Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Utenoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    Parašė vytauc Rodyti pranešimą
    http://foto.terpe.lt/inkelti/20060925/DSC_2788.JPG

    Šitą nuotrauką galėtum pamėginti parduoti PC administracijai
    Gal reikės pamėginti ir prakišti
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #82
      Ačiū, Mantai, už nuotraukas - gražiausias dalykas Utenoje buvo oras O šiaip smagu, kad atsigauna, nors man Utena kažkaip labiausiai tipinis iš kaimo "užauginto" miesto pavyzdys Lietuvoje Pačiame centre pilna medinių trobų, vietoj kurių dabar dygsta dviauksčiai "sodybiniai" mūrinukai. Pvz. koks Rokiškis (kuris šiandien gerokai mažesnis už Uteną) prieš 50 metų buvo rimtesnis miestas ir tai jaučiasi ten nuvažiavus net šiandien.

      Comment


        #83
        Parašė Jeffas Rodyti pranešimą
        Ačiū, Mantai, už nuotraukas - gražiausias dalykas Utenoje buvo oras O šiaip smagu, kad atsigauna, nors man Utena kažkaip labiausiai tipinis iš kaimo "užauginto" miesto pavyzdys Lietuvoje Pačiame centre pilna medinių trobų, vietoj kurių dabar dygsta dviauksčiai "sodybiniai" mūrinukai. Pvz. koks Rokiškis (kuris šiandien gerokai mažesnis už Uteną) prieš 50 metų buvo rimtesnis miestas ir tai jaučiasi ten nuvažiavus net šiandien.
        Taip, tai tiesa, iki aštuntojo dešimtmečio Utena buvo šiek tiek didesnis kaimas.

        Šiuo metu Utena ne tik kad atsigauna, bet savotiškai klęsti. Statybų mąstai pakankamai dideli ir neatrodo, kad jie artimiausiu metu sulėtėtų, prekybos plotų jau dabar yra daugiau nei pakanka ir dar statomi bei planuojami nauji. Statomi daugiabučiai, nauji traukos centrai, sutvarkyti ir tvarkomi šabakštynai (jau dabar sunku atrasti tokių, kokių galima atrasti kai kuriose vietose Vilniuje), sutvarkytos ir tvarkomos abiejų Utenos ežerų ir trijų upių teritorijos. Visa tai paverčiama į parkus, žaliąsias erdves ir t.t. Netoli Utenos yra Sudeikiai su Alaušo ežeru (savotiška Utenos Palanga), kur investicijos į NT gerokai nemenkos.

        Utenos ateitis turėtų būti šviesi
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #84
          Kviečiu užeiti į svetainę: http://utena.visiems.lt/fotogalerija.htm. Čia nemažai nuotraukų apie Uteną.
          ::Utenos fotogalerija::

          Comment


            #85
            2006.11.19

            Pastebėjau naują aptvertą plotą prie Kauno ir Maironio gatvių kampo. Kol kas neaišku, ką čia darys.


            Galiausiai paaiškėjo, kad vietoje nugriautų garažų ties Kauno ir Vilniaus plentais bus.. degalinė


            Ir daugiabutis Naujasodyje
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #86
              Kiek aukstu tures tas daugiabutis Naujasodyje?Nes ziuriu,kad jau pastatyti 4 ar 3 ir dar sustot nesiruosia.Be to,dekui uz atnaujinima.
              Mano darbai deviantart'e

              Comment


                #87
                Parašė osiz Rodyti pranešimą
                Kiek aukstu tures tas daugiabutis Naujasodyje?Nes ziuriu,kad jau pastatyti 4 ar 3 ir dar sustot nesiruosia.Be to,dekui uz atnaujinima.
                Viskas čia:
                http://www.butasutena.lt/
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #88
                  Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
                  OK,aciu.Tik man keista,kad Utenoje prasidejo tokios nemazos statybos.Netgi didesniuose miestuose,pvz.Marijampoleje,Alytuje,nera tokio statybu spurto.
                  Mano darbai deviantart'e

                  Comment


                    #89
                    Parašė osiz Rodyti pranešimą
                    OK,aciu.Tik man keista,kad Utenoje prasidejo tokios nemazos statybos.Netgi didesniuose miestuose,pvz.Marijampoleje,Alytuje,nera tokio statybu spurto.
                    Nieko keisto, Utenoje sutelkta nemažai pramonės, tad miestas nesnaudžia.
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      #90
                      Parašė osiz Rodyti pranešimą
                      OK,aciu.Tik man keista,kad Utenoje prasidejo tokios nemazos statybos.Netgi didesniuose miestuose,pvz.Marijampoleje,Alytuje,nera tokio statybu spurto.
                      Palyginimui dabar Alytuje "Skirnuva" baigia statyti 9 aukštų daugiabutį, tuoj turėtų prasidėti komercinio pastato statybos, vykdoma "Teo" pastato rekonstrukcija. Marijampolėje irgi panašaus "stambumo" objektai vystomi.

                      Comment


                        #91
                        Alytus pries kokius pora metu buvo visiskai mires miestas,o dabar po truputi atsigauna.Del Marijampoles nelabai zinau,o siaip tai pagrinde tuose mazesniuose miestuose dabar statomi pirmieji daugiabuciai po Nepriklausomybes ir visoki hypermarket'ai.Daugiau nelabai kas.
                        Mano darbai deviantart'e

                        Comment


                          #92
                          Parašė osiz Rodyti pranešimą
                          Alytus pries kokius pora metu buvo visiskai mires miestas,o dabar po truputi atsigauna.Del Marijampoles nelabai zinau,o siaip tai pagrinde tuose mazesniuose miestuose dabar statomi pirmieji daugiabuciai po Nepriklausomybes ir visoki hypermarket'ai.Daugiau nelabai kas.
                          Tas pats kaip ir Utenoje

                          Comment


                            #93
                            "Lietuvos ryte" buvo trumpai užsiminta, kad Utena taip pat planuoja statyti areną, investicijos apie 20 su trupučiu mln.

                            Comment


                              #94
                              Parašė Edd Rodyti pranešimą
                              "Lietuvos ryte" buvo trumpai užsiminta, kad Utena taip pat planuoja statyti areną, investicijos apie 20 su trupučiu mln.
                              Tai gal ruošiasi deleguoti komadą į LKL?

                              Comment


                                #95
                                Parašė Edd Rodyti pranešimą
                                "Lietuvos ryte" buvo trumpai užsiminta, kad Utena taip pat planuoja statyti areną, investicijos apie 20 su trupučiu mln.
                                Įdomu, įdomu, gailo nieko daugiau nepaminėta
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  #96
                                  Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
                                  Įdomu, įdomu, gailo nieko daugiau nepaminėta
                                  Čia gal apie tą patį?:
                                  http://www.utena.lt/index.php?ItemId=25799

                                  Comment


                                    #97
                                    Parašė Edd Rodyti pranešimą
                                    Geras Dėkui Šį savaitgalį kaip tik būsiu Utenoje, tad reikės patikrinti, kas ten šiuo metu vyksta
                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      #98
                                      Taigi kelios šeštadienio nuotraukos iš Utenos

                                      Sporto kompleksas Donelaičio gatvės gale vietoje autobusų parko.





                                      Pastatas tarp Basanavičiau ir Kauno gatvių


                                      "Registrų centro" Utenos filiajo statybos Kauno ir Maironio gatvių kampe.




                                      Žvelgiant iš Utenio aikštės, bus užpildytas tuščias kampas dešinėje.


                                      Ir galiausiai pastatas Utenio aikštėje
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        #99
                                        Dėkuj už nuotraukas, įdomu kas ten per sporto kompleksas, teritorija gan nemaža.

                                        Comment


                                          Bus matyti, kažko konkretaus atrasti kol kas nepavyksta
                                          Mano galerija Flickr'yje

                                          Comment

                                          Working...
                                          X