Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus sporto rūmų ir Žalgirio stadiono teritorija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Rerikia Avuliui pasakyti, kad dar viena nebloga vieta dėžutėms atsiraqdo.
    Aš neliūdnas - aš blaivus

    Comment


      Ką gi ką gi nevykėliai gavo antrą šansą puikiomis sąlygomis. Tegyvuoja gailestingoji sostinės valdžia. Po trumpos susižvalgymo pauzelės prognozuoju pasipiliant atsinaujinančius lūzeriškus verksmus neva vėl kas blogai.Jeigu esu neteisus tai tebūnie darbinga ramybė eteryje.

      Comment


        Parašė evvt Rodyti pranešimą
        Ką gi ką gi nevykėliai gavo antrą šansą puikiomis sąlygomis. Tegyvuoja gailestingoji sostinės valdžia. Po trumpos susižvalgymo pauzelės prognozuoju pasipiliant atsinaujinančius lūzeriškus verksmus neva vėl kas blogai.Jeigu esu neteisus tai tebūnie darbinga ramybė eteryje.
        Nespėjus baigt pirmo posto paaiškėjo kad Deja buvau teisus.gaila.

        Comment


          Parašė geriantis Rodyti pranešimą
          Rerikia Avuliui pasakyti, kad dar viena nebloga vieta dėžutėms atsiraqdo.
          Blogas sklypas - labai toli nuo Gedimino pilies.
          O jei rimtai, tai nežinau ar ten pakanka vietos kokių 8-10 tūkst vietų stadionui.
          Reiktų dar lygiagrečią gatvę nuo Maximos Bazės nutiesti.

          Comment


            Parašė Sula Rodyti pranešimą
            Blogas sklypas - labai toli nuo Gedimino pilies.
            O jei rimtai, tai nežinau ar ten pakanka vietos kokių 8-10 tūkst vietų stadionui.
            Reiktų dar lygiagrečią gatvę nuo Maximos Bazės nutiesti.
            Ekonominiams gyvenamiesiems gal neblogas bet nereikia naiviai svajoti kad avulis sudarys galimybę paverkt garsiau jiem, persekiodamas juos vis atimdamas sklypus ir žlugdydamas stadijoninius projektus kaip koks velnias su užbrauktu futbolo kamuoliu ant kaktos. Aišku tai būtų labai tiem nevykėliams naudinga nes jie ruošiasi garsiai žliumbt o ne stadionus statyt. Aš įsitikinęs tuo.


            Beje, kada Maskvos namus ims visuomenės poreikiams?
            Paskutinis taisė evvt; 2016.11.20, 13:33.

            Comment


              Vakar ryto nuotrauka iš viešbučio statybų

              Comment


                /\ Labai ačiū už nuotrauką.
                Laikas grįžti į projekto temą.
                Paskutiniai keli puslapių diskusijos buvo labiau verti vietos kažkur "Prospekte"

                Comment


                  Parašė Romas Rodyti pranešimą
                  /\ Labai ačiū už nuotrauką.
                  Laikas grįžti į projekto temą.
                  Paskutiniai keli puslapių diskusijos buvo labiau verti vietos kažkur "Prospekte"
                  Temos pavadinimas irgi turėtų keistis, nes žmonės klaus: "Kokio dar Žalgirio stadiono? Nieko apie tokį nežinau". Diskutuota dėl jo atstatymo, gal nėra visai ne į temą...

                  Comment


                    Man jau ne pirma karta kyla abejones del sito forumo moderatoriu objektyvumo. Dabar busiu nubaustas kokia nors korta ar ispejimu uz nuomones reiskima kaip senais gerais sovietiniais laikais.

                    Diskusija del stadijono atstatymo ar neatstatymo yra tiek pat aktuali kiek diskusija apie viesbucio kranus ar pozeminius parkingus. As neesu uz atstatyma, bet neesu ir uz cenzura.

                    Comment


                      Parašė Sula Rodyti pranešimą
                      Temos pavadinimas irgi turėtų keistis, nes žmonės klaus: "Kokio dar Žalgirio stadiono? Nieko apie tokį nežinau". Diskutuota dėl jo atstatymo, gal nėra visai ne į temą...
                      Beje, lyg tarp kitko pasižvalgiau po senus žemėlapius kitoje forumo temoje. Nors oficialiai teigiama, kad stadioną "pastatė" vokiečių belaisviai po antrojo pasaulinio karo, bet tai galima būtų pavadinti veikiau "rekonstrukcija", nes 1935-1944 metų žemėlapiuose yra pažymėta stadionas ar aikštė. Netgi radau 1925 metų planą, kur matosi kažkoks apskritimas pievoje. Taigi funkcinė erdvė susiformavo prieš beveik šimtą metų.

                      Comment


                        Parašė Ginthus Rodyti pranešimą
                        Beje, lyg tarp kitko pasižvalgiau po senus žemėlapius kitoje forumo temoje. Nors oficialiai teigiama, kad stadioną "pastatė" vokiečių belaisviai po antrojo pasaulinio karo, bet tai galima būtų pavadinti veikiau "rekonstrukcija", nes 1935-1944 metų žemėlapiuose yra pažymėta stadionas ar aikštė. Netgi radau 1925 metų planą, kur matosi kažkoks apskritimas pievoje. Taigi funkcinė erdvė susiformavo prieš beveik šimtą metų.
                        Ten buvo carinės kareivinės, todėl logiška, kad ir kažkokia aikštė/stadionas galėjo būti.
                        Post in English - fight censorship!

                        Comment


                          Futbolo sirgalių planus statyti „Žalgirio“ stadioną vertina ekspertai

                          Comment


                            Šiaip futbolo sirgalių planą sudarinėjo irgi ekspertai, tai čia kažkoks ekspertų mūšis gaunasi Ir Avulis meluoja, kad klausimas dėl stadiono buvo išspręstas - klausimas buvo sprendžiamas, bet buvo sprendžiamas kreivai ir iki galo nebuvo išspręstas, o kodėl taip įvyko? - gal pinigų otkatilino per mažai? čia jau Avuli, klausk tų kurie prastai įvykdė zadanija, o ne pyk ant futbolo sirgalių, kurie visai suprantamai nori turėti patogią vietą futbolui žiūrėti.
                            Aš neliūdnas - aš blaivus

                            Comment


                              https://www.youtube.com/watch?v=ny42...layer_embedded

                              Comment


                                Atleiskit, bet aš tokioje prestižinėje miesto vietoje nenorėčiau tokios architektūros matyt

                                Comment


                                  Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                                  Atleiskit, bet aš tokioje prestižinėje miesto vietoje nenorėčiau tokios architektūros matyt
                                  Čia ne architektūrą norima parodyti, o tai kad stadionas skirtas tik futbolui neužima daug vietos ir jį įkomponuoti galima tokioje vietoje, kaip kad ir parduotuvės stogas ar pan. Reikia tik noro ir fantazijos.
                                  Aš neliūdnas - aš blaivus

                                  Comment


                                    Parašė geriantis Rodyti pranešimą
                                    Čia ne architektūrą norima parodyti, o tai kad stadionas skirtas tik futbolui neužima daug vietos ir jį įkomponuoti galima tokioje vietoje, kaip kad ir parduotuvės stogas ar pan. Reikia tik noro ir fantazijos.
                                    Ir pinigų. Ir poreikio tam.

                                    Comment


                                      Parašė geriantis Rodyti pranešimą
                                      Čia ne architektūrą norima parodyti, o tai kad stadionas skirtas tik futbolui neužima daug vietos ir jį įkomponuoti galima tokioje vietoje, kaip kad ir parduotuvės stogas ar pan. Reikia tik noro ir fantazijos.
                                      Galim nacionalinį stadioną pastatyti ant Akropolio!

                                      O šiaip variantas įdomus. Suderinus fasadus galėtų atrodyti tikrai neblogai. Tik kaina matyt neblogai išgąsdintų

                                      Comment


                                        ''Marriot'' viešbutis Rinktinės g. 2016.12.19



                                        Paskutinis taisė Edvard; 2017.01.21, 16:37.
                                        "Jeśli kto władzę cierpi, nie mów, że jej słucha;
                                        Bóg czasem daje władzę w ręce złego ducha."

                                        Adam Mickiewicz

                                        Comment


                                          2016.12.19

                                          Paskutinis taisė Edvard; 2017.01.21, 16:39.
                                          "Jeśli kto władzę cierpi, nie mów, że jej słucha;
                                          Bóg czasem daje władzę w ręce złego ducha."

                                          Adam Mickiewicz

                                          Comment

                                          Working...
                                          X