Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Paskutinis incidentas (2016.12.04-06)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Šiaip tai čia buvo sarkazmas ir aš nieko trint nesiruošiu
    You might surprise yourself.

    Miestai.net FB

    Comment


      Firefox:


      Aš už pagalbą spręsti forumo problemas

      Comment


        Parašė spirit Rodyti pranešimą
        Šiaip tai čia buvo sarkazmas ir aš nieko trint nesiruošiu
        Tai kad sarkazmas supratau, čia daugiau forumo valdžios dėmesiui atkreipti parašiau

        Comment


          Parašė ArtisLT Rodyti pranešimą
          Firefox:
          Atvaizdas


          Aš už pagalbą spręsti forumo problemas
          Man jau kelios dienos naršyklė meta tokį patį perspėjimą dėl miestai.net forumo Tik lietuviškai.

          Comment


            Parašė Jemelia Rodyti pranešimą
            Man jau kelios dienos naršyklė meta tokį patį perspėjimą dėl miestai.net forumo Tik lietuviškai.
            Kažko nesupratau dėl tik lietuviškai. Ar yra galimybė persijungti į pvz.: EN ir tada nėra viso šito jovalo?
            Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
            Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
            [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

            Comment


              man avast'as ir firefox nuo 5nio ryto kniaukia,kad miestai.net užkrėstas. faktas, kad kažkas negerai.

              forumą paremti sutikčiau ir aš. čia gaunu daug žinių, didžiosios dalies kitur nerandu. forumo dalyviai ganėtinai dažnai net glumina (iš gerosios pusės) savo erudicija

              Comment


                Meta meta tą kenkėjišką pranešimą (naudoju tiek Firefox, tiek Chrome). Kažkoks apsileidimas forumo platformos klausimu, o atsakymai, kad tai kainuoja ir t.t., yra šiek tiek vaikiški, ypač kai ne kartą forumo nariai yra sakę, kad prisidėtų prie rėmimo. Atsidėkojant už rėmimą galima ir privilegijų suteikt kažkokių tai (pvž. reklamų išjungimas tiems kurie remia, tam tikram laikui ir t.t., ale tipo "+" narystė ar pnš). O ypač kai šiais laikais domenai ir talpinimas nekainuoja milijonų.

                Comment


                  Hostingo kompanija neteikia paslaugos dėl svetainės saugumo tam tikro užtikrinimo?

                  Comment


                    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                    Kažko nesupratau dėl tik lietuviškai. Ar yra galimybė persijungti į pvz.: EN ir tada nėra viso šito jovalo?
                    Ne, tiesiog tas tekstas raudoname fone pas mane yra lietuvių kalba pateikiamas, ir tiek. O "jovalas" dingsta ir prisijungiu prie forumo, kai dešiniam apatiniam kampe paspaudžiu ant "nekreipti dėmesio į perspėjimą" - rodos taip lietuviškai pateikia tą "Ignore this warning".

                    Comment


                      Parašė Jemelia Rodyti pranešimą
                      Ne, tiesiog tas tekstas raudoname fone pas mane yra lietuvių kalba pateikiamas, ir tiek. O "jovalas" dingsta ir prisijungiu prie forumo, kai dešiniam apatiniam kampe paspaudžiu ant "nekreipti dėmesio į perspėjimą" - rodos taip lietuviškai pateikia tą "Ignore this warning".
                      Aišku
                      Darau tą patį, tik pas mane viskas angliškai, taip patogiau iešknat bet ko google pagal kokį nors error'ą
                      Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                      Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                      [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                      Comment


                        Per Ipad galiu jungtis be problemu

                        Comment


                          Sveiki,

                          kol kas pritaikytas laikinas sprendimas, t.y. panaikinta galimybė vykdyti neautorizuotus nukreipimus iš Google paieškos į neaiškios kilmės svetainę.

                          Paprašiau Google dar kartą peržiūrėti saugos problemas.

                          Greitu metu (tikėtina iki kovo vidurio) bus atliekama:
                          - forumo platformos atnaujinimas į naujausią versiją.
                          - HTTPS sertifikato pritaikymas.

                          Taigi, laukite pokyčių
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            Tik nesugalvokit pereidinėti į VB5, nes pasirašysit ir sau ir kitiems mirties nuosprendį.
                            Pilnai užtenka ir 4.2.3 Patch Level 2

                            Comment


                              Parašė Daan Rodyti pranešimą
                              Tik nesugalvokit pereidinėti į VB5, nes pasirašysit ir sau ir kitiems mirties nuosprendį.
                              Pilnai užtenka ir 4.2.3 Patch Level 2
                              Ką būtent turi omeny dėl vb5?
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                Parašė ArtisLT Rodyti pranešimą
                                Per Ipad galiu jungtis be problemu

                                O man Iphone meta pranešimą apie phishing'ą...

                                Comment


                                  pats pabandymui perkėliau savo vb4 į vb5 versiją, labai dar neišbaigtas produktas ir daug bugų pvz PM sistema neveikia (tušti langai) ir gamintojas nieko negalėjo padėti - nežino dėl ko (atsitiko man ir dar keletui VB5 adminų), problemos su upgreidu, nėra avatarų jokio managerio ir t.t.
                                  .... dar neskaitant to kad labai daug kainuoja vb5
                                  Paskutinis taisė Daan; 2017.02.13, 09:14.

                                  Comment


                                    Parašė Mantas Rodyti pranešimą
                                    Sveiki,

                                    <..>
                                    - forumo platformos atnaujinimas į naujausią versiją.
                                    <...>
                                    Tikiuosi su siuo atnaujinimu bus forume idiegtas palaikymas naujai aplikacijai mobiliems telefonams, nes Forumrunner taip pat beviltiskai pasenes.
                                    Paskutinis taisė taspac; 2017.02.13, 09:10.

                                    Comment


                                      Parašė wgs Rodyti pranešimą
                                      O man Iphone meta pranešimą apie phishing'ą...
                                      Man iphone nieko nemeta, nei per safari, nei per chrome.
                                      Flickr

                                      Comment


                                        Jau ir IE meta klaidą.

                                        Comment


                                          Google Chrome jau nebemeta pranešimo.

                                          EDIT: to raudono lango neberodo, bet kairėje prie adreso vis tiek rašo "Dangerous".

                                          Comment

                                          Working...
                                          X