Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

TEO administracinis pastatas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Zygis Rodyti pranešimą
    Ne tame esme. Cia buvo architekturos konkursas, todel turejo laimeti geriausias. O ar jau tas geriausias ir butu statomas - kitas reikalas.
    Bet cia irgi slidus reikalas. K18 tarsi rinko, kaip geriausia, jau neskaiciuodami biudzeto, o isrinko tai, ka atkeike kone visi architektai. Vieniems tai slojikas, Dudleris ji irgi nulinciavo, tikriausiai kaip blogiausia, kitiems, tai VAU.
    Galbut teike architekturines idejas ne visi isiskaite i salygas, gal buvo preliminarus biudzetas numatytas, i kuri netilpo unitazai, NY ir panasiai. Manau, laimejo pati ideja, pastatyti du centrus, papildyt ta zona dviem pastatais, o ne vienu, su pakankamais kvadratiniais metrais, techniniais igyvendinimais ir t.t. Idomiai atrodytu, jei remtumemes 15min apklausos duomenimis ir paskelbtumem laimetoju, kuris uzeme kokia ten 7 vieta

    Comment


      Jeigu yra labai konkretus biudžetas, tai jis turėtų, mano supratimu, būti numatytas sąlygose. Tada architektai žinotų kiek gali šėlti. Jeigu to nebuvo padaryta - problema užduotyje. Jeigu buvo ir dauguma nepaisė - problema architektuose. Kitu atveju, jeigu visi projektai telpa į biudžetą, tai belieka rinktis geriausią idėją ir tinkamiausią sprendimą miestui. Tam ir turėtų būti arch. konkursai.

      Comment


        Buvo gerokai prastesniu darbu, be jokios minties, L formos turis, prasom, dar lengviau ir greiciau jji pastatyt, dar maziau kastu, dar greiciau bus isnuomotas. Taciau ju nepasirinko, pasirinko viduriuka. Taip kad, viskas cia logiska, jei neziuret i visa sita prizme tik is savo varpines. AKG siame projekte investuotojams pataike i desimtuka.
        Man tik klausims, kieno darbas buvo unitazas?

        Comment


          Aš tai nekritikuoju projekto. Jis man irgi buvo vienas iš artimesnių, nors ne pirmoje vietoje (tiesą sakant pirmos vietos neturėjau išsirinkęs). Bus dar ką pakoreguot, įdomu kaip bus išspręstas aplinkos sprendimas, nes bent vizualizacijose tai pastatas stovi ant pat sklypo ribos ties gatve (ten šaligatviui vietos net nėra pagal sklypo ribą). Gal pasiaurins gatvę? Na ir apžvalgos aikštelę ant stogo tikrai galima įrengt, reiks siūlyt PP metu.

          Comment


            Tik įdomu kaip su aplinkos sutvarkymu. Lordsai statydami k18b kaip suprantu darys tas estakadas patys ir daug investuot turės į aplinką. Būtų gerai, kad ir čia sutvarkytų. Dabar tas skveras visiškai miręs ir nuobodus, jei taip ir liks - liūdesėlis visom prasmėm.

            Comment


              Man idomu kada statybos prasides.

              Comment


                Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                Aš tai nekritikuoju projekto. Jis man irgi buvo vienas iš artimesnių, nors ne pirmoje vietoje (tiesą sakant pirmos vietos neturėjau išsirinkęs). Bus dar ką pakoreguot, įdomu kaip bus išspręstas aplinkos sprendimas, nes bent vizualizacijose tai pastatas stovi ant pat sklypo ribos ties gatve (ten šaligatviui vietos net nėra pagal sklypo ribą). Gal pasiaurins gatvę? Na ir apžvalgos aikštelę ant stogo tikrai galima įrengt, reiks siūlyt PP metu.
                Parasyta kad ten (pirmam decke) bus erdve darbuotojams pertraukauti, rukyti.

                Comment


                  Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
                  Buvo gerokai prastesniu darbu, be jokios minties, L formos turis, prasom, dar lengviau ir greiciau jji pastatyt, dar maziau kastu, dar greiciau bus isnuomotas. Taciau ju nepasirinko, pasirinko viduriuka. Taip kad, viskas cia logiska, jei neziuret i visa sita prizme tik is savo varpines. AKG siame projekte investuotojams pataike i desimtuka.
                  Man tik klausims, kieno darbas buvo unitazas?
                  Unitazas buvo archinovos su PLH kiek supratau, FB puslapyje pasitalpino ji.

                  Comment


                    Parašė Xas Rodyti pranešimą
                    Siek tiek info del kieno kuris darbas, is plansetu, aiskinamuju ir bendros info:
                    16- Stilistika panasi i unitectus, bet manyciau cia uzsenieciu darbas - PLH ar pns.
                    Reiskias spejimas buvo labai taiklus

                    Comment

                    Working...
                    X