Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Filmų rekomendacijos

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Filmų rekomendacijos

    Iš "mėgstamiausių filmų" diskusijos pamačiau, kad daugelis mūsų yra dideli kino mėgėjai. Taigi, sugalvojau padaryti diskusiją, kurioje parašytume savo atsiliepimus apie kokį nors matytą filmą (tai būtų nebloga vieta, pvz. prieš einant žiūrėti kokio filmo į kino teatrą, sužinoti, ką apie jį mano kiti skyscraperfanai )

    #2
    Taigi, iš karto pradedu:
    Vakar vakare pažiūrėjau Matchstick Men (2003)
    Labai neblogas trileris/drama, su gera Nicholas Cage ir Sam Rockwell vaidyba. Pakankamai netikėta pabaiga. Tikrai nesigailiu žiūrėjęs.

    Duodu 8 balus iš 10

    Comment


      #3
      Kas dar nematėt -- butinai Casablanca pažiūrekit!

      Comment


        #4
        Is naujesniu geru filmu butina pamatyti brazilu rezisieriaus City of God (Citade de Deus) apie 60'uju-70'uju Rio de Janeiro getu vaiku gyvenima, narkotiku prekyba ir gaujas. Gan ziaurokas ir sukreciantis filmas http://imdb.com/title/tt0317248/ eMuleje yra

        Comment


          #5
          Kam patiko "Skambutis", tai reokomenduočiau "Gotiką"
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #6
            filmu, sakot, parekomenduoti?
            nu ka, prasom:

            U2 - Elevation Tour - Live from Boston
            Metallica - S&M with the San Francisco Symphony
            Robbie Williams - Live at Knebworth
            Freddie Mercury Tribute Concert 1992
            Queen - Live at Wembley 1986
            Eric Clapton Unplugged
            Bjork - Vespertine - Live at Royal Opera House
            Norah Jones - Live in New Orleans

            stai tokie mano megstamiausi filmai pastaruoju metu. siuzetai, tiesa, kartais neypatingi, bet garso takeliai puikus

            jei kas megsta panasius filmus, laukiu pasidalinant rekomendacijomis

            Comment


              #7
              Aha, šiti mano mėgstamiausi. Dar nerealūs U2 Live At Slane Castle bei Robbie Williams Live At Cologne.

              Comment


                #8
                Šiaip paskutinis vertas pasižiūrėti filmas, kūrį mačiau , tai Butterfly effect.(nežinau kurių metų) Gotika nelabai patiko, o Kristaus kančios vertos gal tik dėl žiaurumo. Nu tokia mano nuomonė.

                Comment


                  #9
                  Sveikas ir history
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    #10
                    sveikas

                    Comment


                      #11
                      51 state arba 51 formula, shiaip gan linksmas filmas su S. L. Jackson'u
                      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                      Comment


                        #12
                        Parašė oželis
                        Kas dar nematėt -- butinai Casablanca pažiūrekit!

                        Liux filmas geras

                        Comment


                          #13
                          pritarius . O kas megsta greiti paziurekit ghost rider2. Linksmas filmas apie britvininkus

                          Comment


                            #14
                            Va, ka tik pažiūrėjau Blow per TV3

                            Tikrai geras filmas. Soundtrackas irgi super!

                            Comment


                              #15
                              Katik paziurejau Shrek, aisku rimtu filmu jo nepavadinciau, bet visgi fun vakare pries miega , netrukus ziuresiu Shrek 2

                              Comment


                                #16
                                Dumb & Dumber - vienas mano megstamiausiu visu laiku filmu. Jo DVD perziuriu mazdaug 2-3 kartus per metus.

                                Sis filmas mane "prisijaukino".



                                Nedaug kitu komediju prilygsta D&D!



                                Rezisura: Farrelly Brothers. New Line Studios, 1994m.



                                Beje, filmo garso takelis taip pat pritrenkiantis!



                                ps: man patinka gerai pastatyti nestandartiniai "durni" filmai. Durni, bet su skoniu.

                                Comment


                                  #17
                                  Šiandien Big Fish žiūrėjau. Tikrai verta.. scenarijus, režisūra ir aktoriai -- nerealūs.



                                  10/10

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė oželis
                                    Šiandien Big Fish žiūrėjau. Tikrai verta.. scenarijus, režisūra ir aktoriai -- nerealūs.



                                    10/10


                                    Jo, katik paziurejau sita filma, tikrai geras. Kazkuo primena Forrest Gump (ypac knyga, kuria skaiciau pries pora metu, nes pats filmas pasirode gan skurdokas lyginant su knyga), labai romantiskos ir neitiketinos istorijos

                                    Comment


                                      #19
                                      Kas esat QT fanai, paskaitykit CNN straipsni apie Kill Bill http://edition.cnn.com/2004/SHOWBIZ/Movies/04/19/kill.bill.ap/index.html



                                      beje, siandien paziurejau KB Vol.1 japonams skirta versija , is esmes ten tik idetos kelios papildomos scenos (neva uncut), pagrinde House of Blue Leaves dalyje, kuri, beje, visa dar ir spalvota (skirtingai nuo paprastos versijos) ir kraujas taskosi kur kas graziau

                                      Comment


                                        #20
                                        Trys labai patike mistiniai filmai, kuriuos ziurejau pastarosiomis dienomis:



                                        The Butterfly Effect

                                        Being John Malkovich

                                        Donnie Darko



                                        Visi yra amerikieciu Indie (Independent - ne Holivudo) filmai, tematika irgi panasi - socialines problemos, visuomenes issigimimas + syzova metafizika.



                                        Jei kas gali parekomenduot panasiu, busiu dekingas.



                                        Taip pat turbut jums zinomi, bet vis tiek verti paminejimo siek tiek panasus (tik be metafiziku ) filmai:



                                        American Beauty

                                        Magnolia

                                        Comment

                                        Working...
                                        X