Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Birželio susitikimas Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Birželio susitikimas Vilniuje

    Sveiki,

    vos prieš kelias valandas mūsų forumo ambasadorius Londone John pranešė, jog šįvakar porai savaičių grįžta į savo gimtąjį miestą Vilnių ir norėtų susimatyti su kolegomis. Taigi proga yra, tenka pradėti rengti susitikimą

    Susitikimas vyktų kitą savaitę, t.y. laikotarpis nuo birželio 5-6 iki 13 d. ir būtų gerai, kad parašytumėte, kas dalyvautų bei kuri diena labiausiai tinktų.

    Taigi pradedame sąrašą:
    1. John
    2. Mantaz
    3. tu?..
    Mano galerija Flickr'yje

    #2
    Tikrai nieko neprizadu, nes esu uzimtas. Jus tarkites del konkrecios datos, o as paziuresiu ar man pavyks ta diena ar ne. Todel as ir nesiulau datos.

    Comment


      #3
      Jei tik iseis, butinai. Grafikas dabar ne pats laisviausias. Lauksiu, kol isaiskes galutine data.

      Comment


        #4
        Na tikrai jau tas Jonas, būtinai ant sesijos atsivilko Man tai paskutinis egzas šeštadienį, tad tik dėl darbo nesu laisvas darbo valandomis darbo dienomis
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #5
          Bet kadangi Jonas matyt nenori Lietuvoje ilgai uzsibuti, reikes susiderinti

          Comment


            #6
            hm ...

            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

            --------------------------------------------------

            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

            Comment


              #7
              Tikuosi but kaip visada. dar reikėtų daugiau kaunieciu paagituot

              Comment


                #8
                Na ne tik kauniečių, bet ir klaipėdiečių, šiauliečių-kėdainiečių () ar kitų regionų atstovų būtų šaunu sulaukti
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #9
                  Si karta galiausiai gal ir man reiketu pasirodyti Geriausia butu 10-13, nes 9d paskutinis egzaminas

                  Comment


                    #10
                    Nu vo bet tik ne 13 tada man paskutinis ...

                    Comment


                      #11
                      Na, išskyrus Birželio 9 ir 10 d., galėčiau bet kada, bet geriau po Birželio 10

                      EDIT: ai, dar 5 dieną irgi neišeina

                      Comment


                        #12
                        Gaila nebus galimybių pasirodyt nors ir labai norėčiau
                        You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                        Comment


                          #13
                          galeciau tik po egzo tai yra po birzelio 8 dienos.
                          Alternative

                          Comment


                            #14
                            Netinkamas mėnuo susitikimams ... tik mokslams

                            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                            --------------------------------------------------

                            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                            Comment


                              #15
                              Sutinku, bet John juk ne kasdien Lietuvoje ir išsilaikęs egzus ko gero greitai skris atgal
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                #16
                                na sekmes jums ten

                                beje, Jozikai, kodel taip aptiles kuri laika buvai?


                                Prie ruso man buvo geriau

                                Comment


                                  #17
                                  Butu labai malonu susitikti su gerbiamaisiais kolegomis, juo labiau, kad ir meet'as suderintas su mano atvykimu (kokia man garbe! ). Man tiktu nuo 7 iki pat 12 dienos (aisku geriausia butu kuo veliau vakare po 6-7val. ar dar veliau, nes dienomis teks daug ka nuveikti ). Na bet kokiu atveju turbut rasim tinkama laika visiems.

                                  Comment


                                    #18
                                    Na tai visu pirma sveikas gryzes Lietuvon , o siaip manau daug kam velesnis laikas butu tinkamesni, kaip ir man.

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė Marius
                                      Na tai visu pirma sveikas gryzes Lietuvon , o siaip manau daug kam velesnis laikas butu tinkamesni, kaip ir man.
                                      Aciu!
                                      Kadangi forume viska pakankamai atidziai stebejau, netgi nepajutau, kad buciau kazkur labai toli, tarp Londono ir Vilniaus tik pustrecios valandos kelio, netgi maziau negu tarp Vilniaus ir Klaipedos

                                      O susitikti geriausia butu vakare, turint omeny, kad vakarai ilgi ir [tikekimes] silti. Turbut vienintelis dalykas, ko neturi Londonas, tai toks nuostabus senamiestis, kur malonu vakare pasedeti prie alaus

                                      Comment


                                        #20
                                        I susitikima su Johnnu?

                                        Comment

                                        Working...
                                        X