Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] "OAZĖ" Kaune

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    [KAU] "OAZĖ" Kaune

    Siandien buvo suteikta tokia galimybe apziureti OAZE is vidaus. Padare trumpa ekskursija. Bendras ispudis tikrai neblogas, yra kur praleisti laika ir su draugais, ir su vaikais. Beje, siandien sis centras atidaromas visuomenei.

    Bendras vaizdas is isores





    Kavine. Kainos normalios. Valgem picas, visiems patiko.




    Baseine oro temperatura 30 C, vandens 21 C.





    Pirciu kompleksas. Yra suomiska, rusiska, turkiska. Puikios jakuzzi vonios.



    Treniruokliu begales



    Geras boulingas. Kainos kaip "Straike"



    Visos kainos ir aprasymai


    http://www.oaze.net

    #2
    Aciu uz nuotraukas liutai.

    Kai laikrasciuose parase, kad savininkai "Oazes" turi ambiciju aplenkti "Forum palace" galvojau, kad cia bus kazkas didesnio ir ispudingesnio. Bet kai suzinojau, kad i ji investuos 4 kartus maziau nei investavo i "Forum palace" ir kad jo plotas tik 6000 m^2, o dabar dar pamaciau kaip jis atrodo - nusivyliau. Man pats pastatas panasesnis i prekybos centra, o ne pramogu centra. Nors bendrai gal ir neblogas centriukas tik as per daug is jo tikejausi .

    Comment


      #3
      Thx for fotos liutass
      A man patinka šis pastatas ... reiks kada nueit pavalgyt po palmėmis
      www.donatas-mazeika.lt

      Comment


        #4
        nu pats pastatas tai tikrai maxima primena bet viduje tikria viskas labai grazu labai tropiskai ir saldziai atrodo bent is nuotrauku butinai reiks uzsukti kada

        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

        --------------------------------------------------

        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

        Comment


          #5
          Jo is isores i prekybos centra nesa.Bet widus tai tikrai labai grazu tropiska ir karsta
          "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

          Comment


            #6
            Pastatas yra grazus, bet taip jis panasus i "Maxima". Bet vidui yra labai graziai sutvarkita!!!!

            Comment


              #7
              Na taip, iš išorės Oazė pobaisė , bet Šilainių kontekste geriau nei nieko.
              It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

              Comment


                #8
                kažin kiek savininkams atsiėjo visas šitas malonumas

                Comment


                  #9
                  Aciu uz nuotraukas

                  Siaip bet kokiu atveju viduje atrodo viliojanciai, ir tikrai geriau nei nieko

                  Comment


                    #10
                    Parašė Edd
                    Kai laikrasciuose parase, kad savininkai "Oazes" turi ambiciju aplenkti "Forum palace" galvojau, kad cia bus kazkas didesnio ir ispudingesnio. .
                    Manau Oaze su Forumu pagal nuostolius varzosi ir dar ilgai varzysis

                    Comment


                      #11
                      Sveiki visi .) Pagaliau radau mane dominanti foruma. Dziaugsmas neapsakomas jau seniai tokio dalyko bandau rast kur galeciau matyt viska kas in LT vyksta. Ir zmones cia super .)
                      Apie oaze tai: na vidus tikrai grazus, bet lauke aplinka nekokia, nei kokio medelio nei kokios gelytes prie iejimo, vien trinkeles vienos spalvos, tikrai turbut jausciausi kad einu apsipirkti. Bet siaip noreciau nuvaziuot ten palmiu paziuret

                      Comment


                        #12
                        Parašė Arunas
                        Manau Oaze su Forumu pagal nuostolius varzosi ir dar ilgai varzysis
                        o kame tie nuotoliai? kainos numustos?


                        @bizkit


                        Prie ruso man buvo geriau

                        Comment


                          #13
                          Mazas, kompaktiskas, visai nieko jeigu kainos normalios. Tiesa, kavines spalvos man atrodo klaikiai Idomu kas per medziaga is isores, rudos spalvos?

                          Comment


                            #14
                            tai ar kas žino kiek galėjo kainuoti oaze

                            Comment


                              #15
                              na isore lyg pagal viena projekta statyta o visus visai kitaip atrodo ypac tos palmes. tikra oaze B-)

                              Comment

                              Working...
                              X