Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lithium aa/aaa baterios, ilgiau veikia?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Lithium aa/aaa baterios, ilgiau veikia?

    sveiki man atveže VARTA LITHIUM PROFESONAL, norejau paklausti gal kas jas turi? ar man jos veiks 3-4metus? isidejau i meteo stoty.

    #2
    rašo kad pačios geriausios baterijos yra firmos ENERGERZER, Lietuvoje platinamos energerzer ir varta lithium, aš gavau vata. bet pasižiurejus europoja dar yra 2 firmos GP, ir PHILIPS.

    mano klausimas butu ar tos VARTA LITHIUM man išlaikys 3-4 metus

    Comment


      #3
      ličio AA privalumas pagrinde kai reikia daugiau galios, su maža galia talpa teoriškai labai panaši kaip įprastinių

      Comment


        #4
        Parašė transpondster Rodyti pranešimą
        ličio AA privalumas pagrinde kai reikia daugiau galios, su maža galia talpa teoriškai labai panaši kaip įprastinių
        o tai ar veiks man 4metus? internete rašo kad tv pultose 7metai veikia, bet mano meteo stotis 24val dirba

        Comment


          #5
          Kokia ta tavo stotis?

          Comment


            #6
            Parašė Emigraves Rodyti pranešimą
            Kokia ta tavo stotis?
            gera 217 litu kainavo

            Comment


              #7
              Parašė rroomask Rodyti pranešimą
              gera 217 litu kainavo
              Kokios spalvos?

              Comment


                #8
                va toki https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater bet aš apie baterijas klausiu

                Comment


                  #9
                  tu tikiuos supranti kad tavo klausimas skamba maždaug kaip ""kiek laiko pakrautas telefas?" Ir išvis ličio talpa didžiausia, jei jau turi dedi ir kiek laikis tiek laikis, o šiaip nedidelėm srovėm visi panašiai laiko, jei košės tvarkingai įkrėsta o ne optima linija stiliaus brand'as

                  Comment


                    #10
                    kaip suprantu tik aš vienas turiu tokias baterijas, niekas dar nenaudoja Lietuvje

                    Comment


                      #11
                      Parašė rroomask Rodyti pranešimą
                      kaip suprantu tik aš vienas turiu tokias baterijas, niekas dar nenaudoja Lietuvje
                      Čia tas pats, kas klausiu:

                      Ar laikys man 3-4 metus šitas:


                      Ant šito:

                      Comment


                        #12
                        na spalio menuo kolkas dar veikia be sutrikimu, bet vistiek keista ar niekas anksčiau už mane nera nusipirke varta lithium

                        Comment


                          #13
                          Klausdamas kolega praleidote daug duomenų. Pirmiausiai tai kad žinoti tiksliai kiek laikys tos batareikos, tai reikia žinoti a) Baterijų talpą (pasirodo tai yra 2900mAh) ir b) metrologijos stotelės suvartojamą srovės kiekį. Pastarojo tu nepateikei ir klausimas ar pateiksi, jei gamintojas to nenurodė specifikacijoje. Liko tik bandyti lyginti talpą su seniau naudotomis baterijomis. Pvz ENERGIZER E91 bateriju specifikacijoje minima ~3000mAh talpa jei jas iškraudinėsime 25mA srove, kas leidžia daryti išvada, kad jos net talpesnės ir Varta Lithium profesional. Pastaroji Energizer, beja, yra 2-3 kartus pigesnė.
                          Paskutinis taisė mindogas; 2016.10.19, 14:45.

                          Comment


                            #14
                            Parašė mindogas Rodyti pranešimą
                            Klausdamas kolega praleidote daug duomenų. Pirmiausiai tai kad žinoti tiksliai kiek laikys tos batareikos, tai reikia žinoti a) Baterijų talpą (pasirodo tai yra 2900mAh) ir b) metrologijos stotelės suvartojamą srovės kiekį. Pastarojo tu nepateikei ir klausimas ar pateiksi, jei gamintojas to nenurodė specifikacijoje. Liko tik bandyti lyginti talpą su seniau naudotomis baterijomis. Pvz ENERGIZER E91 bateriju specifikacijoje minima ~3000mAh talpa jei jas iškraudinėsime 25mA srove, kas leidžia daryti išvada, kad jos net talpesnės ir Varta Lithium profesional. Pastaroji Energizer, beja, yra 2-3 kartus pigesnė.
                            tai ar 3 metai išlaikys?

                            Comment


                              #15
                              Parašė rroomask Rodyti pranešimą
                              tai ar 3 metai išlaikys?
                              Arba randi mano minėtus b) skaičius ir skaičiuoji, arba lygini talpą su jau naudotomis baterijomis. Nei vieno iš šių variantu pats nepateikėte, tai iš kur kažkam atspėti ar šios temps tuos 3 metus?

                              Comment


                                #16
                                Tai nėra tikros ličio baterijos kurių santykis dydis/energijos talpa yra geriausias. Tikra ličio baterija duoda 3V įtampą vienai celei čia tuo tarpu turime standartinę 1,5V. Todėl manau kad tai yra paprastos baterijos, kur gal kokių ličio dulkių ar ko ten įdėta ir sukurtas reklaminis pavadinimas. Nemanau kad jos labai skirsis nuo eilinių AA celių.

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė J.U. Rodyti pranešimą
                                  Tai nėra tikros ličio baterijos kurių santykis dydis/energijos talpa yra geriausias. Tikra ličio baterija duoda 3V įtampą vienai celei čia tuo tarpu turime standartinę 1,5V. Todėl manau kad tai yra paprastos baterijos, kur gal kokių ličio dulkių ar ko ten įdėta ir sukurtas reklaminis pavadinimas. Nemanau kad jos labai skirsis nuo eilinių AA celių.
                                  Li-FeS2 cheminė sudėtis man nepanaši į Lithium dulkes. Pastarųjų nominali įtampa ir yra 1,5V ir ji gana stabiliai laikosi esant dideliam apkrovimui, kitaip nei standartinės Alkaline baterijos. Tas yra gerai kuomet naudojame baterijas fotoaparate su blykste ar dar kitame daug srovės naudojamame įrenginyje, nes aukštesnė įtampa reiškia didesnę galia (W) ir todėl procesai (pvz blykstės užkrovimas) atliekamas greičiau. Taip pat tas faktas, kad įtampa nekrenta drastiškai padeda tokiems įrenginiams funkcionuoti ilgiau (esant apkrovai ir įtampos kritimui nepasiekiamas ribinis elektros prietaiso atsijungimo slenkstis). Žemesnės srovės prietaisams geriau gal naudoti Alkaline baterijas, nes jos pigesnės, o esant mažai srovei įtampos kritimas minimalus. Nebent aišku norite išnaudoti Lithium kita privalumą - svorį. Kur Alkaline baterija sveria ~24gr., tai Lithium vos ~15. Kokiose kritinėse situacijose tai gal yra aktualu. Visa kita, kaip talpa, darbinė temperatūra ir ilgaamžiškumas taip pat yra geras dalykas, bet panašius parametrus galime rasti ir prabangiose Alkaline serijos baterijose.

                                  Comment


                                    #18
                                    vieną karta vystosi diskusija, aš į meteostotele pirkau lithium del ilgamžiskumo kad nereiketu dažnai keist bateriju,be to truputi sunkiai nustatyti. alkaline orginalios baterijos kur buvo pridetos perkant vdaus saligomis tik 10mėnesiu te išlaike

                                    Comment


                                      #19
                                      man atveže va tokias http://www.ebay.com/itm/Varta-6106-4...sAAOSwnFZXWG6K baterijas, ar čia tikrai ličio?. manes neapgavo? nes liet parduotuveje nuotraukoi buvo kažkokios baltos

                                      ir ką reiškia prie kitu bateiju prierašas mignon
                                      Paskutinis taisė rroomask; 2016.10.22, 11:31.

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė rroomask Rodyti pranešimą
                                        man atveže va tokias http://www.ebay.com/itm/Varta-6106-4...sAAOSwnFZXWG6K baterijas, ar čia tikrai ličio?. manes neapgavo? nes liet parduotuveje nuotraukoi buvo kažkokios baltos

                                        ir ką reiškia prie kitu bateiju prierašas mignon
                                        Skirtingose rinkose gali būti skirtingi įpakavimai, tai visko gali būti kad čia taip.

                                        Mignon=AA. Kitos dydžio įvardinimas.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X