Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Paskutinis incidentas (2016.12.04-06)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Sula Rodyti pranešimą
    Išlaidos šiaip jau mizerinės, keliasdešimt eurų, turėtų būti. Nebent mes kažko nežinom.
    vBulletin platforma - 250$ nauja sistema, 200$ upgrade'as
    Hosting'as - manau minimum VPS būtų reikalingas dėl paveikslėlių kiekio ir normalaus veikimo (čia tik mano spėjimas) - nuo 20$/mėnesį
    Papildomai asmeniškai pridėčiau

    Image hostinimo platforma - talpinti nuotraukas vienoje vietoje - 70$/vienkartinis mokestis

    na ir žinoma susitvarkyt kad nebūtų tokių nesamonių kaip:
    http://pasteboard.co/xMarMMeCj.png

    Comment


      Parašė Sula Rodyti pranešimą
      Jau ir IE meta klaidą.
      Pas mane vienintelis kuris nemeta tai senutėlis MacBook laptopas.

      Comment


        Parašė Mantas Rodyti pranešimą
        Sveiki,

        kol kas pritaikytas laikinas sprendimas, t.y. panaikinta galimybė vykdyti neautorizuotus nukreipimus iš Google paieškos į neaiškios kilmės svetainę.

        Paprašiau Google dar kartą peržiūrėti saugos problemas.

        Greitu metu (tikėtina iki kovo vidurio) bus atliekama:
        - forumo platformos atnaujinimas į naujausią versiją.
        - HTTPS sertifikato pritaikymas.

        Taigi, laukite pokyčių
        Iki kovo vidurio? Kad čia max 2 dienų darbas. Atnaujinimas vienu clicku, O sertifikatą instaliuot irgi ne daugiau. Net nereik pirkti.

        Comment


          Firefox nebemeta.

          Comment


            Man irgi Firefoxas nebemeta, bet antivirusinė vistiek nepraleidžia.
            You might surprise yourself.

            Miestai.net FB

            Comment


              O man vis dar raudoni ekranai. Dabar prisijungiau uždėjęs varnelę, bet dėl tokių dalykų esu linkęs nebesinaudoti forumu :/
              N N N

              Comment


                Dėl klaidos, turbūt reikia palaukti, kadangi Google duoda 72 val. pašalintų priežasčių peržiūros laiką.

                Parašė Ponasdzinglas Rodyti pranešimą
                Iki kovo vidurio? Kad čia max 2 dienų darbas. Atnaujinimas vienu clicku, O sertifikatą instaliuot irgi ne daugiau. Net nereik pirkti.
                Tik viena "nedidelė" problema, kad iš HTTPS svetainės negali rodyti HTTP turinio dėl mixed content politikos. Turėkim omeny mūsų nemažą nuotraukų bagažą, kurių didžioji dauguma yra būtent HTTP.

                Kitas dalykas atnaujinant platformą - vertimai. Dabartinius padarėm aš ir 99, internete galima rasti kiek naujesnius, tačiau vis tiek ties tuo reikės padirbėt.

                Nenorim atrodyt bet kaip, bet per porą dienų neturint įsipareigojimų gal susisuktume.
                Paskutinis taisė Mantas; 2017.02.13, 23:57.
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  Parašė Mantas Rodyti pranešimą
                  Dėl klaidos, turbūt reikia palaukti, kadangi Google duoda 72 val. pašalintų priežasčių peržiūros laiką.



                  Tik viena "nedidelė" problema, kad iš HTTPS svetainės negali rodyti HTTP turinio dėl mixed content politikos. Turėkim omeny mūsų nemažą nuotraukų bagažą, kurių didžioji dauguma yra būtent HTTP.

                  Kitas dalykas atnaujinant platformą - vertimai. Dabartinius padarėm aš ir 99, internete galima rasti kiek naujesnius, tačiau vis tiek ties tuo reikės padirbėt.

                  Nenorim atrodyt bet kaip, bet per porą dienų neturint įsipareigojimų gal susisuktume.
                  Nu taip jei img yra patalpinti third-party talpyklose tada reikia tik overwritint url.

                  Comment


                    Avast jau neblokuoja.

                    Comment


                      Viskas veikia, antivirusas nieko nepraneša.

                      Comment


                        Smagu, kad taisosi

                        Parašė Ponasdzinglas Rodyti pranešimą
                        Nu taip jei img yra patalpinti third-party talpyklose tada reikia tik overwritint url.
                        Baikim su tuo "tik", nes viskas nėra taip paprasta, kai nėra į kur "rewritint".
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          pilnai suprantu forumo kūrėjus, kurie per 13 metų tikrai atrado svarbesnių ir rimtesnių veiklų, todėl šitas hobis ir nebus tvarkomas per 2 dienas. Kantrybės kolegoms visiems palinkėčiau, kelios savaitės tikrai nėra kažkoks kosmiškai ilgas laiko tarpas

                          Comment


                            nustojo avastas keiktis ir firefox burnoti. Ačiū

                            Comment


                              Parašė Mantas Rodyti pranešimą
                              Dėl klaidos, turbūt reikia palaukti, kadangi Google duoda 72 val. pašalintų priežasčių peržiūros laiką.



                              Tik viena "nedidelė" problema, kad iš HTTPS svetainės negali rodyti HTTP turinio dėl mixed content politikos. Turėkim omeny mūsų nemažą nuotraukų bagažą, kurių didžioji dauguma yra būtent HTTP.

                              Kitas dalykas atnaujinant platformą - vertimai. Dabartinius padarėm aš ir 99, internete galima rasti kiek naujesnius, tačiau vis tiek ties tuo reikės padirbėt.

                              Nenorim atrodyt bet kaip, bet per porą dienų neturint įsipareigojimų gal susisuktume.
                              ach ta politika visur kisa koja...
                              Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                              Comment


                                Atrodo, kad dingo kelios temos, kurios buvo sukurtos 2016 m. ruppjūčio mėnesį
                                - Projektai Lentvaryje ("Projektų" skiltyje)
                                - PL. Punskas / Puńsk (skiltyje "Už sienos")

                                Gerai būtų, jei pavyktų atstatyti bent dalį pranešimų.

                                Comment


                                  Parašė Romas Rodyti pranešimą
                                  Atrodo, kad dingo kelios temos, kurios buvo sukurtos 2016 m. ruppjūčio mėnesį
                                  - Projektai Lentvaryje ("Projektų" skiltyje)
                                  - PL. Punskas / Puńsk (skiltyje "Už sienos")

                                  Gerai būtų, jei pavyktų atstatyti bent dalį pranešimų.
                                  Yra ir daugiau dingusių pranešimų kitose temose.
                                  Beje, nežinau su kuom tai susiję, bet pradėjo forumas kartais laginti, ypač telefone.
                                  Flickr

                                  Comment


                                    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                    Yra ir daugiau dingusių pranešimų kitose temose.
                                    Beje, nežinau su kuom tai susiję, bet pradėjo forumas kartais laginti, ypač telefone.
                                    O aš maniau,kad kažkas su telefonu blogai..

                                    Comment


                                      Parašė Grohus Rodyti pranešimą
                                      O aš maniau,kad kažkas su telefonu blogai..
                                      Aš irgi taip iš pradžių galvojau, perkroviau, ištryniau naršyklės atmintį, bet po to pastebėjau, kad kažkaip tik miestai.net naršant pradeda laginti. Ant PC tas mažiau jaučiasi, bet kartais irgi truputį palagina.
                                      Flickr

                                      Comment


                                        Sveiki,

                                        taigi forumas vėl buvo atakuotas, šįkart greičiausiai rusų :/

                                        Iš praradimų, tai nepavyko atkurti paskutininių poros savaičių pranešimų priedų (attachments).

                                        Naujoji platforma kol kas dar nėra paruošta perkėlimui, tačiau matyt kelsimės kaip įmanoma greičiau, dar nebaigę visų darbų.
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment


                                          O tai vėl bėdos su backupais? Galvojau jau sutvarkyta po paskutinio incidento.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X