Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Eurovizija 2012. Baku

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
    Turbūt seniai bažnyčioje nebuvai..
    Lengva tau kalbėti, kai kasdien mečetėje apsilankai

    Comment


      Parašė oranger Rodyti pranešimą
      Lengva tau kalbėti, kai kasdien mečetėje apsilankai
      Aš tai tikiu technologijomis. Kalbėk už save..

      Comment


        Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
        Aš tai tikiu technologijomis.
        Kaip vikingus paversti modžachedais?

        Comment


          Whatever...


          Scanpix

          Comment


            Voting method
            Televoters and a professional jury in each country have a 50% stake in the outcome.
            http://www.eurovision.tv/page/histor...593#Scoreboard
            ar kur nors buvo skelbta kiek balsų ir kam atidavė Lietuvos žmonės, o kiek ir kam komisija?
            o kas sudarė tą komisiją?

            Comment


              Dar neskelbiama.

              Comment


                Parašė negative Rodyti pranešimą
                ar kur nors buvo skelbta kiek balsų ir kam atidavė Lietuvos žmonės, o kiek ir kam komisija?
                o kas sudarė tą komisiją?
                Tau labai įdomu kas pardavė Lietuvos žmonių balsus Azerbaidžanui?

                Comment


                  Šiaip, Lietuvos žiūrovų ir komisijos skirti 12 balų buvo vienas iš šių metų WTF? momentų.

                  Comment


                    Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
                    Šiaip, Lietuvos žiūrovų ir komisijos skirti 12 balų buvo vienas iš šių metų WTF? momentų.
                    Kodėl taip manai? Juolab davė 12 ne kaimynei, tad jokio dirbtinio protegavimo čia nėra.
                    Flickr

                    Comment


                      Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
                      Šiaip, Lietuvos žiūrovų ir komisijos skirti 12 balų buvo vienas iš šių metų WTF? momentų.
                      Man net keista, kad viskas tylu-ramu, nes tas dalykas verčia apie kai ką susimąstyti. Iš visų pažįstamų, kurie daug metų žiūri euroviziją ir balsuoja - niekas už Azerbaidžaną nebalsavo. Man atrodo, kad šiuo atveju koks nors FNTT tyrimas būtų visai naudingas.

                      Comment


                        Parašė oranger Rodyti pranešimą
                        Man net keista, kad viskas tylu-ramu, nes tas dalykas verčia apie kai ką susimąstyti. Iš visų pažįstamų, kurie daug metų žiūri euroviziją ir balsuoja - niekas už Azerbaidžaną nebalsavo. Man atrodo, kad šiuo atveju koks nors FNTT tyrimas būtų visai naudingas.
                        Gal nėra viskas taip rimta. Ko gero, komisija skyrė 12 balų Sabinai. Be to, dar prieš pat finalą kai kurios žvaigždės (tame tarpe ir A.Sabonis) atskleidė, kad balsuos už Azerbaidžano atstovę.

                        Comment


                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                          Kodėl taip manai? Juolab davė 12 ne kaimynei, tad jokio dirbtinio protegavimo čia nėra.
                          Tiesiog ironizavau. Įdomu būtų pamatyti žiūrovų ir komisijos balsus. Tikriausiai, 12 balų Azerbaidžano atstovei skyrė komisija.

                          Comment


                            Parašė oranger Rodyti pranešimą
                            Man net keista, kad viskas tylu-ramu, nes tas dalykas verčia apie kai ką susimąstyti. Iš visų pažįstamų, kurie daug metų žiūri euroviziją ir balsuoja - niekas už Azerbaidžaną nebalsavo. Man atrodo, kad šiuo atveju koks nors FNTT tyrimas būtų visai naudingas.
                            Tikiuosi juokauji? Visi papirkti, kurie nebalsavo už švedę, ar ne?

                            Kai kurie žinomi Lietuvos kultūros, sporto ir pramogų pasaulio atstovai, tarp kurių - Arvydas Sabonis, Rimas Kurtinaitis, Vladas Garastas, Vladimiras Prudnikovas, Merūnas Vitulskis, Egmontas Bžeskas, Karina Krysko-Skambinė jau apsisprendė – finale jie palaikys Azerbaidžano atstovę Sabiną Babayavą.

                            Skaitykite daugiau: http://projektai.delfi.lt/eurovizija...#ixzz1wfloHhCO
                            Flickr

                            Comment


                              Haha, įdomu, kad Merūnas gerai atsiliepė apie Loreen, o balsuoti susiruošė už Sabiną.

                              Comment


                                Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
                                Gal nėra viskas taip rimta. Ko gero, komisija skyrė 12 balų Sabinai. Be to, dar prieš pat finalą kai kurios žvaigždės (tame tarpe ir A.Sabonis) atskleidė, kad balsuos už Azerbaidžano atstovę.
                                Jei tai buvo tiesiog PR ir šalys susitarė apsikeisti balais (kas jau savaime nėra gražu, jei mes patys nuolat sapeliuojame į kitų nesąžiningumą, tai bent patys būkime sąžiningi), tai faktas yra toks - Azerbaidžanas mus apgavo, nes gavo 12 balų, o mums davė berods tik 3.

                                Comment


                                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                  Tikiuosi juokauji? Visi papirkti, kurie nebalsavo už švedę, ar ne?
                                  Prie ko čia švedė?
                                  Iš mano draugų daug kas balsavo už britų dainą, buvo prabalsavusių už rusų babces, buvo už Švediją. Pats prabalsavau po 1 kartą už D. Britaniją ir už Ukrainą
                                  Bet niekas nebalsavo už Azerbaidžaną.
                                  Nesakau, kad mano draugai yra kažkoks rodiklis, bet sutikime - 12 balų Azerbaidžanui yra nonsensas ir neskaniai kvepia.

                                  Comment


                                    Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                    Prie ko čia švedė?
                                    Iš mano draugų daug kas balsavo už britų dainą, buvo prabalsavusių už rusų babces, buvo už Švediją. Pats prabalsavau po 1 kartą už D. Britaniją ir už Ukrainą
                                    Bet niekas nebalsavo už Azerbaidžaną.
                                    Nesakau, kad mano draugai yra kažkoks rodiklis, bet sutikime - 12 balų Azerbaidžanui yra nonsensas ir neskaniai kvepia.
                                    Kaip suprantu, esi nepatenkintas ir labai nustebęs, kad Lietuva vienintelė iš "šiaurės šalių" nedavė maksimalaus įvertinimo Švedijai?
                                    Beto, Azerbaidžanas gavo daug balsų ir iš kitų šalių bei aukštą 4 vietą užėmė, tad jokio kriminalo čia nematau. Gal tiesiog draugų skonis kitoks nei daugumos liaudies?
                                    Flickr

                                    Comment


                                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                      Kaip suprantu, esi nepatenkintas ir labai nustebęs, kad Lietuva vienintelė iš "šiaurės šalių" nedavė maksimalaus įvertinimo Švedijai?
                                      Beto, Azerbaidžanas gavo daug balsų ir iš kitų šalių bei aukštą 4 vietą užėmė, tad jokio kriminalo čia nematau. Gal tiesiog draugų skonis kitoks nei daugumos liaudies?
                                      Kaip suprantu, pats nesupranti apie ką šneki...
                                      Dėl "meilės" švedei - ne pas mane.
                                      Paskutinis taisė oranger; 2012.06.03, 00:33.

                                      Comment


                                        Na tarp mano pažįstamų taip pat nebuvo kas būtų balsavęs už AZ (man irgi jos daina nepatinka). Bet tai dar toli gražu nereiškia kad už ją niekas nebalsavo. Galbūt kažkam patiko jos daina. Kodėl gi ne. Be to susidaro toks įspūdis, kad nors mažai kas už ją balsavo, tai ji galėjo būt komisijos favoritė ir gaut iš jų didžiausią balą.
                                        You might surprise yourself.

                                        Miestai.net FB

                                        Comment


                                          Parašė spirit Rodyti pranešimą
                                          Na tarp mano pažįstamų taip pat nebuvo kas būtų balsavęs už AZ (man irgi jos daina nepatinka). Bet tai dar toli gražu nereiškia kad už ją niekas nebalsavo. Galbūt kažkam patiko jos daina. Kodėl gi ne. Be to susidaro toks įspūdis, kad nors mažai kas už ją balsavo, tai ji galėjo būt komisijos favoritė ir gaut iš jų didžiausią balą.
                                          Tai mes ir norime žinoti skaičius (kas, kiek ir už ką), ar tai valstybės paslaptis?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X