Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaulių Švč. Mergelės Marijos Nekalto Prasidėjimo bažnyčia

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    O į ką panašu?
    ______________
    The Division Bell

    Comment


      Kaip minėjau man išvaizda labai patiko, bet teko su vietiniais pasiginčyti.. tai išgirdau įvairių nuomonių . Vieniems tai labiau panašu i šiuolaikinį muziejų, kitiems i modernų neaiškios kilmės pastatą atliekantį neaišku kokį vaidmenį , tik ne bažnyčios . Vis dėlto ji išsiskiria iš kitu bažnyčių savo architektūra ir abejoju ar aš pats iškarto atpažinčiau ar tai bažnyčia jei nebutu to kryžiaus

      Comment


        Tokiame rajone tai kaip tik Kokio miestelio centre atrodytų kaip svetimkūnis.
        ______________
        The Division Bell

        Comment


          Šviestuvai pritrenkė MEANAS
          xXx. Purvina fantazija. Kai nerūpi niekas, ką sako kiti. Kai paskęsti tyloje, cigaretės dūmuose ar glamonių kvaituly.

          Comment


            Na taip. Beto moderni architektūra tik i naudą , kurios as labai pasigendu , ypač Šiauliuose . Nesupykčiau net jeigu prieš mano langus būtų ją pastate nors nemėgstu kai pro langą matosi kapinės, bažnyčios.. bet moderni architektūra visada rastų vietos po mano langais

            Comment


              Parašė enigma Rodyti pranešimą
              Tokiame rajone tai kaip tik Kokio miestelio centre atrodytų kaip svetimkūnis.
              Šiame mikrorajone toks pastatas kaip tik neįsipaišo į kontekstą, kai visur aplink pilki, purvini, kampuoti komiblokai, o čia - naujas, apvalių formų, baltas, švytintis pastatas, jei ne kryžius, man tas pastatas būtų kaip koks kosminis laivas. Mano nuomone, neįsipaišo ta bažnyčia šitam rajone niekaip.
              Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

              Comment


                Parašė vizas Rodyti pranešimą
                Šiame mikrorajone toks pastatas kaip tik neįsipaišo į kontekstą, kai visur aplink pilki, purvini, kampuoti komiblokai, o čia - naujas, apvalių formų, baltas, švytintis pastatas, jei ne kryžius, man tas pastatas būtų kaip koks kosminis laivas. Mano nuomone, neįsipaišo ta bažnyčia šitam rajone niekaip.
                O kur ji įsipaišytų? Na šiek tiek tai nesiderina, bet negi dabar turi dėl to statyti apgriuvusias koplyčias ar kaimo baznytėles xvlll amziaus ? Kita išeitis renovuoti visus komiblokus ir suderinti dizainą su baznyčios , bet tai brangus malonumas. Pakalbėk su gyventojais, gal susitarsit kaip Apskritai Šiauliuose tada moderni architektūra niekur neįsipaišytų .

                Comment


                  Parašė vizas Rodyti pranešimą
                  Šiame mikrorajone toks pastatas kaip tik neįsipaišo į kontekstą, kai visur aplink pilki, purvini, kampuoti komiblokai, o čia - naujas, apvalių formų, baltas, švytintis pastatas, jei ne kryžius, man tas pastatas būtų kaip koks kosminis laivas. Mano nuomone, neįsipaišo ta bažnyčia šitam rajone niekaip.
                  Nėra jie tokie ir purvini. Pietinis rajonas kaip tik labai švarus lyginant su kitais. Vasara net malonu vakare vaikščiot: nei šiukšlės rasi, nei apaugusių žolynų. O dėl tų renovacijų, tai gal tėra 2-3 normaliai renovuoti namai, kiti kokios tai color-blind dizainerio pagirios.

                  Comment


                    Mano nuomone ta baznycia dar graziau atrodytu, jei aplink butu daugiau erdves. Dabar ji tarsi ibrukta. Bet siaip tai grazus ir originalus statinys.

                    Comment


                      Jus nebeskieskit. Ideali erdve, puikus modernus pastatas, nuostabi architekturine dovana Siauliu pietiniam rajonui. Siulyciau visiems skeptikams siek tiek pakeliauti kad ir po Europa, siek tiek atpratinti savo 3D nuo standartu ir isisamoninti lenktas, kreivas, nesimetriskas linijas siuolaikineje urbanistikoje. Aciu.

                      Comment


                        Graži, moderni, bažnyčia - nieko jai netrūksta, nebent visiško projekto įgyvendinimo. Iki galo. Belieka tik pavydėti....

                        Kaip taip kiekvienam "bedieviškam" didmiestyj... Su su tikičiųjų ir Dievo pagalba.
                        ______________
                        The Division Bell

                        Comment


                          Parašė Andas Rodyti pranešimą
                          PFff... Vsiška nesamonė ta bažnyčia.... Tokiam rajone... Priešais mane... ne, ne, ne... Geriau prekybos centrą
                          Aš pilnai tau pritariu, Andai. Tos šiuolaikinio stiliaus bažnyčios man visai nepatinka. Geriau ten pastatytų gražią, renesanso arba gotikos stiliaus bažnyčią negu tokią šiuolaikinio stiliaus...

                          Comment

                          Working...
                          X