Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Žmonės-darbas-patalpose ir ....

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė John
    Mane kur kas labiau domina graziu ir jaunu mergaiciu portretai (tokie, kaip tos kuklios kinietes stovincios prie restorano Londono Chinatown'e). Labai noreciau pamatyti daugiau panasiu nuotrauku
    Pora senų nuotraukų iš Amerikos.


    Girls, girls, girls...

    Comment


      #22
      Parašė Romas
      Aciu uz nuotraukas, Romai. Nors atrodo, kad musu skoniai fotografijos objektams truputi skiriasi

      Comment


        #23
        Parašė John
        Nors atrodo, kad musu skoniai fotografijos objektams truputi skiriasi
        Svarbiausia - dvasinis grožis

        Comment


          #24
          Parašė Romas
          Svarbiausia - dvasinis grožis

          Drisciau su tuo nesutikti.
          Nors turbut reiktu patikslinimo. Dvasinio grozio svarba (kaip ir fizinio grozio) priklauso nuo situacijos.

          Beje, as nemanau, kad tos storos slykscios baidykles dvasiskai yra grazesnes negu fiziskai (labai atsiprasau, jeigu klystu).

          Comment


            #25
            Parašė John
            nemanau, kad tos storos slykscios baidykles dvasiskai yra grazesnes negu fiziskai (labai atsiprasau, jeigu klystu).
            Nežinojau, kad angliškai gerai mokantis John "girls" verčia - "storos slykscios baidykles"
            Šiandien įdėjau "girls" nuotraukas tik todėl, kad jos buvo kalėdinio maratono dalyvės.

            Tos "girls" apsipirkinėjo kaip ir visi amerikonai. Tas maratonas prasideda antrą Ačiūdavimo dieną ("Thanksgiving" pas amerikonus tikrai mažai ką bendro turi su pas mus suprantama padėka) ir tęsiasi iki pat Kūčių. Beje, dabar tų apsipirkimo beprotysčių pramoko ir lietuviai.

            Amerikonai Johnui kažko nepatiko...
            Gal kiti įdės kitokių žmonių nuotraukų.

            Gerų švenčių visiems

            Comment


              #26
              Parašė Romas
              Nežinojau, kad angliškai gerai mokantis John "girls" verčia - "storos slykscios baidykles"
              Šiandien įdėjau "girls" nuotraukas tik todėl, kad jos buvo kalėdinio maratono dalyvės.

              Tos "girls" apsipirkinėjo kaip ir visi amerikonai. Tas maratonas prasideda antrą Ačiūdavimo dieną ("Thanksgiving" pas amerikonus tikrai mažai ką bendro turi su pas mus suprantama padėka) ir tęsiasi iki pat Kūčių. Beje, dabar tų apsipirkimo beprotysčių pramoko ir lietuviai.

              Amerikonai Johnui kažko nepatiko...
              Gal kiti įdės kitokių žmonių nuotraukų.

              Gerų švenčių visiems
              Na tos "girls" tiesiog pasirode nelabai patrauklios, todel taip negraziai ir atsiliepiau apie jas

              Comment


                #27
                Dar viena idesiu....



                Nauja mano svetaines versija: -
                Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                Comment


                  #28


                  Kuris cia bomzas?

                  Comment


                    #29
                    / Manau slepiasi uz kadro
                    I don't drive fast,I just fly low

                    Comment


                      #30


                      Romai, supazindik mane su ta grazuole, kur po desine stovi.

                      Comment


                        #31

                        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                        --------------------------------------------------

                        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                        Comment


                          #32
                          Parašė tech
                          Romai, supazindik mane su ta grazuole, kur po desine stovi.
                          Tame mieste visi vyrai Jimai, Timai ir Stevenai, o moterys - Suzy arba Susanah. (Dabar neatsimenu, katra iš jų Suzi, katra - Zuzana)

                          Comment


                            #33
                            Parašė Romas
                            Tame mieste visi vyrai Jimai, Timai ir Stevenai, o moterys - Suzy arba Susanah. (Dabar neatsimenu, katra iš jų Suzi, katra - Zuzana)
                            Kokiam mieste gal ne paslaptis? Ta grazuole is desines tikrai neatrodo vietines kilmes.

                            Comment


                              #34

                              Comment


                                #35
                                Parašė Aug1z
                                PRAHA ?

                                Comment


                                  #36
                                  Parašė Nedas
                                  PRAHA ?
                                  O ka? Netinka i sia tema?

                                  Comment


                                    #37
                                    Tinka Tik man primena Praha IR klausiu ar tai tas miestas

                                    Comment


                                      #38
                                      Praha Praha... Dailininkas ant senojo akmens tilto

                                      Comment


                                        #39

                                        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                        --------------------------------------------------

                                        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                        Comment


                                          #40
                                          Ežiuk, tema yra "darbas, žmonės, patalpose"
                                          Mano galerija Flickr'yje

                                          Comment

                                          Working...
                                          X