Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Prostitucijos verslo legalizavimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Šitokį pasakymą šioje diskusijoje galima interpretuoti labai skirtingai
    Atsiprašau už tokį OT pastebėjimą.
    Aj nu jo. Bet visgi prasmė su jokiais 69 čia nesusijus

    Anyway, asmeniškai renkuos BMW ir bicepsus. B) Pvz.: http://www.brcauto.lt/lt/car.brc?id=571456
    Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

    Comment


      #42
      Parašė praetor Rodyti pranešimą
      Anyway, asmeniškai renkuos BMW ir bicepsus.
      No no no... kokie dar bicepsai ir tricepsai? Paliesti juos smagu, bet ne daugiau
      Seksualiausias vyras tai protingas vyras, žinantis ką ir kada pasakyti, žaismingas žvilgsnis, žavi šypsena, nereikia tokiam nei BMW nei raumenų kalno.


      Parašė innuendo Rodyti pranešimą
      Vistiek dauguma išbando prostitutės paslaugas, žinoma, ne visi ant to užsikabina .
      Tikrai nemanau taip. Kodėl toks įspūdis susidarė? Nereikia 100% imti už gryną pinigą ką vyrai sako, galvoti ir norėti jie gali daug ko, bet tikrai ne visi tai išbando

      Kaip tik neseniai skaičiau straipsnį, kad tarkim Lietuvoje visokių striptizų barų ir pan. lankytojus sudaro apie 80% užsieniečių! Ir pas prostitutes irgi lankosi dažniausiai jie.
      Taip pat ir lietuviai prostitučių paslaugomis dažniausiai naudojasi užsienyje, ir kitomis erotinėmis smulkmenomis jie susidomi būtent ten. Aišku čia tie kurie važiuoja be antrų pusių, o tarkim draugų kompanija.
      O jei imant grynai lietuvį vyrą tai jis greičiau susiras meilužę.. nors tikrai geriau jau sumokėtų prostitutei
      *******
      Miestai.net Fb

      Comment


        #43
        Parašė Irma Rodyti pranešimą
        No no no... kokie dar bicepsai ir tricepsai? Paliesti juos smagu, bet ne daugiau
        Seksualiausias vyras tai protingas vyras, žinantis ką ir kada pasakyti, žaismingas žvilgsnis, žavi šypsena, nereikia tokiam nei BMW nei raumenų kalno.
        Bingo! Ka bandziau cia irodyti nekuriems

        Comment


          #44
          Parašė John Rodyti pranešimą
          O iki kokios ribos nelygybė yra nelygybė? Vyrų ir moterų fiziologija kai kuriais atvejais funkcionuoja labai skirtingai. Tai natūralu. Natūralu, kad vyrai visada bus labiau suinteresuoti gauti sekso dozę ir už tai mokėti, kaip ir natūralu, kad moterys bus labiau suinteresuotos teikti tokias paslaugas už pinigus. Įvedinėti čia kokią nors "lygybę" gali tik Don Kichotas.

          Bėda ta, kad įvairaus plauko moralinėms ir filosofinėms interpretacijoms yra per daug vietos. Panašu, kad Švedija tiesiog pasirinko Donkichotišką misiją, kurios ji niekada nepasieks... globalizuotame pasaulyje ji dar ir "eksportuos" šių paslaugų vartotojus į kitas šalis taip prisidėdama prie šios industrijos dar didesnio skatinimo ir rinkos iškraipymo tose šalyse. Labai keista, kad to nesupranta ir Norvegija, kuri taip rūpinasi aplinkos apsauga ir CO2 emisijų mažinimu ne tik savo namuose, bet ir užjūriuose. Gaila, kad jie nesupranta (arba nenori suprasti?), kad toks elgesys paskatins sekso paslaugų vartotojus tiesiog nusipirkti bilietą į tą šalį, kur tai daryti jiems nekils jokių kliūčių. Lazda tiesiog turi du galus.

          Nors įtariu, kad šios šalys tiesiog neatsilaikė prieš moralistų ir feminizmo lobby. Ir tai nieko gero niekam neduos.
          Kiekviena šalis sprendžia kas jai geriau, man šiaip nepatinka feminisčių idėjos, bet negalima mokslininkų išvadų, dirbančių lyčių klausimas daug metų, nurašyti kaip niekines. Tai juk ir yra jų darbas, profesionalų. Negali kunigas, medikas, ekonomistas, teisininkas visų prostitucijos privalumų ir trūkumų apibrėžti. Kokie buvo vyro ir moters santykiai prieš 3000 metų, nebūtinai jie tokie ir dabar turi būti, žmonės evoliucionuoja. Aš neįsivaizduoju, kaip su moterim, pro kurią neaišku kiek kokių užsieniečių iš Artimųjų Rytų prieš tai praėjo, galima užsiiminėti seksu, juolab ji to nenori ir tavim šlykštisi. Ir kažin ar švedai taip jau masiškai bėga į visokius Tailandus. Nereikia pasakok pasakų, kad tokie santykiai neišvengiami ir negalima be to gyventi.
          Paskutinis taisė Lettered; 2009.11.30, 14:01.
          Flickr

          Comment


            #45
            Lettered: tai tavo požiūris yra toks: jeigu tau kažkokia paslauga nepatinka ir tu ja nesinaudotum, reiškia, kad tą paslaugą reikia uždrausti? Tai yra kvailas požiūris. Kodėl tu manai, kad tavo vertybės tinka kitiems? Man pvz. nepatinka anyžiniai saldainiai, nes jų skonis man primena dvėselieną. Ar tai reiškia, kad dabar turiu kaukti, kad tų saldainių gaminimas, pardavinėjimas ir valgymas turi būti uždrausti? Juk gyventi be jų žmonija irgi sugebėtų, taigi uždraudžiam tuos šlykščius, dvokiančius anyžinius "saldainius"!

            Gal pvz. man mylėtis su moterimi, "pro kurią praėjo" daugybė užsieniečių ir kuri šlykštisi manimi, teikia nesveikai dideli malonumą. Jeigu ji sutinka man suteikti paslaugą už tam tikrą pinigų sumą ir mes draugiškai, atsiprašant, pasikrušam, sumokėdami nemažą dalį sandėrio sumos į valstybės biudžetą - koks tai yra tavo reikalas? Niekas tavęs neverčia to daryti, kaip niekas manęs neverčia valgyti tų šlykščių saldainių.
            You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

            Comment


              #46
              Dar prideciau, kad dauguma, kurie eina pas moteris visu darytas tikrai negalvoja apie tai, jie eina vieno dalyko, fizines sueities, o ne nagrineti tu moteru moralines ar vertybiu normas.

              Comment


                #47
                Parašė blitz Rodyti pranešimą
                Lettered: tai tavo požiūris yra toks: jeigu tau kažkokia paslauga nepatinka ir tu ja nesinaudotum, reiškia, kad tą paslaugą reikia uždrausti? Tai yra kvailas požiūris. Kodėl tu manai, kad tavo vertybės tinka kitiems? Man pvz. nepatinka anyžiniai saldainiai, nes jų skonis man primena dvėselieną. Ar tai reiškia, kad dabar turiu kaukti, kad tų saldainių gaminimas, pardavinėjimas ir valgymas turi būti uždrausti? Juk gyventi be jų žmonija irgi sugebėtų, taigi uždraudžiam tuos šlykščius, dvokiančius anyžinius "saldainius"!

                Gal pvz. man mylėtis su moterimi, "pro kurią praėjo" daugybė užsieniečių ir kuri šlykštisi manimi, teikia nesveikai dideli malonumą. Jeigu ji sutinka man suteikti paslaugą už tam tikrą pinigų sumą ir mes draugiškai, atsiprašant, pasikrušam, sumokėdami nemažą dalį sandėrio sumos į valstybės biudžetą - koks tai yra tavo reikalas? Niekas tavęs neverčia to daryti, kaip niekas manęs neverčia valgyti tų šlykščių saldainių.
                Puikus palyginimas. Moteris = anyžinis saldainis

                Comment


                  #48
                  /\ Populistinis pranešimas.

                  Jei geriau įsiskaitysi, pamatysi, kad mano pranešime yra labai daug teisybės. Be to, moters su saldainiu nelyginau - lyginau prostitucijos paslaugą su anyžiniu saldainiu. Vieniems patinka prostitutės, kitiems - ne. Vieniems patinka anyžiniai saldainiai, kitiems - ne. Tie, kuriems patinka - naudojasi prostitucijos paslaugomis, tie, kuriems nepatinka - jomis nesinaudoja. Tas pats ir su anyžiniais saldainiais. Paprasta ir aišku.
                  You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                  Comment


                    #49
                    Parašė blitz Rodyti pranešimą
                    Lettered: tai tavo požiūris yra toks: jeigu tau kažkokia paslauga nepatinka ir tu ja nesinaudotum, reiškia, kad tą paslaugą reikia uždrausti? Tai yra kvailas požiūris. Kodėl tu manai, kad tavo vertybės tinka kitiems? Man pvz. nepatinka anyžiniai saldainiai, nes jų skonis man primena dvėselieną. Ar tai reiškia, kad dabar turiu kaukti, kad tų saldainių gaminimas, pardavinėjimas ir valgymas turi būti uždrausti? Juk gyventi be jų žmonija irgi sugebėtų, taigi uždraudžiam tuos šlykščius, dvokiančius anyžinius "saldainius"!

                    Gal pvz. man mylėtis su moterimi, "pro kurią praėjo" daugybė užsieniečių ir kuri šlykštisi manimi, teikia nesveikai dideli malonumą. Jeigu ji sutinka man suteikti paslaugą už tam tikrą pinigų sumą ir mes draugiškai, atsiprašant, pasikrušam, sumokėdami nemažą dalį sandėrio sumos į valstybės biudžetą - koks tai yra tavo reikalas? Niekas tavęs neverčia to daryti, kaip niekas manęs neverčia valgyti tų šlykščių saldainių.
                    Aš ir nesakau, kad reikia uždrausti, nes tai man nepatinka. Aš kalbu objektyviom sąvokom kaip žmogaus orumas, kurį valstybė turi užtikrinti žmogaus darbe. Ir kaip galima moterį lyginti su saldainiu? Tose šalyse, kur moteris laikoma žemesnia, ir prostitucija gerokai didesnė.
                    Paskutinis taisė Lettered; 2009.11.30, 15:31.
                    Flickr

                    Comment


                      #50
                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                      Aš ir nesakau, kad reikia uždrausti, nes tai man nepatinka. Aš kalbu objektyviom sąvokom kaip žmogaus orumas, kurį valstybė turi užtikrinti žmogaus darbe. Ir kaip galima moterį lyginti su saldainiu? Tose šalyse, kur moteris laikoma žemesnia, ir prostitucija gerokai didesnė.
                      "Žmogaus orumas" yra tokia pat objektyvi sąvoka, kaip ir "aš manau/sakau/žinau, kad..." yra mokslinis faktas nereikalaujantis jokio patvirtinimo. Supratimas žmonių skirtingas ir kas tau atrodo neoru, kitam gal net nesukelia tokios minties. Sakai prostitucija žeidžia žmogiškąjį oruma? Užtenka telika įsijungt ir pamatysi, kad kaikurie prostitucija užsiimantys asmenys tuo net didžiuojasi.

                      Comment


                        #51
                        Again, priejome prie tasko kai vel islenda klausimas "ar yra vienas ir vienintelis "teisingas" gyvenimo kelias?", pagal Lettered toks yra ir visi kas gyvena ne pagal ji, gyvena "blogai"... o as manau kad tokio vieno nera, kiekvienas mes pats asmeniskai renkames kokiu keliu eiti, ir vien del to, kad einame juo kitokiu nei kazkas kitas, tai nedaro musu gyvenimo "blogesniu" ar "geresniu"... vienintele taisykle cia, kad musu kelias nekenktu kitiems eiti savoju keliu...
                        Paskutinis taisė taspac; 2009.11.30, 16:07.

                        Comment


                          #52
                          Parašė qwe Rodyti pranešimą
                          "Žmogaus orumas" yra tokia pat objektyvi sąvoka, kaip ir "aš manau/sakau/žinau, kad..." yra mokslinis faktas nereikalaujantis jokio patvirtinimo. Supratimas žmonių skirtingas ir kas tau atrodo neoru, kitam gal net nesukelia tokios minties. Sakai prostitucija žeidžia žmogiškąjį oruma? Užtenka telika įsijungt ir pamatysi, kad kaikurie prostitucija užsiimantys asmenys tuo net didžiuojasi.
                          Sutinku, kad subjektyvu, švedams ir norvegams atrodo, kad pažeidžią orumą, olandams ar vokiečiams, kad ne. Aš šiaip nesu kategoriškai nei prieš nei už prostitucijos legalizavvimą, bet reikia nagrinėti įvairius aspektus. O ką per TV kokia blondinė pasakoja nėra rimtas argumentas, reikia žiūrėti kokia yra prostitutės gyvenimo realybė.
                          Flickr

                          Comment


                            #53
                            Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                            Ir kažin ar švedai taip jau masiškai bėga į visokius Tailandus. Nereikia pasakok pasakų, kad tokie santykiai neišvengiami ir negalima be to gyventi.
                            Lol, o taip tikrai bėga. Švedijos vėliavų kai kuriose vietose ten daugiau, nei paties Tailando. Turint omeny, kad Švedija visgi maža šalis, "tokios" rūšies turistų ten tiesiog knibždate knibžda. O ką vargšams daryti?

                            Comment


                              #54
                              Parašė John Rodyti pranešimą
                              Lol, o taip tikrai bėga. Švedijos vėliavų kai kuriose vietose ten daugiau, nei paties Tailando. Turint omeny, kad Švedija visgi maža šalis, "tokios" rūšies turistų ten tiesiog knibždate knibžda. O ką vargšams daryti?
                              Gal Švedijoje apskritai trūksta moterų, kurios norėtų verstis prostitucija
                              Flickr

                              Comment


                                #55
                                Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                Aš ir nesakau, kad reikia uždrausti, nes tai man nepatinka. Aš kalbu objektyviom sąvokom kaip žmogaus orumas, kurį valstybė turi užtikrinti žmogaus darbe. Ir kaip galima moterį lyginti su saldainiu? Tose šalyse, kur moteris laikoma žemesnia, ir prostitucija gerokai didesnė.

                                Kur? Afganistane? Saudo Arabijoje?

                                Orumas tėra subjektyvi sąvoka. Kažkam dirbti bulvių ar ryžių lauke yra mažiau oru, nei dirbti striptizo bare ir aptarnauti užsieniečius (ir aišku, mėgautis gerokai didesnėmis pajamomis)... kažkam, galbūt, atvirkščiai. Kol niekas nedaroma prievarta, valstybei ir visuomenei į tai kištis nereiktų. Savo orumu tegul pasirūpina kiekvienas atskirai.
                                Paskutinis taisė John; 2009.11.30, 16:38.

                                Comment


                                  #56
                                  Parašė John Rodyti pranešimą
                                  Kur? Afganistane? Saudo Arabijoje?

                                  Orumas tėra subjektyvi sąvoka. Kažkam dirbti bulvių ar ryžių lauke yra mažiau oru, nei dirbti striptizo bare ir aptarnauti užsieniečius... kažkam, galbūt, atvirkščiai. Kol niekas nedaroma prievarta, valstybei ir visuomenei į tai kištis nereiktų. Savo orumu tegul pasirūpina kiekvienas atskirai.
                                  O ką, ten maža prostitucija?
                                  Aš kaip jau ir minėjau, tai yra subjektyvi sąvoka ir valstybė pati sprendžia, kur ta riba, vienoms šalims atrodo, kad prostitucija nepažeidžia orumo, kitoms ne. Bet negalima sakyti, kad orumas yra kiekvieno reikalas, ne Somalyje kokiame nors gyvename. Jeigu darbdavys liepa valytojai liežuviu valyti tualetus, ir ji tai savo noru daro (tiksliau dėl to, kad neturi kito pasirinkimo kaip išgyventi), tai nėra žmogaus orumo pažeidimas ir valstybė neturėtų į tai kištis? Žmogaus teisė į orumą yra įrašyta konstitucijoje prie žmogaus teisių, tai ne šiaip kokia moralinė doktrina iš religijos.
                                  Paskutinis taisė Lettered; 2009.11.30, 16:48.
                                  Flickr

                                  Comment


                                    #57
                                    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                    Sutinku, kad subjektyvu, švedams ir norvegams atrodo, kad pažeidžią orumą, olandams ar vokiečiams, kad ne. Aš šiaip nesu kategoriškai nei prieš nei už prostitucijos legalizavvimą, bet reikia nagrinėti įvairius aspektus. O ką per TV kokia blondinė pasakoja nėra rimtas argumentas, reikia žiūrėti kokia yra prostitutės gyvenimo realybė.
                                    Kalbant apie gyvenimo realybę, pastebėjau vieną "fenomeną" keliaudamas po Bankoką. Susidaro labai aiškus įspūdis, kad tos profesijos darbuotojos į kitus "neprestižinį" darbą dirbančius (pvz. taksi vairuotojus, gatvės prekeivius ir pan.) panašaus soc. sluoksnio žmones (dažniausiai iš skurdžios provincijos kaimų) žiūri iš aukšto. Kitaip tariant, tokios moterys socialinėje hierarchijoje ten yra laipteliu (nors ir mažu) aukščiau, nei kai kurios kitos, su tuo nieko bendro neturinčios, profesijos. Aišku, šiuo atveju viską lemia disponuojamos pajamos, o ne profesija per se. Rytų kultūrose materialiniam turtui suteikiama ypač didelė reikšmė, kuomet kiti niuansai gali būti ir tyliai ignoruojami. Vis dėl to, tai rodo, kad realybė, orumas ir prestižas yra labai trapios ir subjektyvios sąvokos.

                                    Comment


                                      #58
                                      Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                                      Puikus palyginimas. Moteris = anyžinis saldainis
                                      nebūtinai moteris šiaip ar taip paversti kitą žmogu daiktu; ir dar įtikinti kitą žmogų, kad jis yra daiktas, ir pačiam tapti daiktu... na tokia realybė o jei tokai realybė, darome išvadą, kad priimti reikia "įdaiktinimo įstatymą".
                                      beje iš tos logikos, kad "tokia kasdienybė ir nieko nepakeisi, bet prisitaikykim prie laiko" plaukia, kad reikia nustoti riboti alkoholio reklamą (ką beje šiandien ar rytoj darys seime su masiulio teikimu), apskritai akcizų alkoholiui ir tabakui atsisakyti - "juk tokia kasdienybė, kad žmonės rūko ir leiskit jiems veikt savo nuožiūra" ir nustokime alkoholizmą tada kriminalizuoti, o pasidžiaukime žmonėmis, kurie parkrenta ant eidami per perėją intensyvioj sankryžoj - kiekvieno iš mūsų gyvenimo saldi kasdienybė, kurioje nėra nieko blogo
                                      ar pakankamai ironizavau?
                                      Parašė blitz Rodyti pranešimą
                                      /\ Populistinis pranešimas.
                                      per daug TV prisiklausei, ir populizmą keistai supranti. visi mes kalbam tautai, tia visi ir esam populistai
                                      Parašė taspac Rodyti pranešimą
                                      pats asmeniskai renkames kokiu keliu eiti, ir vien del to, kad einame juo kitokiu nei kazkas kitas, tai nedaro musu gyvenimo "blogesniu" ar "geresniu"... vienintele taisykle cia, kad musu kelias nekenktu kitiems eiti savoju keliu
                                      dėl "teisingos" gyvenimo sampratos
                                      ar pajunti, kaip ką tik pats paskelbei teisingą gyvenimo sampratą? ta samprata vadinama "esu laisvas iki pat savo plaukų šaknų galiukų" arba "sutarkime, kad nesutarsime" arba visada teisinga samprata, kad "vienareikšmiškos teisybės nėra" - paradoksų paradoksai, nuo kurių galima psichiatrinėj atsidurti

                                      Comment


                                        #59
                                        Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                        O ką, ten maža prostitucija?
                                        Aš kaip jau ir minėjau, tai yra subjektyvi sąvoka ir valstybė pati sprendžia, kur ta riba, vienoms šalims atrodo, kad prostitucija nepažeidžia orumo, kitoms ne. Bet negalima sakyti, kad orumas yra kiekvieno reikalas, ne Somalyje kokiame nors gyvename. Jeigu darbdavys liepa valytojai liežuviu valyti tualetus, ir ji tai savo noru dar (tiksliau dėl to, kad neturi kito pasirinkimo kaip išgyventi), tai nėra žmogaus orumo pažeidimas ir valstybė neturėtų į tai kištis? Žmogaus teisė į orumą yra įrašyta konstitucijoje prie žmogaus teisių, tai ne šiaip kokia moralinė doktrina iš religijos.
                                        O gal kai kam dirbti bankininku irgi yra orumo pažeidimas? Ką tada jam daryti? Reikalauti bankų uždraudimo? Jau nekalbant apie bet kokį kitą darbą? Doesn't make sense.

                                        Comment


                                          #60
                                          Parašė John Rodyti pranešimą
                                          O gal kai kam dirbti bankininku irgi yra orumo pažeidimas? Ką tada jam daryti? Reikalauti bankų uždraudimo? Jau nekalbant apie bet kokį kitą darbą? Doesn't make sense.
                                          Kiekvienam individualiai gali atrodyti bet kas gerai arba negerai, bet visuomenė nėra laukinių gyvūnų burys, gyvena pagal konkrečius įstatymus, kurie priimtini daugumai. Ar siūlai išbraukti iš konstitucijos punktą apie žmogaus orumą?
                                          Flickr

                                          Comment

                                          Working...
                                          X