Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Forumo atnaujinimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Forumo atnaujinimas

    Sveiki,

    norėčiau informuoti, kad šiuo metu jau vyksta forumo platformos atnaujinimo darbai. Pavyko atlikti bandomąjį duomenų perkėlimą ir patestuoti HTTPS, tačiau dizainą, vertimus ir įvairius papildomus funckionalumus tenks perdaryti iš naujo.

    Atnaujinimą planuojame kitą savaitgalį.
    Mano galerija Flickr'yje

    #2
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #3
      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
      Aš irgi taip iš pradžių galvojau, perkroviau, ištryniau naršyklės atmintį, bet po to pastebėjau, kad kažkaip tik miestai.net naršant pradeda laginti. Ant PC tas mažiau jaučiasi, bet kartais irgi truputį palagina.
      Paskutines kelias dienas ant dekstopo man panašiai, tenka net naršyklę uždaryti, nes tiesiog pakimba visa naršyklė.

      Comment


        #4
        Parašė Mantas Rodyti pranešimą
        Sveiki,

        norėčiau informuoti, kad šiuo metu jau vyksta forumo platformos atnaujinimo darbai. Pavyko atlikti bandomąjį duomenų perkėlimą ir patestuoti HTTPS, tačiau dizainą, vertimus ir įvairius papildomus funckionalumus tenks perdaryti iš naujo.

        Atnaujinimą planuojame kitą savaitgalį.
        Puiku! Gera girdėt, kad juda darbai.

        Parašė andyour Rodyti pranešimą
        Paskutines kelias dienas ant dekstopo man panašiai, tenka net naršyklę uždaryti, nes tiesiog pakimba visa naršyklė.
        O aš pastebėjau, kad nustoja veikti scrollinimas. Ir tik šitame web'e. Bet dar nesupratau ar čia susiję su kokia reklama ar su pačiu webu.

        Comment


          #5
          Kaip supratau, tai čia toks naujas dizainas? Viršutinio banerio su mėnesio nuotrauka nebeliks?
          You might surprise yourself.

          Miestai.net FB

          Comment


            #6
            Parašė Creatium Rodyti pranešimą
            O aš pastebėjau, kad nustoja veikti scrollinimas. Ir tik šitame web'e. Bet dar nesupratau ar čia susiję su kokia reklama ar su pačiu webu.
            Aš jau atkreipiau dėmesį, kad pakimba būtent tada, kai kampe ar apačioj išlenda reklama. Su viršutine reklama nesusiję, stabdo tik tada, kai išlenda reklama apačioje.

            Comment


              #7
              Parašė spirit Rodyti pranešimą
              Kaip supratau, tai čia toks naujas dizainas? Viršutinio banerio su mėnesio nuotrauka nebeliks?
              Rašė, kad:
              tačiau dizainą, vertimus ir įvairius papildomus funckionalumus tenks perdaryti iš naujo.
              tai reik tikėtis, kad mėnesio nuotrauka išliks, nes kitaip bus nykoka ;/

              Comment


                #8
                Kažko šįvakar stringa forumo darbas...

                Comment


                  #9
                  Parašė Romas Rodyti pranešimą
                  Kažko šįvakar stringa forumo darbas...
                  Na, man tai viskas normaliai veikia. Kas pas tamstą stringa?
                  You might surprise yourself.

                  Miestai.net FB

                  Comment


                    #10
                    Porai dienų buvo pagerėjimas ir tų reklamų apačioje nesimatė. Šiandien vėl rodo reklamas ir tais momentais ima strigti puslapis. Task Manager sako, kad daugiau nei pusė procesoriaus resursų išnaudota.

                    Comment


                      #11
                      Gal pačiose reklamose problema? Man su uBlock nei reklamų, nei jokio lago.

                      Comment


                        #12
                        Parašė rmss Rodyti pranešimą
                        Gal pačiose reklamose problema? Man su uBlock nei reklamų, nei jokio lago.
                        Taip, CPU apkraunamas iki 20% su reklamomis (priklauso nuo CPU). Išjungus reklamas apkrovimas krenta iki <1%.

                        Comment


                          #13
                          Įdomu, moderatoriai imasi nors kokių veiksmų? Ar mes čia veltui rašinėjam? It tik nereikia tų "nuo mūsų niekas nepriklauso". Jei toleruoja vartotojai, toleruos ir visi kiti grandinėje.

                          Comment


                            #14
                            Kas dabar buvo nutikę?

                            Comment


                              #15
                              Žr. pirmą pranešimą šiame puslapyje.

                              Comment


                                #16
                                Kad pirmam nieko neparašyta

                                Comment


                                  #17
                                  Ta prasme, jums rodo tuščią žinutę? Parašyta:
                                  Parašė Mantas Rodyti pranešimą
                                  Atnaujinimą planuojame kitą savaitgalį.

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė Mantas Rodyti pranešimą
                                    Sveiki,

                                    taigi šiandien atsitiko bene rimčiausias incidentas forumo gyvavimo istorijoje.

                                    kas įvyko?

                                    nieko ypatingo, tiesiog kažkas pasinaudojo saugumo spragomis forumo svetainės Joomla platformoje ir ištrynė svarbiausias duomenų bazes. Įsilaužėlio IP veda į Iraną, tad matyt pėdų nepavyks susekti. Dėl šios priežasties pagrindinio svetainės puslapio nebeatidarysime, tiesiog paliksime nuolatinį nukreipimą į forumą.

                                    Deja, dėl atsarginio kopijavimo nesklandumų netekome viso turinio / pranešimų ir temų, sukurtų nuo liepos 26 iki rugpjūčio 27 d, dėl ko labiausiai ir lūdna Ateityje šią vietą turėsime sustiprinti.

                                    Atsiprašome už nesklandumus.
                                    Matyt ne taip pat žodį "pirmas" supratom. OK, jau aišku,

                                    Comment


                                      #19
                                      Aš gana aiškiai parašiau - "šiame puslapyje", o ne "šioje temoje". Turbūt dar paboldinti reikėjo, bet patingėjau.

                                      Comment


                                        #20
                                        Įdomu, kas buvo daroma? Mantas buvo įkėlęs naujo dizaino nuotrauką, bet dizainas liko senas.
                                        You might surprise yourself.

                                        Miestai.net FB

                                        Comment

                                        Working...
                                        X