Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Būsto renovacija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Būsto renovacija

    Sveiki, neradau panašios temos, tai sukūriau savo. Norėčiau padiskutuoti būsto remonto klausimais. Įsigyjau butą senamiestyje, kuriam reikia kapitalinio remonto, ir, realiai, nežinau, nuo ko pradėti. Gal turit kas patirties?

    #2
    yra tokia tema kažkur kitur
    DINGĘS MIESTAS - MERKINĖ <<

    Comment


      #3
      visų pirma čia ne visai būsto renovacija.
      čia greičiau remontas su restauracijos elementais, turint omeny, kad butas senamiestyje.

      koks namas, kokios problemos, papasakokit daugiau, gal tada bus ką patarti.
      Reikia fotografo?

      Comment


        #4
        Va, kaip puikiai pataikiau. Man reikėtų patarimo dėl namo vidaus apdailos. Aš labai noriu šilto namų jausmo, o vyras nori klijuoti vidaus apdailos dailylentes, ar kaip jos ten vadinasi, o ne tapetus/medžiagą/dažyti sienas. Gal jūs ką žinot apie tokias lenteles? Aš bijau, ar tik neatrodys tai tik pigiai taip ir netikrai?

        Comment


          #5
          Kaip smagu sulaukti bent vieno pranešimo. Na, mano butas yra Tilto gatvėje. 68 kv.m. Kaip ir yra 3 kambariai: 2 miegamieji, svetainė ir virtuvė, bet virtuvė tokia kišeninė padaryta, tai reikia griauti sieną ir sujungti ją kartu su svetaine.
          Noriu pasikeisti grindis visų pirmiausia, o kur dar langai, sienos, lubos ir t.t.
          Tai va, nežinau, kur kokias medžiagas pirkti, kas geriau? Kokias palanges dėti? Kokios grindys geriausios? Elektros instaliacijas man suvedžios ir ten viską padarys pagal projektą, tik pirmiau reikia tą projektą įgyvendinti, t.y. - kambarius paversti į tokius, kokie jie turėtų būti.

          O interjeras tai bus toks minimalistinis su mažais prabangos akcentais, kaip didelis veidrodis, knygų lentyna per visą sieną, lempos stilingos labai. Man pats gražiausias akcentas čia yra langai. Namuose daug šviesos, tai aš noriu sukurti dar daugiau skaidrumo ir šviesos.
          Tai manau, kad reikia šviesių medžiagų visokių.

          Comment


            #6
            Parašė Natalinata Rodyti pranešimą
            Va, kaip puikiai pataikiau. Man reikėtų patarimo dėl namo vidaus apdailos. Aš labai noriu šilto namų jausmo, o vyras nori klijuoti vidaus apdailos dailylentes, ar kaip jos ten vadinasi, o ne tapetus/medžiagą/dažyti sienas. Gal jūs ką žinot apie tokias lenteles? Aš bijau, ar tik neatrodys tai tik pigiai taip ir netikrai?
            O kodėl tu bijai tų dailylenčių? Jos yra gerai. Visų pirma - jas labai paprasta prižiūrėti - lengai plausi paprasta kempine. Jos nesilupinėja kaip pvz tapetai. Ir galima sukurti labai gražius interjerus:



            Va, matai, kaip gražu? čia yra Deceuninck lentelės. Aš savo namie tokias susidėjau koridoriuj. Jei įdomu bus, pasakysiu, kur pirkau.

            Comment


              #7
              Parašė Auksarankis Rodyti pranešimą
              O kodėl tu bijai tų dailylenčių? Jos yra gerai. Visų pirma - jas labai paprasta prižiūrėti - lengai plausi paprasta kempine. Jos nesilupinėja kaip pvz tapetai. Ir galima sukurti labai gražius interjerus:

              Atvaizdas


              Va, matai, kaip gražu? čia yra Deceuninck lentelės. Aš savo namie tokias susidėjau koridoriuj. Jei įdomu bus, pasakysiu, kur pirkau.
              Sveikas,

              Norėčiau pasakyti, kad tos Deceuninck lentelės yra nekokios. Siūlyčiau firmos Dushmann asortimentą. Galima dar gražesnius interjerus sukurti.

              Propoganda ir penas mintims >>>

              Idėjos, mokslo pasiekimai ir įdomybės
              www.ted.com

              Comment


                #8
                Parašė Natalinata Rodyti pranešimą
                Va, kaip puikiai pataikiau. Man reikėtų patarimo dėl namo vidaus apdailos. Aš labai noriu šilto namų jausmo, o vyras nori klijuoti vidaus apdailos dailylentes, ar kaip jos ten vadinasi, o ne tapetus/medžiagą/dažyti sienas. Gal jūs ką žinot apie tokias lenteles? Aš bijau, ar tik neatrodys tai tik pigiai taip ir netikrai?
                Tikiuosi, kad tik suklydot rašydama apie klijavimą.

                Yra medvarščiai, vinys ir kitokie tvirtinimo elementai, kurie neskleidžia įvairių garų (apie klijus čia).

                Asmeniškai kuo natūralesnė medžiaga tuo ji maloniau atrodo, liečiasi ir kvepia.
                Propoganda ir penas mintims >>>

                Idėjos, mokslo pasiekimai ir įdomybės
                www.ted.com

                Comment


                  #9
                  Parašė Reikiapagalbos Rodyti pranešimą
                  Kokias palanges dėti?

                  Tai manau, kad reikia šviesių medžiagų visokių.
                  Vienas pasiūlymas būtų kuo platesnė palangė. Puiki vieta skaityti knygas.

                  Natūralios medžiagos visada gerai.

                  O šiaip labai jau daug nežinomųjų.
                  Propoganda ir penas mintims >>>

                  Idėjos, mokslo pasiekimai ir įdomybės
                  www.ted.com

                  Comment


                    #10
                    Parašė Reikiapagalbos Rodyti pranešimą
                    Kaip smagu sulaukti bent vieno pranešimo. Na, mano butas yra Tilto gatvėje. 68 kv.m. Kaip ir yra 3 kambariai: 2 miegamieji, svetainė ir virtuvė, bet virtuvė tokia kišeninė padaryta, tai reikia griauti sieną ir sujungti ją kartu su svetaine.
                    Noriu pasikeisti grindis visų pirmiausia, o kur dar langai, sienos, lubos ir t.t.
                    Tai va, nežinau, kur kokias medžiagas pirkti, kas geriau? Kokias palanges dėti? Kokios grindys geriausios? Elektros instaliacijas man suvedžios ir ten viską padarys pagal projektą, tik pirmiau reikia tą projektą įgyvendinti, t.y. - kambarius paversti į tokius, kokie jie turėtų būti.

                    O interjeras tai bus toks minimalistinis su mažais prabangos akcentais, kaip didelis veidrodis, knygų lentyna per visą sieną, lempos stilingos labai. Man pats gražiausias akcentas čia yra langai. Namuose daug šviesos, tai aš noriu sukurti dar daugiau skaidrumo ir šviesos.
                    Tai manau, kad reikia šviesių medžiagų visokių.
                    http://www.miestai.net/forumas/showthread.php?t=9595

                    Mano nuomone tik parketlentės, šiltos, natūralios, padengtos alyva... O spalvų milijonas, beveik...
                    You've got one life! Live it!

                    Comment


                      #11
                      Parašė tricky_kid Rodyti pranešimą
                      Sveikas,

                      Norėčiau pasakyti, kad tos Deceuninck lentelės yra nekokios. Siūlyčiau firmos Dushmann asortimentą. Galima dar gražesnius interjerus sukurti.

                      Sugluminot mane... o kuo tos dailylentės skiriasi? Abi iš D raidės Na, dėl tvirtinimo, tai aš, deja, nieko ten neišmanau, bet.. jei galima apsieiti be klijų - aš už!

                      Tik dabar vis svarstau, ar tos dailylentės gražu... mes čia vakar su vyru maratoną po parduotuves darėm (galvojau išprotėsiu).. nuo senukų iki ejotros.. tai tiek visokių aš tų lentelų prisižiūrėjau.. žiūri paveikslus, atrodo labai gražu, o kaip natūroj? Jūs kas nors gal turit savo namuose? Koks jausmas?

                      Comment


                        #12
                        Parašė fredis Rodyti pranešimą
                        http://www.miestai.net/forumas/showthread.php?t=9595

                        Mano nuomone tik parketlentės, šiltos, natūralios, padengtos alyva... O spalvų milijonas, beveik...
                        Aš turiu uosio lentų grindis. Alyvuotas irgi - tik šiam procesui reikia pasiimti atostogas ir važiuoti lauk iš namų. Labai gražu ir jauku. Rekomenduoju.

                        Comment


                          #13
                          Parašė tricky_kid Rodyti pranešimą
                          Sveikas,

                          Norėčiau pasakyti, kad tos Deceuninck lentelės yra nekokios. Siūlyčiau firmos Dushmann asortimentą. Galima dar gražesnius interjerus sukurti.

                          O kuo tau Deceuninck netinkamos? Na, mano subjektyvi nuomonė, nes Dushmann nesu naudojęs, bet manosios labai puikiai jau 4 metus laiko. Nesilupinėja, jokių drėgmės žymių (koridorius vis tik).. Būtų įdomu sužinoti tamstos nuomonę.

                          Comment


                            #14
                            Parašė Natalinata Rodyti pranešimą
                            Sugluminot mane... o kuo tos dailylentės skiriasi? Abi iš D raidės Na, dėl tvirtinimo, tai aš, deja, nieko ten neišmanau, bet.. jei galima apsieiti be klijų - aš už!

                            Tik dabar vis svarstau, ar tos dailylentės gražu... mes čia vakar su vyru maratoną po parduotuves darėm (galvojau išprotėsiu).. nuo senukų iki ejotros.. tai tiek visokių aš tų lentelų prisižiūrėjau.. žiūri paveikslus, atrodo labai gražu, o kaip natūroj? Jūs kas nors gal turit savo namuose? Koks jausmas?
                            Natūroje žinokit, jos atrodo visai kaip lentelės medinės (na, čia žinoma priklauso nuo to, kokią faktūrą pasirenki), paliesti jos švelnios, tik lyginant su medžiu lietimo jausmas, žinoma, kitoks. Tačiau dėl funkcionalumo aš labiau už dailylentes. Medinės sienos ne visiems interjerams tinka, kambariai atrodo kaip dėžutės. Tai čia reikia galvoti. O gal jau ką išsirinkote?

                            Comment


                              #15
                              O aš štai nuvažiavau į Ejotrą ir galiu pasakyti, kad esu namų apyvokos ekspertė nuo šiol.
                              Ar jūs žinojot, kad į vaikų kambarį reikia dėti specialias palanges? Kaip ir į vonią (čia aktualu jei turi namą) ir miegamąjį? Pasirodo palangės gali būti toksiškos ir skleisti visokias kenksmingas medžiagas, jei jos nėra pagamintos pagal tam tikras taisykles.
                              O ką jau kalbėti apie sienų ir grindų dangą. Gal mane ir per daug paveikė tas visas eco bumas, bet tikrai nenoriu jokių toksinių medžiagų savo namuose.

                              Ką jūs manot apie medžiagas, iš kurių daromos interjero detalės (dalys, veikiausiai)? Kalbu apie grindis, sienas, lubas ir t.t. Žinau, kad daromos tokios lentos iš plastiko granulių ir medžio dulkių - tokios yra pačios geriausios nes turi gerąsias medžio ir plastiko savybes viename, bet jokių blogų. Čia tiesa? Esat kas nors tai išbandę? Būtų labai smaugu išgirsti ir kitą nuomonę.

                              Comment


                                #16
                                Beveik visos medziagos garuoja ir tais garais mes kvepuojam. Tad pirmiausiai reikia pasirupinti geru patalpu vedinimu. Pavyzdiui ivairios klijuotos plokstes skleidzia formaldehido garus, kurie sveikatos tikrai neprideda

                                Comment


                                  #17
                                  Senamiestyje stogus keitė metus atgal, iki tol lyjo tik lauke, o šiandien jau visą indą viduje.
                                  Inde šiuo metu trigubai tiek kiek buvo, kai fotografavau

                                  O čia lubos, įtariu tie s**** remontavę stogą(nors niekas jų net neprašė) net nekompensuos nuostolių, nuo vieno buto ėmė 2000-6000 ir daugiau.


                                  Gal žinot į ką kreiptis, nes seniūnyja šuda mala.
                                  Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                                    Senamiestyje stogus keitė metus atgal, iki tol lyjo tik lauke, o šiandien jau visą indą viduje.
                                    Inde šiuo metu trigubai tiek kiek buvo, kai fotografavau
                                    Atvaizdas

                                    O čia lubos, įtariu tie s**** remontavę stogą(nors niekas jų net neprašė) net nekompensuos nuostolių, nuo vieno buto ėmė 2000-6000 ir daugiau.
                                    Atvaizdas


                                    Gal žinot į ką kreiptis, nes seniūnyja šuda mala.
                                    Tokiu atveju reiktu kreiptis i anstoli, kad atvyktu ir viską užfiksuotu. Bet ši paslauga kainuoja apie 300 lt. Tada galima kreiptis i namo administratorių
                                    ir reikalauti kompensuoti nuostolius. O jau administratorius tegu smaugia rangovus kurie tvarkė stogą. Stogo darbams yra privaloma garantija 5 metai matomiems darbams ir 10 metų paslėptiems. Ir dar, kada buvo daromi darbai, tai jusu namas turejo pasirasyti sutarti su seniunija ar administratorium, tai čia jau jų problemos.
                                    O geriausias būdas, tai draudimas. Tada viska tvarko draudimas ir administratoriai tikrai susimoka draudikams tiek kiek priklauso, čia patikrintas variantas.

                                    Comment


                                      #19
                                      Vonia vonioje. Tevai pasidare, tai labai patenkinti.

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė Mamimel
                                        Kalbant apie renovacijas norėjau pasidalinti patirtimi: nerenovuokit senų voniu! Aš pasikviečiau "meistrą" tai jis man ją taip sudirbo, kad net nebežinau ką daryti, o ir pinigai tam skirti jau beveik visi išleisti. Na gal aš ant tokio savamokslio pataikiau, bet neva buvo su rekomendacija, ir pan.. Nu nežinau kaip reiks dabar iš naujo ją atstatyt arba reiks mest lauk... bet už ką naują pirksi??!!?? žodžiu jis man taip ją nušlifavo (ir pašpakliavo), kad po savaitės pradėjo viskas luptis! Tai sakau gal man kas patartumėt, nes tos senoviškos špižinės vonios labai man prie širdies ir mest lauk nesinori, kaip manote ar yra įmanoma atstatyti. Gal kas rimtų meistrų pažystate? Ačiū
                                        Aš taip pat restauravau ketaus vonią, kainavo apie 400 LT. Jau beveik metai praėjo ir kol kas laiko.
                                        Ilgai svarsčiau kurią technologiją rinktis ar "vonią vonioje" ar liejimo, nes abi technologijos turi pliusų ir minusų.
                                        Akrilinis įdėklas patvariau ir paprastesnė eksploatacija, tačiau, kaip jau minėta, jis sumažiną vonios tūrį, o ir pati medžiaga man nėra prie širdies.
                                        Apie liejimo technologiją prisiskaičiau daug visokių neigiamų atsliliepimų, kad nelaiko ir t.t., bet nutariau surizikuoti ir pabandyti. Finale kreipiausi į labiausiai internete išreklamuotą kontorą ir užsisakiau pačią brangiausią dangą. Kol kas esu patenkintas.

                                        Vonia buvo labai blogos būklės ir remontas užtruko visą dieną.

                                        Kiek žinau brokas yra taisomas perdažant visą vonią iš naujo, prieš tai nuskutant visą besilupantį sluoksnį. O tai kainuoja papildomai.

                                        Štai taip romantiškai leidžiame laiką atrestauruotoje vonioje...
                                        Paskutinis taisė Romas; 2013.08.14, 20:53. Priežastis: Ištrinta reklaminė nuoroda

                                        Comment

                                        Working...
                                        X