Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Rail Baltica I. LT/PL siena - Kaunas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    na na

    Bus nebus, tas projektas per Vilnių įgyvendintas, kas žino, juk visi prate gaut pinigų ir laukt rezultatų, o kad patiems bent kiek investuot į šį projektą, bei paplušėt naudos labui, juk tai atsipirks dešimteriopai, beje niekam to nereikia.

    Comment


      #82
      "Rail Baltica" artinama prie Kauno centro
      http://www.delfi.lt/news/economy/aut...php?id=8196706
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        #83
        Parašė Mantaz
        "Rail Baltica" artinama prie Kauno centro
        http://www.delfi.lt/news/economy/aut...php?id=8196706

        Na ir kas? ir ka čia nori tuo pasakyt?

        Comment


          #84
          Parašė trolyno
          Na ir kas? ir ka čia nori tuo pasakyt?
          Jei ir noriu, tai buvo skirta ne tau.
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #85
            Parašė Mantaz
            Jei ir noriu, tai buvo skirta ne tau.
            Galiu paklaust tamsta Mantaz, o kam čia skirta? Tu ka manai, kad aš negaliu pateikt savo nuomonės šiame forume? tai gal dar pasiulysi man išsiregistruot iš čia?

            Ar čia tik tau vienam tas forumas skirtas? Galvok ką rašai gerbiamasis.

            Comment


              #86
              Parašė trolyno
              Galiu paklaust tamsta Mantaz, o kam čia skirta? Tu ka manai, kad aš negaliu pateikt savo nuomonės šiame forume? tai gal dar pasiulysi man išsiregistruot iš čia?

              Ar čia tik tau vienam tas forumas skirtas? Galvok ką rašai gerbiamasis.
              Kaip paklausei, taip ir atsakiau, nieko kito galvoje neturėjau.
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #87

                Comment


                  #88
                  Parašė Nikas
                  Bus...gavau paštą is Briuselio. Ir VIA BALTICA projektas ten yra beveik visur. Tik nelabai suprantu kam Europai to reikia?
                  Be to užbaigs tik 2019 metais.
                  Kol kas investuota 0 mln. euro.
                  Tai ten VIA Baltica ar RailBaltica, nes tai lyg ir 2 skirtingi projektai
                  P.

                  Comment


                    #89
                    Apsibludijo žmogutis matyt

                    Comment


                      #90
                      Parašė trolyno
                      Apsibludijo žmogutis matyt
                      Iš kur tu žinai, klystu aš ar ne?

                      VIA BALTICA tai transporto koridoriaus pavadinimas.
                      O Rail Baltica tai geležinkelio pavadinimas.

                      Tai ne tas pats. Gal ir suklydau.

                      Tačiau projekte(kuris pas mane ant stalo), geležinkelis Kauną pasieks tik 2010 metais

                      Comment


                        #91
                        Parašė Nikas
                        Iš kur tu žinai, klystu aš ar ne?

                        VIA BALTICA tai transporto koridoriaus pavadinimas.
                        O Rail Baltica tai geležinkelio pavadinimas.

                        Tai ne tas pats. Gal ir suklydau.

                        Tačiau projekte(kuris pas mane ant stalo), geležinkelis Kauną pasieks tik 2010 metais



                        tik dar dadėk žodelį : GAL PASIEKS

                        Comment


                          #92
                          Jei nepasiesk, tai praloš ne Kaunas, o visa Lietuva. Latvių ir Estų negaila Manau idealiausia būtų kad šie bėgiai pasiektų Kauną ir Klaipėda (per kitus mažesnius miestus) Va tada tai broliai Latviai pamatytų kas yra uostas

                          Comment


                            #93
                            Parašė trolyno
                            Galiu paklaust tamsta Mantaz, o kam čia skirta? Tu ka manai, kad aš negaliu pateikt savo nuomonės šiame forume? tai gal dar pasiulysi man išsiregistruot iš čia?

                            Ar čia tik tau vienam tas forumas skirtas? Galvok ką rašai gerbiamasis.

                            Mantaz yra šio projekto (šio forumo) įgyvendintojas ir tave gali bet kada laisva ranka išmesti lauk iš čia.

                            tema "RailBaltica projektas" Mantaz imeta nuoroda su naujienomis apie railbaltica ir gal nieko nenori pasakyti šia tema, bet tiesiog imete nuoroda susijusia šia tema, kad kiti galėtu paskaiti, nes toks kaip tu gi nebūtum jos radęs..

                            o šiandien, rodos, esi kupinas jėgų ir nesamones rašai, kur tik gali. (kalbu apie Klaipedos tramvajaus temą)
                            Westside is the best ! :jura:

                            Comment


                              #94
                              Dėkui už palaikymą
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                #95
                                Parašė Edgaex
                                Mantaz yra šio projekto (šio forumo) įgyvendintojas ir tave gali bet kada laisva ranka išmesti lauk iš čia.

                                tema "RailBaltica projektas" Mantaz imeta nuoroda su naujienomis apie railbaltica ir gal nieko nenori pasakyti šia tema, bet tiesiog imete nuoroda susijusia šia tema, kad kiti galėtu paskaiti, nes toks kaip tu gi nebūtum jos radęs..

                                o šiandien, rodos, esi kupinas jėgų ir nesamones rašai, kur tik gali. (kalbu apie Klaipedos tramvajaus temą)

                                Pagal Lietuvos konstitucija , kiekvienas pilietis turi teisę į savo nuomonę - gerbiamieji, o šiame forume kaip matau netgi nemėgstama kitos nuomonės. Na žinot ką, jei jus taip priimat į savo forumą naujokus, tai galiu jums pažadėt, neilgai gyvuos šis forumas, nes tiesiog Jūms neužtenka logiškumo. O kas liečia išmetimo, tai juk visada galima prisijungt kitu vardu.

                                Comment


                                  #96
                                  Parašė trolyno
                                  Pagal Lietuvos konstitucija , kiekvienas pilietis turi teisę į savo nuomonę - gerbiamieji, o šiame forume kaip matau netgi nemėgstama kitos nuomonės. Na žinot ką, jei jus taip priimat į savo forumą naujokus, tai galiu jums pažadėt, neilgai gyvuos šis forumas, nes tiesiog Jūms neužtenka logiškumo. O kas liečia išmetimo, tai juk visada galima prisijungt kitu vardu.
                                  Na ir su kitu nick'u skristum lauk, o greičiausiai gautum IP baną ir nebegalėtum iš naujo registruotis, o spec. programomis turbūt nemokėtum naudotis, kad vėl prisijungt. O šiaip, jei tau kažkas čia nepatinka, kokio velnio vargsti ? durys atviros - eik lauk

                                  Naujokus priimam, bet tik normaliu.
                                  Westside is the best ! :jura:

                                  Comment


                                    #97
                                    negi manai, kad tu tik esi vienas profas iš kompu. Už tai nežinai kas aš, ir kas mane sieja su telekomunikaciją.

                                    Tu čia labai nusišnekėjai

                                    Comment


                                      #98
                                      Šis forumas nevertas dėmesio

                                      Comment


                                        #99
                                        Parašė trolyno
                                        negi manai, kad tu tik esi vienas profas iš kompu. Už tai nežinai kas aš, ir kas mane sieja su telekomunikaciją.

                                        Tu čia labai nusišnekėjai
                                        gerai, kad tu nenusišneki jau gali nebevažiuot į off-topic'a. Arba kalbėk į temą, arba eik į tau tinkančius forumus ir ten pasakok, kas tave sieja su telekomunikacija.
                                        Westside is the best ! :jura:

                                        Comment


                                          Parašė trolyno
                                          negi manai, kad tu tik esi vienas profas iš kompu. Už tai nežinai kas aš, ir kas mane sieja su telekomunikaciją.

                                          Tu čia labai nusišnekėjai
                                          Cia vis dar tema apie RailBaltic, o asmeninio pobudzio komentarus, gali siusti naudodams asmeninemis zinutemis.
                                          Ir siaip radote cia del ko gincitis...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X