Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Kaune...

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    /\ tai jūs sakot, kad šūnų tūlikas yra geriau, negu vieta, kur gyventų žmonės ir nauji statiniai būtų?..

    Comment


      Parašė daktaras Rodyti pranešimą
      /\ tai jūs sakot, kad šūnų tūlikas yra geriau, negu vieta, kur gyventų žmonės ir nauji statiniai būtų?..
      Šunų tūliką anksčiau ar vėliau vistiek galima sutvarkyti į normalų stadioną, o daugiabutis ar prekybos centras ten stovės ilgai ir nuobodžiai.

      Comment


        Parašė daktaras Rodyti pranešimą
        tai jūs sakot, kad šūnų tūlikas yra geriau, negu vieta, kur gyventų žmonės ir nauji statiniai būtų?..
        Taip. Geriau šunų WC tarp dviejų -iolikaaukščių, negu ~10 m tarpas (aš čia apie užstatymo tankį).

        Comment


          ^^ taip

          Comment


            aha...smagu išeit į stadioną ir...tiesiai į minų lauką!!! Kam jie tokie išvis reikalingi? Nei pagal paskirtį panaudosi, nei akiai miela.
            P.S. aš nesakau, kad čia blogai padarė, jog aikštynus paliko tikiuosi, kad tom sporto aikštelėm kas nors bent minimaliai rūpinsis. Tik nesinorėtų jog kaip čia buvo minėta jie virstų šunų WC

            Comment


              ^

              Comment


                /\ ir ką tokio neteisingo žmogus pasakė, kad reikia taip nepritarti?

                Comment


                  ^^ sunu WC esamu momentu yra 10 X geriau nei tai jog vietoje stadionu atsirastu daugiabuciai ar PC. Suduka surinkti lengviau nei PC iskeldint.

                  Comment


                    /\ na matomai mūsų nuomonės smarkiai skiriasi šiuo klausimu

                    Comment


                      nori pasakyti kad stadionu vietoje reikia daugiabucius statyti?

                      Comment


                        aš sakau, kad juos reikia tvarkyti ir saugoti, kad ten neš***intų šunų! o jeigu stadionai bus savivaldybės nuosavybė, bet ten dar metus kitus toliau sėkmingai bus viešasis tualetas, tai aš tik už tai, kad juos kuo greičiau urbanizuotų

                        Comment


                          Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                          o jeigu stadionai bus savivaldybės nuosavybė, bet ten dar metus kitus toliau sėkmingai bus viešasis tualetas, tai aš tik už tai, kad juos kuo greičiau urbanizuotų
                          O jei sutvarkytu ne po "..bet ten dar metus kitus.." o po penkiu metu?.. o tu jau busi urbanizaves.. tai ka tada daryt? statyt stadionus uzmiestyje, ir nutiesti greitaeigi metro is miesto ,kad miestieciai vakare galetu futbolo kamuoli paspardyt. hm..

                          Comment


                            /\ mane tas - "po 5 metų" jau ima nerviškai veikti. juk tai baisiai ilgas laiko tarpas, jeigu per penkmetį nesugebės sutvarkyti, tai nesutvarkys ir per visą 10, manau...

                            Comment


                              Daugiabucius gali ir kitur statyti, kam butinai stadionuose.
                              Prie manu namu yra toks stadikas, nei ten koks WC nei ka. Tik nereikia pust burbulo. Saunuoliai Kauno politikai, gerai padirbejo.

                              Comment


                                /\ aš kalbu apie tuos, kurie tikrai yra tik šuniukams skirti

                                Comment


                                  Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                  /\ aš kalbu apie tuos, kurie tikrai yra tik šuniukams skirti
                                  O is kur zinai, kurie sunukiams skirti, gal tyrima atlikai ?
                                  Negi i juos zmones isvis neina pasportuot ? O be to nauja savivaldybe gal imsis juos atnaujint ir dar daugiau zmoniu pritrauks, o uzstacius daugiabuciais jau nieko padaryt nebus galima.

                                  Comment


                                    Parašė antitotalitarizmus Rodyti pranešimą
                                    Daugiabucius gali ir kitur statyti, kam butinai stadionuose.
                                    Prie manu namu yra toks stadikas, nei ten koks WC nei ka. Tik nereikia pust burbulo. Saunuoliai Kauno politikai, gerai padirbejo.
                                    Aš irgi šiam Kauno politikų sprendimui pritariu. Sugriauti visada spėsi, o tokiuose stadionuose galima organizuoti ir vietinius turnyrus - miesto, rajono, o truputi investavus galima ir žemesnės lygos respublikines varžybas rengti. Tikrai netrūksta laisvų vietų, apleistų bruzgynų Lietuvos miestose naujų pastatų statybai,
                                    Parašas :)

                                    Comment


                                      nu tai aš ir nesakau, kad va - būtinai jau rytoj pradėkit statyt! juk parašiau - tegu per porą metų sugeba bent 1 ar 2 sutvarkyt iki padoraus vaizdo ir tada aš jais patikėsiu, kad nereikia šių vietų urbanizuoti ir taip brutaliai jų "sutvarkyti"

                                      Comment


                                        Gal pakaks ir vieno pavyzdžio kaip greit galima urbanizuot/sunaikint stadioną. Kalba apie Žalgirio stadiono vietoje išdygusį molą. Nemanau , jog tai geriau nei šunų pavedžiojimo vieta. Jei taip, tai gal ir santaką urbanizuojam?

                                        Comment


                                          ko jūs čia lojat kaip šuniukai iš kurių tūliką atimt nori niekas nesako, kad reikėjo tuos aikštynus užstatyt. Ištiesų tai aš net nežinau kokios tie palikti visuomenės poreikiams stadionai dabar būklės? Gal jie išvis gerai stovi ir jokia ten šunų vedžiojimo vieta. Regbio stadione tai žinau kad bent treniruotės vyksta, tai ten jei koks šuo prasineša tai sutvarko
                                          Kalba greičiau eina apie daugybę kitų buvusių stadionų, kuriuose nei kas kamuolio eina paspardyt, nes tas ir nelabai įmanoma dėl jau minėtų minų gausos, nei jie naudingi kam apart vietos kur šunį pavedžiot.
                                          Mano įsitikinimu visuomenės poreikiams patenkinti visiškai pakaktų mokyklų stadionų...bent jau šituos susitvarkykim, kad gėda nebūtų. O tada jau bus galima filosofuoti, va po 5 ar 10 metų pradėsim tvarkytis...o dabar tegu būna kaip yra...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X