Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Ar mums svarbi vasario 16-oji?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ar mums svarbi vasario 16-oji?

    Artėja reikšminga diena- Vasario 16-oji, Nepriklausomybės atkūrimo diena.Tačiau, ar ji vis dar yra svarbi mums, dabartiniams Lietuvos piliečiams ?Ar ji nėra nustumta į šalį ?Juk dabar populiariau švesti Valentino dieną, kuri virsta komerciniu įvykiu, kur daugiausia laimi VP Market ir kiti prekybininkai.Ar 90 metų Lietuvos nepriklausomybės aktui nėra svarbiau už menamą vardo paminėjimo tūkstantmetį, kuris sukelis mūsų politikams ir valdininkams tiek euforijos, kad visos arenos, Valdovų rūmai, nacionalinis stadionas turi būti dedikuoti 1000-mečiau.Juk 1918 m. Tautos atstovai atkūrė nepriklausomybė, tai yra faktas, o 1009 m. ''vardo paminėjimas'' yra tik iliuzija.Nes ten tiesiog pasakyta ''Lietuvos ir Prūsijos pasienyje užmuštas misionerius toks ir toks''.Nejau manote, kad egzistuojame, kaip tauta tik 1000 metų ?Tai nėra tiesa.O 1918 metų įvykis yra istorinis faktas, tad reikia tą progą paminėti valstybinių lygiu.
    64
    Nieko, dar vienas laisvadienis
    18,75%
    12
    Tai visų mūsų šventė- Nepriklausomybės atkūrimas
    76,56%
    49
    Nežinau
    4,69%
    3

    The poll is expired.


    #2
    Man ji nera reikšminga gali jos ir nebut ,čia yra mano nuomone.

    Comment


      #3
      Parašė simas Rodyti pranešimą
      Man ji nera reikšminga gali jos ir nebut ,čia yra mano nuomone.
      Keista, kad Lietuvos piliečiui (jeigu toks esi), lietuviui nėra svarbi reikšmingiausia data Lietuvos istorijoje .Gaila, kad tokių, kaip tu daug.

      Comment


        #4
        Tai turėtu būti visų mūsų švenė, kurios aš nešvenčiu :/
        Life is a game that no one wins

        Comment


          #5
          Kaip galima teigti, kad ''gali jos ir visai nebūti'' ?Juk tuomet ir mūsų nebūtų.Mes neturėtume nepriklausomybės ir būtume Severo- zapadnyj kraj, Baltarusijos, Kaliningrado arba dar kažkieno kito provincija.

          Comment


            #6
            Bent man tai ta vasario 14-oji prieš 16-ają tikrai nublanksta, ir toki pasakymai kaip galėtų jos nebūti apie nepriklausomybės šventę yra nesamoningi... O va tos valentino dienos tai tikrai galėtų ir nebūti
            kasalotas.com

            Comment


              #7
              Parašė kašalotas Rodyti pranešimą
              Bent man tai ta vasario 14-oji prieš 16-ają tikrai nublanksta, ir toki pasakymai kaip galėtų jos nebūti apie nepriklausomybės šventę yra nesamoningi... O va tos valentino dienos tai tikrai galėtų ir nebūti
              Teko girdėti (kalendoriuje parašyta), kad yra tokia Meilės diena- deivės Mildos šventė gegužės menėsio kažkurią dieną.Tad, yra lietuviškas analogas.

              Comment


                #8
                Parašė Memelenderis Rodyti pranešimą
                Teko girdėti (kalendoriuje parašyta), kad yra tokia Meilės diena- deivės Mildos šventė gegužės menėsio kažkurią dieną.Tad, yra lietuviškas analogas.
                Kaip bebuu liudna Lietuviam patinka į amerikonus ligiuotis, todel ir turim Valenino diena ir Helovina, Prieš kureiais nublanksta vasario 16 ir lapkričio 1
                Life is a game that no one wins

                Comment


                  #9
                  Parašė Memelenderis Rodyti pranešimą
                  Keista, kad Lietuvos piliečiui (jeigu toks esi), lietuviui nėra svarbi reikšmingiausia data Lietuvos istorijoje .Gaila, kad tokių, kaip tu daug.
                  Tiesa pasakius, man asmeniškai daug reikšmingesnė Kovo 11, tai data, kuri man daug svarbesnė, nes būtent šia diena Lietuva tapo laisva ir nepriklausoma dabar, ir aš manau, kad tai jau visai kita Lietuva, kuri buvo įkurta Vasario 16.
                  Todėl, mano nuomonę, Vasario 16 reikia prisiminti, kaip diena, kada buvo sukurta tarpukario Lietuvos valstybė, bet laikyti ją dabartinės Lietuvos atkurimo švente nėra teisinga.

                  Vasario 16 šventė savo svarbumu man lygi 1000 minėjimui, tai jau kažkada buvo, bet dabar mes turim kitą, daug svarbesnę šventę - Kovo 11
                  Kairiarankių klubas - Left.lt

                  Comment


                    #10
                    Lygiuojasi tik i tai kas patinka ,nes yra daug labai skirtingu dalyku ,kaip paauglių alkoholizmas ten neparagausi nuo 21 čia jau 10 buna komoj ,bet čia ne apie tai.

                    Comment


                      #11
                      Parašė Andrewass Rodyti pranešimą
                      Tiesa pasakius, man asmeniškai daug reikšmingesnė Kovo 11, tai data, kuri man daug svarbesnė, nes būtent šia diena Lietuva tapo laisva ir nepriklausoma dabar, ir aš manau, kad tai jau visai kita Lietuva, kuri buvo įkurta Vasario 16.
                      Todėl, mano nuomonę, Vasario 16 reikia prisiminti, kaip diena, kada buvo sukurta tarpukario Lietuvos valstybė, bet laikyti ją dabartinės Lietuvos atkurimo švente nėra teisinga.

                      Vasario 16 šventė savo svarbumu man lygi 1000 minėjimui, tai jau kažkada buvo, bet dabar mes turim kitą, daug svarbesnę šventę - Kovo 11
                      Aišku, Kovo 11-osios reikšmė- didelė, bet vistiek Vasario 16-oji svarbesnė.Kovo 11-osios akte, parašyta, kad atkūriamas Vasario 16-osios Nepriklausomybės atkūrimo aktas.Tad 1918 m. aktas yra svarbesnis, juo pagrįstas 1990 m aktas.

                      Comment


                        #12
                        Parašė Memelenderis Rodyti pranešimą
                        Aišku, Kovo 11-osios reikšmė- didelė, bet vistiek Vasario 16-oji svarbesnė.Kovo 11-osios akte, parašyta, kad atkūriamas Vasario 16-osios Nepriklausomybės atkūrimo aktas.Tad 1918 m. aktas yra svarbesnis, juo pagrįstas 1990 m aktas.
                        Korektūros klaida ( joke ).
                        Bet ar tikrai dabartinė Lietuva yra atkurtoji, man atrodo, kad tai visiškai nauja valstybė, turinti netiek daug bendro su buvusia
                        Kairiarankių klubas - Left.lt

                        Comment


                          #13
                          Parašė Andrewass Rodyti pranešimą
                          Korektūros klaida ( joke ).
                          Bet ar tikrai dabartinė Lietuva yra atkurtoji, man atrodo, kad tai visiškai nauja valstybė, turinti netiek daug bendro su buvusia
                          Su buvusia ji tikrai turi daug ką bendro- sienos (iš dalies), sostinė, Seimas ir panašiai.Juk Lietuvos prezidentai skaičiuojami nuo A.Smetonos, o ne nuo A.M.Brazausko.Tiesa, galima teigti, kad dabar 2 respublika, nes Konstitucijos skiriasi.

                          Comment


                            #14
                            Tikriausiai kad a.t.a. J. Basanavičius dabar grabe vartosi, žinodamas, kaip yra nuvertinamos jo pastangos atkuriant Nepriklausomybę ir kad Vasario 16 kažkam nėra įdomesnė nei šventas Valentinas...

                            Man, asmeniškai, šita data yra svarbi. Ne dėl to, kad tai laisvadienis, arba ne dėl to kad vyksta daug renginių. Tądien Lietuva tapo laisva ir tai jūs geriau už mane žinote.

                            P.S. Ramūnai, kodėl taip pasirinkai?
                            You might surprise yourself.

                            Miestai.net FB

                            Comment


                              #15
                              Gerai, kad nors šitame forume, daugiau sako, kad šventė, o ne laisvadienis.Dabar, ''tolerancijos'' ir globalizacijos amžiuje, meilėsavo šaliai, valstybei- patriotizmas yra smarkiai nuvertinti.Daug svarbiau vartotojiškumas, nuolatinis naudos sau siekimas, kitų nepaisimas, vertybių neturėjimas.Gal tai pasikeis ateityje ?Arba Lietuva visiškai išnyks.

                              Comment


                                #16
                                Parašė Memelenderis Rodyti pranešimą
                                Keista, kad Lietuvos piliečiui (jeigu toks esi), lietuviui nėra svarbi...
                                Ar ne keista, kad Lietuvos pilietis (jei toks esi), pasirenka nika su vokiskais saknym?

                                Comment


                                  #17
                                  Kiekvienas save gerbiantis lietuvis atvažiuos ir padės po gėlę prie nežinomo kareivio kapo bei laisvės paminklo.Visi kiti neverti vadintis lietuviais.
                                  „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė simas Rodyti pranešimą
                                    Man ji nera reikšminga gali jos ir nebut ,čia yra mano nuomone.
                                    Turėtų būt gėda. Fū koks netaktiškas.

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė simas Rodyti pranešimą
                                      Man ji nera reikšminga gali jos ir nebut ,čia yra mano nuomone.
                                      Ar tokia tavo nuomone susijusi su tamstos avataru. Cia tarp kitko domiuosi.

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė Muzungus Rodyti pranešimą
                                        Turėtų būt gėda. Fū koks netaktiškas.
                                        Tokie kaip simas labai norėtų išvažiuoti i belorusiją, bet bijo, nes neturės interneto ir t.t.
                                        „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                                        Comment

                                        Working...
                                        X