Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Mokslo muziejus Nemuno saloje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Parašė ernissss Rodyti pranešimą
    Tikiu (tikiuosi), kad objektas bus gražus ir naudingas, bet vieta, mano manymu, yra netinkama. Saloje užtenka vieno "grožio"
    Ar tik neteks dabar atsižvelgti į šalia esančią areną ir akropolį projektuojant mokslo centrą

    Comment


      #42
      Sakykit ką norit, bet kai aš pamačiau pirmą kartą gyvai Akropolį ir Areną, tai pasijutau tarsi ne Lietuvoje, o kokioje Pietų Korėjoje ar Singapūre. Rimtai. Visiškai puikiai urbanizuota krantinė ir salos dalis!

      P.S. Mačiau tamsiu paros metu - buvau atvažiavęs į koncertą.

      Comment


        #43
        Akropolio ten galėtų ir nebūti, bet Žalgirio arena saloje vis dėlto labai gerai, niekada neatkreipdavau dėmesio į tą Nemuno salą ir niekada nebuvau buvęs joje, bet urbanizuota sala traukia. Buvau šimtus kartų tenai nuo arenos pasatymo. Mokslo centras sutrauks didesnius žmonių srautus į Nemuno salą. Be abejo būtų labai gerai, kad su šituo projektu padarytų ir pėsčiųjų tiltą į kitą Nemuno pusę.
        AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

        Comment


          #44
          Parašė Creatium Rodyti pranešimą
          Sakykit ką norit, bet kai aš pamačiau pirmą kartą gyvai Akropolį ir Areną, tai pasijutau tarsi ne Lietuvoje, o kokioje Pietų Korėjoje ar Singapūre. Rimtai. Visiškai puikiai urbanizuota krantinė ir salos dalis!

          P.S. Mačiau tamsiu paros metu - buvau atvažiavęs į koncertą.
          Visiškai sutinku, reikia kuo daugiau miestui įpūst naujos gyvybės. Bet mokslo centras man asmeniškai labiau cinkelis būtų naujoje krantinėje Vilijampolėje, kad nestovėtų vieniši naujieji namai.

          Comment


            #45
            As sakyciau, kad akropolis net geriau atrodo. Arena tai toks "neuzbaigtalizmo" pavyzdys.

            Comment


              #46
              Daugiau informacijos apie architekūrinį konkursą:
              http://pilotas.lt/index.php/lt/pozic...onkursą-kaune

              Comment


                #47
                Asmeniskai, tai pirminis arenos variantas, kol dar vamzdziu nemaskavo atrode tobulai, dabartinis jau siek tiek "uzglusintas" lietuvio skoniui

                O kur ta pesciuju tilta i kita kranta padet? Didziaja dali kito kranto uzima industriniai objektai...

                Comment


                  #48
                  Didžiąją, bet ne visą. Be to, pagal Kauno m. Bendrąjį planą iš salos į kairįjį Nemuno krantą numatyti 2 tiltai, o pridėjus Karo ligoninės g. tęsinį, bus visi 3
                  Paskutinis taisė LBP; 2016.04.28, 22:27.
                  N N N

                  Comment


                    #49
                    Mhm, kartais ir as pasapnuoju ka idomaus greiciau isigysiu skraidancia masina nei pamatysiu nauja tilta Kaune

                    Comment


                      #50
                      Parašė Gator Rodyti pranešimą
                      Daugiau informacijos apie architekūrinį konkursą:
                      http://pilotas.lt/index.php/lt/pozic...onkursą-kaune
                      Pamačius iliustracijas straipsnio apačioje net negera pasidarė. Iš kur tas "neužbaigtalizmo" judėjimas Kaune? Interjeras atrodo visiškai nesutvarkytas, jokios vidaus apdailos. Man net būtų gėdą užsienio svečius į tokį pastatą vestis. Ir aš kalbu ne tik apie Žalgirio arena, bet ir kitus "naujus" statinius, tokius kaip LSMU farmacijos fakultetas ar KTU "Santakos" slėnis. Ta pati situacija. O ką jau kalbėti apie dažnėjanti keistą sprendimą panaudoti "surudijusį metalą" eksterjere. Nu man asmeniškai tai kosmosas kažkoks. Tikiuosi (kad ir naiviai) tokių "prikolų" nematyt Mokslo salos muziejuje.

                      Comment


                        #51
                        /\ Dekoratyvinis betonas arba kaip tik - atidengtas statybinis - yra puikus interjero sprendimas.

                        Bet dėl skonio nesiginčijama.

                        Comment


                          #52
                          Parašė Efka_01 Rodyti pranešimą
                          Pamačius iliustracijas straipsnio apačioje net negera pasidarė. Iš kur tas "neužbaigtalizmo" judėjimas Kaune? Interjeras atrodo visiškai nesutvarkytas, jokios vidaus apdailos. Man net būtų gėdą užsienio svečius į tokį pastatą vestis. Ir aš kalbu ne tik apie Žalgirio arena, bet ir kitus "naujus" statinius, tokius kaip LSMU farmacijos fakultetas ar KTU "Santakos" slėnis. Ta pati situacija. O ką jau kalbėti apie dažnėjanti keistą sprendimą panaudoti "surudijusį metalą" eksterjere. Nu man asmeniškai tai kosmosas kažkoks. Tikiuosi (kad ir naiviai) tokių "prikolų" nematyt Mokslo salos muziejuje.
                          Atvaizdas
                          Atvaizdas
                          Atvaizdas
                          Čia ironija?
                          Words in English always mean something...

                          Comment


                            #53
                            Parašė Kavasiakas Rodyti pranešimą
                            Čia ironija?
                            Nop. Nuomonė (ir netik mano)

                            Comment


                              #54
                              Kiek vaikščiojau aplink tą areną tai man niekada neužkliuvo dizaino sprendimai, čia grynai skonio reikalas ir kad ir ką bepastatytų atsiras tie, kuriems viskas blogai, nes padaryta ne pagal juos.

                              Comment


                                #55
                                Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                                /\ Dekoratyvinis betonas arba kaip tik - atidengtas statybinis - yra puikus interjero sprendimas.
                                Čia dar tiktų išlindusi rūdžių spalvos Corten™ armatūra, veikianti kaip drabužių kabykla ir vaizduoklių laikykla; ir analogiškai -- pastato viduje.

                                Comment


                                  #56
                                  Parašė Kavasiakas Rodyti pranešimą
                                  Čia ironija?

                                  Paradoksas, bet Kaune viskas kas labiau išskirtinesnio sulaukia neigiamų įvertinimų. Kaip provincijoj

                                  Comment


                                    #57
                                    Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                                    Paradoksas, bet Kaune viskas kas labiau išskirtinesnio sulaukia neigiamų įvertinimų. Kaip provincijoj
                                    Idiotišką bumbėjima šituo klausimu tiesa sakant matau tik šitam forume, iš nieko realiam gyvenime nesu girdėjęs, kad ale su arena kas nors blogai.

                                    Comment


                                      #58
                                      Parašė Efka_01 Rodyti pranešimą
                                      Pamačius iliustracijas straipsnio apačioje net negera pasidarė. Iš kur tas "neužbaigtalizmo" judėjimas Kaune? Interjeras atrodo visiškai nesutvarkytas, jokios vidaus apdailos. Man net būtų gėdą užsienio svečius į tokį pastatą vestis. Ir aš kalbu ne tik apie Žalgirio arena, bet ir kitus "naujus" statinius, tokius kaip LSMU farmacijos fakultetas ar KTU "Santakos" slėnis. Ta pati situacija. O ką jau kalbėti apie dažnėjanti keistą sprendimą panaudoti "surudijusį metalą" eksterjere. Nu man asmeniškai tai kosmosas kažkoks. Tikiuosi (kad ir naiviai) tokių "prikolų" nematyt Mokslo salos muziejuje.
                                      Atvaizdas
                                      Atvaizdas
                                      Atvaizdas
                                      Butent! Jiems, ka, neuzteko normaliai susukt ta gipsa, patinkuot ir padazyt? Kas cia per kazkokie architekturiniai mundri sprendimai?! Cia Lietuva, o ne kokia sugedusi geyropa, kad tokia architektura daryti!

                                      Comment


                                        #59
                                        ir dar aprudije!!!! ka ant nerzavalkes pinigu neuzteko?
                                        "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                                        - George W. Bush President of the USA

                                        Comment


                                          #60
                                          nu bent pasveite ir nudaze butu, o tai paliko dabar nedazyta metala... Elektros stulpai ir tie nudauzyti...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X