Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Eurovizija 2015. Viena

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Sveikinu su bučinių pergale! Tiesa, kiek įtartina.. spręskite patys, ar nėra interesų konflikto iš kitų valstybių vien už šį vaizdelį
    Lietuvos žiniasklaidai gėda tai rodyt, todėl "iškerpa" centrinį vaizdą.
    https://youtu.be/r13a2VUTajU?t=96
    [YOUTUBE="r13a2VUTajU?t=96"]r13a2VUTajU?t=96[/YOUTUBE]
    kk3

    Comment


      Ale žinot, kad tai kelmai, bet šitas yra geras pasirodymas! Ir dzin, kad ten nebus pirma vieta ar dešimtukas ar gale. Bet smagu tai, kad jiedu lyg per daug ir nesitiki ir tiesiog džiaugias ta galimybe pabūt eurovizijoj, patūsint ir pan. Ir tas yra gerai - kuo laisvesni atlikėjai nuo visokių ten spaudimų, tuo ir ta daina geriau skamba. Ir man tam antram pusfinaly bene natūraliausias pasirodymas buvo Jokio ten pasikėlimo ar kitokių nesamonių, tiesiog gera nuotaika ir jiems ir žiūrovams. O balsavimai tai čia bus politikos + gero filmavimo/vaizdo mixas.

      Comment


        „Eurovizijos“ finalo favoritai – Švedija ir Rusija

        Dar šansų turi belgas ir australas, o estų šansai vertinami kukliau negu anksčiau.

        Comment


          Baltijos šalių vienybė: Istorinis momentas: „Eurovizijos“ finale – 3 Baltijos šalys


          Šaltinis

          Comment



            Man labiausiai Latvija patiko Ir viena iš mėgstamiausių visam konkurse..
            Abrikosai mus išgelbės. ~

            Comment


              Parašė Haski Rodyti pranešimą
              Sveikinu su bučinių pergale! Tiesa, kiek įtartina.. spręskite patys, ar nėra interesų konflikto iš kitų valstybių vien už šį vaizdelį
              Lietuvos žiniasklaidai gėda tai rodyt, todėl "iškerpa" centrinį vaizdą.
              https://youtu.be/r13a2VUTajU?t=96
              [YOUTUBE="r13a2VUTajU?t=96"]r13a2VUTajU?t=96]Youtube video[/URL]
              Ką čia kas iškirpo?

              Comment


                Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                Ką čia kas iškirpo?
                Na, mano televizorius nerodė pritariančiųjų bučinių. Nemanau, kad tik mano televizorius

                Comment


                  Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                  Na, mano televizorius nerodė pritariančiųjų bučinių. Nemanau, kad tik mano televizorius
                  Ką čia kalbat, ir tam youtube klipe, ir mano darytame tv įraše aiškiai matosi visų trijų porų bučiniai. Padariau stop kadrą savo televizoriuje:

                  Paskutinis taisė dsanto; 2015.05.23, 11:54.

                  Comment


                    Aš visą laiką balsuoju už tas dainas, kurios man patinka, nepaisant, ar tai kaimynai, ar ne kaimynai. Tačiau jau antrus metus ignoruoju Rusiją. Šiemet išvis pribloškė rusų pasirodymas. Kai žemyno saugumui grėsmę kelianti šalis atsiunčia lakštingalą, giedančią apie taiką ir gėrį, daina man kelia šleikštulį. Neprisidėsiu prie rusės pergalės, nes nenoriu, kad Eurovizija vyktų Rusijoje. Nenoriu suteikti malonumo Putinui, kuris iš to padarytų politiką ir reklamą. Be to, po paskutinio Rusijos surengto Eurovizijos konkurso pablogėjo mažumų padėtis Rusijoje. Kodėl didžiausi Eurovizijos fanai turėtų jaustis nesaugūs ir taikytis prie Putino sukeltos dirbtinos isterijos dėl mažumų.

                    Eurovizijos rengėjai jau antrus metus, šiemet dar ryškiau, reiškia protestą prieš Rusijoje vykdomą antivakarietišką isteriją. Rusės pasirodymas pusfinalo metu:







                    Comment


                      O aš šieme pirmą kartą per visus eurovizijos Lietuvoje metus nežiūrėjau pusfinalių ir neplanuoju žiūrėti finalo. Net neklausiau nei vienos dainos.

                      Comment


                        Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                        O aš šieme pirmą kartą per visus eurovizijos Lietuvoje metus nežiūrėjau pusfinalių ir neplanuoju žiūrėti finalo. Net neklausiau nei vienos dainos.
                        Kodėl?

                        Comment


                          Neįdomu.

                          Comment


                            Pasižiūrėjau per youtubę kelis gabalus kas pagal populiarumą gerai vertinami. Mano balsas eina Belgijai O lietuviai kaip matau, bent jau pagal populiarumą youtubei, 17-tą vietą užima. O dar kaip suprantu jie tik užvakar pasirodė, kai kai kurie dalyviai youtubėje jau kelias dienas peržiūras renka. Taigi pagal youtubės prognozes Lietuva turėtų būti tikriausiai maždaug 15-oje vietoje

                            Comment


                              Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                              Pasižiūrėjau per youtubę kelis gabalus kas pagal populiarumą gerai vertinami. Mano balsas eina Belgijai O lietuviai kaip matau, bent jau pagal populiarumą youtubei, 17-tą vietą užima. O dar kaip suprantu jie tik užvakar pasirodė, kai kai kurie dalyviai youtubėje jau kelias dienas peržiūras renka. Taigi pagal youtubės prognozes Lietuva turėtų būti tikriausiai maždaug 15-oje vietoje
                              Aš kažkaip buvau skeptiškas dėl lietuvių dainos iki konkurso. Bet kai pažiūrėjau ESC tiesiogiai, visai nieko pasirodė. Aišku, iki laimėtojų toli, bus kokie 20 plius minus, bet antrame pusfinalyje jie man vieninteliai su latviais ir švedu pasirodė rimčiau. Visi kiti man kažkokie nuobodūs.

                              Aišku, finale susigrums stipresnės dainos, net ir be pusfinalio į finalą patekusios dainos gan stiprios, išskyrus gal vokietę.

                              Linkėčiau sėkmės švedui, ispanei, australui.

                              Comment


                                Lažybininkų prognozė prieš konkurso finalą:

                                1. Švedija (daugėja statymų visuose punktuose)
                                2. Rusija
                                3. Italija
                                4. Belgija
                                5. Australija
                                6. Estija
                                7. Serbija
                                8. Norvegija
                                9. Latvija
                                10. Azerbaidžanas
                                ...
                                23. Lietuva. (aukščiausia pozicija iki šiol buvo 19)

                                Šaltinis: http://www.oddschecker.com/tv/eurovision/winner.

                                Comment


                                  Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
                                  Lažybininkų prognozė prieš konkurso finalą:

                                  1. Švedija (daugėja statymų visuose punktuose)
                                  2. Rusija
                                  3. Italija
                                  4. Belgija
                                  5. Australija
                                  6. Estija
                                  7. Serbija
                                  8. Norvegija
                                  9. Latvija
                                  10. Azerbaidžanas
                                  ...
                                  23. Lietuva. (aukščiausia pozicija iki šiol buvo 19)

                                  Šaltinis: http://www.oddschecker.com/tv/eurovision/winner.
                                  Tikiuosi, prognozės (dėl Rusijos) klysta

                                  Comment


                                    Man atrodo, kad daugiau šansų turi Švedija, Belgija, Australija ir Latvija. Rusijos galimybės kiek pervertinamos.

                                    Comment


                                      /\ Čia vertinamos dainos. Visuomenės elgesį įvertinti sunku, kai eina kalba apie Rusijos padėtį. Kita vertus, jų daina yra tikrai gera. Praėjusiais metais Rusijos atlikėjas buvo nušvilptas scenoje, šiemet to jau nebuvo, tačiau buvo daugiau pasyvaus pasipriešinimo (tos pačios LGBT vėliavos).

                                      Tad sunku pasakyti ir prognozuoti Rusijos galimą poziciją finale, kai vertiname ne tik dainos stiprumą, bet ir visuomenės požiūrį į vykstančius įvykius.

                                      Comment


                                        Latvija kažkaip gerokai į viršų šoktelėjo. Tačiau aš, asmeniškai, į tas lažybininkų prognozes žiūriu pro pirštus - nes per pusfinalius jie skaudžiai susimovė. Suomiams buvo žadama 5 vieta finale, islandams - 10, ir abi šalys neįveikė pusfinalio barjero. Baltarusiai, kiek pamenu, irgi gana gerai šitose spėlionėse laikėsi - į top20 tikrai papuolė. Bet į finalą taipogi nepateko. Taigi, Europa gali subalsuoti visiškai kitaip, negu yra manoma iš anksto...

                                        Comment


                                          Parašė 10.000 Rodyti pranešimą
                                          Latvija kažkaip gerokai į viršų šoktelėjo. Tačiau aš, asmeniškai, į tas lažybininkų prognozes žiūriu pro pirštus - nes per pusfinalius jie skaudžiai susimovė. Suomiams buvo žadama 5 vieta finale, islandams - 10, ir abi šalys neįveikė pusfinalio barjero. Baltarusiai, kiek pamenu, irgi gana gerai šitose spėlionėse laikėsi - į top20 tikrai papuolė. Bet į finalą taipogi nepateko. Taigi, Europa gali subalsuoti visiškai kitaip, negu yra manoma iš anksto...
                                          Tiesa, būna neatitikimų. Tačiau dažniausiai būsimi nugalėtojai būna bent Top-5 lažybų prognozėse (daugiau mažiau atitinka tendencija). O prieš metus Austrija aplenkė Švediją lažybų prognozėse tik prieš pat finalą.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X