logika pasirūpinti?

          Comment


            Parašė haveimooed Rodyti pranešimą
            O kaip stadiono panaikinimas pridės žmonėms kultūros? Prie ko čia komunizmai ir neraštingumas net nekausiu. Prieš rūpinantis kitų kultūra, gal reiktų savo logika pasirūpinti?
            Mano logika tvarkoje, tą net universitete patvirtino. Daugiau šių jūsų blevyzgų netęsiu, nes matau, kad žmonės su kultūra stipriai susipykę. Basta.
            ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
            - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

            Comment


              Parašė Raelis Rodyti pranešimą
              Mano logika tvarkoje, tą net universitete patvirtino. Daugiau šių jūsų blevyzgų netęsiu, nes matau, kad žmonės su kultūra stipriai susipykę. Basta.
              Prie ko čia tas popiežius ir kultūra? Esu iš kultūros srities, su ja siejasi mano gyvenimas, bet kažkaip niekaip neatseku aš jokio ryšio su tuo popiežium.

              Aš manau, kad geriausias sprendimas tai tiesiog atitraukti stadioną šiek tiek toliau nuo skulptūros ir tiek. Nes kultūrai to ploto panaudoti nelabai pavyks, o ir nelabai ir reikia toje vietoje, o aktyviam laisvalaikiui pritaikyti būtų naudingiau. Visgi, be kultūros stokos lietuviai susiduria ir su viršsvoriu

              Comment


                Parašė Malach Rodyti pranešimą
                Prie ko čia tas popiežius ir kultūra? Esu iš kultūros srities, su ja siejasi mano gyvenimas, bet kažkaip niekaip neatseku aš jokio ryšio su tuo popiežium.

                Aš manau, kad geriausias sprendimas tai tiesiog atitraukti stadioną šiek tiek toliau nuo skulptūros ir tiek. Nes kultūrai to ploto panaudoti nelabai pavyks, o ir nelabai ir reikia toje vietoje, o aktyviam laisvalaikiui pritaikyti būtų naudingiau. Visgi, be kultūros stokos lietuviai susiduria ir su viršsvoriu
                Žmogau gal tu netoje kultūroje sėdi, jeigu iki šiol nežinai kuo bažnyčia ir kultūra susijusi. Aktyviam poilsiui yra visa santaka, nebūtina į ją dar ir stadiono inkorporuoti, kad pabrėžti. Geriau stori, bet protingi, nei raumeningi ir dudunkai.
                ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
                - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

                Comment


                  Man kaip miestieciui ta popieziaus skulptura visiskai nereikalinga, o stadionas reikalingas, nes jame smagu pazaist futbola.

                  Comment


                    O kuom blogai, kad stadiona sutvarkys? Cia sarsala bandot kelt del popieziaus vizito? Gal nenutempiam forumo iki intelektualias davatkas primetancio lygio?

                    Saunu kad ta vieta sutvarkys, begimo takas tokioj vietoj bus fantastinis dalykas. Jei ir pati parka sutvarkys, tai nuo to tik geriau, tik idomu ar lies tik pati parka ar kazka ir su ragu darys...

                    Comment


                      Parašė Raelis Rodyti pranešimą
                      Žmogau gal tu netoje kultūroje sėdi, jeigu iki šiol nežinai kuo bažnyčia ir kultūra susijusi. Aktyviam poilsiui yra visa santaka, nebūtina į ją dar ir stadiono inkorporuoti, kad pabrėžti. Geriau stori, bet protingi, nei raumeningi ir dudunkai.
                      Klausimas ne kuo bažnyčia ir kultūra susijusi, esmė ne tame, o būtent ta popiežiaus skulptūra su kultūra (apart to, kad tai skulptūra, kaip meno kūrinys)? Kaip kultūra pasireiškia prie tos popiežiaus skulptūros, kad dėl jos net negalima nieko šalia (išlaikant pagarbų atstumą) daryti?

                      Comment


                        Neiškenčiau neįterpęs trigrašio kaip dažnas santakos parko lankytojas. Skulptūra ok, savo vietoje, man asmeniškai netrukdo, siejasi su tuo, kad yra jai už nugaros (ne kauniečiams - kunigų seminarijos pastatų ansamblis). Kokiu kampu skulptūrai gali trukdyti gretimai būsiantis stadionėlis (didelio ten nelabai išlauši, nėr dideliam vietos)? Na, atitrauk kelis metrus (gerai, kelis dešimtis metrų) nuo skulptūros ir baigtas kriukis. Kodėl Kultūra (popiežiaus institucija susijusi su kultūra? Realy? Pagal apibrėžimą - tai visiškai inžinerinės pareigos - pontifico - tiltų statytojas ) turi būtinai pjautis su kūno Kultūra? Be to, meldžiantis prie skulptūros nemačiau nei karto, tuo tarpu kai visas Santakos parkas geru oru pilnas iškylaujančių ir kūno kultūra užsiimančių žmonių. Manau, kad natūraliai taip susidėjo ir tai yra gerai. Nereikia dirbtinai kištis į tai, kas susiklosto natūraliai. Beje, net ir Sigitą Tamkevičių mačiau kartą Santakos parke, ir jis ne meldėsi prie paminklo, o paprasčiausiai vaikščiojo .
                        Birth, school, METALLICA, death

                        Comment


                          Aš tai į visą šitą offtopiką, pasakysiu tik vieną - jei jum stadionas (net neaišku kokio lygio jis ten bus) asocijuojasi tik su raumeningais dundukais, tai pas pačius rimtos problemos su kultūra

                          Comment


                            kaip lidl prie molo

                            Comment


                              Parašė vyt1s Rodyti pranešimą
                              kaip lidl prie molo
                              griauna

                              Comment


                                Parašė vyt1s Rodyti pranešimą
                                kaip lidl prie molo
                                Laukia atidarymo. Beveik nėra įrangos aplink. Viskas atrodo paruošta. Nežinau kaip ten jie ar praneša iš anksto, ar ne. Jei nepraneša tai gali ir ryt atidaryt arba kitą savaitę.

                                Comment


                                  [QUOTE=Malach;1023428]Laukia atidarymo. Beveik nėra įrangos aplink. Viskas atrodo paruošta. Nežinau kaip ten jie ar praneša iš anksto, ar ne. Jei nepraneša tai gali ir ryt atidaryt arba kitą savaitę. viskas uzbaigta?

                                  Comment


                                    Parašė Malach Rodyti pranešimą
                                    Laukia atidarymo. Beveik nėra įrangos aplink. Viskas atrodo paruošta. Nežinau kaip ten jie ar praneša iš anksto, ar ne. Jei nepraneša tai gali ir ryt atidaryt arba kitą savaitę.
                                    tvora yra ar nebera?

                                    Comment


                                      Parašė Malach Rodyti pranešimą
                                      Laukia atidarymo. Beveik nėra įrangos aplink. Viskas atrodo paruošta. Nežinau kaip ten jie ar praneša iš anksto, ar ne. Jei nepraneša tai gali ir ryt atidaryt arba kitą savaitę.
                                      Nė velnio. Kai pradės negendančias prekes vežt, tada galima tikėtis atidarymo po poros savaičių. Dar jokių prekių neveža.

                                      Comment


                                        Juokingiausia, kai apie kultūrą ir stiprius dundukus kalba žmogus, kuris bent iš kelių paskutinių šio forumo pranešimų visiškai neturi kultūros. Įsivaizduoja, kad universiteto diplomas jam suteikia teisę šikti kitaip mąstantiem žmonėm ant galvų, mąsto, kad jo nuomonė yra vienintelė ir nenuginčijama ir vietoj to, kad arguomentuotų daugiau savo nuomonę tiesiog bando pasityčiot iš oponuojančių.

                                        Jau beveik 30 metų tas stadionėlis šalia skulptūros niekam netrukdė, netrukdys dar tiek pat su nauja, tvarkinga danga. Mane stebina žmonių gebėjimas visiškai lygioj vietoj padaryt problemą.

                                        Comment


                                          Parašė edvvis Rodyti pranešimą
                                          Juokingiausia, kai apie kultūrą ir stiprius dundukus kalba žmogus, kuris bent iš kelių paskutinių šio forumo pranešimų visiškai neturi kultūros. Įsivaizduoja, kad universiteto diplomas jam suteikia teisę šikti kitaip mąstantiem žmonėm ant galvų, mąsto, kad jo nuomonė yra vienintelė ir nenuginčijama ir vietoj to, kad arguomentuotų daugiau savo nuomonę tiesiog bando pasityčiot iš oponuojančių.
                                          Būtent, tai puikus pavyzdys kalbant apie aukštojo mokslo kokIbę.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X