Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Atiduodu jūsų teismui

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Atiduodu jūsų teismui

    Sveiki. Prisijungiu ir as su savo nuotraukom. Laukiu pastabu
    Attached Files
    Paskutinis taisė JURGAO; 2008.04.09, 17:07.

    #2
    Nagi gražu, nėra prie ko prikibti suabejojau ar tikrai tamstos darytos nuotraukos
    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

    Comment


      #3
      Tai kad visai priesingai sakyciau, nera geru kadru, visi kadrai ne fokuse, neryskus, kompozicijos irgi nulis, viskas centre.
      Jedi power!

      Comment


        #4
        Trūksta ryškumo, daug kur išplaukęs vaizdas, o daugiau kaip ir viską pasakė Ramūnas.
        „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

        Comment


          #5
          Parašė amiko Rodyti pranešimą
          Nagi gražu, nėra prie ko prikibti suabejojau ar tikrai tamstos darytos nuotraukos
          O koks tikslas butu ideti kazkieno nufotografuotas foto?
          Idejau, kad isreikstumet nuomone, todel, kad esu dar naujoke kas liecia fotografija. Ir aisku, kad isrinkau savo geriausias foto.

          Bet aciu ir uz tokia nuomone

          Comment


            #6
            Parašė JURGAO Rodyti pranešimą
            O koks tikslas butu ideti kazkieno nufotografuotas foto?
            Idejau, kad isreikstumet nuomone, todel, kad esu dar naujoke kas liecia fotografija. Ir aisku, kad isrinkau savo geriausias foto.

            Bet aciu ir uz tokia nuomone
            Fotografijoj nieko nenusimanau, todėl ir vertinu tik pagal savo akį.
            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

            Comment


              #7
              gražu

              Comment


                #8
                Jei, žmogau, tik pradedi - šaunios foto!
                Nors, žinoma, dar yra ko pasimokyti. Bent bendrai, gražu.

                Comment


                  #9
                  Mano nuomone vienas daiktas kai yra "gražu" ir antras, kai yra geros foto. Kas čia per mada fotkinti žibutes visokias ir poto dėt savo neasmones. 100 kart pasižiūri į savo foto ir po šimtojo pirmojo karto pagalvoji ar tikrai verta kraut savo foto į saitą. Ir dar "atiduot teismui".

                  Comment


                    #10
                    Va va, man irgi sunku buvo suprasti kad grazus objektas dar nereiskia grazios nuotraukos.
                    Jedi power!

                    Comment

                    Working...
                    X