Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Žiniasklaida

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    Parašė oranger Rodyti pranešimą
    Aš nesakau, kad ji visur meluoja. Bet jos priemonės ir apskritai agresyvus stilius man nepriimtini. Tik tiek
    Dėl darbo stiliaus visiškai pritariu, tikrai jis man nepatinka.
    Flickr

    Comment


      #82
      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
      Dėl darbo stiliaus visiškai pritariu, tikrai jis man nepatinka.
      Žinau vieną istoriją kaip buvo apkalbėtas niekuo dėtas žmogus. Ta veikėja jį maloniai pakvietė nusifilmuoti, o paskui iš jo padarė "korumpuotą valdininką". Tai tikriausiai ir daugiau galėjo būti tokių atvejų.

      Comment


        #83
        Parašė Irma Rodyti pranešimą
        Bet savo darbą ji dirba gerai, ne vienas kinkas yra drebinęs. Kam nepatinka toks stilius- nežiūri. Ane?
        Jeigu Grinevičiūtė dirba tik dėl to, kad kažkas kinkas drebintų — tai čia jau daugiau psichologinis terorizmas, o ne žurnalistika. Žurnalisto darbas yra visų pirma pateikti maksimaliai objektyvią ir šviežią informaciją. Kelių metų senumo 'korupciniai' dalykai nekvepia šviežumu. Jau geriau ta pati Grinevičiūtė pasidomėtų kaip teisėsaugos institucijos (policija, prokuratūra, STT, ONTT, kai kada ir VSD) atlieka savo darbą tirdami nusikalstamas veikas, o ne pati imtųsi teisingumo...
        I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
        Parama Siaurojo geležinkelio klubui

        Comment


          #84
          Susidaro įspūdis, kad bemaž visos lietuviškos TV laidos yra skirtos, geriausiu atveju, 10 klasių baigusiems visuomenės nariams. Tiesą sakant, ne ką geriau ir UK, kur kasdieninės TV laidos yra skirtos "bukuomenei". Man ima rodytis, kad televizija, kaip mes ją suprantame, yra atgyvena, kurią naudoja žmonės nesugebantys/nenorintys naudotis Interneto privalumais ir atsirinkti įdomią, aktualią ir kokybišką informaciją.

          Comment


            #85
            Parašė Wycka Rodyti pranešimą
            Jeigu Grinevičiūtė dirba tik dėl to, kad kažkas kinkas drebintų — tai čia jau daugiau psichologinis terorizmas, o ne žurnalistika. Žurnalisto darbas yra visų pirma pateikti maksimaliai objektyvią ir šviežią informaciją. Kelių metų senumo 'korupciniai' dalykai nekvepia šviežumu. Jau geriau ta pati Grinevičiūtė pasidomėtų kaip teisėsaugos institucijos (policija, prokuratūra, STT, ONTT, kai kada ir VSD) atlieka savo darbą tirdami nusikalstamas veikas, o ne pati imtųsi teisingumo...
            Tokie kaip ji "žurnalistai" tik didina žmonių nepasitenkinimą viskuo kas yra Lietuvoje, pačia valstybe... Tikrai daug destrukcijos jos laidose.

            Comment


              #86
              Parašė John Rodyti pranešimą
              Susidaro įspūdis, kad bemaž visos lietuviškos TV laidos yra skirtos, geriausiu atveju, 10 klasių baigusiems visuomenės nariams. Tiesą sakant, ne ką geriau ir UK, kur kasdieninės TV laidos yra skirtos "bukuomenei". Man ima rodytis, kad televizija, kaip mes ją suprantame, yra atgyvena, kurią naudoja žmonės nesugebantys/nenorintys naudotis Interneto privalumais ir atsirinkti įdomią, aktualią ir kokybišką informaciją.
              sunku nesutikti

              Comment


                #87
                Parašė John Rodyti pranešimą
                Susidaro įspūdis, kad bemaž visos lietuviškos TV laidos yra skirtos, geriausiu atveju, 10 klasių baigusiems visuomenės nariams. Tiesą sakant, ne ką geriau ir UK, kur kasdieninės TV laidos yra skirtos "bukuomenei". Man ima rodytis, kad televizija, kaip mes ją suprantame, yra atgyvena, kurią naudoja žmonės nesugebantys/nenorintys naudotis Interneto privalumais ir atsirinkti įdomią, aktualią ir kokybišką informaciją.
                Puikiai apibūdintas mano požiūris.

                Comment


                  #88
                  Parašė oranger Rodyti pranešimą
                  Žinau vieną istoriją kaip buvo apkalbėtas niekuo dėtas žmogus. Ta veikėja jį maloniai pakvietė nusifilmuoti, o paskui iš jo padarė "korumpuotą valdininką". Tai tikriausiai ir daugiau galėjo būti tokių atvejų.
                  Kalbi tarsi ji viena darytų taip. Dauguma žurnalistų taip daro. Imant interviu ištraukiami žodžiai iš konteksto ir pateikiami kaip visai kitokio pobūdžio. Čia ne naujiena. Jie dažnai viską pagrąžina, todėl, žiūrėdami Tv ar net tame pačiame internete skaitydami straipsnius negalite būti tikri dėl pateiktų faktų teisingumo. Kiekvienas pagal sugebėjimus atsirenka visame tame informacijos sraute.
                  Kiek Grinevičiūtės laidas esu mačius tai esu tik teigiama jos atžvilgiu, man patinka agresyvi jos laikysena. Dėl skonio nesiginčysi

                  Tačiau tikrai nesinorėtų, kad būtų juodinami žmonės kurie to nenusipelnė.

                  Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                  Jeigu Grinevičiūtė dirba tik dėl to, kad kažkas kinkas drebintų — tai čia jau daugiau psichologinis terorizmas, o ne žurnalistika.
                  Tai labai gerai, jei kažkas turi ko bijoti tegul ir drebina.. nematau problemos visiškai.
                  Paskutinis taisė Irma; 2010.04.27, 19:06.
                  *******
                  Miestai.net Fb

                  Comment


                    #89
                    Parašė John Rodyti pranešimą
                    Susidaro įspūdis, kad bemaž visos lietuviškos TV laidos yra skirtos, geriausiu atveju, 10 klasių baigusiems visuomenės nariams. Tiesą sakant, ne ką geriau ir UK, kur kasdieninės TV laidos yra skirtos "bukuomenei". Man ima rodytis, kad televizija, kaip mes ją suprantame, yra atgyvena, kurią naudoja žmonės nesugebantys/nenorintys naudotis Interneto privalumais ir atsirinkti įdomią, aktualią ir kokybišką informaciją.
                    Ne tik TV, bet ir spauda. Kokybišką TV arba spaudą galima ant rankos pirštų suskaičiuoti. Degradacija totali. Bet čia ne tik Lietuvos problema, čia viso pasaulio problema. Pvz., vien kas JAV dedasi, ar kas nors yra bandęs žiūrėti FoxNews kanalą?

                    Comment


                      #90
                      Parašė Irma Rodyti pranešimą
                      Tai labai gerai, jei kažkas turi ko bijoti tegul ir drebina.. nematau problemos visiškai.
                      Nu tegul drebina, bet dėl teisėsaugos akies, o ne dėl žurnalistų. Vat jeigu teisėsauga išsiaiškino korupcinį įvykį ir žiniasklaida tai paviešino — viskas normalu. Jeigu teisėsauga neveikli — tegul žurnalistai užsipuola tuos teisėsaugininkus, o ne politikus ar valdininkus. Teisingumą vykdo teismai, o ne pseudo žurnalistai. Pagaliau ir jos laidoje pažeriama daug įtarimų, daug dviprasmiškų įrodymų (pvz anoniminis liudininkas), o kažką naujo, to ko dar niekas nežinojo, praktiškai nepateikiama, nebent kelios nereikšmingos smulkmenos, kurias šviesaus proto žiūrovas jau ir taip yra pats išmastęs. Taigi kam reikalingos tokios laidos?

                      Parašė John Rodyti pranešimą
                      Susidaro įspūdis, kad bemaž visos lietuviškos TV laidos yra skirtos, geriausiu atveju, 10 klasių baigusiems visuomenės nariams. Tiesą sakant, ne ką geriau ir UK, kur kasdieninės TV laidos yra skirtos "bukuomenei". Man ima rodytis, kad televizija, kaip mes ją suprantame, yra atgyvena, kurią naudoja žmonės nesugebantys/nenorintys naudotis Interneto privalumais ir atsirinkti įdomią, aktualią ir kokybišką informaciją.
                      Žinoma. O kita vertus, logiškai mąstant to anksčiau ar vėliau reikėjo tikėtis. Į ką orientuojasi televizijos? Ogi į tuos žiūrovus, kurie labai ilgai, praktiškai visą dieną praleidžia prie televizoriaus (+ žiūri daug reklamos). Logiška, kad daug laiko praleidžiantis namie prie TV ekrano, žmogus neturi plataus akiračio, greičiausiai jis ir mažiau išsilavinęs. Vat tokia pilka masė ir formuoja TV tinklelį
                      I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                      Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                      Comment


                        #91
                        Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                        Taigi kam reikalingos tokios laidos?
                        Korumpuotai ir neįgaliai teisėsaugai išjudinti, kad pradėtų dirbti. Jei būtų viskas tvarkoje neatsirastu ir tokių "pseudo žurnalistų".
                        *******
                        Miestai.net Fb

                        Comment


                          #92
                          Parašė Irma Rodyti pranešimą
                          Korumpuotai ir neįgaliai teisėsaugai išjudinti, kad pradėtų dirbti. Jei būtų viskas tvarkoje neatsirastu ir tokių "pseudo žurnalistų".
                          Nu ir kada iš tokių pseudo žurnalistų buvo naudos? Ir kurį gi politiką ar pareigūną Grinevičiūtė atstatydino? Ji "griebia už ragų" rezonansines bylas, tačiau nieko naujo nepasako. Visiškai. Vat naujausias pvz.: ką tik žmona žiūrėjo kažkią Grinevičiūtės laidą per LNK (Paskutinė instatncija, ar jau vėl kitaip vadinasi). Visą laidą rodė interviu su Venckiene, kaip ji išgyvena, kaip jai gaila brolio ir jo mergaitės, ir koneveikė prokurorus, lygino Kedžio ir Pociūno bylas. Kokia nauda? Viskas, kas buvo pasakyta laidoje, aš sužinojau šiame forume. Laiko ir elektros švaistymas tokios pseudo laidos.
                          I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                          Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                          Comment


                            #93
                            Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                            Jeigu Grinevičiūtė dirba tik dėl to, kad kažkas kinkas drebintų — tai čia jau daugiau psichologinis terorizmas, o ne žurnalistika. Žurnalisto darbas yra visų pirma pateikti maksimaliai objektyvią ir šviežią informaciją.
                            Objektyviam giliam tyrimui reikia proto, daug pastangų ir daug laiko. Visa tai brangiai kainuoja.

                            O jūs tikitės kažkokio "gilumo" iš tokio kiekio kas savaitę štampuojamų laidų?

                            Ji "griebia už ragų" rezonansines bylas, tačiau nieko naujo nepasako. Visiškai. Vat naujausias pvz.: ką tik žmona žiūrėjo kažkią Grinevičiūtės laidą per LNK (Paskutinė instatncija, ar jau vėl kitaip vadinasi). Visą laidą rodė interviu su Venckiene, kaip ji išgyvena, kaip jai gaila brolio ir jo mergaitės, ir koneveikė prokurorus, lygino Kedžio ir Pociūno bylas. Kokia nauda?
                            Išgyvena, gaila, pikta, visi vagys - tai yra emocijos ir pašnekovo pasvarstymai. Nei vieno fakto. Tipiškas atvejis tokioms laidoms.

                            O verkiančią motiną rodė?
                            Paskutinis taisė c2h5oh; 2010.04.28, 13:33.

                            Comment


                              #94
                              Parašė c2h5oh Rodyti pranešimą
                              Objektyviam giliam tyrimui reikia proto, daug pastangų ir daug laiko. Visa tai brangiai kainuoja.
                              O jūs tikitės kažkokio "gilumo" iš tokio kiekio kas savaitę štampuojamų laidų?
                              Va taip nejučia imu pritarti Sakadolskio mintims, kad tokia ale žiniasklaida yra mūsų žodžio laisvės grimasos...

                              Parašė c2h5oh Rodyti pranešimą
                              Išgyvena, gaila, pikta, visi vagys - tai yra emocijos ir pašnekovo pasvarstymai. Nei vieno fakto. Tipiškas atvejis tokioms laidoms. O verkiančią motiną rodė?
                              Aš tokią 'popsuką' labai greitai pamirštu, tad ir šitą jau beveik pamiršau. Tikriausiai rodė. Tačiau tokia emocijomis paremta laida nelabai kuo skiriasi nuo kitos nerimtos laidos — Nacionalinė paieškų tarnyba, beje, abi rodomos per LNK
                              I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                              Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                              Comment


                                #95
                                Parašė Big Cat Rodyti pranešimą
                                Ne tik TV, bet ir spauda. Kokybišką TV arba spaudą galima ant rankos pirštų suskaičiuoti.
                                Labai idomu suzinoti kokybiska TV ar spauda Lietuvoje. Konkreciais pavyzdziais, aciu.

                                Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                                Kokia nauda? Viskas, kas buvo pasakyta laidoje, aš sužinojau šiame forume. Laiko ir elektros švaistymas tokios pseudo laidos.
                                Cia poziuris toks - as tai jau zinojau (is sio forumo), todel is tos laidos jokios naudos. Zodziu jei man nenaudinga tai visiems nenaudinga. Juk yra zmoniu, kurie neskaite sio forumo (ar kokio kito leidinio) ir to dar nezinojo.

                                Comment


                                  #96
                                  Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                  Cia poziuris toks - as tai jau zinojau (is sio forumo), todel is tos laidos jokios naudos. Zodziu jei man nenaudinga tai visiems nenaudinga. Juk yra zmoniu, kurie neskaite sio forumo (ar kokio kito leidinio) ir to dar nezinojo.
                                  Kolega, darote loginę klaidą, kuri vadinama 'per greitas apibendrinimas', maždaug tas pats kas "visos moterys vienodos", etc.. Tamsta iš vieno mano parašyto sakinio jau darote viešą apibendrinimą.
                                  Pirmiausia, šiame forume skelbiamos ne originalios naujienos. Jos jau anksčiau būna paskelbtos internetinėse svetainėse ar TV eteryje per žinių laidas. Vadinasi, jeigu aš ar kitas forumietis pirmą kartą perskaitė naujieną šiame forume, tai kažkas ją perskaitė originalioje svetainėje dar anksčiau. Ir jeigu televizija praėjus kelioms dienoms rodo laidą, kurioje vos ne sensacija skelbiamos vėl tos pačios naujienos...
                                  Antra, kol aš nesu viešas žmogus, tol turiu teisę skelbti savo asmeninę nuomonę, kol ji nepažeidžia LR Konstitucijos ir LR galiojančių įstatymų
                                  I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                  Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                  Comment


                                    #97
                                    Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                    Labai idomu suzinoti kokybiska TV ar spauda Lietuvoje. Konkreciais pavyzdziais, aciu.
                                    Pvz., "Verslo žinios" bei "IQ. The Economist".

                                    Comment


                                      #98
                                      Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                      Labai idomu suzinoti kokybiska TV ar spauda Lietuvoje. Konkreciais pavyzdziais, aciu.
                                      Parašė Big Cat Rodyti pranešimą
                                      Pvz., "Verslo žinios" bei "IQ. The Economist".
                                      + savaitraštis "Veidas"
                                      I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                      Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                      Comment


                                        #99
                                        + žurnalai "Valstybė" bei "Logos"

                                        Comment


                                          Tai cia visi verslui skirti pagrinde? Tai iseina, kad periodines "bendrines-iprastines" spaudos nera kokybiskos?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X