Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Gal butu galima forume idiegt twitterio integracija?
    Info, kaip tai padaryt:
    http://webcache.googleusercontent.co...&ct=clnk&gl=us

    Butu daug paprasciau video is twitterio postint

    Comment


      Tuo paciu butu gerai ir koki nauja Android palaikyma idiegti, nes Forum Runner jau juodai pasenes. Bet jauciu to nera daroma nes Android'e negali reklamu baneriu sudeti.

      Comment


        Taip pat gal būtų galima youtube integraciją vietoj flash padaryti html5? Prieš porą metų siūliau, taip buvo padaryta, bet kažkas skundėsi ir buvo atstatyta atgal. Dabar jau net FB youtube video html5 embeddina.

        Comment


          Naudoju Firefox ir pastebėjau paskutiniu metu, kad atidarinėja išorines nuorodas tam pačiam skirtuke (tab), lygtai būdavo seniau, kad atidarinėdavo naujam skirtuke. Plius atidarius tą nuorodą ir paspaudus tada Firefox Back mygtuką, grįžta ne į tą temą iš kurios paspaudžiau, bet kažkur atgal. Ar čia Firefox bajeriai, ar buvo keičiama kažkas forume? Būtų gerai, kad nuorodos į išorinius portalus būtų atidaromos naujam skirtuke.
          AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

          Comment


            Parašė booraz Rodyti pranešimą
            Naudoju Firefox ir pastebėjau paskutiniu metu, kad atidarinėja išorines nuorodas tam pačiam skirtuke (tab), lygtai būdavo seniau, kad atidarinėdavo naujam skirtuke. Plius atidarius tą nuorodą ir paspaudus tada Firefox Back mygtuką, grįžta ne į tą temą iš kurios paspaudžiau, bet kažkur atgal. Ar čia Firefox bajeriai, ar buvo keičiama kažkas forume? Būtų gerai, kad nuorodos į išorinius portalus būtų atidaromos naujam skirtuke.
            Įgauk įprotį atidarinėti nuorodas paspausdamas pelės ratuką, arba, jei naudoji nešiojamą kompiuterį - spausk abu touchpad'o mygtukus kartu

            Comment


              Parašė Carl di Ortus Rodyti pranešimą
              Įgauk įprotį atidarinėti nuorodas paspausdamas pelės ratuką, arba, jei naudoji nešiojamą kompiuterį - spausk abu touchpad'o mygtukus kartu
              Naudoju Ctrl + Click, bet jei užmiršti, tai paskui pameti temą, kurioje buvai
              AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

              Comment


                Parašė taspac Rodyti pranešimą
                Tuo paciu butu gerai ir koki nauja Android palaikyma idiegti, nes Forum Runner jau juodai pasenes. Bet jauciu to nera daroma nes Android'e negali reklamu baneriu sudeti.
                Buvau siūles 2015.02 ši dalyką padaryti, bet kažkaip jokiu naujienų....

                Parašė Corps Rodyti pranešimą
                Sveiki, ar tikrai dar yra naudojama ir kas nors naudoja ForumRunner programėle ? Kažkaip nei girdėta nei čiupinėta. Kodėl neįdiegiama yra Tapatalk, ji daug patogesni, ir populeriausi visi forumai tikrai naudoja ši buda. Apšvieskit koks forumas naudojasi ta ForumRunner ?

                Comment


                  Man įdomu, kuomet savo profilio paskyroje esu pasirinkęs nerodyti gimom metų, bet tik data, užėjus ant profilio rodo, kad esu gimęs 1992 m. žinoma malonu būti "pajaunintam", bet ar čia koks "bug'as"?
                  Aviate, navigate, communicate

                  Comment


                    Ar kam nors berūpi moderavimas čia? Kartais nuo karto pranešu, kad vieną ar kitą pranešimą reikia perkelti į atitinkamą temą, seniau tas būdavo padaroma, o dabar jau nebe.
                    Nieko pernelyg baisaus, bet jei yra atitinkama tema (daugiabučių statyba, pastatų atnaujinimas, individualių namų statyba) tai ten ir reikėtų rašyti.

                    Comment


                      Parašė Gator Rodyti pranešimą
                      Ar kam nors berūpi moderavimas čia? Kartais nuo karto pranešu, kad vieną ar kitą pranešimą reikia perkelti į atitinkamą temą, seniau tas būdavo padaroma, o dabar jau nebe.
                      Nieko pernelyg baisaus, bet jei yra atitinkama tema (daugiabučių statyba, pastatų atnaujinimas, individualių namų statyba) tai ten ir reikėtų rašyti.
                      Kiek man teko susidurti, tai gerbiamas narys Xedos pats tapo tvarkytoju, nes per dažnai prašydavo moderatorių permest kelis pranešimus į tam tinkamą temą. Tad nematau kitos išeities pačiam paprašyt tapti moderatoriumi, kad nekankinti tvarkytojų tokiais prašymais
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        Na aš "kankinu" tokiais pranešimais vardan naudos forumui galvodamas, kad prisidedu prie to. Toli gražu negalvoju apie tai kaip apie "kankinimą".
                        Jei forumo adminai pasakys, kad jiems jokio skirtumo ar pranešimai rašomi savo vietose tai man tuo labiau ir nebepranešiu netinkamoje vietoje parašytų pranešimų Tiesiog iš altruizmo skirdavau savo laiką padėti forumui, net kartais aukodavau jo daugiau ir surasdavau atitinkamą temą, į kurią reiktų kelti, kad kėlėjams per daug laiko netruktų ieškoti temų.

                        Comment


                          Idomu kodėl nėra lapkricio geriausios nuotraukos balsavimo? Ar aš pramiegojau?

                          Comment


                            Nieko nepramiegojai. Kažkodėl pas mus konkursai yra daromi mėnesio viduryje.
                            You might surprise yourself.

                            Miestai.net FB

                            Comment


                              Parašė spirit Rodyti pranešimą
                              Nieko nepramiegojai. Kažkodėl pas mus konkursai yra daromi mėnesio viduryje.
                              Deja, lapkritį nebuvo atsiųsta nė viena nuotrauka.

                              Pripažįstu, kad susumuoti konkurso rezultatus neretai užtrunka kelias dienas ilgiau, nei planuota. Deja, konkurso administravimas nėra viena pirmenybių, kam galiu skirti savo ribotą laisvalaikį. Prieš kelis mėnesius jau rašiau forumo moderatorių skiltyje, kad dėl dažnokai vėluojančio konkurso administravimo norėčiau šias pareigas perduoti kam nors kitam, tačiau norinčių neatsirado. Jei tamsta ar kas nors kitas norėtų tuo užsiimti, prašom!

                              Beje, įdomumo dėlei pažiūrėjau, kada šiais metais buvo skelbami konkurso finalai - nežinau, ar pavadinčiau spalio 3 ar lapkričio 3 "mėnesio viduriu"...



                              Kaip jau sakiau, dėl vėluojančio rezultatų sumavimo atsiprašau, tačiau viską suskaičiuoti, atidžiai patikrinti, ar neįsivėlė klaidų ir paskelbti tvarkingai suformatuotą rezultatą užtrunka ir iki valandos, ne kasdien pavyksta tą laisvą valandą atrasti.

                              Comment


                                Ačiū už atsakyma. Aš jau galvojau kad pramiegojau

                                Comment


                                  Neprisijungusiems vartotojams neteisingai rodo laiką:
                                  Visi laikai yra GMT +3. Šiuo metu yra 15:40.
                                  Turėtų būti
                                  Visi laikai yra GMT +2. Šiuo metu yra 14:40.

                                  Comment


                                    Kodėl rašoma pradinio puslapio apačioje kad narių yra tiek (14560)


                                    Nors narių sąraše pateikiama 4321:


                                    ?
                                    kk3

                                    Comment


                                      Ar man vienam Keleiviu vezimo gelezinkeliais tema gan daznai pastringa? T.y. nors rodo, kad yra naujas pranesimu puslapis, taciau ji paspaudus nuoroda nuveda i priespaskutini. Taip buna pastoviai sioje vieninteleje temoje.

                                      Comment


                                        Daugumai (turbūt išskyrus moderatorius).

                                        Comment


                                          Tai jūs perkelia į ten kur skaitėt paskutinį pranešimą, žodžiu pradeda rodyti nuo pirmų neskaitytų pranešimų.

                                          Dabar atsakykit iš adminų ar kas žinantis, kodėl memberliste rodo 4321 narį, o statistikoje rašo , kad 14560 narių yra???
                                          kk3

                                          Comment

                                          Working...
                                          X