Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nusikalstamumas ir necivilizuotas elgesys Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Visų atsiprašau, kad atsakinėju viešai į asmeninį klausimą. Kodėl aš idiotas? Kad nekaltinu aukos? Beje, tamstos nevadinau idiotu, tik pastebėjau, kad parašei kaip idiotas.

    Comment


      /\ pataisiau.

      Comment


        Parašė andyour Rodyti pranešimą
        Neturi drąsos kalbėti savo vardu ar nemoki kalbėti? Tai ir nesikreipk į mane.
        Andyour, nevaidink čia laido riterio. Kaip aš noriu, taip aš ir kalbu. Ir drąsa čia visai ne prie ko. Ir tu nesi kažkuom ypatingas kad į tave nebūtų galima kreiptis.

        Ir šiaip, visur pasaulyje policija ragina nesipriešint užpuolikams kad išvengt skaudesnių pasekmių. Bet tu, aišku, geriau žinai.
        You might surprise yourself.

        Miestai.net FB

        Comment


          /\ nieko aš neraginu, neprisigalvok. Mano prielaidos nei kažką apkaltina nei kažką ragina. Ar taip sunku suvokti čia kai kuriems elementarų tekstą? Su tais, kurie nesupranta nebekalbu/nebekalbėsiu - taškas.
          Paskutinis taisė andyour; 2016.09.18, 11:37.

          Comment


            Sakai neragini... O čia kas?

            Parašė andyour Rodyti pranešimą
            /\ jeigu lietuvė būtų priešinusi, būtų bent minimaliai kūno sužalojimų, tokių kaip mėlynių. Atsidavė kažkaip jau labai lengvai. Paflirtavo su juo, o tam kaip laukinės prigimties - susisuko smegenis ir...
            Jeigu nori kad tave suprastų kaip tu nori, tai ir reikia rašyt aiškiai ir suprantamai. Jeigu būtum iš karto parašęs kad neskatini, tai niekas ir nebūtų ant tavęs užvaręs, nes dabar dabar tave "ne taip supratau" toli gražu ne aš vienas. Taip kad pats kaltas esi.
            Paskutinis taisė spirit; 2016.09.18, 12:02.
            You might surprise yourself.

            Miestai.net FB

            Comment


              Mano asmenine nuomone, net nuoga mergina gali vaikščioti miestu - niekas jos neturi teisės net pirštu paliesti, net negras.

              Comment


                Parašė Sula Rodyti pranešimą
                Mano asmenine nuomone, net nuoga mergina gali vaikščioti miestu - niekas jos neturi teisės net pirštu paliesti, net negras.
                Visokiems imigrantams iš Afrikos ar Artimųjų rytų ant tokios nuomonės yra nusispjaut. Pasakysi "nu nu nu" tai dar pradės mosikuot koranu ir svaidytis grasinimais
                You might surprise yourself.

                Miestai.net FB

                Comment


                  Parašė spirit Rodyti pranešimą
                  Visokiems imigrantams iš Afrikos ar Artimųjų rytų ant tokios nuomonės yra nusispjaut. Pasakysi "nu nu nu" tai dar pradės mosikuot koranu ir svaidytis grasinimais
                  Gal būtų teisinga kastruoti tokius, nors aš to nesiūlau

                  Comment


                    Teisinga, bet kas to imsis?
                    You might surprise yourself.

                    Miestai.net FB

                    Comment


                      Parašė Sula Rodyti pranešimą
                      Mano asmenine nuomone, net nuoga mergina gali vaikščioti miestu - niekas jos neturi teisės net pirštu paliesti, net negras.
                      Taip. Bet ėjimas gerti į namus su nepažįstamais vyrais, o ten gal ir flirtavimas žaidžiant su jais yra riziką didinantis faktorius. Lygiai taip pat kaip vaikščiojimas po baisesnius miesto rajonus mojuojant telefonu didina riziką, kad tau pamojuos prieš nosį peiliu ir tą telefoną atims.
                      Post in English - fight censorship!

                      Comment


                        Parašė index Rodyti pranešimą
                        Taip. Bet ėjimas gerti į namus su nepažįstamais vyrais, o ten gal ir flirtavimas žaidžiant su jais yra riziką didinantis faktorius. Lygiai taip pat kaip vaikščiojimas po baisesnius miesto rajonus mojuojant telefonu didina riziką, kad tau pamojuos prieš nosį peiliu ir tą telefoną atims.
                        Nusikaltimas dėl to mažesnis netampa, ir čia nėra jokių lengvinančių aplinkybių.
                        Flickr

                        Comment


                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                          Nusikaltimas dėl to mažesnis netampa, ir čia nėra jokių lengvinančių aplinkybių.
                          Visiškai taip. Tik nepaisant to, kad nusikaltimų daryti negalima jie vysta ir vyks ir daug mažesnė tikimybė tapti auka, jei pats saugosiesi.
                          Paskutinis taisė index; 2016.09.18, 23:01.
                          Post in English - fight censorship!

                          Comment


                            Mano asmenine nuomone, net nuoga mergina gali vaikščioti miestu - niekas jos neturi teisės net pirštu paliesti, net negras.
                            Kadangi tai bus viešosios tvarkos pažeidimas, tai teisę paliesti turės pareigūnai .

                            Comment


                              Įdomu, ką Kaune žmonės kalba apie Morkevičiaus užvertimą? Kas? Kodėl? Visgi tokių nusikaltimų šiais laikais nelabai bebūna.

                              Comment


                                Man įdomu yra ne tai, įdomiau yra tai, kad visi portalai sriūbauja koks tas Morkevičius fainas bičas ir kaip dabar jo draugė gyvens. O dar įdomesnė yra įžymybių reakcija - jie daro ta patį. WTF???

                                Comment


                                  Parašė udrius Rodyti pranešimą
                                  Man įdomu yra ne tai, įdomiau yra tai, kad visi portalai sriūbauja koks tas Morkevičius fainas bičas ir kaip dabar jo draugė gyvens. O dar įdomesnė yra įžymybių reakcija - jie daro ta patį. WTF???
                                  Mažiau kreipkit dėmesio į "portalus" ir "žvaigždes".
                                  O šiaip jau "paprastų žmonių" nuomone berods beveik sutampa.

                                  Comment


                                    Jei tikėt D.Dargiu, rašančiu knygas apie mafijos grupuotes, tai ne taip ir retai tokie nusikaltimai Kaune vyksta, per 5 metus 4 ar 5 vien Šilainiuose.

                                    Comment


                                      Parašė mag Rodyti pranešimą
                                      Jei tikėt D.Dargiu, rašančiu knygas apie mafijos grupuotes, tai ne taip ir retai tokie nusikaltimai Kaune vyksta, per 5 metus 4 ar 5 vien Šilainiuose.
                                      Tai vis dar veikia grupuotės? Bet kažkodėl dienos šviesoje jų nesimato. Ir kuo jie užsiima? Spėčiau narkotikų prekyba/gamyba? Mašinų vogimu ir gabenimu į ruskyną? Daugiau nelabai yra kuo.

                                      Comment


                                        Parašė John Rodyti pranešimą
                                        Tai vis dar veikia grupuotės? Bet kažkodėl dienos šviesoje jų nesimato. Ir kuo jie užsiima? Spėčiau narkotikų prekyba/gamyba? Mašinų vogimu ir gabenimu į ruskyną? Daugiau nelabai yra kuo.
                                        Tai jos visad ko gero veikė mažiau ar daugiau. Kažin ar įmanoma jas visiškai išnaikint. Vistiek ten lieka kokių likučių , išleidžia iš kalėjimų atsedėjus arba nauji atsiranda besiverčiantys nelegalia veikla, nepasodinti gaujos nariai tęsia veiklą.Tik šiais laikais jas kur kas greičiau sutvarko teisėsauga ir nebėr galimybių taip plėstis kaip buvo Daktarų ir kitų didžiausių gaujų laikais. Pagrindinius pinigus daro greičiausiai iš narkotikų ir kontrabandos. Didžiusios paskutinių laikų bylos kaip ir patvirtintų tai. Galbūt ir mašinų vagystės, bet čia spėjų gal labiau turėtų užsiimti tos gaujų liekanos, kurios į užsieny emigravo. Buvo atvėjų kai ir su padirbtais pinigais sulaikydavo. Vakar per radiją žinių laidoj kažką užsiminė, kad neoficialiais duomenimis Lietuvoje apie dvidešimt grupuočių priskaičiuojama.

                                        Comment


                                          B(a)ukutė prisišokinėjo. Gaila laidos.

                                          LRT eteryje Hitlerio gestus parodžiusi Asta Baukutė sukėlė skandalą: laida „Atspėk dainą“ sustabdyta
                                          You might surprise yourself.

                                          Miestai.net FB

                                          Comment

                                          Working...
                                          X