Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klaipėdos susitikimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    .........

    na jo bet man dabar biski kompa reik tvarkyt nes as net dabar negaliu pasidaryt kur yra kairej mano nikas po niko nuotraukyte kokia va kai siuntiesi uzstringa ir issijungia visa narsykle naudoju opera.

    Comment


      #42
      Dear Klaipeda forumers: please DO get yourselves together and organize a meet!

      You may all think that you know your city really well, and that there's no point in it. But let me tell you: there IS! Nothing is more fun than discovering a place, known or unknown, together.

      So go for it!

      And greetings of welcome to FM'as!
      Originally Posted by

      Comment


        #43
        .........

        na dabar per ziniu radija kalbama apie statybasa isiunkit va dabar.

        Comment


          #44
          Oj.. kazka praleidau per tas paskutines dienikes. Matau Chebrike organizuoja susitikima Klp...?

          Mano nuomone dabar tikrai nepats tinkamiausias laikas. Tik paziurekit koks oras... Baisu net iki parduotuves nulekt, o iki draugu kartais tenka lekt su taksu, kad koju visai nesuslapt.. Slapia, salta . Ner net kur nueit, sveciu nusivest. O sulyst visiems i koki kaboka irgi neprikolas ypac sveciams...

          Siuo metu tikrai abejoju ar kasnors noretu kur eit

          Va paskutini liepos savaitgali (t.y. JUROS SVENTE ) butu pats tas... Ka apie tai manot...

          Per juros svente, viena diena paskirti susimatymui manau tikrai butu neblogai....
          Nieko nesupratau, bet patiko :blabla:

          Comment


            #45
            Parašė Draugelis
            Oj.. kazka praleidau per tas paskutines dienikes. Matau Chebrike organizuoja susitikima Klp...?

            Mano nuomone dabar tikrai nepats tinkamiausias laikas. Tik paziurekit koks oras... Baisu net iki parduotuves nulekt, o iki draugu kartais tenka lekt su taksu, kad koju visai nesuslapt.. Slapia, salta . Ner net kur nueit, sveciu nusivest. O sulyst visiems i koki kaboka irgi neprikolas ypac sveciams...

            Siuo metu tikrai abejoju ar kasnors noretu kur eit

            Va paskutini liepos savaitgali (t.y. JUROS SVENTE ) butu pats tas... Ka apie tai manot...

            Per juros svente, viena diena paskirti susimatymui manau tikrai butu neblogai....

            jo as ir tau pritariu gali but ir liepos menesi svarbu kad butu geras oras tada bus fainiai/

            Comment


              #46
              Tai manau reiktu derinti ant Juros Švents ir taškas.. Vasara juk graziausios fotkes gaunasi
              Nieko nesupratau, bet patiko :blabla:

              Comment


                #47
                Užklydau į šią temą. Radau gerą pasiūlymą(susitikit). Jei kada tai įvyks ,manau, ir aš prisijungčiau.

                Comment


                  #48
                  darom?

                  darom meeta Klaipedoj?
                  Jei kauniečiai nesupyks, - Lietuvos širdis <3

                  Comment


                    #49
                    tos susitikimo paieskos taip ir uzgeso. nematau nei reportazu is susitikimu, nei komentaru. kitamet, jei planuotumet per juros svente, bandyciau prisiderint (na, jeigu tik siaurukas kokios atrakcijos nesugalvos, jam pirmenybe teikiu ).
                    Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                    Comment


                      #50
                      O kokie reikalai su Klaipėdos forumiečiais? Kiek atsimenu, pakankamai aktyvūs yra keli (Eimantas, Tadux, LBP, kartais Urbanistas pasireiškia). Nė vieno nepažįstu, bet gal visai įdomu būtų ištaisyti šitą klaidą?
                      N N N

                      Comment


                        #51
                        Aš taip pat klaipėdietis. Klaipėdoje negyvenu, bet gana dažnai atvykstu draugų ir artimųjų aplankyti.

                        Comment

                        Working...
                        X