Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie "Lidl"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Bet čia 2%, John klausia apie 10%.
    Lidle nėra toks gausus asortimentas, kad natūralų jogurtą būtų galima rinktis pagal įvairius parametrus . Bent aš mačiau tik tą vieną rūšį.
    O norint riebiau galima pirkti Maskarponės sūrį. Lidle yra už 1,49 eur. (kilmės šalis Italija), kai kitur tokio pat dydžio pakuotė kainuoja netoli 2 eurų. Skonis, remiantis liežuvio parodymais, niekuo ne prastesnis. Aš jį valgau vietoj ledų .

    Comment


      Yra "Pila graikiškas" 10%, indelis 400g kaip grietinės, kaina berods 59ct

      Comment


        Kaip tik jam akcija. Kaina visai kukli
        https://www.lidl.lt/lt/Pasiulymai-35.htm?articleId=795
        Parduotuvėje jo nesu matęs. Gal ir nebuvo.
        Paskutinis taisė senasnamas; 2016.06.16, 23:30.

        Comment


          Parašė plepys Rodyti pranešimą
          Tikrai taip šiandien po 8,53 atsistojau po 9,45 išėjau. Akcijinių prekių po 8,20 nė kvapo jau nebuvo, nors pirma diena buvo. Dėl agurkų vos nesusimušė, geltoni darbuotojai girdėjau kaip kalbėjo, kad sprandine vieni iš kitų paliktų vežimų ėmė paslapčiom, kai šaldytuve nebeliko
          Jei netyčiai dar ir į lauko eilę pakliūtum, tai yra metodas apeiti sistemą:
          ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

          Comment


            Parašė Emigraves Rodyti pranešimą
            Kaip suprasti pusfabrikačiai netaupantiems? Drįsčiau paprieštarauti - brangiausias šviežias savo gamintas maistas, nes jo komponentų logistika brangesnė + susidaro likučiai.
            Makaronus brangiau transportuoti, nei makaronų sriubą pakeliuose? O pagaminti tą sriubą jau nieko nekainuoja? Ir įpakavimai pusfabrikačių mažesni. Prieš tai dar reikia pradžiai į fabriką nuvežti makaronus, prieskonius. Fabrikas nebus pakeliui tarp makaronų tiekėjo ir parduotuvės Lietuvoje
            Paskutinis taisė andyour; 2016.06.16, 23:38.

            Comment


              Parašė dondc Rodyti pranešimą
              Jei netyčiai dar ir į lauko eilę pakliūtum, tai yra metodas apeiti sistemą:
              Youtube video
              Forumuose rašė, kad ėjo be eilės kas nelaukė vežimų be problemų, tai yra, kad ta eilė ne į parduotuvę, bet tiems kas laukia vežimo. Tiesa buvo ir kurie sakė, kad neleido be vežimų.

              Comment


                Parašė dondc Rodyti pranešimą
                Jei netyčiai dar ir į lauko eilę pakliūtum, tai yra metodas apeiti sistemą:
                Youtube video
                Per brangi man sveikata ir nervai, kad dar lauke stovėti. Po šiandienos laukimo eilėje, didelis klausimas kada aš ten dar apsilankysiu. Papraščiau iki Suvalkų pavažiuot, tik gaila kad ten Lidlą rekonstruoja.

                Comment


                  Parašė Gator Rodyti pranešimą
                  Forumuose rašė, kad ėjo be eilės kas nelaukė vežimų be problemų, tai yra, kad ta eilė ne į parduotuvę, bet tiems kas laukia vežimo. Tiesa buvo ir kurie sakė, kad neleido be vežimų.
                  Pasakai, kad žmona jau viduj su vežimu. Irgi nepraleis, lieps visą eilę atstovėt, kad žmoną pamatyt?

                  Comment


                    Parašė nesekasi Rodyti pranešimą
                    Pasakai, kad žmona jau viduj su vežimu. Irgi nepraleis, lieps visą eilę atstovėt, kad žmoną pamatyt?
                    Nesusiję su tuo ką sakau. Aš sakau, kad be jokių apgaudinėjįmų leido žmones be eilės jei nereikdavo vežimėlio.

                    Comment


                      Parašė plepys Rodyti pranešimą
                      Per brangi man sveikata ir nervai, kad dar lauke stovėti. Po šiandienos laukimo eilėje, didelis klausimas kada aš ten dar apsilankysiu. Papraščiau iki Suvalkų pavažiuot, tik gaila kad ten Lidlą rekonstruoja.
                      Jo, tikrai paprasčiau važiuot iki Suvalkų nei 5-10 minučių eilėje stovėti

                      Comment


                        Parašė Gator Rodyti pranešimą
                        Nesusiję su tuo ką sakau. Aš sakau, kad be jokių apgaudinėjįmų leido žmones be eilės jei nereikdavo vežimėlio.
                        Apsispręsk pagaliau, tai būdavo, kad be vežimų neleido, ar nebūdavo?

                        Comment


                          Manau, kad paprasčiau, nes nesiruošiu kas dieną eilėj stovėt po 5 - 10 min, kad nusipirkt po kelias prekes ir aiti po kelis kartus, kad jų rast Nes apsipirkt savaitei, kaip kad Lidlas nori pas juos niekaip nepavyks, bent jau šiuo metu. Ir ne 5-10 min stovėt, o 30-40, kaip rodo šiandieninė karti patirtis

                          Comment


                            Parašė nesekasi Rodyti pranešimą
                            Apsispręsk pagaliau, tai būdavo, kad be vežimų neleido, ar nebūdavo?
                            Atidžiau skaityk:

                            Parašė Gator Rodyti pranešimą
                            Forumuose rašė, kad ėjo be eilės kas nelaukė vežimų be problemų, tai yra, kad ta eilė ne į parduotuvę, bet tiems kas laukia vežimo. Tiesa buvo ir kurie sakė, kad neleido be vežimų.
                            Matyt priklausomai nuo parduotuvės ar situacijos joje.

                            Comment


                              Parašė Gator Rodyti pranešimą
                              Atidžiau skaityk:



                              Matyt priklausomai nuo parduotuvės ar situacijos joje.
                              Pasakai, kad žmona jau viduj su vežimu. Irgi nepraleis, lieps visą eilę atstovėt, kad žmoną pamatyt?

                              Comment


                                Lidle LT dar nebuvau, bet buvau pirkėjas užsienyje, tai galiu pasakyti, kad bent ten dauguma produktų yra puikios kokybės, o lyginant kainos/kokybės santykį tai absoliutus topas. Galiu pasakyti tik tiek, kad kai vaikui visos brandinės sauskelnės kėlė alergiją, nusipirkome Lidlinių Toujour (kažkoks panašus pavadinimas) ir nuo tol pirkome tik jas - buvo absoliučiai geriausios ir pigiausios, alergijos baigėsi beveik iš karto.... Negaliu pasakyti ką jie veža į LT, bet jei iš to pačio fabriko, tai tikrai verta pabandyti.
                                As much power as necessary, as much freedom as possible

                                Comment


                                  Parašė nesekasi Rodyti pranešimą
                                  Pasakai, kad žmona jau viduj su vežimu. Irgi nepraleis, lieps visą eilę atstovėt, kad žmoną pamatyt?
                                  Ko tu čia kartoji tą žmoną? Prie ko čia visa tai?
                                  Aš sakau, kad žmonės rašė, kad LEGALIAI be jokių žmonų galima buvo eiti jei neimi vežimėlio, nes ta eilė ne įeiti į parduotuvę, o eilė pasiimti vežimėlį.
                                  Paskutinis taisė Gator; 2016.06.17, 00:29.

                                  Comment


                                    Parašė nesekasi Rodyti pranešimą
                                    Pasakai, kad žmona jau viduj su vežimu. Irgi nepraleis, lieps visą eilę atstovėt, kad žmoną pamatyt?
                                    Matyt priklauso nuo situacijos, birželio 10 Naujininkų Lidl'e pvz, be vežimų leido be eilės.

                                    Comment


                                      Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                      Ko tu čia kartoji tą žmoną? Prie ko čia visa tai?
                                      Aš sakau, kad žmonės rašė, kad LEGALIAI be jokių žmonų galima buvo eiti jei neimi vežimėlio, nes ta eilė ne įeiti į parduotuvę, o eilė pasiimti vežimėlį.
                                      Nežinau, kurioj vietoj tamstoj neklikina. Juk pats sakai, kad yra sakančių, kad ir be vežimo nepraleido. Nu tai ir klausiu, ar jei sakai, kad pas žmoną eini, irgi būtų nepraleidę?

                                      Aišku galima kaip tas klouniukas iš youtubo daryt, apie sąrašus mekenti nieko nesupratusiems apsauginiams.

                                      Comment


                                        Parašė nesekasi Rodyti pranešimą
                                        Nežinau, kurioj vietoj tamstoj neklikina. Juk pats sakai, kad yra sakančių, kad ir be vežimo nepraleido. Nu tai ir klausiu, ar jei sakai, kad pas žmoną eini, irgi būtų nepraleidę?

                                        Aišku galima kaip tas klouniukas iš youtubo daryt, apie sąrašus mekenti nieko nesupratusiems apsauginiams.
                                        Tamstoj neklikina:
                                        Aš pamatęs tą klouno video ir pasakiau, kad turbūt ir taip jį būtų praleidę, nebūtų reikėję "apgaut" apsauginių.
                                        Tada tu pasisakei apie žmoną, aš vėlgi atsakiau, kad nereikėtų nė sakyt apie žmoną jei ir taip legaliai praleidžia.

                                        Comment


                                          Parašė plepys Rodyti pranešimą
                                          Kaune, Šiaurės pr. atsirado pamažinti vežimėliai, kažkokia pažanga vyksta rodos. Tik akcijinių prekių eilinį kartą trūkumas, kas labai nervuoja. Grynas apgaudinėjimas gaunasi ir žmonių laiko negerbimas, neskaitant eilių per pusę parduotuvės
                                          Ar dar kur nors atsirado tie sumažinti vežimėliai ? Kol kas niekur nemačiau. Tai gal ir krepšiai atsiras ? Kažkas net nuotrauką buvo įdėjęs, kaip atrodo Lenkijoj.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X