Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Nerijus_kns Rodyti pranešimą
    pazistamas ieskosi darbo, su aukstuoju, daugiau 3800-430 i rankas niekur nesiulo. Po susitikimo su darbdaviu darbdavys paklause kiek nori gauti algos sako bent 500. Darbdavys atsake nu max 450 i rankas, o 500 i rankastai pasaku atlyginimas dabar
    bet tai siūlydamas tuos 380 - 430 ko gali tikėtis iš darbuotojo? Nebent jau darboholikas koks. Susimokėt mokesčius ir pavalgyt užtenka šiaip dabar kiekvieno Lietuvio tikslas pragyventi todėl viskas eina "na lieva" kokie darbeliai.
    Paskutinis taisė egiscrypth; 2017.02.09, 12:14.

    Comment


      Nenukrypstam nuo Kauno viešojo transporto temos.
      Viešojo transporto temų rodyklė >>

      Comment


        Nuo Kovo 13-os keičiamas 33 autobuso darbo dienų tvarkaraštis.

        Comment


          Parašė Tautvis Rodyti pranešimą
          Nuo Kovo 13-os keičiamas 33 autobuso darbo dienų tvarkaraštis.
          taip tik tarp 7 iki 8 h ryto daugiau keleivių būna o čia sugalvojo dar dažnint

          Comment


            Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą
            taip tik tarp 7 iki 8 h ryto daugiau keleivių būna o čia sugalvojo dar dažnint
            Mikriukų užteks ?

            Comment


              Išvis naikint tą 33 oras vien tik, ten mikriuko nereikia, ten minivena 7 vietų pasiust
              Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

              Comment


                Šiaurės pr. ir Sukilėlių pr. sankryžoje Soliaris G.N608 ,nors galiu klysti,pateko į įvykį,ar jam į galą , ar į šoną ivažiavo lengvasis auto.
                Neskubėk ir nespėsi.

                Comment


                  Uždarius dalinai varnių tiltą vietoj 8 truliko turėtų važiuot autobusai.

                  Comment


                    Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą
                    Uždarius dalinai varnių tiltą vietoj 8 truliko turėtų važiuot autobusai.
                    Apie autobusus vietoje T8 galima pamiršti, nes nėra nei vairuotojų, nei transporto priemonių.

                    Comment


                      Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą
                      Uždarius dalinai varnių tiltą vietoj 8 truliko turėtų važiuot autobusai.
                      Autobusu trukumas, o čia dar kalba apie vaziavima vietoj troleibusu Troleibusai turi dyzelius ir vaziuos kaip dideli
                      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                      Comment


                        Suras porą ir paleis nuo Varnių stotelės per Vilijampolės tiltą iki Jonavos g. stotelės šalia Varnių tilto, iki kur sutrumpins troleibusus. Jei iš viso nutrauks VT eismą tiltu. Gali būti, kad nenutrauks, o jei ir nutrauks, tai kelioms dienoms, kai technologiškai nebus galima atlikti remonto nenutraukiant eismo. Bet tai gali atsitikti vasarą, ir tada tikrai bus laisvų autobusų.

                        Comment


                          Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą
                          Uždarius dalinai varnių tiltą vietoj 8 truliko turėtų važiuot autobusai.
                          Ne autobusai, o Berkhof priekabos troleibusai kurios tą tilto atkarpą važiuos naudodamos dyzelį.

                          Comment


                            Parašė Tautvis Rodyti pranešimą
                            Ne autobusai, o Berkhof priekabos troleibusai kurios tą tilto atkarpą važiuos naudodamos dyzelį.
                            Visi 8 nr bus ilgieji? Tada praktiškai nebus kituose maršrutuose jų?

                            Comment


                              Parašė Gator Rodyti pranešimą
                              Visi 8 nr bus ilgieji? Tada praktiškai nebus kituose maršrutuose jų?
                              Taip

                              Comment


                                Bus kai atvažiuos dar.
                                Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                Comment


                                  Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                                  Autobusu trukumas, o čia dar kalba apie vaziavima vietoj troleibusu Troleibusai turi dyzelius ir vaziuos kaip dideli
                                  trūkumas tai pastovus bet vistiek bent pro vartus išvažiuoja visi autobusai. 8 maršrute reikia 5 troleibusų o lygtais Berghof troleibusų šiuo metu yra važiuojančių tik 4.

                                  Comment


                                    Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                    Suras porą ir paleis nuo Varnių stotelės per Vilijampolės tiltą iki Jonavos g. stotelės šalia Varnių tilto, iki kur sutrumpins troleibusus. Jei iš viso nutrauks VT eismą tiltu. Gali būti, kad nenutrauks, o jei ir nutrauks, tai kelioms dienoms, kai technologiškai nebus galima atlikti remonto nenutraukiant eismo. Bet tai gali atsitikti vasarą, ir tada tikrai bus laisvų autobusų.
                                    Tai parašyta kad bus uždarytas tiltas pusę metų. Etapais uždarant po dvi eismo juostas nuo ketvirtadienio važiuojant link kalno pusės pirmas dvi eismo juostas po to dvi vidurines ir poto dvi kairės pusės eismo juostas.

                                    Comment


                                      Bet tai aiškiai parašyta kaip bus su eisiu o čia ir prasidėjo kvailų vilčių ir istorijų kūrimas. Žmonės, grįžkite į realybę
                                      Paskutinis taisė OneMillion; 2017.03.09, 05:55.

                                      Comment


                                        8-am marsrute tik Berkhof troleibusai, ir panasu, kad dirba biskutuka pakoreguotu grafiku (nors galiu klysti) Kas ten sake, kad vaziuos autobusai? Pagal info kuria turiu autobusai vietoj ju vazines tik nuo Birzelio vidurio, kai isigalios vasaros grafikai.
                                        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                        Comment


                                          Mačiau jau 8-am Berghofą šiandien. 047.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X