Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Panoraminės nuotraukos...

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė balvonas
    pazystamo mano akim tavo darbas kazko nesigavo ar cia tik man tjp atrodo?
    Kaip pirmoji panorama tai bus gera, maciau, kad keliose vietose sujunge nelabai gerai... Bet kaip pusiau automatiskai daryta tai neblogai. Beto ir apsvietimas daznai keitesi nes buvo debesuota ir linojo tarpais. O kas tau konkreciau nepatiko?

    Comment


      #22
      galimi du variantai:
      1. jei fotike yra tokia funkcija, kuri leidzia pamatyti pries tai darytos foto dali. kad tu ja sutapatintum su busimos foto vaizdu, ir taip lipdai...

      2. fotkini kruva nuotrauku ir naudoji softa kompe, as pavyzdziu ziuriu fotkes su ACDSee ir jam yra toks pluginas photostitcher jis pats viska ir padaro...jam tik nurodai papke is kur foto paimt ir jis pats sulipdo panoramine foto...
      Simas

      Comment


        #23
        As naudoju photoshopa arba gymtaji Canono softa. Abudu susitvarko be problemu.





        S_P
        S_P

        Meninė fotografija
        www.sp-foto.lt

        Comment


          #24
          Abiejose šiek tiek sujungimai matosi, o pirmoj namas netiesus, bet nuotraukos gražios...

          Comment


            #25
            Parašė S_P
            As naudoju photoshopa arba gymtaji Canono softa. Abudu susitvarko be problemu.



            S_P
            Siaip neblogai, nors permeciau akimis, tai lyg ir 7 kadru si panorama suklijuota Lenda siek tiek linijos.

            Nauja mano svetaines versija: -
            Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

            Comment


              #26
              Parašė samot
              Siaip neblogai, nors permeciau akimis, tai lyg ir 7 kadru si panorama suklijuota Lenda siek tiek linijos.
              3.5 kadrai (ketvirto puse nukirpau, nes ten dabar statybos vyksta).
              S_P

              Meninė fotografija
              www.sp-foto.lt

              Comment


                #27
                Parašė S_P
                3.5 kadrai (ketvirto puse nukirpau, nes ten dabar statybos vyksta).

                Aisku
                Nes mano pirmi pastebejimai buvo tokie, kad tiek kadru, nuotraukoje pazymeti raudonais skaiciais:



                Bet tavo zodziais, nuotrauku yra tiek, kiek suzymeta zaliais skaiciais.
                Tada siek tiek keista, is kur atsirado sie "defektai", kurie atrodo kaip sujungimas, o reakiai ten vientisa nuotrauka.

                Matyt siaip brokas siek tiek.

                Nauja mano svetaines versija: -
                Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                Comment


                  #28
                  su kokia programa jungiai sitas foto?
                  Mano foto http://hasidas.deviantart.com/gallery/

                  Comment


                    #29
                    Parašė balvonas
                    su kokia programa jungiai sitas foto?
                    rase auksciau

                    Comment


                      #30
                      Ne taip jau ir matosi tie sujungimai
                      You might surprise yourself.

                      Miestai.net FB

                      Comment


                        #31
                        Šiek tiek mano sapalionių panoramų tema:
                        Visi panoramas daro iš vieno taško, kaip parodyta šiame "brėžinyje" apačioje:


                        O kaip jums idėja sujungti nuotraukas darytas iš skirtingų taškų? Aišku ne iš bet kokių taškų. Pavyzdžiui, eini Gedimino prospekto šaligatviu ir kas kokių dešimt žingsnių su tais pačiais nustatymais ir zoom'u nufotografuoji kitoj gatvės pusėj esančių pastatų fasadus. O paskui tas nuotraukas sujungi ir kasnors gaunasi. "Brėžinyje" šis atvejis pavaizduotas viršuje.

                        T.y. pagal minėtą pavyzdį gautųsi Gedimino prospekto pastatų fasadų kažkokia išklotinė. Pvz, "brėžinys" nr. 2:

                        Viršuje - mano minėtas panoramų darymo būdas iš kelių taškų, o apačioje - panorama iš vieno taško.
                        Šiuo būdu galima būtų padaryti iiiiillllgaas ir įdooomias panoramas. Vat.
                        Gal kasnors jau matė tokių panoramų kur nors internete?

                        Comment


                          #32
                          Tai aišku, čia ir būtų "tikroji" panorama. Ir jos kokybe daug geresnė būtų, nes bus tiesiog sujungti kadrai. Kadangi dabar, kaip tam apatiniam namukų piešiny, kompas dirbtinai tuos kraštinius namukus išpučia, kad nebūtų perspektyvos, o darant bet kokius pakeitimus kompu, nukenčia kokybė.
                          Tik visais atvejais fotografuota turi būti ilgo židinio nuotolio objektyvu (dideliu zoom`u), kad būtų kuo mažiau iškraipymų.
                          Tiek pamastymų

                          Comment


                            #33
                            Bent mano supratimu Edd nupasakotas budas tinka tik ploshciu objektu panoramoms daryti pavyzdziui jei darytum sienos, lubu ar grindu panorama... Kitais atvejais manau nieko gero nesigautu nepavyktu syjungti erdviniu objektu nes is skirtingu tasku matosi skirtingos objektu sienos....

                            Comment


                              #34
                              nebūtinai plokščių objektų panoramoms.

                              Comment


                                #35
                                Parašė tadux
                                Bent mano supratimu Edd nupasakotas budas tinka tik ploshciu objektu panoramoms daryti pavyzdziui jei darytum sienos, lubu ar grindu panorama... Kitais atvejais manau nieko gero nesigautu nepavyktu syjungti erdviniu objektu nes is skirtingu tasku matosi skirtingos objektu sienos....
                                O pala, kokiais kitais atvejais? Kaip aš įsivaizduoju, panorama ir yra, tarkim, kraštovaizdžio nuotrauka, kuri yra sujungta iš kelių kadrų, nes yra per plati, kad tilptų viename.

                                Comment


                                  #36
                                  Parašė Edd
                                  Šiek tiek mano sapalionių panoramų tema:
                                  Visi panoramas daro iš vieno taško, kaip parodyta šiame "brėžinyje" apačioje:


                                  O kaip jums idėja sujungti nuotraukas darytas iš skirtingų taškų? Aišku ne iš bet kokių taškų. Pavyzdžiui, eini Gedimino prospekto šaligatviu ir kas kokių dešimt žingsnių su tais pačiais nustatymais ir zoom'u nufotografuoji kitoj gatvės pusėj esančių pastatų fasadus. O paskui tas nuotraukas sujungi ir kasnors gaunasi. "Brėžinyje" šis atvejis pavaizduotas viršuje.

                                  T.y. pagal minėtą pavyzdį gautųsi Gedimino prospekto pastatų fasadų kažkokia išklotinė. Pvz, "brėžinys" nr. 2:

                                  Viršuje - mano minėtas panoramų darymo būdas iš kelių taškų, o apačioje - panorama iš vieno taško.
                                  Šiuo būdu galima būtų padaryti iiiiillllgaas ir įdooomias panoramas. Vat.
                                  Gal kasnors jau matė tokių panoramų kur nors internete?

                                  http://slash72.club.fr/gurl/MODES-PR...rectiligne.htm - manau atsakys pakankamai išsamiai?

                                  Comment


                                    #37
                                    Rėkyvos ežeras, Šiauliai

                                    Paskutinis taisė AdisX; 2007.01.23, 21:11.

                                    Comment


                                      #38
                                      Parašė samot
                                      Siaip neblogai, nors permeciau akimis, tai lyg ir 7 kadru si panorama suklijuota Lenda siek tiek linijos.
                                      Manyčiau, kad čia jau be reikalo kabinėjamasi... Nuotrauka tikrai puiki, bravo fotografui!

                                      Comment


                                        #39
                                        Tokią idėją senokai svarstau, tik neprisiruošiu išbandyti.
                                        Gražios panoramos Adisx'ai, horizontą tiesinai ar taip ir gavos?

                                        Comment


                                          #40
                                          Parašė AdisX
                                          http://slash72.club.fr/gurl/MODES-PR...rectiligne.htm - manau atsakys pakankamai išsamiai?
                                          Ačiū, pasirodo tai vadinama "linear panorama". Čia vienas pavyzdys iš šio puslapio: http://mo.ment.org/SUMIDA/
                                          Tokijo panorama (c)Markus Seidl

                                          Comment

                                          Working...
                                          X