Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Misionierių sodai Vilniaus senamiestyje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Nemaciau atskiros temos, todel manau ja reikia sukurti sitai vienai prestiziskiausiu (potencialiai) vietu Vilniuje, Subaciaus 24-26. Idomu, kad Contestus saite projektas jau pazymetas kaip pradetas vykdyti 2013 IV ketvirti ...

    Paskutinis taisė nomad; 2013.10.31, 10:01.
    There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

    Comment


      #42
      Is sito naujo straipsnio Delfyje atrodo, kad visi zino apie projekta ne daugiau, nei mes. Lygtai kazkas kazka planuoja, bet neaisku kada ir kaip
      There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

      Comment


        #43
        Alfa.lt 2013-11-07 16:54
        Apie grandiozines statybas Vilniuje pranešę verslininkai neturi leidimų?
        http://www.alfa.lt/straipsnis/151628...3-11-07_16-54/
        Paskutinis taisė Romas; 2013.11.09, 23:58. Priežastis: Plika nuoroda

        Comment


          #44
          Nu va, cia jau konkreciau, nei Delfyje. Svarbiausia citata matyt yra KPD zmogaus, kad tai teritorijai dar 'nebaigtas' specialusis planas. Manau, tai turetu uztrukti bent metus, gal 2. Be speclaliojo plano netgi salygu vystytojai is Savivaldybes neissiims. Taigi jei jie projektuos paraleliai per ta laika (dabar) - tai su nemaza rizika ...
          Paskutinis taisė nomad; 2013.11.08, 09:06.
          There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

          Comment


            #45
            Skelbiamas konkursas pastato idėjai - reiškia ledai pajudėjo ir investuotojas vis dėlto ruošiasi statyti ...
            There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

            Comment


              #46
              Gyvenamojo komplekso "Misionierių sodai" Subačiaus g. Vilniuje konkurso darbai

              Comment


                #47
                Super, super, labai geros naujienos. Tai bus vienas solidžiausių NT Vilniuje, reikia tikėtis.

                Iš kitos pusės, sunkumai gali iškilti dėl to, kad šis projektas ko gero turės būti suderintas ir priklausys nuo to, kaip vystysis šalia esančios bažnyčios ir buvusio vienuolyno konversija į jaunimo/muzikos centrą (berods), kurį ten planuoja vystyti Savivaldybė.

                Aš šiaip jau būčiau už modernų sprendimą, kaip kad vienas iš šitų, kurie priima domėn ne tik architektūrinius, bet ir socialinius-ekonominius faktorius ir nebando 21 amžiuje ten atkūrinėti nebūtos 'senovės' su atsišaudymo angomis vietoj langų, o pirmiausia siekia tarnauti patogumui ir interesams žmonių, kurie ten gyvens ...







                Paskutinis taisė nomad; 2014.10.01, 11:23.
                There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

                Comment


                  #48
                  Jei is pasiulytu darbu reiktu rinktis kuriam name gyventi tai rinkciaus 140921, del terasu ir neuzgrustumo. Bet manau yra labai mazai galimybiu kad sis pasiulymas laimes. Per daug jau moderniai ir drasiai atrodo kaip tokiai vietai. Jauciu laimes koks beveidis kaip 112233.

                  Comment


                    #49
                    Man irgi 140921 įstrigo labiausiai iš visų.

                    Comment


                      #50
                      Reikia tik tikėtis, kad postmodernistinis neokičas (kurio ten tik pora pavyzdžių iš viso, ačiū dievui) nelaimės konkurso. Visi kiti bus pakenčiami ir daugmaž modernūs, bet kokiu atveju.

                      Man keisčiausia, kad visuose projektuose išlaikytas ligoninės vakarinio korpuso C formos pastatas? Ką ir ten pseudo-paveldas? Jo negriaunant visi projektai įsprausti į nereikalingus rėmus ...
                      There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

                      Comment


                        #51
                        Parašė nomad Rodyti pranešimą
                        Reikia tik tikėtis, kad postmodernistinis neokičas (kurio ten tik pora pavyzdžių iš viso, ačiū dievui) nelaimės konkurso. Visi kiti bus pakenčiami ir daugmaž modernūs, bet kokiu atveju.

                        Man keisčiausia, kad visuose projektuose išlaikytas ligoninės vakarinio korpuso C formos pastatas? Ką ir ten pseudo-paveldas? Jo negriaunant visi projektai įsprausti į nereikalingus rėmus ...
                        Gal pasidomėkit pradžioj? Tas pastatas statytas XVIII amžiuje....
                        Words in English always mean something...

                        Comment


                          #52
                          /\ Nu ir? Daržinė su šlaitiniu stogu. Ir dėl to dauguma projektinių pasiūlymų - daržinės su tokiais pat stogais ... Klasifikuoti pastatą tik dėl to, kad 'senas' (kuo senesnis, tai juk ... geresnis) tai tas pats kaip žmogaus intelektą matuoti tik pagal amžių. Kaip patriarchališka.
                          Paskutinis taisė nomad; 2014.10.01, 23:10.
                          There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

                          Comment


                            #53
                            Parašė nomad Rodyti pranešimą
                            /\ Nu ir? Daržinė su šlaitiniu stogu. Ir dėl to dauguma projektinių pasiūlymų - daržinės su tokiais pat stogais ...
                            Tai gal tuomet visą kompleksą nugriaut? Ir tuo pačiu pusę senamiesčio? Juk ten tik daržinės, po to bus galima stiklainių prikišt!
                            Words in English always mean something...

                            Comment


                              #54
                              Mąstant absoliučiomis kategorijomis (jei jau yra nevertingų senų pastatų, tai 'pusę senamiesčio nugriaut' reikia tada), viskas taip paprasta ir aišku. Kaip aš kartais pavydžiu tokio nesudrumsto niuansais ar kvalifikuotu požiūriu gyvenimo ...

                              Bet šiaip jau aš nieko prieš, jei 'stiklainiai' bus tokios kokybės kaip 140921 projektas
                              Paskutinis taisė nomad; 2014.10.01, 23:16.
                              There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

                              Comment


                                #55
                                Išrinktas laimėtojas:
                                http://www.doarchitects.lt/the-missionary-gardens

                                Comment


                                  #56
                                  Nu nežinau... Džiaugsimės, kad bent jau daroma kažkas

                                  Na, o jeigu rimtai, tai gal ir nieko toks. Man patinka ta idėja su didžiuliais išėjimais iš butų į kiemą.

                                  Comment


                                    #57
                                    Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                                    Nu nežinau... Džiaugsimės, kad bent jau daroma kažkas

                                    Na, o jeigu rimtai, tai gal ir nieko toks. Man patinka ta idėja su didžiuliais išėjimais iš butų į kiemą.
                                    Na nežinau, nežinau..Privatumo, kai priešais tavo langus bus kitas kiemelis nelabai daug..Be to, kodėl nepadarė atvirų didesnių terasų antruose ir trečiuose aukštuose į užupio pusę?

                                    Tikėkimės tai ne galutinis variantas

                                    Comment


                                      #58
                                      Liūdnai atrodo kaip tokiai vietai, daržinės su "ugniasienėmis" į gražiausią pusę.
                                      Flickr

                                      Comment


                                        #59
                                        Na, tas vaizdas į kiemą vissai gražiai atrodo (jei padarys tą mini sodą), tačiau į gatvę - kažkokia tragedija, atrodo, kaip sandėliukas.Na aišku, nors smagu,kad tvarko tą vietą, bet kas geriau už tą dabartinę valkatų ir narkomanų irštvą...

                                        Comment


                                          #60
                                          O mane visai tenkina konservatyviausias nugaletojas:

                                          a) man patinka, kad pasirinktas ne akcentuotai kvartalinis sprendimas (jau pakanka visokiu "eksperimentiniu kvartalu" greta I-os kategorijos paminklu, kurie atrodo kaip prisiuta 3-ia ranka - pvz. bjaurus Kauno santakos kvartaliukas);

                                          b) man labai patinka, kad nuo papedes puses kompleksas tures atvira struktura, o ne koncentruojancia (butu katastrofa, jeigu ant tokios vizualiai aktyvios vietos, greta misionieriu vienuolyno, butu suformuotas dar vienas, modernus "vienuolynas" arba "rumai-daugiabutis");

                                          c) man patinka, kad tokioje vietoj nebus pastato, kuris nuolatos visiems deklaruotu: "look, look at me, I am so nice and glitzy", nors kita vertus tie stogo skydai galejo buti truputi raiskesni. Manykime, kad su jais ka nors dar pagalvos architektas.
                                          blaivumas išlaisvina

                                          Comment

                                          Working...
                                          X