Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Medžiai ir želdiniai miestuose

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Jautiesi papuolęs kaip į kokį skruzdėlyną
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #22
      Miškas miesto vidury, visai arti centro...
      Paskutinis taisė Vaidas; 2006.05.10, 00:38.

      Comment


        #23
        Tik dabar pastebėjai? Visas Vilnius yra didelis miškas, pažiūrėk į betkokias panoramas ir į bet kokią kryptį - vien miškai. Nemanau, kad tai blogai, sakyčiau atvirkščiai - gražu ir oras geresnis.

        Comment


          #24
          Parašė Edd
          Tik dabar pastebėjai? Visas Vilnius yra didelis miškas, pažiūrėk į betkokias panoramas ir į bet kokią kryptį - vien miškai. Nemanau, kad tai blogai, sakyčiau atvirkščiai - gražu ir oras geresnis.
          Žinojau ir anksčiau apie tą "girią", bet nemaniau, kad ji tokia tanki ir gūdi. Pačiam dažniausiai kai tenka Vilniuj būt, tai Karoliniškėse. Iš ten žvelgiant centro link irgi miškai...
          Man patinka miestuose parkai, bet miškai labai nepatinka.
          Reiktų juos iškirst su laiku.
          Paskutinis taisė kaunaz; 2006.05.10, 00:17.

          Comment


            #25
            "Žalioji Vilniaus karūna" yra saugoma, pvz. net hanneris yra tokio aukščio, kad iš kai kurių apžvalgos taškų neišlįstų aukščiau visų tų miškingų kalvų. O tu čia dabar siūlai viską iškirsti.
            Aišku dalis tų "girių" bus iškirsta, bet tos kalvos su medžiais tikrai dar ilgai išliks ir abejoju ar kadanors kas leistų jas iškirsti. Aš pasisakau už esamų laisvų plotų užstatymą/sutankinimą.

            Comment


              #26
              Čia turbūt daug lemia ir medžių rūšis. Kaune irgi yra Aleksoto šlaituose miškeliai, ąžuolynas ir pan.. Bet jie ne taip akis bado ir atrodo estetiškiau, nes spyluočiai miesto fone atrodo tikrai šlykščiai.

              Comment


                #27
                Čia skonio reikalas, man tai tokios kalvos tik puošia. O spygliuočiai žaliuoja ir žiemą, kas yra pliusas. Pvz. šioj nuotraukoj vaizdelis būtų šlykštus, nykus, "pilkas" ir pan. be tų žalių kalvų
                (c)Mantaz

                Comment


                  #28
                  Kad buten tos zalios kalvos ir priduoda pilkuma miestyi ziema. Del tu medziu (lapuociu) Vilnius puse metu atrodo tragiskai

                  Comment


                    #29
                    Visai nesutinku, didelė dalis yra spygliuočių, kurie ir žiemą būna žali. O šiaip, kai būna medžiai apsnigti arba apšerkšniję, dar geriau atrodo. Pažiūrėk į kitų miestų žiemos nuotraukas iš viršaus - "pilka pilka kur dairais".

                    Comment


                      #30
                      Kad tame ir esme, jog aplink miesto centra vyrauja lapuociai

                      Comment


                        #31
                        Man vistiek gerai atrodo ir žiemą
                        (c)Vaidas


                        Čia jau vyrauja spygliuočiai:

                        Comment


                          #32
                          Man irgi patinka, kad Vilnius "miškingas" miestas Nelabai suprantu kokie argumentai gali būti "prieš"
                          Kaip po dykumą blaškiausi

                          Comment


                            #33
                            Jeigu jau prakalbome apie miškus ir parkus tai kodėl nėra temos apie Vingio parką?

                            Turbūt teks pačiam ją kurti
                            You might surprise yourself.

                            Miestai.net FB

                            Comment


                              #34
                              Parašė vytauc
                              Man irgi patinka, kad Vilnius "miškingas" miestas Nelabai suprantu kokie argumentai gali būti "prieš"
                              Man irgi patiktų tas miškingas jeigu tie miškai butų paversti parkais arba bent jau kiek tvarkingesni t.y. praretinti krūmai visokie, surinktos šiūkšlės, įrengti suoliukai, takeliai ir t.t. Būtų pritaikyti gyventojų poilsiui ir laisvalaikiui.

                              Comment


                                #35
                                Užtektų jei sutvarkytų dabartinius parkus. Nematau visų miškų Vilniaus teritorijoje vertimo parkais prasmės. Vilnius nedidelis miestelis, jam nereikia tiek daug parkų.

                                Comment


                                  #36
                                  Parašė Edd
                                  Užtektų jei sutvarkytų dabartinius parkus. Nematau visų miškų Vilniaus teritorijoje vertimo parkais prasmės. Vilnius nedidelis miestelis, jam nereikia tiek daug parkų.
                                  Jo parkus tvarkyti reikia.
                                  O aš nematau prasmės laukinei gamtai keroti mieste. Ten tik bomžai visokie valkiojasi.

                                  Comment


                                    #37
                                    Yra daug miestų, kurių teritorijos dalį sudaro miškai ir kurių niekas neverčia parkais. Čia utopija. Vilniaus viso miesto biudžeto vien jų prižiūrėjimui neužtektų.

                                    Comment


                                      #38
                                      /\ Manau, kad užtektų, jog būtų irengti pėsčiųjų takai (net nebūtinai grįsti). Jiems priežiūros tikrai beveik nereiktų, o vietos pasivaikščiojimui būtų puikios. (Būtent taip padaryta miškuose tarp Kalvarijų ir Verkių parko ir pats neretai ten lankausi )

                                      Comment


                                        #39
                                        Bet yra esminis skirtumas tarp miško už miesto ribų, na bent tiesiog už gyvenamųjų rajonų, greta jų, ir tarp miško kurį iš visų pusių supa miestas.

                                        Comment


                                          #40
                                          Miškas,kad ir kur jis bebūtų, turi būti išsaugotas. Iškirsti visada spėsi, o atauginti tokius pušynus prireiks laaabai daug laiko.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X