Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

In memoriam. Linas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Užjaučiu jo šeimą ir artimuosius. Labai skaudi žinia.

    Amžino atilsio Linai...
    My Flickr
    My Trainpix

    Comment


      #22
      Liūdna matyti, kad vos trimis metais už mane vyresnis žmogus išeina amžinojo atilsio.
      Ramaus Tau poilsio, Linai.
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        #23
        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
        Liūdna matyti, kad vos trimis metais už mane vyresnis žmogus išeina amžinojo atilsio.
        Ramaus Tau poilsio, Linai.
        tikrai ne trimis jam kai isejo buvo 45metai o tau 19m
        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

        Comment


          #24
          Niekada nebendravau, nepažinojau šio forumo nario, bet kažkaip vis tiek gaila. Užuojauta...

          Comment


            #25
            Ilsėkis ramybėje, Linai. Gaila, nebebus gero, atsidavusio savo miestui ir malonaus žmogaus...
            Rieda gatvėmis, keliais, laukais mėlyna citrina - pagauk, jei sugebėsi...

            Comment


              #26
              Parašė SkyMan Rodyti pranešimą
              Ilsėkis ramybėje, Linai. Gaila, nebebus gero, atsidavusio savo miestui ir malonaus žmogaus...
              Tiesa sakai tokio gero žmogaus dar nemačiau...
              Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

              Comment


                #27
                per jaunas mirti, bet mes negalim nuspėti, kada tai įvyks. tesilsi ramybėje...
                pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

                Comment


                  #28
                  Užuojauta artimiesiems ir pagarba už padarytą darbą kitų labui.

                  Comment


                    #29
                    Nors Linas ir iškeliavo, bet paliko daug rašytų mokslinių straipsnių, sudarytų knygų įvairiomis istorinėmis temomis. Todėl Linas nuolat atgims ne tik skaitančiųjų galvose, bet ir kitų tyrinėtojų plunksnų dėka, kurie neišvengiamai savo tyrimuose cituos jo darbus.
                    P.S. Linas mane ir įkalbėjo prisijungti prie šito forumo.

                    Comment


                      #30
                      Gal vertėtų parašyti pilną vardą ir pavardę, nebent tikrai žinotume, kad jis nenorėjo atskleisti? Juk gali būti, kad šis forumas išliks ilgiau nei puslapiai, kuriuose dabar figūruoja Lino pavardė?

                      Comment


                        #31
                        Žiauriai čia...
                        beg, borrow and steal

                        Comment


                          #32
                          Parašė Budulis Rodyti pranešimą
                          Žiauriai čia...
                          Na nieko čia žiauraus. Tiesiog toks gyvenimas, ir nuo to nepabėgsi. Tai yra tiesiog neišvengiamybė. Realybė ta, kad kiekvienas turime ribotą laiką ir tik nuo mūsų priklauso, kiek dėl savęs ir kitų mes tą gyvenimą kokybiškai nugyvensime. Galiu pasidžiaugti, kad Linas per ganėtinai trumpą laiką sukūrė labai daug kitiems. Veikiausiai jam patiko tai, ką darė. Ir labai smagu matyti, kai mėgstama veikla sutampa su naudinga veikla aplinkai: ir sau, ir kitiems - taip būtų galima pavadinti tai, ką Linas sukūrė.
                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                          Comment

                          Working...
                          X