Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] Klaipėdos viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Mane labai nervina kai pirmadienį po savaitgalio dažnai matau išdaužytas ar net apverstas stotelių būdeles. Tie vaikigaliai save laiko visagaliais, pasitaikytų jie man po kojom, tai iššaudyčiau visus kaip putpeles su savo dujiniu pistoletu.
    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

    Comment


      #22
      Straipsnis iš Vakarų ekspreso:
      Nauji autobusai - už ES lėšas (Klaipėda) Pastebėjimas: Kaune jau dabar važinėja 55 ekologiški (su Euro3 varikliu) Solaris autobusai, prieš dvejus metus įsigyti visiškai nauji. Pirkti taip pat už ES lėšas su 10 metų paskola.
      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

      Comment


        #24
        Perskaiciau ve(vakaru eksprese) straipsni,kad klaipedoj zadama pirkti naujus autobusus uz es pinigus.Taigi sugalvojau paklausti jusu nuomones.Kaip manote,kurios markes autobusai labiausiai tiktu klaipedai:
        Solaris urbino 10

        Mercedes-benz citaro

        Man nl 223

        Comment


          #25
          Tokiu galetu: Volvo 8700 RLE Siauliuose pora tokiu vazineja ! Patogus

          W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
          Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
          Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

          Comment


            #26
            Man kazkaip volvo ne prie sirdies.As labiausiai noreciau kad klaipedoj vazinetu man nl223 arba visai neblogai butu mercedes-benz citaro.

            Comment


              #27
              Ar šie Volvo nauji?

              Reikia, kad būtų su galinėmis durimis, taip patogiau.
              O koks paskutinis buvo pripažintas Metų miesto autobusu? Ar ne MAN kažkuris?
              MB Citaro jau truputį (pabrėžiu truputį) senstelėjes atrodo dėl laiptelio gale.
              GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

              Comment


                #28
                Parašė groundzer Rodyti pranešimą
                Man kazkaip volvo ne prie sirdies.As labiausiai noreciau kad klaipedoj vazinetu man nl223 arba visai neblogai butu mercedes-benz citaro.
                Gal gali pateikt nl223 ir citaro pranašumus prieš volvo?
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #29
                  Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
                  Ar šie Volvo nauji?
                  Taip nauji
                  W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
                  Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
                  Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

                  Comment


                    #30
                    Papildoma informacija apie 'Volvo 8700 RLE"

                    Techniniai privalumai
                    Saugumas: stipri "Volvo 8700" konstrukcija užtikrina keleiviams aukščiausią saugumo lygį.
                    Patogumas: žemas įlipimas ir speciali vidurinių durų platforma pritaikyta keleiviams su negalia, moterims su vaiku vežimėlyje ir vyresnio amžiaus žmonėms.
                    Ekologiškumas: naujieji autobusai taip pat padės spręsti oro taršos problemą mieste: juose naudojami 'Euro3" varikliai atitinka visas Europos Sąjungos aplinkosaugos normas.
                    Patrauklus vidaus interjeras: patogios sėdynės, gražus ir praktiškas gobelenas, patogūs laikytis stovai, šiukšliadėžės, neslidi grindų danga.
                    W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
                    Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
                    Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

                    Comment


                      #31
                      Galėtų kuo daugiau miestų (parkų, kompanijų) koperuotis perkant autobusus skelbdami vieną konkursą. Taip būtų galima kainas numušti ir tuo pačiu daugiau autobusų nupirkti.
                      GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                      Comment


                        #32
                        Parašė rastaman Rodyti pranešimą
                        Papildoma informacija apie 'Volvo 8700 RLE"

                        Techniniai privalumai
                        Saugumas: stipri "Volvo 8700" konstrukcija užtikrina keleiviams aukščiausią saugumo lygį.
                        Patogumas: žemas įlipimas ir speciali vidurinių durų platforma pritaikyta keleiviams su negalia, moterims su vaiku vežimėlyje ir vyresnio amžiaus žmonėms.
                        Ekologiškumas: naujieji autobusai taip pat padės spręsti oro taršos problemą mieste: juose naudojami 'Euro3" varikliai atitinka visas Europos Sąjungos aplinkosaugos normas.
                        Patrauklus vidaus interjeras: patogios sėdynės, gražus ir praktiškas gobelenas, patogūs laikytis stovai, šiukšliadėžės, neslidi grindų danga.
                        Aš paagituosiu už kaunietiškus Solaris urbino Tai pats pigiausias variantas, nes šiame autobuse yra visa reikalingiausia moderni įranga ir nėra mažiau reikalingų detalių, branginačių autobuso kainą. Tai labai ergonomiškas autobusas, apjuostas plastmasiniais bamperiais (avarijos atvėju keleiviai patiria mažesnį smūgį). Žemagrindis, su Euro3 varikliu, neslidžia grindų danga, keleivių garsinėmis ir vaizdinėmis informavimo priemonėmis. 5-uose Kauno Solaris autobusuose yra ir po dvi vaizdo kameras autobuso salono priekyje ir gale. Fiksuojamas vaizdas iškart perduodamas į policijos komisariato vaizdo stebėjimo postą. Vairuotojas, prieš kurį įtaisytas skystųjų kristalų monitorius, mato kas vyksta salone, jis šia sistema gali pasinaudoti, stebėdamas išlipančius ir įlipančius keleivius (nebereikia veidrodėlių). Autobuse liukas atidaromas automatiniu būdu - vairuotojui paspaudus mygtuką. Salone, jei neklystu, automatiniu būdu fiksuojama temperatūra, viršijus nustatytai ribai, automatiškai įsijungia oro ventiliatorius. Žiemą salonas šildomas, vasarą - vėsinamas. Užsidarant durims, keleiviai specialiu garsu informuojami pasisaugoti durų, kad neprivertų nosies Žiopli vairuotojai nebeturi galimybių pamesti keleivių, nes kol visiškai neužsidarė durys, autobusas negali pajudėti iš vietos. Vairuotojui jo darbas nebėra toks sudėtingas, nes autobuse įtaisyta dar ir automatinė pavarų dėžė. Taigi Solaris yra pigiausia iš visų minėtų autobusų markių metalo dėžė su visa reikalingiausia įranga.
                        Paskutinis taisė Ametistas; 2007.04.14, 19:54.
                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                        Comment


                          #33
                          Yra ir minusų dėl automatinių liukų. Tokie yra senesniuose žemagrindžiuose Vilniuje ir Klaipėdoje. Dažnai apkiautęs vairuotojas jų neatidaro, nors salone karšta.
                          Šiandien važiavau su Volvo Vilniuje ir stovėjau priekyje. Didplėjuje buvo rodoma temperatūra: lauke 18 o viduje 21. Tai ar jis nemato ir nesupranta, kad jau laikas jungti kondicionierių, nes su striukemis 21 per daug jau.
                          GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                          Comment


                            #34
                            Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
                            Gal gali pateikt nl223 ir citaro pranašumus prieš volvo?
                            Man ju dizainas labiau patinka,bet techniniu poziuriu gal jie ir panasus

                            Comment


                              #35
                              Man asmeniškai MB Citaro Vilniuje labiau patinka nei Volvo, kažkodėl malonesni, gal sėdynės patogesnės daro įtaką. Ir šiaip vidaus apdaila atrodo kokybiškesnė nei Volvo.
                              GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                              Comment


                                #36
                                Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
                                Man asmeniškai MB Citaro Vilniuje labiau patinka nei Volvo, kažkodėl malonesni, gal sėdynės patogesnės daro įtaką. Ir šiaip vidaus apdaila atrodo kokybiškesnė nei Volvo.
                                Na man visiskai priesingas vaizdas pasirode. Volvo sedyniu isdestymas patogesnis, tarpai tarp ju didesni. Jei neklystu Merse gale ten trys sedynes sonu taip stovi, varto kaip obuolius stabdant ir posukiuose.
                                Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                                Comment


                                  #37
                                  Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
                                  Man asmeniškai MB Citaro Vilniuje labiau patinka nei Volvo, kažkodėl malonesni, gal sėdynės patogesnės daro įtaką. Ir šiaip vidaus apdaila atrodo kokybiškesnė nei Volvo.
                                  Man priesingai. Volvo atrodo daug praktiskiau padarytas, sedynes patogiau isdestytos ir tarpai didesni tarp ju. Beto medziagu kokybe nepasakyciau kad labai skiriasi. Nors MB citaro sedynes ir minkstesnes, taciau volvo jos tikrai nera labai kietos ar nepatogios.
                                  Mano galerijos:
                                  Flickr'e

                                  Comment


                                    #38
                                    Kiekvienam savaip čia, kaip ir su lengvaisiais automobiliais.
                                    Beje man labai patinka vidurinės Citaro durys, atsidaro akimirksniu ir į išorę, nereikia prie durų stumdytis viduje ir laikytis patogiau.
                                    GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                    Comment


                                      #39
                                      Bet va minusas abieju - kietos pernelyg sedynes. Taip, tai praktiskiau, o ir sveikiau gal, bet...kai po 5 paskaitu isedi i sena, bet minksta man/volvo, buna puiku.
                                      Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                                      Comment


                                        #40
                                        Ikarusų dar minkštesnės
                                        GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                        Comment

                                        Working...
                                        X