Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Viešbučio "Respublika" griovimas ir "Magnum" statyba

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Trijų mėnesių nugriauti turbūt neužteks

    Comment


      Nesimato, kas viduje vyksta, tai niekad negali žinoti.

      Comment


        Parašė Zygis Rodyti pranešimą
        Trijų mėnesių nugriauti turbūt neužteks
        Prisimenant istoriją- Vilniuje surenkamą buvusios kino studijos pastatą Antakalnyje griovė +/- mėnesį, o dirbo gausios BDT pajėgos ir darbas vyko nuo žemės. Jei kažkur buvo kalbos apie griovimą 3 mėnesius, tai mano nuome, čia labai optimistiškai buvo skaičiuota... Kiek teko su "staravierais" statybininkais kalbėti- "Respublikos" sienose armatūros daugiau nei betono

        Comment


          Karo atveju matyt čia būtų buvęs vienas rimtesnių įtvirtinimų iškilusių virš žemės

          Comment


            Parašė Rimas_OK Rodyti pranešimą
            Karo atveju matyt čia būtų buvęs vienas rimtesnių įtvirtinimų iškilusių virš žemės
            Vienas lengviausių taikinių aviacijai.
            Flickr

            Comment


              o kaip tie ekskavatoriai leisis į žemesnius aukštus?

              Comment


                Parašė Marux Rodyti pranešimą
                o kaip tie ekskavatoriai leisis į žemesnius aukštus?
                Iš nuolaužų ir viso gruzo, kuris atsiranda begriaunant, susistumdys nuvažiavimą į žemesnį aukštą

                Comment


                  Bet jei griauna tai nekokia cia rekonstrukcja. Pavadinimas klaiidinantis.

                  Comment


                    Šiandien


                    Comment


                      Tempas džiugina

                      Comment


                        Per kažkur 3 dienas nusileido per 2 aukštus praktiškai, tik kyla klausimų dėl darbų saugos, nes kaip matosi antroje foto, tas gruzas tiesiog pilamas nuo stogo žemyn su kaušu ir šiaip viskas krenta per šonus, o juk netoli šaligatviai, mašinos važinėja, aišku kažkiek atitverta, bet saugiai neatrodo

                        Comment


                          Gruzas gruzu, bet kiek dulkių aplink. Rašė, kad visas laužas liftų šachtomis leidžiamas žemyn ir visa tai laistoma vandeniu. Bet stipriai griaunamos išorinės sienos ir dulkės gula ant Mickevičiaus gatvės. Atrodo lyg rūkas. Man tai nepatinka. Visuo tuo turėsiu kvėpuoti dar 3 - 4 mėnesius. Ir ne aš vienas...
                          Keliauju per Lietuvą

                          Comment


                            Parašė Missoni Rodyti pranešimą
                            Gruzas gruzu, bet kiek dulkių aplink. Rašė, kad visas laužas liftų šachtomis leidžiamas žemyn ir visa tai laistoma vandeniu. Bet stipriai griaunamos išorinės sienos ir dulkės gula ant Mickevičiaus gatvės. Atrodo lyg rūkas. Man tai nepatinka. Visuo tuo turėsiu kvėpuoti dar 3 - 4 mėnesius. Ir ne aš vienas...
                            Toks gyvenimas, teks pakentėti. Ir taip gan tvarkingai ardoma atrodo.

                            Comment


                              Nemanau, kad butu koks kelias apsieiti be dulkiu Neapvilksi viso pastato...

                              Comment


                                Parašė Missoni Rodyti pranešimą
                                Gruzas gruzu, bet kiek dulkių aplink. Rašė, kad visas laužas liftų šachtomis leidžiamas žemyn ir visa tai laistoma vandeniu. Bet stipriai griaunamos išorinės sienos ir dulkės gula ant Mickevičiaus gatvės. Atrodo lyg rūkas. Man tai nepatinka. Visuo tuo turėsiu kvėpuoti dar 3 - 4 mėnesius. Ir ne aš vienas...
                                Reiktų džiaugtis, kad aplamai darbai vykdomi būtent žiemą, kai dulkėjimas mažesnis. Nors darbų sąnaudos žiemos metu žymiai didesnės.

                                Comment


                                  Šiaip video apie progresą; paskelbtas savivaldybės puslapyje.

                                  https://www.facebook.com/kaunosaviva...2064103853419/

                                  Comment






                                    Comment


                                      Skirtumas nuo sekmadienio, 3 aukstai.

                                      Comment


                                        Visai sparčiai juda.

                                        Comment




                                          Nu įspūdį daro griovimo tempai.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X