Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Forumo naujienos

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Parašė samot
    Nejaugi forumas visai jau nusigyveno ir paskutinis siaudas reklama?....
    Beje noreciau kad mano avatara Avatar857 istrintumet is bendro katilo. Aciu.
    Forumui nuolat reikia pinigų- tai faktas. Ilgą laiką jis buvo išlaikomas eilinių forumiečių ir projekto vadovų. Manau įsileisti reklamą yra kur kas geriau, nei nuolat prašinėti paramos, ar projektų vadovams išlaikyti jį iš savo kišenės.
    Kaip po dykumą blaškiausi

    Comment


      #42
      P.S. Uz ka Tech pasalintas?
      už pasisakymus prieštaraujančius forumo nuostatom.
      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

      Comment


        #43
        samot, Quack avatarai pašalinti, bet teks per naujo juos įsikelt
        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

        Comment


          #44
          nu mano avataras tai fantastiskas, toki ir pasiliksiu

          Butu idomu suzinoki koki pinigu kieki ta reklama atnesa? Jau manau, butu geriau paaukot tu pinigu kazkiek, nei kest ja forumo virsuj

          Beje, nejaugi nieko neina padaryt, kad nario info rodytu kairej? Nes dabar nekaip...
          Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

          Comment


            #45
            kad tai neįprasta, nereiškia , kad yra blogai.
            Prisiminkit kiek buvo diskusijų kai perėjom nuo phpbb prie vbulletin, ir nieko - nieks nenumirė
            Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

            Comment


              #46
              Bet kodel pats aktyvusis forumo langas toks siauras ? kam tiek laisvos vietos kairėje ir dešinėje pusėse ? Net 800x600 nuotrauka netelpa į rėmus. Kam to reikia ? Automatinis nuotrauku mažinimas irgi manau nėra sveikintinas dalykas :rolleyes:

              O dėl informacijos viršuje manau tikrai visi su laiku prirasite

              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

              --------------------------------------------------

              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

              Comment


                #47
                Parašė vytauc
                Forumui nuolat reikia pinigų- tai faktas. Ilgą laiką jis buvo išlaikomas eilinių forumiečių ir projekto vadovų. Manau įsileisti reklamą yra kur kas geriau, nei nuolat prašinėti paramos, ar projektų vadovams išlaikyti jį iš savo kišenės.
                Pinigai toks dalykas, visiems ju reikia. Kaip ir forumo islaikymui. As moku is savo kisenes uz savo svetaine, taip jau turi buti, nei savo svetaineje uzpumpuociau reklama. Beto jei pasinaudojant reklama, man atrodo kad per ja neturetu atsiliepti forumo isvaizdai ir patogumui, kitaip sakant reklama negali suvalgyti forumo ar svetaines, bent tokia mano nuomone.
                Siai dienai miestu forumas gavo smugi zemiau juostos, sakyciau tikrai ne geriausiai pasielgta panaudojant reklama ir kaip planuojama jos dar bus sone, ne kas.
                Bet kaip sakoma, prie visko iprantama, tai taip bus ir cia
                Paskutinis taisė samot; 2006.03.29, 21:07.

                Nauja mano svetaines versija: -
                Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                Comment


                  #48
                  Parašė 99
                  samot, Quack avatarai pašalinti, bet teks per naujo juos įsikelt
                  aciu. o kokiu budu juos dabar ikelti, per kur?

                  Nauja mano svetaines versija: -
                  Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                  Comment


                    #49
                    Spausk čia
                    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                    Comment


                      #50
                      Parašė 99

                      Sita as radau, bet kas man is to, cia rodo tik bendra avataru "katila" o as ji noriu ikelti is savo kompo.

                      Nauja mano svetaines versija: -
                      Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                      Comment


                        #51
                        Parašė ArTuRAs
                        nu mano avataras tai fantastiskas, toki ir pasiliksiu

                        Butu idomu suzinoki koki pinigu kieki ta reklama atnesa? Jau manau, butu geriau paaukot tu pinigu kazkiek, nei kest ja forumo virsuj

                        Beje, nejaugi nieko neina padaryt, kad nario info rodytu kairej? Nes dabar nekaip...
                        Kol kas dar nieko neatneša. Galima bus kažką skaičiuoti ir spręsti po kokio mėnesio ar dviejų. Kolkas tikslas yra paprastas- forumas turi pats save išlaikyti. Ligi šiol jį išlaikė keli tie patys žmonės- toli gražu ne milijonieriai. Dauguma mūsų dalyvių yra studentai ir moksleiviai- reikalauti iš jų paramos taip pat nėra teisinga. Taigi reklama vienintelė išeitis ir nesuprantu ko čia šiauštis. Juo labiau, kad apie šiuos planus buvo pranešta prieš gerą mėnesį ir jokio pasipiktinimo tada nebuvo.
                        Kaip po dykumą blaškiausi

                        Comment


                          #52
                          Apačioje, po visu katilu yra keletas nustatymų, vienu jų gali įkelti avatarą ir šavo kompiuterio, kitu tiesiog nurodyti url iki pačio avataro failo:



                          ar pas tave tokios galimybės nera?
                          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                          Comment


                            #53
                            Man pati reklama tikrai netrukdo tiek, kiek horizontali informacijos apie dalyvį skiltis ir, juo labiau, absurdiškai siauras langas... Juk dabar daugelis žmonių sėdi mažiausiai su 1024x768 rezoliucija...
                            Aš pats naudoju 1400x1050 rezoliuciją, tad mano atveju neišnaudojama beveik pusė ekrano...

                            Comment


                              #54
                              Parašė 99
                              Apačioje, po visu katilu yra keletas nustatymų, vienu jų gali įkelti avatarą ir šavo kompiuterio, kitu tiesiog nurodyti url iki pačio avataro failo:

                              ar pas tave tokios galimybės nera?
                              Butent, kad as sios galimybes nematau, ir nustebau kame reikalas. Matau tik toki vaizdeli:


                              Nauja mano svetaines versija: -
                              Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                              Comment


                                #55
                                man šitie visi pasikeitimai labai nepatinka... čia tik šiaip nuomonė, į kurią nekreipkit dėmesio
                                Westside is the best ! :jura:

                                Comment


                                  #56
                                  Parašė vytauc
                                  tikslas yra paprastas- forumas turi pats save išlaikyti.
                                  Taigi reklama vienintelė išeitis ir nesuprantu ko čia šiauštis.
                                  Geras tikslas. Siaip nemanau kad bus problemu, kaip minejau visi ipras ir tiek.

                                  Nauja mano svetaines versija: -
                                  Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                                  Comment


                                    #57
                                    Butent, kad as sios galimybes nematau, ir nustebau kame reikalas. Matau tik toki vaizdeli:
                                    ok, tuoj pažiūrėsiu kame replės
                                    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                    Comment


                                      #58
                                      Parašė Vaidas
                                      horizontali informacijos apie dalyvį skiltis ir, juo labiau, absurdiškai siauras langas... Juk dabar daugelis žmonių sėdi mažiausiai su 1024x768 rezoliucija...
                                      Aš pats naudoju 1400x1050 rezoliuciją, tad mano atveju neišnaudojama beveik pusė ekrano...
                                      Pas mane taip pat sonai tusti lieka, siek tiek nera malonu, kad forumas suspaustas, o tuo paciu turi daug laisvos vietos. Bet kiek suprantu sonus uzpildys reklama, ir forumas bus panasus i lenkija, kaip ant kiekvienos tvoros po kelias desimtis reklamu

                                      Nauja mano svetaines versija: -
                                      Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                                      Comment


                                        #59
                                        Parašė 99
                                        ok, tuoj pažiūrėsiu kame replės
                                        aciu.
                                        Beto pas mane nerodo tos vietos kur pasirinkti forumo kalba, bei forumo dalyvio statuso pakeitimo vietos.

                                        Nauja mano svetaines versija: -
                                        Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                                        Comment


                                          #60
                                          Aha ir as nerandu funkcijos browse

                                          Comment

                                          Working...
                                          X