Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nelaimingi atsitikimai viešajame transporte

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Tai jau tikrai, kad neprivers, nes:
    1. yra kondicionierius
    2. "geri" gamybos metai


    Ir Meteorit Turas tikrai nekeitė "laužų" į "normalesnius". Jų MB Citaro iš Prancūzijos yra stovimų vietų yra tiek, kiek triašiuose Solaris troleibusuose. Sėdimų vietų sąskaita, žinoma.
    Viešojo transporto temų rodyklė >>

    Comment


      Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
      Kuo greičiau pašalint šituos iš gatvių super nepatogaus įlipimo autobusus. privertė Meteoturą apmažint savo laužyną, priverst galima ir šituos.
      Parašė Mettal Rodyti pranešimą
      Ir Meteorit Turas tikrai nekeitė "laužų" į "normalesnius".
      Manau, kad Garbanius turėjo omenyje iš "Meteorit Turo" anksčiau nuomotus Mercedes-Benz O405G(N,N2), kuriuos visus šiais metais pakeitė MAN A23 NGxx3 (10 vnt. AP ir 8 vnt. 2TP).

      Comment


        Netgi jei ir apie tuos kalba, jie tikrai nebuvo laužais.
        Viešojo transporto temų rodyklė >>

        Comment


          Vilniaus Oslo gatvėje susidūrė savivartis, autobusas ir trys automobiliai
          Kautros Setra S517HD gr nr 420

          Comment


            Nelaimė prie Vievio – greitkelyje užsidegė autobusas

            http://lietuvosdiena.lrytas.lt/nelai...-autobusas.htm
            Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

            Comment


              Vilniuje liepsnojo autobusas

              http://www.15min.lt/naujiena/aktualu...as-59-643541#_

              Vėl BGS'o laužas.

              Comment


                Parašė rytis001
                Ar tiem VVT meistram rankos iš š... auga, kad kas antra menesį po autobusa sudega? Šitam viskas jau RIP, ana 176 dar butu galima taisyt o šita... Gaila.
                Ne meistrai čia kalti. O autobusų būklė apgailėtina. Čia ko gero perkaito variklis, o toliau ir užsikūrė. Kiek teko važiuot su šitais volvo, tai turėklai labai karšti prie variklio, kur gale. Tai ką nėr ko norėt, kad nesilydytų plastmasė prie tokių temp.

                Comment


                  Parašė Smalsuolis Rodyti pranešimą
                  Ne meistrai čia kalti. O autobusų būklė apgailėtina. Čia ko gero perkaito variklis, o toliau ir užsikūrė. Kiek teko važiuot su šitais volvo, tai turėklai labai karšti prie variklio, kur gale. Tai ką nėr ko norėt, kad nesilydytų plastmasė prie tokių temp.
                  Teko važiuoti savo vizito Vilniuje metu su 279 tai gale tiesiog degina, bet lygtais geri buvo šitie. Negi praleidau kažką?
                  Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                  Comment


                    Prieš modernizaciją ugnimi - 2016-06-14


                    Po - 2016-06-17
                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                    Comment


                      Šnekėt, kad šitie laužai gėris, yra visiška nesąmonė. Labai karšta visame autobuse. Kaži Berlyne kokia būklė pas juos
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        KAI KURIOS FOTO GALI BUTI NETINKAMOS JAUNESNIEMS IR SILPNOS PSICHIKOS ŽMONĖMS
                        Buvote įspėti, jokio priekaištavimo

                        Šiandien prie Kulturos namų Kaune (kitaip prie Kęstučio g. stotelės) įvyko nelaimingas atsitikimas. Griuvo senyvo amžiaus močiutė ir prasiskėlė galva, bei labai susimušė veidą. Pagal keleivių ir vairuotojo pasakojimus supratau, kad 34-9 grafiko vairuotojas riedėjo iš Kęstučio g. stotelės. Stotelėje įlipusi močiutė su dukra (jauna moterimi) pirko bilietėlius. Jos dukra nuėjo į autobuso (812) vidurį ir laukė savo mamos. Privažiavus šviesaforą vairuotojas matydamas, jog močiutė eina link vidurio labai lėtai pradėjo stabdyti. Galutinai sustojus močiutė (kuri nesilaikė tarp kitko) žengtėlėjo kelis žinksnius atgal ir krito skersai prie priekinių durų. Prasiskėlė galvą. Krisdama kaip supratau trenkėsi į apdaila nes labai susimušė veidą (buvo net mėlynas). Sustojus ir išleidus keleivius viena moteris davė rankšluostį nes močiutei kraujas kaip sakoma "upeliais bėgo". Bandyta sustabdyti kraujavimą ir tai iš dalies pavyko. Keli keleiviai liko duoti parodymus. Po kelių minučių atvyko greitoji medicinos pagalba, suteikė pirma pagalba ir išvežė į kažkuria ligonine (greičiausiai į klinikas). Policija paėmė parodymus ir tada ilgas laukimas, popierizmas ir t.t. Per tą laiką vairuotojas praplovė autobusą. iki galo nelaukiau - nelabai laiko turėjau. Tad keletas foto: Buvot įspėti



                        Šitoje vietoje močiutė nugriuvus gulėjo, paskui buvo pasodinta

                        Jau nuplovus... baisu

                        Aš asmeniškai kaip ir kiti keleiviai palaikau vairuotoja. Jis darė viską, kad močiutė nenugriūtų, o ji nesilaikė. Kažkoks žurnalistas su kamera buvo iš kažkur atsiradęs pafilmavo kažką. Sakė gal per žinias trumpai parodys...
                        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                        Comment


                          Kauno rajone užsiliepsnojo maršrutinis autobusas, vairuotojas ir keleiviai išsigelbėjo

                          http://www.15min.lt/naujiena/aktualu...bejo-59-649925

                          #727 Berghof Europa 2000NL 23 maršrutu. Lyg ir taip problemų mažai butų...
                          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                          Comment


                            Ojej, na ir nepasisekė - tiek keleiviams, tiek vairuotojui stresas. Laimei, vaizdo kamerų būta šiame autobuse, tad viskas nufilmuota, kaip įvyko. Įdomu, kaip viskas tolėliau klostysis - ką pripažins kaltu.
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                              Ojej, na ir nepasisekė - tiek keleiviams, tiek vairuotojui stresas. Laimei, vaizdo kamerų būta šiame autobuse, tad viskas nufilmuota, kaip įvyko. Įdomu, kaip viskas tolėliau klostysis - ką pripažins kaltu.
                              Nelabai tos kameros ką ir šioje situacijoje padėtų manau. Visi parodymai vairuotojo naudai, bet ir priskirti kaltu nelabai yra ką. Bobulė iš dalies pati kalta, kad nesilaikė. Palinkėkime jai sveikatos
                              Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                              Comment


                                Skambi antraštė, kurioje figūruoja "Kauno autobusų" Nr. 823: "Užsidegė autobusas" , bet iš vaizdo panašu į techninį gedimą, ištekėjusį aušinimo skystį ir virstančius garus.

                                Comment


                                  Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                                  Nelabai tos kameros ką ir šioje situacijoje padėtų manau. Visi parodymai vairuotojo naudai, bet ir priskirti kaltu nelabai yra ką. Bobulė iš dalies pati kalta, kad nesilaikė. Palinkėkime jai sveikatos
                                  Ar kas nors paaiškėjo šitoje situacijoje? Šiaip iš pasakojimo yra neaišku, ar vairuotojas bilietėlius pardavinėjo autobusui stovint, ar jam važiuojant - jei važiuojant - įtariu, nubaus vairuotoją

                                  Comment


                                    Parašė mskapss Rodyti pranešimą
                                    Ar kas nors paaiškėjo šitoje situacijoje? Šiaip iš pasakojimo yra neaišku, ar vairuotojas bilietėlius pardavinėjo autobusui stovint, ar jam važiuojant - jei važiuojant - įtariu, nubaus vairuotoją
                                    Nežinau, daugiau nesidomėjau. Paaiškinsiu dar karta. Bobulė nusipirko bilietėlį (kaip pats supratau autobusui stovint) ir kai pradėjo eiti į autobuso vidurį vairuotojas pradėjo riedėti. Toliau patys žinote
                                    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                    Comment


                                      Jau nebepamatysim "Toks'o" nr. 43. Gerai, kad bent lavonu nera.. http://www.delfi.lt/news/daily/crime...elfi_544_100_v

                                      Comment


                                        Atrodo, kad iš kartono būtų padarytas...

                                        Comment


                                          Žiūrint į nuotraukas sunku patikėti, kaip visų galvos vietose liko. Turkiškas šlamštas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X