Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Gatvės fotografija - Cholerikas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Gatvės fotografija - Cholerikas

    Aiduodu duokle savo megstamiausiai fotografijos krypciai - street photography (gatves fotografija). Tai nera kazkokie ispudingi peizazai, taciau man paciam jos daug kartu mieles sirdziai. Rezultatas visada suteikia dideli vidini pasitenkinima. Juosta ir mazas rangefinder`is (neveidrodinis juostinis fotoparatas (Leica, Fed`as, Zorki ir tt..) ) visa ko reikia. Zmones nebijo tokio fotoparato, nesistengia sleptis, dazniau pasijuokia, taciau ne nenumano ka su juo galima nuveikti. Tiesa, visada stengiesi, kad jie jo net nepastebetu, fotografuoji metro atstumu, o jis to net nepamato. Neretai fotografavimas buna is uzanties, is po pazasties ar tiesiog laikant kamera ties klubais. Daug nepostringausiu: tiems kas supranta

    Kodak 400; Fortepan 200; Fed3; Canon eos v500 (kelios foto)









































    Paskutinis taisė Cholerikas; 2007.01.12, 19:24.

    #2
    Hemm, kažkokias keistas nuorodas sukrovei
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #3
      Man isvis nieko neberodo, miestai.net/foto/ viska dejau..
      negi dabar teks per imageshack viska kelt...

      Comment


        #4
        Viskas veikia, tik blogai pateiktos nuorodos. Tavo yra "http://miestai.net/fotoinkelti", o turi būti "http://foto.terpe.lt/inkelti" Kaip čia tau taip atsitiko?
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #5
          Parašė specz Rodyti pranešimą
          Man isvis nieko neberodo, miestai.net/foto/ viska dejau..
          negi dabar teks per imageshack viska kelt...
          Tuomet viskas aišku. Visuomet dėk per adresą http://foto.terpe.lt, kad daugiau taip nenutiktų
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #6
            Dekui uz korekcija, zinosim dabar.
            Na viska rodo, veizekit, jei kurios kiek eprdideles bus - sorry

            Comment


              #7
              Visas žavesis tai , kad nuotraukos juodai baltos su aukštu kontrastu Kitokios jos tikrai nebūtu tokios smagiai žavingos Velnias patiko man toks stilius

              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

              --------------------------------------------------

              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

              Comment


                #8
                Pamirsau pridurti jog dauguma nuotrauku daugiau nei metu senumo, tad cia mano pirmoji mokykla.
                Veliau uploadinsiu skaitmeniniu gatves fotografiju, priemones ne tos ale vistiek

                Comment


                  #9
                  Idėk idėk . Idomu palyginti skirtumus tarp skaitmenos ir juostos : )

                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                  --------------------------------------------------

                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                  Comment


                    #10
                    Objektyviai nelabai palyginsi, visgi stengiuosi supanasinti i juosta, na bet beabejo astrumas ir svarumas kadro islieka dazniausai. Tuo tarpu juostos beveik nelieciu, visas dulkes ir texninius brokus palieku jei jie netrukdo atsiskleist turiniui, net savo taip megstamo kontrasto neperkraunu, pilki tonai suteikia siokio tokio zavumo.

                    Comment


                      #11
                      Puikios nuotraukos !!! Lauksim nekantraudami kitos street photo kolekcijos
                      W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
                      Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
                      Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

                      Comment


                        #12
                        Dekui, labai malonu girdeti.

                        Comment


                          #13
                          Daug puikių nuotraukų, BW juostos valdo gatvės fotografija aš irgi gana aktyviai ir dažnai užsiimu, tik neskanuoju juostų, gal artimiausiu metu prie progos sukrausiu savo street skaitmenas

                          Comment


                            #14
                            Lauksim. Su skanavimu tai beda, pakankamai brangu, jei atradus kur nors 5lt uz juostele ir kokybiskai tai butu super. Sitas pats skanavau ale ispudingai nekokybiskai atspaustos is negatyvo ant popieriaus kurkas geriau atrodo.

                            Comment


                              #15
                              na radau aš irgi vieną tokią savo nuotrauką :



                              ar čia jau street foto ?

                              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                              --------------------------------------------------

                              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                              Comment


                                #16
                                Jei tu taip manai, reiskia street tai labai subjektyvi fotografijos atsaka.

                                Comment


                                  #17
                                  Ištikro tai aš manau, kad tai visiška nesamone nes be žmogėno (kuris beje stovi iš nugaros - mėgstu aš žmonėms iš nugaros prisėlinti :/ ) nuotraukoje daugiau nėra jokio idomaus ar gerai sufokusuoto objekto , viskas perdege ir viskas sumautai "blur". Iš čia ir klausimas ar street foto tai jau taip aktualu ?

                                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                  --------------------------------------------------

                                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                  Comment


                                    #18
                                    Skanuoti dar nebandžiau Tos šiukšlės - tai čia skanavimo pasekmė ar šiurkščiai su juostomis elgiesi? Man dar visai patinka kai perforacija matosi, aišku nevisada. Savo nuotraukas su visais chemikalais ryškinu pats, bet šiukšlių ir subraižymų rezultate beveik neteko apturėti, pvz. šeštoje nuo galo nuotraukoje, nuo ko čia?

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                                      Ištikro tai aš manau, kad tai visiška nesamone nes be žmogėno (kuris beje stovi iš nugaros - mėgstu aš žmonėms iš nugaros prisėlinti :/ ) nuotraukoje daugiau nėra jokio idomaus ar gerai sufokusuoto objekto , viskas perdege ir viskas sumautai "blur". Iš čia ir klausimas ar street foto tai jau taip aktualu ?
                                      Man street photo tikslas - jausmas, emocija, siužetas. Kad man street nuotrauka būtų gera - iš šių trijų turi būti bent vienas

                                      Comment


                                        #20
                                        Skanavimas daugiausia kaltas, siektiek dulkiu, galbut kartais ant objektyvo kas pasitaiko.
                                        Eziau, tai isties nera taip savrbu, kaip pats turinys. Juolab jei fotografuojama neziurint epr viewfinderi, neretai gauni kreiva vaizda, epie tikslu fokusa ne nekalbu, kadangi nusistatai tam tikra ryskumo zona ir saudai bandydamas metrus atitaikyti. Beje jei bijai zmoniu nefotografuok, jei ne - kisk fotoparata pries pat nosi, o ne is nugaros Tame ir visas zavumas, perteikti visa gyva vaizda su 35mm ar 50mm (juostos full frame). Su zumu daug ka galima nuveikt, ebt tai jau netas.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X