Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Blogai ir blogeriai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Aktoriai ir šiaip žinomi žmonės dar ir kaip įsivaro - pilna sergančių depresija ir alkoholį maišančių su medikamentais.

    Comment


      #62
      Kodėl postinate ne toje temoje? Gi Užpakalis nėra žiniasklaida. Nors dabar, kai yra Delfi, tai jau gal ir žiniasklaida. Ar gali kas nors dabar išaiškinti, kaip čia nutiko?

      Man tai labai patinka, kaip tie, kurie nemėgsta ir "neskaito" Užpakalio, skausmingai ir aršiai reaguoja į jo straipsnius. Vien dėl šito laikau jį vienu kiečiausiu rašytojų.

      Comment


        #63
        Vistiek, geresnio video blogerio uz Raisa Sarkina ir su ziburiu nesurasit. Uzkalniui iki jos kaip mums iki komunizmo

        Comment


          #64
          du vienas kito verti

          Comment


            #65
            /\ Dabar dar pasakyk koks kino filmo personažas ko vertas Aktoriai vaidindami filmuose įsijaučia į vaidmenį, išgyvena jį, bet realybėje jie nėra filmų personažai Taip pat ir su Užkalniu, nes jis yra žurnalistas, rašo masėms.

            Comment


              #66
              Parašė John Rodyti pranešimą
              Maldeikienė per buka.

              Dabartinis buvimo cool etalonas yra Andriulis Liudvikas.
              Didel dalimi todėl, kad taip pat nesugeba nė trumpo teksto be 10 angliškų žodžių parašyti?

              Pavyzdys:
              Patikimi saltiniai informavo, kad uz sita geda yra atsakingas ne LDDP usuotas bebras, bet konkretus zmogus - pasirodo, VNO lounge jau 20 metu tvarko tarybine vireja - kazkokia p. Ausra Zlatkuviene, kuri turi ten never ending kontrakta.

              Musu visu pilietine pareiga ta sovietine utele istraukt i viesuma, isskalbt, ir sutraiskyt for good. Nes ji gauna musu tax payers money.

              €100 bounty uz jos photo ir story. €500 bounty uz kontrakto su VNO kopija.

              Valykim sovietinius lauk one utele at a time. Man jie uz Bartasiunaite baisesni.

              Comment


                #67
                Gator, o tu irgi neskaitai Užkalnio ir Andriulio? Nes aš jau beveik imu galvoti, kad skaitai.

                Beje, tas jo postas apie virėją naujas? Šiaip tiesos yra. Mane kaskart kraupina VNO cateringas. Taip neturi būti.
                Paskutinis taisė John; 2015.05.09, 18:30.

                Comment


                  #68
                  Parašė John Rodyti pranešimą
                  Gator, o tu irgi neskaitai Užkalnio ir Andriulio? Nes aš jau beveik imu galvoti, kad skaitai.

                  Beje, tas jo postas apie virėją naujas? Šiaip tiesos yra. Mane kaskart kraupina VNO cateringas. Taip neturi būti.
                  Andriulį tik dabar išgirdęs suradau pažiūrėti. Užkalnio esu kokius 5-10 straisnių skaitęs.

                  Postas apynaujis, savaičių senumo ar pan.

                  Comment


                    #69
                    Didel dalimi todėl, kad taip pat nesugeba nė trumpo teksto be 10 angliškų žodžių parašyti?
                    Juk reikia kaip nors parodyti anglų kalbos mokėjimą. Panašiai elgiasi darželinukai, išmokę darželyje naujų žodžių ir grįžę kartojantys juos tėvams nebūtinai laiku ir vietoje . Kartais trūksta vykusių lietuviškų atitikmenų, bet čia tai grynas "madingas" maivymasis.

                    Comment


                      #70
                      o as is visu cia paminetu followinu tik Salciute ir nesigailiu

                      Comment


                        #71
                        Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                        Juk reikia kaip nors parodyti anglų kalbos mokėjimą. Panašiai elgiasi darželinukai, išmokę darželyje naujų žodžių ir grįžę kartojantys juos tėvams nebūtinai laiku ir vietoje . Kartais trūksta vykusių lietuviškų atitikmenų, bet čia tai grynas "madingas" maivymasis.
                        Na iš dalies taip. Taip yra mandriau ir labiau cool. Aš tik nelabai suprantu, kodėl senasnamas, Gator ir panaši chebra vis to paties klausia vėl ir vėl, lyg tai dar nebūtų išsiaiškinta. Gal atmintis sušlubavo?

                        Kitas dalykas, kad tinkamas angliškų žodžių įterpimas lietuviškuose sakiniuose rodo ne ką kitą, bet gerą anglų kalbos mokėjimą. Nes normaliai nemokėdamas kalbos, nemokėsi ir tų angliškų žodžių prikaišioti tinkamam kontekstui. Na o kadangi geras (t.y. ne Degutienės) anglų kalbos mokėjimas savaime yra labai geras dalykas, keliantis tokio asmens vertę, tai kodėl to neparodžius būtent tokiu būdu.

                        Tai kaip ir išsiaiškinom tikslias priežastis, kodėl taip yra daroma ir kodėl taip daryti yra gerai.

                        Visgi man atrodo aktualus ir dar vienas momentas: kabinėjimasis prie to. Aš įtariu, kad tai labiausiai kliūna tiems, kurie arba angliškai nemoka išvis arba moka tik šiaip "susikalbėti" (t.y. ne profesionaliu ar akademiniu lygiu). Tai, be abejo, irgi leidžia susidaryti tam tikrą tokių žmonių portretą, kuris nebūtinai byloja apie aukščiausią prabą.

                        Comment


                          #72
                          Parašė John Rodyti pranešimą
                          Na iš dalies taip. Taip yra mandriau ir labiau cool. Aš tik nelabai suprantu, kodėl senasnamas, Gator ir panaši chebra vis to paties klausia vėl ir vėl, lyg tai dar nebūtų išsiaiškinta. Gal atmintis sušlubavo?
                          Kad aš to neklausiau, tik pasiteiravau ar Andriulis tau dalinai patinka ir dėl tau artimo nesugebėjimo dėstyti mintis be bereikalingų angliškų žodžių.

                          Parašė John Rodyti pranešimą
                          Kitas dalykas, kad tinkamas angliškų žodžių įterpimas lietuviškuose sakiniuose rodo ne ką kitą, bet gerą anglų kalbos mokėjimą. Nes normaliai nemokėdamas kalbos, nemokėsi ir tų angliškų žodžių prikaišioti tinkamam kontekstui. Na o kadangi geras (t.y. ne Degutienės) anglų kalbos mokėjimas savaime yra labai geras dalykas, keliantis tokio asmens vertę, tai kodėl to neparodžius būtent tokiu būdu.
                          Tai kaip ir išsiaiškinom tikslias priežastis, kodėl taip yra daroma ir kodėl taip daryti yra gerai.
                          Čia tikiuosi sarkazmas, nes kitaip....

                          Parašė John Rodyti pranešimą
                          Visgi man atrodo aktualus ir dar vienas momentas: kabinėjimasis prie to. Aš įtariu, kad tai labiausiai kliūna tiems, kurie arba angliškai nemoka išvis arba moka tik šiaip "susikalbėti" (t.y. ne profesionaliu ar akademiniu lygiu). Tai, be abejo, irgi leidžia susidaryti tam tikrą tokių žmonių portretą, kuris nebūtinai byloja apie aukščiausią prabą.
                          Nėra visiškai jokios logikos čia. Asmeniškai aš kabinėjuosi, nes paprasčiausiai apgailėtinai atrodo toks išsidirbinėjimas, tekstų darkymas ir tt.
                          Vėlgi - suprantama, kad kartais angliškas žodis daug labiau tinka tuo atveju kai lietuviško tikslaus atitikmens nėra. Bet kai angliškai rašoma negaunant tos naudos tai - idiotizmas.

                          Kad įsivaizduotum koks tai jausmas - lygiai taip pat erzina tekstas išdarkytas beraščio, kur matomi tokie žodžiai kaip šEip, Jieško, lėkEu ir tt..
                          Visiškai nieko bendro su supratimu kalbos kaip čia be jokio pagrindo sumastei.
                          Paskutinis taisė Gator; 2015.05.10, 01:00.

                          Comment


                            #73
                            Parašė liutass Rodyti pranešimą
                            o as is visu cia paminetu followinu tik Salciute ir nesigailiu
                            Nėra ko gailėtis, jeigu gerų nuotraukų patalpina.

                            Comment


                              #74
                              Parašė Gator Rodyti pranešimą
                              Vėlgi - suprantama, kad kartais angliškas žodis daug labiau tinka tuo atveju kai lietuviško tikslaus atitikmens nėra. Bet kai angliškai rašoma negaunant tos naudos tai - idiotizmas.
                              Taigi jau paaiškinau, kodėl tai ne tik nėra idiotizmas, bet ir geras ir pageidautinas dalykas. Pabandyk dar kartą perskaityti. Angliški žodžiai, šiaip, tinka visais atvejais ir jeigu tau tai nepatinka, tai tough luck.


                              Kad įsivaizduotum koks tai jausmas - lygiai taip pat erzina tekstas išdarkytas beraščio, kur matomi tokie žodžiai kaip šEip, Jieško, lėkEu ir tt..
                              Visiškai nieko bendro su supratimu kalbos kaip čia be jokio pagrindo sumastei.
                              Tai tikriausiai rodo, kad nesi pratęs prie šiuolaikinio blogerių rašymo stiliaus arba kad tave nelabai domina jų gvildenamos aktualijos (kas automatiškai reiškia ir pirmą atvejį). Tai yra visai fair enough. Tokiu atveju geriausia jų neskaityti ir toliau eiti diskutuoti apie blogą teisėjavimą Eurolygoje, apie tai, ką kitame sezone pirks Kauno Žalgiris ar kažką iš tos serijos. Tada nereiks čia lieti savo jausmų apie blogerių išdarkytus tekstus, kurių tu juk visvien neskaitai.

                              Tai tikėkimės, kad jau dabar viskas bus daugmaž aišku ir nebereiks savęs kankinti šitoje temoje aiškinantis dalykus, kurie tau neaktualūs, neįdomūs ir erzina.
                              Paskutinis taisė John; 2015.05.10, 01:29.

                              Comment


                                #75
                                Meanwhile, Užpakalis skėlė dar vieną neblogą. Apie tuos, kurie nežino arba neskaito ar net nėra girdėję.

                                Protokolai.com
                                Nigeriai ir juodaodžiai, arba tiems, kas mėgsta nežinoti

                                Čia turbūt geriuasia vieta:
                                Kodėl rašau apie tai? Štai kodėl. Žinote visus tuos žmones, kurie būtinai, paskaitę straipsnį apie Šalčiūtę, Jagelavičiūtę, Petruškevičių, Užkalnį ar dar daugybę kitų, turi privalomai išvemti “kas toks, kodėl nežinau?“. Vintažiniai išsigimėliai dar užmeta liaudiško akcentuko: “kas ana y?“.

                                “Aš tokią išvis pirmą kartą girdžiu.”

                                Jie savo vertę pabrėžia tuo, ko nežino. Kaip kraštutinės stadijos retardai, agresyvūs ir išdidūs prietrankos, kaip runkeliai, kurie didžiuojasi, kad smirdi prakaitu, pagiriomis ir baltarusišku tabaku, šie nežinojimo fronto kariai, apsišaukėliai gyvenimo išrinktieji didžiuojasi tuo, kad kažko nežino.

                                Comment


                                  #76
                                  Parašė John Rodyti pranešimą
                                  Meanwhile, Užpakalis skėlė dar vieną neblogą. Apie tuos, kurie nežino arba neskaito ar net nėra girdėję.

                                  Protokolai.com
                                  Nigeriai ir juodaodžiai, arba tiems, kas mėgsta nežinoti

                                  Čia turbūt geriuasia vieta:
                                  Matote, tie argumentai nepasako absoliučiai nieko. Tiesiog egzistuoja paraleliniai pasauliai ir dažnai tie, kurie žino kokią Šalčiūtę, gali nežinoti (sakykim) kas toks Polibijus . Ir atvirkščiai.

                                  Comment


                                    #77
                                    Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                    Didel dalimi todėl, kad taip pat nesugeba nė trumpo teksto be 10 angliškų žodžių parašyti?

                                    Pavyzdys:
                                    Dabar dauguma jaunimo kalba pusiau angliškai. Buvusiam darbe kolegos apskritai tarpusavyje kalbėdavosi angliškai. Dabar tai yra madoje, nes cool
                                    Realiai, net matosi, kaip Užkalnis gana dirbtinai jau per daug pridėjo angliškų žodžių, kad vietomis kažkaip net nesirimuoja sakiniai. Bet taip įtiksi jaunesnei kartai.
                                    Paskutinis taisė andyour; 2015.05.10, 12:27.

                                    Comment


                                      #78
                                      Parašė John Rodyti pranešimą
                                      Kitas dalykas, kad tinkamas angliškų žodžių įterpimas lietuviškuose sakiniuose rodo ne ką kitą, bet gerą anglų kalbos mokėjimą. Nes normaliai nemokėdamas kalbos, nemokėsi ir tų angliškų žodžių prikaišioti tinkamam kontekstui. Na o kadangi geras (t.y. ne Degutienės) anglų kalbos mokėjimas savaime yra labai geras dalykas, keliantis tokio asmens vertę, tai kodėl to neparodžius būtent tokiu būdu.
                                      Tai ne tik parodo, kad moka angliškai, bet ir akivaizdžiai pabrėžia, kad esi provakarietiškų vertybių. Tai dar yra toks kaip ir slengas, nes jaunimas labai daug vartoja angliškų žodžių, kartais apskritai kalba tik angliškai, nes tai cool.

                                      Comment


                                        #79
                                        Parašė John Rodyti pranešimą
                                        Meanwhile, Užpakalis skėlė dar vieną neblogą. Apie tuos, kurie nežino arba neskaito ar net nėra girdėję.

                                        Protokolai.com
                                        Nigeriai ir juodaodžiai, arba tiems, kas mėgsta nežinoti

                                        Kodėl rašau apie tai? Štai kodėl. Žinote visus tuos žmones, kurie būtinai, paskaitę straipsnį apie Šalčiūtę, Jagelavičiūtę, Petruškevičių, Užkalnį ar dar daugybę kitų, turi privalomai išvemti “kas toks, kodėl nežinau?“. Vintažiniai išsigimėliai dar užmeta liaudiško akcentuko: “kas ana y?“.

                                        “Aš tokią išvis pirmą kartą girdžiu.”

                                        Jie savo vertę pabrėžia tuo, ko nežino. Kaip kraštutinės stadijos retardai, agresyvūs ir išdidūs prietrankos, kaip runkeliai, kurie didžiuojasi, kad smirdi prakaitu, pagiriomis ir baltarusišku tabaku, šie nežinojimo fronto kariai, apsišaukėliai gyvenimo išrinktieji didžiuojasi tuo, kad kažko nežino.
                                        Čia turbūt geriuasia vieta:

                                        Parašė J.U. Rodyti pranešimą
                                        Matote, tie argumentai nepasako absoliučiai nieko. Tiesiog egzistuoja paraleliniai pasauliai ir dažnai tie, kurie žino kokią Šalčiūtę, gali nežinoti (sakykim) kas toks Polibijus . Ir atvirkščiai.

                                        Čia Užkelnis pagal save išvartė.
                                        Tos personos(runkeliai) sakydami, kad nežino kažkokio asmens, taip atsiriboja save nuo to asmens. Nes jų pasaulyje viskas kas neįprasta yra p*derai ar p*derų reikalai

                                        Comment


                                          #80
                                          John, tikrai nesuprantu tavo logikos. Koks tikslas rašyti taip:

                                          Parašė John Rodyti pranešimą
                                          Meanwhile, Užpakalis skėlė dar vieną neblogą.
                                          O ne taip:

                                          Parašė John Rodyti pranešimą
                                          Tuo tarpu, Užpakalis skėlė dar vieną neblogą.
                                          Abiem atvejais viskas taip pat aišku, bet pirmu atveju dar gauni išdarkytą tekstą.

                                          Tu tik paaiškinai, kad dabar tai madinga pasitelkdamas blogerių pavyzdžius. Aš ir neteigiu priešingai. Aš sakau, kad tai neprideda jokios naujos reikšmės tekstui, tik jį išdarko. Suprantama būtų jei pridėtų vertės, tada dar galima sverti minusą (išdarkymą) ir pliusą (vertės pridėjimą, kai angliškas žodis tikslesnis nei lietuviškas). Bet kai angtliškas žodis reiškia tą patį..

                                          Tada belieka tik senonamo paminėtas mažvaikiškumas, kur norisi pasirodyti, kad moki anglų kalbą.

                                          Ps: neprisikabink, kad meanwhile yra mėmė ir todėl naujos reikšmės prideda, nes čia tik vienas pavyzdys, rašai angliškai ir kur nėra tokių papildomų niuansų.

                                          Pps: dar vienas logikos perliukas - pasirodo jei man aktualu blogerių narpliojamos temos, man turėtų tikti ir jų tekstų darkymo stilius
                                          Liūdna bus diena kai blogeriai apie eurolygą pradės rašyt darkydami tekstą, nes tada man nebebus aktualu eurolyga. Arba jeigu bus aktualui tada automatiškai ir pradės patikti teksto darkymas Geniali logika
                                          Paskutinis taisė Gator; 2015.05.10, 12:50.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X