Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

GoPro... automobilio langą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
    Jei prie dviracio tai tik cia:

    Atvaizdas
    Aš būtent aip ir galvojau daryti t.y. prie rėmo dalies, kurios viduje yra vairas (nežinau, kaip kitaip apibūdinti ), nes ta vieta juda palyginus mažai, ko man ir reikia.

    Kadangi GoPro pirkti kol kas neplanuoju, bandysiu utilizuoti savo klasikinį Camcorderį ir tvirtinti su kokiu nors laikikliu. Bet nežinau, kokio tam reiktų laikiklio, kuris galėtų tvirtintis prie dviračio rėmo.

    Tvirtinti reiktų vietoje, apvestoje raudonu stačiakampiu


    Bene didžiausia problema gali būti ta, kad priekyje nuo tos rėmo dalies praeina stabdžių ir pavarų trosai ir jų patraukti nelabai įmanoma. Taigi, kaip suprantu, reiktų kažkokio ilgesnio laikiklio, kuris leistų kamerą pozicionuoti šiek tiek labiau priekyje.

    Comment


      Parašė John Rodyti pranešimą
      Aš būtent aip ir galvojau daryti t.y. prie rėmo dalies, kurios viduje yra vairas (nežinau, kaip kitaip apibūdinti ), nes ta vieta juda palyginus mažai, ko man ir reikia.

      Kadangi GoPro pirkti kol kas neplanuoju, bandysiu utilizuoti savo klasikinį Camcorderį ir tvirtinti su kokiu nors laikikliu. Bet nežinau, kokio tam reiktų laikiklio, kuris galėtų tvirtintis prie dviračio rėmo.

      Tvirtinti reiktų vietoje, apvestoje raudonu stačiakampiu
      Atvaizdas


      Bene didžiausia problema gali būti ta, kad priekyje nuo tos rėmo dalies praeina stabdžių ir pavarų trosai ir jų patraukti nelabai įmanoma. Taigi, kaip suprantu, reiktų kažkokio ilgesnio laikiklio, kuris leistų kamerą pozicionuoti šiek tiek labiau priekyje.
      Vistiek drebes nuo neligumu kelyje Su kunu vistiek amortizuoji viska ir tas kratymas techniskai buna, bet visi tie judesiai tampa svelnesi ir maziau pastebimi
      Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

      Comment


        Parašė Recoiler Rodyti pranešimą
        Vistiek drebes nuo neligumu kelyje Su kunu vistiek amortizuoji viska ir tas kratymas techniskai buna, bet visi tie judesiai tampa svelnesi ir maziau pastebimi
        Na mano camcorderyje yra optinis stabilizatorius, kuris, tikiuosi, pagelbės dėl kratymo kelyje. Nors tikriausiai reiks viską išbandyti praktikoje, kad sužinočiau, kaip bus iš tikrųjų.

        Comment


          Parašė John Rodyti pranešimą
          ...nežinau, kokio tam reiktų laikiklio, kuris galėtų tvirtintis prie dviračio rėmo...
          ...reiktų kažkokio ilgesnio laikiklio, kuris leistų kamerą pozicionuoti šiek tiek labiau priekyje.
          http://bit.ly/U3Jooj
          Pasirinkimas nemazas.
          Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
          Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

          Comment


            Krašto kelias 150:

            Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
            Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

            Comment


              Gal gali patikslinti, kokiu tikslu filmuoji tuos kelius? Aciu.

              Comment


                Šiaip į durnus klausimus neatsakinėju, bet padarysiu išimtį. Tikslas toks pat kaip ir tavo, rašant į šį forumą.
                Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                Comment


                  Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                  Šiaip į durnus klausimus neatsakinėju, bet padarysiu išimtį. Tikslas toks pat kaip ir tavo, rašant į šį forumą.
                  Aciu. O kodel durnas klausimas? Man pasidare idomu ar cia koki projekta darai, panasiai kaip Google street view tik ne foto, o video.

                  Comment


                    Naujas greitkelis [A9] gruodi:





                    ...ir dabar:

                    Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                    Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                    Comment


                      Antras mano video su "gyvu" zemelapiu. Panasu ir toliau taip darysiu, nes radau viena sprendima patubulinti taskelio judejima.

                      Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                      Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                      Comment

                      Working...
                      X