Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vyroko apartamentai II (Arfa, Tower)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ok, apibrėžiau tiksliau. Kuriai daliai, senajai ar naujajai priklauso apibrėžta vieta? Ir ar tau matosi, kad tenais yra atviri, neįstiklinti, balkonai?



    Ant neapibrėžto paveiksliuko gal tiksliau matysis tai, ką aš matau, o tai yra neįstiklintus balkonus. Kadangi tokių dalykų, kaip neįstiklinti balkonai senojoje dalyje nėra - vadinas tai turėtų būti naujoje dalyje.

    Comment


      A, tai štai kur nesusikalbėjom!

      Mano supratimu, tai ten nėra jokių neįstiklintų balkonų nupaišytų. Variantai du: 1) ten įdėtas stiklas toks skaidrus, kad puikiai matosi įstiklintų balkonų perdangos (esamų); 2) pamiršo nupaišyti šoninį balkonų stiklą (esamų).

      Siūlau atkreipti dėmesį į mano rodyklėmis pažymėtas detales:
      - viršuje įstiklintų balkonų stogas tampa irgi "balkonu" - nelogiška.
      - apačioje krentantis šešėlis rodo, kad tai yra tie patys jau esantys įstiklinti balkonai nupaišyti.

      Tuo pačiu linija nubrėžiau kaip eina pastato fasado forma. Nupaišyti įstiklinti balkonai.

      Comment


        Ok, supratau ir aš ką tu matai, tačiau nesu tikras kurio matymas geresnis Teks palaukt. Ir visgi tikiuosi, kad bus mano variantas, kuris man atrodo būtų estetiškesnis. Tavajame variante taip išeina, kad senasis fasadas bus 'iššokęs', o naujasis ne, t.y. skirsis ne tik jų medžiagos ir dizainas, bet dar priedo ir 'išsikišimo lygis'. Nors dabar kai žiūriu, tai tavasis variantas pradeda atrodyt labiau tikėtinas.
        Paskutinis taisė Eidvis; 2017.01.06, 22:06.

        Comment


          Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
          Aš nežinau kas yra 'išsikišimas' nes realiai ta balkonų dalis šiuo metu yra tiek pat išsikišus, kiek ir visa likusi naujoji dalis, viskas taip pat. Žinau, kad Vyrokas mėgo stebinti, bet kiek suprantu pradinė idėja visitiek turėjo būti pastato išorinį fasadą daryti vientisą, be jokių balkonų. Realiai jeigu fasadas yra vientisas, tai tie balkonai tenais būtų labai ne į temą. Vienintelis atvejis kada tie balkonai yra į tema yra tada, kad reikia sujungti senąją ir naująją Arfos dalį taip, kad kuo mažiau baisiai tas sujungimas atrodytų.
          Ta dalis senojoje dalyje baltais rėmais ir yra tie išsikišę įstiklinti balkonai, naujojoje dalyje kaip suprantu bus viskas toje pačioje plokštumoje pagal seną juodą dalį.

          Flickr

          Comment


            Vis dėlto jei fasadas būtų skirtingu spalvų tokio maždaug pločio kaip pirmieji du tai gal ir nebūtų taip blogai. Neatrodytų tada toks masyvus bei vientisas ir mažiau primintų klozetą

            Comment


              „Planuojame iki 2017 metų galo pabaigti projektą. Pardavimų dar nepradėjome, tačiau yra besidominčių. Kada pradėsime, dar negaliu pasakyti. Daugiabutyje turėtume įrengti 150–160 butų“, – 15min sakė „Irec Baltic“ komercijos direktorius Saulius Kulvietis.
              Iš straipsnio: http://www.15min.lt/verslas/naujiena...uru-973-736076

              Comment


                Tie "besidomintys" tai turbūt miestai.net komentatoriai

                Comment


                  Parašė Zygis Rodyti pranešimą
                  Tie "besidomintys" tai turbūt miestai.net komentatoriai
                  Nebūtinai, pažįstu keletą žmonių kas ieško buto ir jiems labai patinka tas pastatas ir vieta, ir jie tikrai skambino ir tikrai nesėdi šitam forume Paprastiems mirtingiesiems labai patraukli vieta o ir stiklinis fasadas atrodo įspūdingai, ypač aukštesniuose butuose. Dėl to ir skambina klausti kiek kainuoja ir kada bus pardavimai Spėju nusivilia, kai sužino

                  Comment


                    Kokią sumą už kvadratą pažįstamiems paminėjo?
                    Vieta gera, bet kai pastatas tiek metų prastovėjęs griaužių formoje, tai nežinau nežinau, ar norėčiau.

                    Comment


                      Parašė Zygis Rodyti pranešimą
                      Kokią sumą už kvadratą pažįstamiems paminėjo?
                      Vieta gera, bet kai pastatas tiek metų prastovėjęs griaužių formoje, tai nežinau nežinau, ar norėčiau.
                      Kai skambino čia buvo kai tik sužinojo kad statys toliau, sakė skambint kai pakelbs pardavimus. Daugiau nebeklausiau.. Pačiai įdomu iš tikro, reiktų kada paiteiraut..

                      Comment


                        Manęs tai negąsdina, kad stovėjo griaučiai taip ilgai. Būtų "pagedę", tai nebestatytų toliau. O vaizdai ten iš aukštutinių butų, tai bus pasakiški. Jau esu tą rašęs. Su mielu noru pirkčiau ten butą.

                        Comment


                          Keista, jog tik 150-160 butų planuoja, turbūt kvadratūra labai didelė. Įsivaizdavau apie 300.

                          Comment


                            Kaip vasara tuose istiklintuose butuose? Juk nekondicionuoja kaip ofisuose?

                            Comment


                              Parašė Inspiron Rodyti pranešimą
                              Kaip vasara tuose istiklintuose butuose? Juk nekondicionuoja kaip ofisuose?
                              kolega gyvena pirmoje dalyje - tai vasara ten pravalas. Visi langai pastoviai uzdarytom zaliuzem ir vistiek viduje baisiai karsta. Kaip supratau, buvo daug pazadu del rekuperacinio vedinimo sistemos, bet visi pazadai nuplauke su Vyroko bankrotu.

                              Comment


                                Pasakojo, gretimoje Europoje butams už rekuperaciją/kondicionavimą kas mėnesį tenka nemažai pinigų sumokėti. Jeigu gerai pamenu,kažkas apie 60 eu. vien už vėdinimą.

                                Comment


                                  O kaip su sumokėjusiais įnašą prieš bankrotą? Atgavo kąnors ar visai nuplaukė?

                                  Comment


                                    2017.01.11



                                    Paskutinis taisė Edvard; 2017.01.21, 14:11.
                                    "Jeśli kto władzę cierpi, nie mów, że jej słucha;
                                    Bóg czasem daje władzę w ręce złego ducha."

                                    Adam Mickiewicz

                                    Comment


                                      Kaip pastebėjau liko vienas aukštas ir bus Arfa pasiekusi savo viršų.
                                      Atėjo, pamatė, pastatė...

                                      Comment


                                        Mano skaičiavimu tai dar 2 be to kuris dabar jau pusiau pastatytas.
                                        Lithuanian Top 5 tallest buildings
                                        1. Europa Tower 126 m. 33 f.
                                        2. Pilsotas 112 m. 34 f.
                                        3. Arfa 100 m. 29 f.
                                        4. Helios City Tower A 96 m. 27 f.
                                        5. Europe Square Apartments 95 m. 27 f.

                                        Comment


                                          Parašė Aukselis Rodyti pranešimą
                                          Mano skaičiavimu tai dar 2 be to kuris dabar jau pusiau pastatytas.
                                          Taip, atrodo, kad dar du, nes man žiūrint iš EVC tai sienų konstrukcinės dalys žemesnės nei kolonų.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X