Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Salininkai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė evaldinas Rodyti pranešimą
    Kodėl Vilniaus rajonas palieka gan slogų įspūdį? Atrodo, kad ten apmiręs pasaulis, nors pats rajono centras ( t.y. Vilnius) yra lietuvos ekonominis ir kultūrinis centras?
    Gerbiamasis, šiaip Salininkai skaitosi Vilniaus miesto dalyje Kažkur 1995, o gal ir vėliau Salininkai tapo miesto dalimi.
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      #22
      Salininkai patapo Vilniaus dalimi 1998-ais. 1999-ųjų mokyklos laida jau baigė Vilniaus miesto Salininkų vidurinę mokyklą, prieš tai ji buvo Vilniaus rajono Salininkų vidurinė mokykla.

      Dėl kompiuterinės. Per savo gyvenimą, nuo tarybinių laikų, joje buvo kelios parduotuvės, siūvykla, kirpyklos, grožio salonai, kompiuterinė (kuri beje buvo ne tai kad apvogta, o suniokota "vietinių" dėl tam tikrų dalykų. Na bet čia BBS iš senų laikų ;] ), "načnykas" (kuris sekmingai užsidarė uždraudus priekybą alkoholių nuo 22.00 val. Nuo to vietiniems gyventojams pasidarė tik geriau).

      Kažkaip iš šių nuotraukų susidaro toks slogus įspudis apie Salininkus. Nors realiai nėra taip baisiai ten ;] Yra kažkiek standartinių "chruščiovkių" kurių nuotraukuose nesimato.

      Šiaip Salininkus sudaro gal kokie 2/3 ar 3/4 sodai, kurie šiuo metu intensyviai transformuojasi į nuosavų gyvenamųjų namų kvartalus..

      Comment


        #23
        Parašė Edu21 Rodyti pranešimą
        Salininkai patapo Vilniaus dalimi 1998-ais.
        http://www.miestai.net/forumas/showp...5&postcount=15

        Comment


          #24
          Parašė Edu21 Rodyti pranešimą
          Salininkai patapo Vilniaus dalimi 1998-ais. 1999-ųjų mokyklos laida jau baigė Vilniaus miesto Salininkų vidurinę mokyklą, prieš tai ji buvo Vilniaus rajono Salininkų vidurinė mokykla.

          Dėl kompiuterinės. Per savo gyvenimą, nuo tarybinių laikų, joje buvo kelios parduotuvės, siūvykla, kirpyklos, grožio salonai, kompiuterinė (kuri beje buvo ne tai kad apvogta, o suniokota "vietinių" dėl tam tikrų dalykų. Na bet čia BBS iš senų laikų ;] ), "načnykas" (kuris sekmingai užsidarė uždraudus priekybą alkoholių nuo 22.00 val. Nuo to vietiniems gyventojams pasidarė tik geriau).

          Kažkaip iš šių nuotraukų susidaro toks slogus įspudis apie Salininkus. Nors realiai nėra taip baisiai ten ;] Yra kažkiek standartinių "chruščiovkių" kurių nuotraukuose nesimato.

          Šiaip Salininkus sudaro gal kokie 2/3 ar 3/4 sodai, kurie šiuo metu intensyviai transformuojasi į nuosavų gyvenamųjų namų kvartalus..
          Dabartiniame mokyklos pastate turėjo būti profesinio mokymo mokykla, vietoj gimnazijos (buv. vidurinės)
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            #25
            Vilniaus miesto Bendrajame plane, kuris patvirtintas 2006m., Salininkai yra Vilniaus miesto savivaldybės teritorija.
            N N N

            Comment


              #26
              Parašė evaldinas Rodyti pranešimą
              Kodėl Vilniaus rajonas palieka gan slogų įspūdį? Atrodo, kad ten apmiręs pasaulis, nors pats rajono centras ( t.y. Vilnius) yra lietuvos ekonominis ir kultūrinis centras?
              Salininkai, kaip minėjo, yra Vilniaus dalis. Bet kuriuo atveju, apie Vilniaus r. manau irgi ne visai teisinga, nes priklauso kur žiūrėsi. Pagal surašymus 2001 - 2011 m. Vilniaus r. žmonių daugėjo, kai net pačiame Vilniuje sumažėjo - t.y. įsikuriančių Vilniaus r. sav. gyventi buvo gerokai daugiau, nei išvykstančių kitur, nes kompensavo net ir natūralų nuosmukį dėl mažo gimstamumo. Tai buvo tik viena vos trijų tokių Lietuvos savivaldybių.

              Naujakuriai įsikuria daugiausiai gražiuose naujuose rajonuose/gyvenvietėse, kurių Vilniaus r. gausu (pvz. Zujūnai). Senų miestelių visokių yra, ir įdomių, istorinių, su dvarais, bažnytėlėmis, mečetėmis. Aišku yra ir tokių sovietinių, kaip Salininkai, bet tai visos Lietuvos problema. Tačiau sovietinių pastatų procentas paprastai susijęs su atitinkamų gyvenviečių plėtra sovietų okupacijos metais, o kadangi apie Vilnių vietovės plėtėsi priešingai nei kokia šiaurės Lietuva (pvz. Žagarė net perpus sumažėjo), galbūt jų čia daugiau.
              Paskutinis taisė Eskarpas; 2012.07.17, 21:33.
              Mano kelionių aprašymai/vadovai:
              Armėnija | Australija | Gambija | Gruzija | Iranas | JAE | JAV | Kosovas | Kinija | Kipras | Kuba | Kroatija | Makedonija | Malta | Marokas | Namibija | Omanas |
              Padniestrė | Pietų Korėja | Slovėnija | Svalbardas | Ukraina

              Comment


                #27
                Besileidžiantis lėktuvas Salininkuose apgadino du stogus

                Comment


                  #28
                  Čia kiekvieną vasarą tokių atvejų būna
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    #29
                    Siaip nuotraukos labai iskraipo vaizda, viskas realybeje atrodo daug geriau.
                    Beje siulyciau ikelti grazesniu foto is Salininku - pvz pafotkinti prudelius,stadiona,miskeli prie mokyklos, uzusienio miska, sakalaiciu gatve, lektuvus,vaiku gatves panorama,pramonine dali[gamyklos g./gal dar yra islikusi sena sovietine benzo kolonele]. Siaip dar i ekskursija siulyciau itraukti : vandens boksta, privaciu namu kvartala, sakalaiciu ir kelmijos sodus [pvz sakalaiciu sodu 8-ojoj yra prudas, is kurio yra pumpuojamas darzo vanduo[matomas gana grazus fontanas, salia plaukioja antys ]. Tiek siam kartui,
                    p.s Nufilmuok ar detaliai nufotkink gamyklos g. bukle , turbut blogiausia asfaltuota gatve vilniuje.
                    Paskutinis taisė Skarbny; 2012.07.21, 15:51. Priežastis: papildymas

                    Comment


                      #30
                      Tai ,kad niekas ten negražiau, kelias tragiškas,namai apšiurę,viskas atrodo purvina, alkocholikai tuntais prie maximos renkasi,trumpai apibendrinus atstumenti vieta gyventi, na gal sodai kazkiek tvarkosi.

                      Comment


                        #31
                        Keista, kad ši Vilniaus dalis (arba tiksliau, priemiestis) dar neturėjo atskiros temos. Tenka lankytis ten kartais.

                        Nepasakyčiau, kad ten kažkuo baisu ar netvarkinga. Normaliai aptvarkyti nuosavi namai, šiek tiek daugiabučių - vaizdas kaip eiliniame Lietuvos miestelyje, nei kažkuo prasčiau, nei kažkuo gražiau. Aišku, labiau primena provinciją, nei Vilniaus dalį, bet mėgstantiems ramybę tai gali būti privalumas. Lėktuvai ten per daug triukšmo nekelia.

                        Dėkui už įdomią temą.
                        Snowflakes will attack U <3

                        Comment


                          #32
                          Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                          Lėktuvai ten per daug triukšmo nekelia.
                          Yra vietų kur virš galvų, žemai, skraido, triukšmas beprotiškas Būdama vaikas būdavau pas pusbrolius sode, tai ten dažnai kursuodavo, tai nuo triukšmo aš vis kažkur po stalu ar suolu slėpdavaus užsidengusi ausis, bet garsas vistiek būdavo kurtinantis
                          *******
                          Miestai.net Fb

                          Comment


                            #33
                            Parašė Irma Rodyti pranešimą
                            Yra vietų kur virš galvų, žemai, skraido, triukšmas beprotiškas Būdama vaikas būdavau pas pusbrolius sode, tai ten dažnai kursuodavo, tai nuo triukšmo aš vis kažkur po stalu ar suolu slėpdavaus užsidengusi ausis, bet garsas vistiek būdavo kurtinantis
                            Net ir dabar lėktuvai garsiai skrenda Nuo mano namo iki oro uosto pakilimo/nusileidimo tako kažkur 1.5km. Kol pieva šalia tvoros nebuvo užžėlusi, buvo gerų vietų stebėti lėktuvus iš arti.
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              #34
                              Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                              ...Nuo mano namo iki oro uosto pakilimo/nusileidimo tako kažkur 1.5km....
                              Nesunku paskaičiuoti kokiame aukštyje praskrenda lektuvai virš tavo galvos jei jų artėjimo tupti traektorija (angl. Glideslope) yra 3 laipsniai.
                              Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                              Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                              Comment


                                #35
                                Tretieji Salininkai (jeigu taip galima pavadint). Nuo Lydos plento - 1800 metrų, nuo Salininkų pervažos - 1200 metrų. Šiems sodams - 50 metų.
                                Iš šalia esančios pievos:


                                Naujosios Salininkų kapinės. Yra ir senosios kapinaitės, kurios yra truputį paėjus už geležinkelio Kelmijos sodų gatve, einančia palei geležinkelį


                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  #36
                                  Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                                  Nesunku paskaičiuoti kokiame aukštyje praskrenda lektuvai virš tavo galvos jei jų artėjimo tupti traektorija (angl. Glideslope) yra 3 laipsniai.
                                  Kadangi aš su skaičiais susipykęs, tai gal būtų galima tą aukšti sužinot? Dėkui.

                                  Comment


                                    #37
                                    Parašė kostasas Rodyti pranešimą
                                    Kadangi aš su skaičiais susipykęs, tai gal būtų galima tą aukšti sužinot? Dėkui.


                                    tan 3° = 0.052408, reiskia jei atstumas iki tako (tupimo vietos) 1000 metru, lektuvas virs galvos 52 m aukstyje, 1500 m - 79 m, 2000 m - 105 m ir t.t......
                                    Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                                    Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                                    Comment


                                      #38
                                      Parašė Edu21 Rodyti pranešimą
                                      Šiaip Salininkus sudaro gal kokie 2/3 ar 3/4 sodai, kurie šiuo metu intensyviai transformuojasi į nuosavų gyvenamųjų namų kvartalus..
                                      Nepainiokim Salininkų su Kelmija. Tai yra 2 skirtingi dalykai: Salininkai yra į šiaurę nuo Salininkų g., Kelmija - į pietus. Tiesa, kuriam rajonui priklauso nuotekų valykla ir pramoniniai pastatai ties buvusia (?) Cesta - ginčytinas klausimas.
                                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                      Comment


                                        #39
                                        O Sakalaiciu sodai priklauso Salininkams?Beje,gal zinai kodel miskas salia sodu pavadintas Uzusieniu?
                                        Paskutinis taisė Skarbny; 2012.07.28, 18:10.

                                        Comment


                                          #40
                                          Parašė Skarbny Rodyti pranešimą
                                          Beje,gal zinai kodel miskas salia sodu pavadintas Uzusieniu?
                                          Ne miškas, o buvęs kaimas (o pagal kaimą ir miškas), ankščiau lenkiškai vadinosi Zaścianki.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X