Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Dariaus ir Girėno stadiono rekonstrukcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    Rugsėjo 19 dieną vyko Lietuvos Respublikos Seimo Jaunimo ir sporto reikalų komisijos posėdis, kuriame buvo svarstytas klausimas dėl Kauno S. Dariaus ir S. Girėno sporto komplekso perdavimo Lietuvos kūno kultūros akademijai.
    Posėdžio metu bendru sutarimu nuspręsta nepritarti sprendimui atiduoti S. Dariaus ir S. Girėno sporto kompleksą privačiam kapitalui ir nekeisti šiuo metu esančio komplekso statuso.
    Manau komisija gal ir teisingai padarė, nes pritarus neturint konkrečių pasiūlymų jie po to gali būti keičiami ir Kaunas praloštu.

    Manau, tai turėtų būti laikinas sprendimas. Kol nėra konkretaus pasiūlymo ant stalo ir nepritaria. Jeigu atsirastų normalus, visoms pusėms priimtinas pasiūlymas, vėl būtų posėdis ir pritartų.. Ir anksčiau panašių sistuacijų buvo.

    Viskas priklauso nuo pačio FBK"Kaunas" tiksliau nu ŪB. Kiek jie suinteresuoti ir kiek jie teisybės sakė paskutiniuose pasisakymuose.
    Kaunas - lėtai bet užtikrintai...

    Comment


      #82
      Parašė bronius Rodyti pranešimą
      to Aš:
      Ar žinai kiek Vilniuje šiuo metu futbolo klubų (profesionalių ir mėgėjiškų)? Spėk.
      O ar teigi, kad kiekvienam iš jų reikia po stadioną? Pamėgink spragtelt pirštais, gal stadionai atsiras. Aš turiu kitą variantą, nerėkaukim, palaukim, reikalai juda teigiama linkme, o ypač Vilniuj. Tad nereikia varyt Dievo į medį.

      Parašė bronius Rodyti pranešimą
      Aš irgi turiu vieną pavyzdį - Serbija. Nemanau, kad ten buvo mažiau investuojama į kąšį, bet šalis, esanti 4 krepšinio reitingo vietoje pasaulyje, sutapus nelemtiems sutapimams, pastaruosius kelis metus patiria pravalą būtent šioje sporto šakoje, bet sėkmingai sau toliau žaidžia futbolą, vandensvydį, tinklinį, rankinį, tenisą ir regbį. Nuo to neapsaugota ir Lietuva - trumparegiškai žiūrint, krepšiniui patyrus pravalą, liktume be nieko.
      Pakartosiu, mūsų išgalės ribotos. Jei imsim atiminėt iš ten, kur dar gaunam dividendų (nors investuojam visvien apgailėtinai), tai pravalas neišvengiamas. Tad, jei nori žiūrėt toliaregiškai, kaip kad pats sakai, tai į ateitį žiūrėk ne savo norais remdamasis (patikėk, būtų mano valia, Lietuva irmautų visur ir visada), bet pagal realias esamas galimybes. Galimybės menkos, bet jos gerėja, gerėja ir sporto infrastruktūra, tad neverkim. Verkim tada, kai turim realią galimybę ją pagerinti, bet to nedarom. Pavyzdžiui, Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadiono renovacija arba Kauno sporto arena.

      Parašė bronius Rodyti pranešimą
      Profesionalus - prabanga, bet mėgėjiškas - būtinybė, bet nei viename, nei kitame mūsų valstybė neturi nei koncepcijos, nei strategijos, nei noro (išskyrus kašį) kažką daryti. Todėl aš esu prieš Nacionalinio stadiono statybą, nesutvarkius pagrindų, bazės, pamatų, esmės... Nacionalinis labai brangus, bet daug kartų pigesnis, nei tai, kiek reikia pinigų šiuo metu visoms Lietuvos sporto bazėms statyti ir atnaujinti, todėl "dlia atvoda glaz" buvo pasirinktas šis variantas, kad kažkiek apraminti liaudį.
      Hm, tegul mane pataiso, jei suklydau, bet, jei gerai pamenu, Vilniuje kuriama futbolo bazė (aikštynas). Kaune, S. Dariaus ir S. Girėno aerodromo dalyje, taip pat planuojama kurti 10 futbolo aikščių bazę. Tikrai manau, kad tavo pozicija perdėta. Paminėjau keletą konkrečių sporto infrastruktūros pavyzdžių, kur reikėtų kritikuoti, bet čia, manau, nereikia. Atrodo ir Marijampolėje futbolo aikštė kuriama, atrodo, kažkas bus ir Utenoje, esu matęs maketą ir Jonavos analogiškos paskirties objektui. Kaip su tokiom galimybėm, tai tvarkomasi pakankamai neblogai.
      Paskutinis taisė ; 2007.09.21, 22:51.
      Įžvalgos.lt - FB - G+

      Comment


        #83
        O ar teigi, kad kiekvienam iš jų reikia po stadioną?
        Ne, bet maždaug 65 oficialūs klubai (tiek jų yra dabar Vilniuje) tikrai nesutelpa į tas 6-7 aikštes, kuriose neišsisukus kojų galima žaisti kažką panašaus į futbolą. Į kai kurias iš jų mėgėjams (prie mėgėjų priskiriu 60 klubų) patekti neįmanoma (pvz. Vėtros stadioną), kai kurios LABAI brangios (pvz. Turskio aikštė Saulėtekyje). Praktiškai lieka Sportima (uždaras maniežas, dirbtinė danga), Pedagoginio ir Grigiškių stadionai. Kartkartėmis pasinaudojama Žalgirio baze, Vingio, Žalgirio, Panerio, Baltupių ir Kalnų Parko stadionais, bet tai greičiau epizodiškos išimtys, nes kai kurie labai apleisti, kitur reikai pažinčių, o dar kiti irgi ne iš pigiųjų.. Dabar įsivaizduok, kad tiems 60 mėgėjų klubų per savaitę reikai sužaisti maždaug 64 rungtynes. Kur jiems sutilpti ir kas lieka iš žolės po to?? O kur dar treniruotės? Sportima dirba pilnu tempu - į ją patekti neužsirašius į kelių mėnesių eilę praktiškai neįmanoma. Vėtra treniruojasi tame pačiame stadione, kuriame pusę metų vos ne kasdien vyksta daug rungtynių - ir tai yra profesionalaus klubo treniruočių sąlygos! Ar matei kada, ar žinai kas yra Marakana Vilniuje? Tai pusės Vilniuje išaugintų futbolistų kalvė, kuriai turbūt jau pusė amžiaus - žvyro aikštė su surudyjusiais vartais. Įsivaizduok krepšinio treniruotę su išlūžusio parketo danga, lankais be tinklelių, persirengimo kambarius be šildymo žiemą ir girtą trenerį - ką pasiektų tokia komanda? Mūsų klubų ir rinktinės rezultatai yra fantastiški (nors daugeliui jie kelia juoka) palyginus su tuo, kokiomis sąlygomis tie futbolistai buvo ugdomi.

        reikalai juda teigiama linkme, o ypač Vilniuj
        Jei labiau įsigilintum - sužinotum, kad Vilniuje reikalai "juda" tik su Nacionaliniu stadionu (nors pagal paskutinias žinias ir ten viskas po labai dideliu klaustuku). Priedo labai abejoju, kad Nacionaliniame stadione koks mėgėjų klubas gaus laimės patrypti žolę, o A lygos klubai ten irgi nežais. Greičiausiai nežais ir rinktinė..
        N.Vilnios bazei atsirasti anksčiau trukdė ežiukai, vėliau sugalvojo kalėjimą šalia statyti, dabar jau kaip ir niekas nebetrukdo, bet vistiek ten darbai nepajudėjo nė per centimetrą - buvo tik gražių Imbraso papozavimų su Platini ir skambių frazių. Žalgirio stadiono renovacija artimiausiu laiku nesišviečia, o naujam stadionui klubas negauna žemės. Per paskutinius kelis metus du stadionai Vilniuje sulyginti su žemėmis - vienas netoli Siemenso, kitas Šiaurės miestelyje. Valstybės lėšomis nepastatytas nei vienas, tik užbaigta dar tarybiniais laikais pradėta Sportima. Kaune vietoj stadiono Baršausko gatvėje pastatyta Maxima, FBK turimuose plotuose Panemunėje vienas mulkis suklastojęs dokumentus pradėjo kažką statytis - dabar klubas tamposi po teismus, kad atgautų tą žemę ir galėtų įsirengti treniruočių aikštyną. Klaipėdoje bus griaunamas Baltijos stadionas, nes plečiamas uostas. Naujo statyti ten savivaldybė nesiruošia. Mūsų rinktinės puolėjas Robertas Poškus Klaipėdoje savo lėšomis norėjo įrengti aikštyną treniruotis vaikams - vietoje šiam reikalui išskirto ploto, pamatė špygą.

        aerodromo dalyje, taip pat planuojama kurti 10 futbolo aikščių bazę
        Esu didelis pesimistas tuose reikaluose, kas susiję Lietuvoje su futbolu, tad manau - jei ten ir bus kas daroma, tai iš lakūnų sudaryta priežiūros taryba sumažins tą apvalų skaičių iki kokių 1-2 aikščių. Duok Dieve, kad taip neįvyktų.. Su kokiu pavydu mūsų komanda prieš 5 metus nuvykusi į Rygą žiūrėjo į didžiulį keliolikos aikščių aikštyną jos priemiestyje - ten yra ir dirbtinės aikštės, ir mažos, rankinio dydžio aikštelės, kelios normalių matmenų natūralia danga, ir vienas nedidukas stadionas su tribūnomis. Mes galim tik pasvajoti apie kažką panašaus..

        Atrodo ir Marijampolėje futbolo aikštė kuriama, atrodo, kažkas bus ir Utenoje, esu matęs maketą ir Jonavos analogiškos paskirties objektui
        Marijampolėje tikrai statomas stadionas, o ateityje bus ir maniežas. Tai vienintelis miestas Lietuvoje maloniai iškrentantis iš konteksto. Jonavoje ir taip yra stadionas, tad projekte kurį tu (ir aš) matei daugiausia dėmesio skiriama kažkokiai salei (lygtai čiuožyklai? Pataisykite, jeigu ką..).

        Aš turiu kitą variantą, nerėkaukim, palaukim
        Laukiu nuo 1990 metų. Ilgokai. Neužilgo perkopsiu į penktą dešimtmetį - tad į stadioną Lietuvoje, kuris panašus į stadioną, greičiausiai jau eisiu su lazdele, jeigu dar būsiu gyvas..

        Jei imsim atiminėt iš ten, kur dar gaunam dividendų
        Parodyk, kur aš pasakiau, kad reikia kažką iš kažko atimti???????????????
        Aš gal tikrai esu kažkoks keistas ir mano įsitikinimas, kad valstybė PRIVALO skirti dėmesį ir krepšiniui, ir futbolui, ir lengvajai atletikai, ir plaukimui, ir dviračiams, ir bet kokiam kitam sportui, kuris yra vienas iš sveikos tautos polių, tėra tik mano nesveikos fantazijos?

        Kiek jau laiko yra stumdomas sporto įstatymas Seimo koridoriuose! Jiems jis pateiktas buvo daugiau nei prieš metus, o grąžintas tik neseniai be jokių rimtų pataisų - tai yra biurokratija ir abejingumas! Nešiojo iš vienos ministerijos į kitą ir tiek..
        Parlamento priimtas įsipareigojimas kitais metais didinti valdininkų algas, Salamakino žodžiais "nupūtė kelias sporto sales, nes kai kažkam duodama, visada iš kažko atimama, o tokiu atveju dažniausiai nukenčia kultūra ir sportas". O čia pat matome ir priešingą išlaidumo bei dosnumo pasireiškimą - 15 mln. litų vertės arimo čempionatas iš valstybės biudžeto (palyginimui - Marijampolės stadionas su maniežu - apie 20 mln. litų iš ES struktūrinių fondų) net ir man atrodo nesusipratimas. Kad ir pripaišei man, kad noriu kažką atimti, iš tikro aš noriu labiau subalansuotų sprendimų ir veiksmų..

        Jokių svaresnių pergalių mūsų futbolistai nepasieks, kol nebus perlaužta iškreipta logika, kad visokeriopos pagalbos jie gali tikėtis tik po to, kai laimės kažką panašaus į krepšininkus (perfrazuota kažkada AMB pasakyta mintis). O kadangi perlaužti logiką reikia ne tik valdžios vyrams, bet ir plačiosioms masėms, šis reikalas Lietuvoje yra bergždžias...

        Aš pavargau. Nebeturiu jėgų tikėti, kad kažkas bus geriau..
        Paskutinis taisė bronius; 2007.09.22, 01:42.

        Comment


          #84
          Parašė bronius Rodyti pranešimą
          Jei labiau įsigilintum - sužinotum, kad Vilniuje reikalai "juda" tik su Nacionaliniu stadionu (nors pagal paskutinias žinias ir ten viskas po labai dideliu klaustuku). Priedo labai abejoju, kad Nacionaliniame stadione koks mėgėjų klubas gaus laimės patrypti žolę, o A lygos klubai ten irgi nežais. Greičiausiai nežais ir rinktinė..
          N.Vilnios bazei atsirasti anksčiau trukdė ežiukai, vėliau sugalvojo kalėjimą šalia statyti, dabar jau kaip ir niekas nebetrukdo, bet vistiek ten darbai nepajudėjo nė per centimetrą <...> Kaune, FBK turimuose plotuose Panemunėje vienas mulkis suklastojęs dokumentus pradėjo kažką statytis - dabar klubas tamposi po teismus, kad atgautų tą žemę ir galėtų įsirengti treniruočių aikštyną. Klaipėdoje bus griaunamas Baltijos stadionas, nes plečiamas uostas. Naujo statyti ten savivaldybė nesiruošia. Mūsų rinktinės puolėjas Robertas Poškus Klaipėdoje savo lėšomis norėjo įrengti aikštyną treniruotis vaikams - vietoje šiam reikalui išskirto ploto, pamatė špygą.
          Kaip sakiau:
          Verkim tada, kai turim realią galimybę ją pagerinti, bet to nedarom.
          Apie šias kliūtis aš nežinojau, dabar galiu galvoti kitaip. Žinau, kad, kai neturim problemų, patys puikiai mokam jas sukurt, nemaniau, kad tokiu stambiu mastu Vis dėl to aš manau, kad tai tik laiko klausimas. Taip, tas delsimas, būdingas tikrai didelei daliai mūsų projektų, yra kenksmingas, bet neišvengiamai situacija pasikeis.

          Esu didelis pesimistas tuose reikaluose
          Gal todėl mūsų pasisakymai taip ir skiriasi

          Parodyk, kur aš pasakiau, kad reikia kažką iš kažko atimti???????????????
          Štai čia, mano supratimu
          Parašė bronius Rodyti pranešimą
          O viena sporto šaka užkišti tautos gerkles - tas pats kaip vystyti pieno pramonę, žlugdant mėsos, duonos, vaisių ir daržovių.
          Kaip jau sakiau, turim ribotas galimybes, nemanau, kad Lietuvoje krepšiniui skiriama per daug. Nemanau, kad dėl futbolo infrastrukūtros prastumo (ar nebuvimo) reikėtų kaltinti kitą sporto šaką, greičiausiai reikėtų kaltinti pačius save (atsakingus asmenis), kad nemokam įgyvendinti praktiškai paruoštų kepimui projektų.

          Nors, dabar pagalvojau, kad čia nebuvo kaltinimas krepšiniui, tiesiog bandymas pasakyt, kad galvojant apie krepšinį kita pamirštama.

          Nepyk ir nesinervink taip smarkiai

          Aš gal tikrai esu kažkoks keistas ir mano įsitikinimas, kad valstybė PRIVALO skirti dėmesį ir krepšiniui, ir futbolui, ir lengvajai atletikai, ir plaukimui, ir dviračiams, ir bet kokiam kitam sportui, kuris yra vienas iš sveikos tautos polių, tėra tik mano nesveikos fantazijos?
          Ne ir niekas taip nesakė.

          O čia pat matome ir priešingą išlaidumo bei dosnumo pasireiškimą - 15 mln. litų vertės arimo čempionatas net ir man atrodo nesusipratimas.
          Jei būtų mano valia, šiuos pinigus būčiau panaudojęs nei arimo čempionatui, nei sportui

          Laukiu nuo 1990 metų. Ilgokai. Neužilgo perkopsiu į ketvirtą dešimtmetį - tad į stadioną Lietuvoje, kuris panašus į tokį, greičiausiai jau eisiu su lazdele, jeigu dar būsiu gyvas..

          Aš pavargau. Nebeturiu jėgų tikėti, kad kažkas bus geriau..
          2011 metais nereikės tau dar jokios lazdelės

          Ateitis tikrai nėra tokia niūri. Aišku, jei patys kursim dirbtines kliūtis, nieko neišis, belieka tikėtis, kad tai baigsis. Tačiau su pesimistiniu požiūriu tikrai nenueisi toliau, nė su optimistiniu, o bent jau keletą žilų plaukų sutaupytum

          Aš tikiu, kad viskas krypsta geresnėn pusėn, projektai, nors ir stringantys, bet jie yra ir atsiranda vis nauji (pavyzdžiui, tiek galimybė futbolo aikščių bazei atsirasti, tiek esamam stadionui atnaujinti Kaune atsirado ne taip jau seniai).
          Paskutinis taisė ; 2007.09.22, 01:53.
          Įžvalgos.lt - FB - G+

          Comment


            #85
            Kitų sporto šakų nekaltinu - kaltinu valstybės ir kitų instancijų požiūrį į jas. Beje, kada paskutinį kartą per TV matei Lietuvos plaukimo čempionatą? O tinklinio? Futbolo A lygos varžybas šiemet rodė gal kokius 7 mačus - daug ane? Ar matei per TV varžybas Vėtra - Blackburn? O FBK - Zeta? O Ekranas - Valerenga? O Sūduva - Brann? Visiems px...

            Comment


              #86
              Kol rašei man atsakymą aš truputį pataisiau tą savo didelį "straipsnį" - todėl tavo pacituotos ištraukos nebeatitinka mano pataisytų.

              Comment


                #87
                Parašė bronius Rodyti pranešimą
                Kitų sporto šakų nekaltinu - kaltinu valstybės ir kitų instancijų požiūrį į jas. Beje, kada paskutinį kartą per TV matei Lietuvos plaukimo čempionatą? O tinklinio? Futbolo A lygos varžybas šiemet rodė gal kokius 7 mačus - daug ane? Ar matei per TV varžybas Vėtra - Blackburn? O FBK - Zeta? O Ekranas - Valerenga? O Sūduva - Brann? Visiems px...
                Transliacija yra prekė, dėl to pykti nereikėtų, galioja rinkos dėsniai. Nebent tu norėtum, kad tai transliuotų valstybinė televizija, kuri galbūt nebūtų pajėgi kai kurių iš tų transliacijų įpirkti, antra, valstybinė televizija nėra skirta sportui (bent jau iš labdaros pusės) įskaitant ir krepšinį.
                Parašė bronius Rodyti pranešimą
                Kol rašei man atsakymą aš truputį pataisiau tą savo didelį "straipsnį" - todėl tavo pacituotos ištraukos nebeatitinka mano pataisytų.
                Nebūtų antra valanda nakties, pataisyčiau ir citatas

                Manau, kad didžiausia problema yra ne finansuose, bet dalies valdžios mąstysenoj. Nežinau, gal tai sovietinio palikimo dalis, gal tai turi „nuaugti“ per tam tikrą laiką, gal reikia daugiau jaunimo tuose postuose. Bet, kaip sakiau, tai tik laiko klausimas ir tas klausimas bus išspręstas tikrai greičiau nė tau prireiks lazdelės. Tiki tu tuo pats ar ne, bet man dėl to dvejonių nekyla. Ir, kaip bebūtų, tendencijos man atrodo teigiamos. Ir tos tendencijos bukais sprendimais nebus sustabdytos, nebent pristabdytos.

                Savo nuomonę kaip ir pasakiau, išgirdau tavąją. Manau, šiuo klausimu iš manęs pakaks
                Paskutinis taisė ; 2007.09.22, 02:06.
                Įžvalgos.lt - FB - G+

                Comment


                  #88
                  Transliacija yra prekė, dėl to pykti nereikėtų, galioja rinkos dėsniai. Nebent tu norėtum, kad tai transliuotų valstybinė televizija, kuri galbūt nebūtų pajėgi kai kurių iš tų transliacijų įpirkti, antra, valstybinė televizija nėra skirta sportui (bent jau iš labdaros pusės) įskaitant ir krepšinį.
                  Įpirkti???? Ar žinai, kad Lietuvoje, priešingai nei visame normaliame pasaulyje futbolo klubai moka televizijoms, kad tos susimildamos teiktųsi parodyti jų varžybas, o anos dar purkštauja? O kitas dalykas - valstybinė televizija yra visuomeninė televizija ir jos viena iš pareigų yra populiarinti sportą. Tik LRT kratosi savo pareigybių ir nori būti panaši į komercinę... Štai E.Digrytės straipsnis šia tema. Buvo dar vienas labai geras Delfyje apie tai, kad rengiamas įstatymas LRT priversti daryti tai, kam ji sukurta, bet šio jau nebesurandu..
                  Paskutinis taisė bronius; 2007.09.22, 02:23.

                  Comment


                    #89
                    Parašė bronius Rodyti pranešimą
                    Įpirkti???? Ar žinai, kad Lietuvoje, priešingai nei visame normaliame pasaulyje futbolo klubai moka televizijoms, kad tos susimildamos teiktųsi parodyti jų varžybas, o anos dar purkštauja?
                    Keista, tam tikros futbolo varžybos sutraukia pakankamą auditoriją ir televizijoms tai būtų naudinga. Vis dėl to šią problemą gali išspręsti tik auditorija kartu su ryžtingais futbolo klubų veiksmais. Jei auditorijos tikrai pelningos (televizijoms), tuomet futbolo klubams atsisakius mokėti už televizijų pelną bus tik laiko klausimas kada kažkuri pirmoji iš jų susigundys besimėtančiais pinigais atsisakiusi savo principinės kovos (jei ji yra). Nežinau, ar kanalai šiuo atveju veikia išvien, bet futbolo klubams reikėtų elgtis būtent taip. Nors sporte esanti konkurencija tarp jų gali to padaryti ir neleisti.

                    O kitas dalykas - valstybinė televizija yra visuomeninė televizija ir jos viena iš pareigų yra populiarinti sportą. Tik LRT kratosi savo pareigybių ir nori būti panaši į komercinę... Štai E.Digrytės straipsnis šia tema. Buvo dar vienas labai geras Delfyje, bet šio jau nebesurandu..
                    O būtent kurį sportą? Valstybinė televizija tikrai nėra sporto kanalas, taip pat ji neturėtų kažko išskirti (kalbu apie sporto šakas). Kaip sakei, kad tai yra visuotinas kanalas, taip ir sporto šakas ji turėtų apimti visuotinai, žinoma, tam tikri prioritetai išlieka, bet jie liktų pasverti. Tad šis kanalas tikrai neparodys daugumos pageidaujamų transliacijų ir jo dėl to nekaltinčiau. Dėl noro būti komerciniu jau kita kalba. Galbūt tai lemia sunki kanalo finansinė padėtis (jei ji tokia yra) ir valstybės negalėjimas šiuo atveju pagelbėti. Tačiau kaip problemą laikyčiau pirmoj tavo citatoj esančią situaciją, ne šią.
                    Paskutinis taisė ; 2007.09.22, 02:26.
                    Įžvalgos.lt - FB - G+

                    Comment


                      #90
                      Ok, labanakt, einu miegot ir aš..

                      Comment


                        #91
                        Parašė bronius Rodyti pranešimą
                        Ok, labanakt, einu miegot ir aš..
                        Labanakt ir daugiau optimizmo. Tiek metų ištvėrei, negi dabar viską mesi, kai jau tiek ne daug beliko
                        Įžvalgos.lt - FB - G+

                        Comment


                          #92
                          Pabaigai iš LRT puslapio:


                          Lietuvos televizijos programą sudaro:

                          *
                          26 proc. – informacinės laidos,
                          *
                          11 proc. – visuomeninės ir publicistinės laidos,
                          *
                          10 proc. – pažintinės,
                          *
                          7 proc. – kultūros,
                          *
                          11 proc. – pramoginės,
                          *
                          3 proc. – sporto,
                          *
                          beveik 3 proc. – religinės ir tautinių mažumų laidos,
                          *
                          likusią dalį – vaidybiniai, dokumentiniai filmai ir serialai.


                          Spėk, kokia sporto šaka tuos 3 procentus suvalgo?

                          Comment


                            #93
                            Parašė bronius Rodyti pranešimą
                            Pabaigai iš LRT puslapio:


                            Lietuvos televizijos programą sudaro:

                            *
                            26 proc. – informacinės laidos,
                            *
                            11 proc. – visuomeninės ir publicistinės laidos,
                            *
                            10 proc. – pažintinės,
                            *
                            7 proc. – kultūros,
                            *
                            11 proc. – pramoginės,
                            *
                            3 proc. – sporto,
                            *
                            beveik 3 proc. – religinės ir tautinių mažumų laidos,
                            *
                            likusią dalį – vaidybiniai, dokumentiniai filmai ir serialai.


                            Spėk, kokia sporto šaka tuos 3 procentus suvalgo?
                            Įsijunk 5 kanalą, kuris specializuojasi futbolo eterio "užpildymu". Be to, Krepšinio sezonas kaip tik prasidės, o futbolo baigiasi - tad nenuostabu dėl ko tie 3proc. yra krepšiniu "užpildomi".
                            Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                            Dordrechtas/Haarlemas
                            Nesebaras/Plovdivas
                            Kiolnas

                            Comment


                              #94
                              Parašė Rodyti pranešimą
                              Nors ši dalis turi išimčių (pavyzdžiui, Argentina laimėjo olimpinį krepšinio auksą ir, berods, futbolo pasaulio čempionė tapo panašiu laiku,
                              Nors ir ne i tema, bet ka tu cia fantazuoji? Argentina krepsini olimpiadoj laimejo 2004m., o pasaulio futbolo cempionata laimejo 1978 ir 1986 metais.

                              Comment


                                #95
                                Įsijunk 5 kanalą, kuris specializuojasi futbolo eterio "užpildymu". Be to, Krepšinio sezonas kaip tik prasidės, o futbolo baigiasi - tad nenuostabu dėl ko tie 3proc. yra krepšiniu "užpildomi".
                                Pirma, aš šneku ne apie komercinį kanalą, o apie visuomeninį, antrą - futbolo sezonas Lietuvoje baigiasi tik lapkritį, bet vaizdų iš kanalo, kuris pasirašė su LFF teises rodyti Lietuvos čempionatą, kol kas mes matėme mažiau negu mažai. Per 5 kanalą transliuota:
                                1. gegužės 5 d. Kaunas - Ekranas
                                2. gegužės 12 d. Vėtra - Vilnius
                                3. birželio 17 d. Kaunas - Vėtra
                                4. birželio 30 d. Kaunas - Sūduva
                                5. liepos 8 d. Vėtra - Legia
                                6. liepos 29 d. Vilnius - Kaunas

                                end

                                Comment


                                  #96
                                  http://www.lrytas.lt/?data=20070922&...k_id=99&view=2
                                  str apie stadiona

                                  ir Kupcinsko atsakymas komentaruose:

                                  "13. Andrius 01:28 09-23 IP: 213.226.144.3
                                  Sveiki, pirmiausia dėkoju už man parodytą išskirtinį dėmesį. Labai rimtai! Nes šiandien sulaukiau dešimtis palaikančių žinučių. Tenka tik apgailestauti, jog autorius net nepabandė pasitikslinti aplinkybių minimų straipsnyje, jau nekalbu apie antrosios pusės išklausymą. Apie kokį slaptumą kalba autorius irgi neaišku, nes mano visos darbotvarkės yra viešos adresu http: //www.kaunas.lt/353. Be to, apie savo vizitą į LRS Sporto ir jaunimo komitetą tądien rytiniame pasitarime informavau vicemerus, administracijos direktorių, tarybos sekretorių. Klausimo svarstymą inicijavo ne mano tėvas, o LKKA-kūno kultūros akademijos vadovai, kurie taipogi pageidautų iš Savivaldybės gauti S.Dariaus ir S.Girėno (D& G) stadioną valdyti panaudos pagrindais. Savo ruožtu, LRS komitetą informavau, jog stadionas priklauso Savivaldybės viešąjai įstaigai ir daugiau jokių kitų sprendimų miesto taryba nėra priėmusi. Dar priminiau, jog 2009 m. Kaune vyks Europos lengvosios atletikos čempionatas (iki 23m.), Dainų šventė, Lietuvos vardo tūkstantmečio minėjimo renginiai, tad reikia užtikrinti, tad D& G stadionas būtų prieinamas visiems. Todėl tarybos kolegijoje pavasarį preliminariai svarstėme, jog vertėtų iki to laiko išsaugoti dabartinį D& G stadiono statusą. Apie viešųjų ryšių akcijas tegaliu pasakyti, jog skirtingai nei buvęs meras, neturiu nusisamdęs PR kompanijos. Straipsnių neužsakinėju, o jei žiniasklaida rašo ar rodo - tai jos valia. Savo veikloje stengiuos viską daryti natūraliai. Ir dėl investicijų. Suprantu, kad kai kam reikia nupiešti mano kaip investitorių baubo paveikslą. Asmeniškai esu už investicijas į miestą ir gerai suvokiu jų būtinybę, tačiau noriu žinoti ir daugelį su jomis susijusių niuansų. Dabar gi, siūloma užsimerkti ir net nesidomėti kokiais pagrindais galimos investicijos ateitų. Kompiuteriu maketuoti paveiksliukai dar neatsako i visus klausimus. Todėl nereiktų stebėtis, kad net tik man organizuojamas spaudimas ir prasideda tendencingi bandymai kelti sumaištį. Juk artėja Seimo rinkimai, pasirengimas jiems prasidėjo, tik aš ten nesiruošiu. Pagarbiai, An
                                  drius Kupčinskas"

                                  Comment


                                    #97
                                    /\ tai tipo suprantu, kad neduos stadiono romanovui? ar ką jis čia norėjo pasakyti?.. o kad tas straipsnis užsakytas ir skirtas juodinti kauno merą, tai faktas. bet iš komjaunimo tiesos daugiau ir negali tikėtis

                                    Comment


                                      #98
                                      Savivaldybės viešąjai įstaigai ir daugiau jokių kitų sprendimų miesto taryba nėra priėmusi. Dar priminiau, jog 2009 m. Kaune vyks Europos lengvosios atletikos čempionatas (iki 23m.), Dainų šventė, Lietuvos vardo tūkstantmečio minėjimo renginiai, tad reikia užtikrinti, tad D& G stadionas būtų prieinamas visiems. Todėl tarybos kolegijoje pavasarį preliminariai svarstėme, jog vertėtų iki to laiko išsaugoti dabartinį D& G stadiono statusą.
                                      Na, panašu, kad iki to laiko stadionas atrodys, kaip ir iki šiol.. Nebent kosmetinį remontą kokį atliks ir viskas...
                                      Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"

                                      Comment


                                        #99
                                        Parašė jasha Rodyti pranešimą
                                        Na, panašu, kad iki to laiko stadionas atrodys, kaip ir iki šiol.. Nebent kosmetinį remontą kokį atliks ir viskas...
                                        Tiesą pasakius, jį šiek tiek remontuoja.. kai paskutinį kartą buvau, mačiau, jog tvirtina tribūnas, kad nelinguotų ar nesugriūtų tokiais metaliniais, nežinau kaip pavadint.., nu taip kampu dedamas "daiktas" nuo kolonos iki tribūnos apačios. Nufotkinsiu gal kada

                                        O šiaip tai visa ši situacija yra daugiau nei apgailėtina...

                                        Comment


                                          Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                                          Tiesą pasakius, jį šiek tiek remontuoja.. kai paskutinį kartą buvau, mačiau, jog tvirtina tribūnas, kad nelinguotų ar nesugriūtų tokiais metaliniais, nežinau kaip pavadint.., nu taip kampu dedamas "daiktas" nuo kolonos iki tribūnos apačios. Nufotkinsiu gal kada

                                          O šiaip tai visa ši situacija yra daugiau nei apgailėtina...
                                          Jei griūs-tai griūs. Nepadės tokie sutvirtinimai
                                          Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"

                                          Comment

                                          Working...
                                          X