Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Miestai.NET įkurtas!

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Miestai.NET įkurtas!

    Sveiki,

    Taigi prasidėjo portalo kūrimo darbai. Šioje temoje galėsite siūlyti savo idėjas ir sužinoti visas su kūrimo eiga susijusias naujienas

    Taigi, iš ankstinis vaizdas: http://www.miestai.net

    laukiu kritikos bei pasiūlymų
    Mano galerija Flickr'yje

    #2
    nu labai mazai pazengias puslapis man paveiksleliu nerodo tik melina juosta ir biski teksto , ar cia taip ir turi but ?

    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

    --------------------------------------------------

    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

    Comment


      #3
      Parašė jozikas
      nu labai mazai pazengias puslapis man paveiksleliu nerodo tik melina juosta ir biski teksto , ar cia taip ir turi but ?
      Taip turi būt. Paveiklėlius reikia pirma nupiešt
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        #4
        nu tai nieko dar vadinasi nepadaryta , paveiksleliuose gi visa esme
        pakomentuosime kaip dar pasistumes procesas i prieki

        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

        --------------------------------------------------

        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

        Comment


          #5
          Parašė jozikas
          nu tai nieko dar vadinasi nepadaryta , paveiksleliuose gi visa esme
          pakomentuosime kaip dar pasistumes procesas i prieki
          Tu gal nesupratai. Man reikia komentarų dabar, kaip viską toliau vystyt
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #6
            paimk koki php template is interno pagal save padaryk o paskiau jau ziuresim , o siaip dabar pasiulimu kaskaip nesugalvoju

            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

            --------------------------------------------------

            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

            Comment


              #7
              Tekstas atrodo gremiozdiskai, geriau nupiesk... tada ir graziau atrodys ir srifta koki nori galesi naudoti
              %)

              Comment


                #8
                Parašė win2k3
                Tekstas atrodo gremiozdiskai, geriau nupiesk... tada ir graziau atrodys ir srifta koki nori galesi naudoti
                Apie kurį tekstą čia?
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #9
                  Šiekt tiek atnaujinau, padariau priėjimą prie forumo. Tik kažko su Mozilla dėl lietuviškų raidžių problemų turiu, bet tikiuosi susitvarkysiu

                  Ir laukiu komenarų

                  http://www.miestai.net
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    #10
                    Biski geriau
                    %)

                    Comment


                      #11
                      Siulyciau sukurti ir "miestu istorijos" skyriu (pvz. pavadinti Akropoliu

                      Comment


                        #12
                        visgi ar negeriau daryti viska ant kokio template'o kaip 99 anksciau siule?

                        Comment


                          #13
                          Parašė John
                          visgi ar negeriau daryti viska ant kokio template'o kaip 99 anksciau siule?
                          Bet tada neišeis pridėt funkcijų kaip aukščiausių pastatų lentelės ir pan
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            #14
                            na gal ir teisingai, bet ar nebus tai titaniskas darbas viska paciam codinti?

                            Comment


                              #15
                              Parašė John
                              na gal ir teisingai, bet ar nebus tai titaniskas darbas viska paciam codinti?
                              Nemanau, jei ką paprašysiu pagalbos
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                #16
                                gal galima dar butu sukurti kokia nors nuotrauku ir virtualiu kelioniu duombaze kiekvienam miestui atskira ar ka nors panasiai manau butu idomu

                                Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                --------------------------------------------------

                                Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė jozikas
                                  gal galima dar butu sukurti kokia nors nuotrauku ir virtualiu kelioniu duombaze kiekvienam miestui atskira ar ka nors panasiai manau butu idomu
                                  Apie tai mąsčiau, buvau pamišęs, tad ačiū, kad priminei
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė BrokenCloud
                                    Siulyciau sukurti ir "miestu istorijos" skyriu (pvz. pavadinti Akropoliu
                                    Čia protale ar šitam forume?
                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      #19
                                      Kiek mantai speiso turi?
                                      Jei daug tai tikrai galetume sukurti miestam kategorijas ir imesti useriu padarytas fotkes tenai, kaip jozikas sake
                                      You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė blitz
                                        Kiek mantai speiso turi?
                                        Jei daug tai tikrai galetume sukurti miestam kategorijas ir imesti useriu padarytas fotkes tenai, kaip jozikas sake
                                        500 MB, bet dar pats kokius 3 atskirus projektus turiu sugalvojęs Bet pažiūrėsim, jei ne per daug nuotraukų tai galima (tarkim apie 100)
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment

                                        Working...
                                        X