Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Objektyvai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kita vertus efoto.lt Zeiss objektyvų komentaruose labai jau giria juos, "zeiss kokybė, surinkimas, aštrus vaizdas" ir pan., daugiau pagiriamųjų žodžių negu panašios kainos Nikon... Tačiau oficialūs firminiai objektyvai visada geriau susiderins su fotoaparatu negu neoficialūs gamintojai tokie kaip Sigma, Zeiss, Tokina ir kt, ar ne?
    kk3

    Comment


      Dar turiu klausimą iš Nikon stovyklos: ar užsidės FX (skirtas pilnakadriams) objektyvas ant DX (APS-C matricos fotoaparato)? Ar galima atvirkščias variantas - DX objektyvas ant FX matricos fotoaparato?
      kk3

      Comment


        Parašė Haski Rodyti pranešimą
        Dar turiu klausimą iš Nikon stovyklos: ar užsidės FX (skirtas pilnakadriams) objektyvas ant DX (APS-C matricos fotoaparato)? Ar galima atvirkščias variantas - DX objektyvas ant FX matricos fotoaparato?
        Galimi abu variantai, dauguma FX fotoaparatų turi DX fotografavimo rėžimą.
        Flickr

        Comment


          Parduodu: prižiūrėtą komplektą.
          Galima šiektiek pasderėt, jei pirkėjas LT

          http://www.ebay.com/itm/151633776862...84.m1555.l2649
          Žmonės sako -nuprotėjęs, daktarai nenustatė
          Medžio dekoracijos ir suvenyrai - http://www.woodatelier.com

          Comment


            Sveiki, koks galimas brangesnių objektyvų ilgaamžiškumas metais?
            Suprantu kad klausimas nekorektiškas truputį.
            Paskutinis taisė Haski; 2015.10.18, 23:53.
            kk3

            Comment


              Gamintojai nenustato paskirto resurso, reiskia objektyvai sensta moraliskai greiciau nei fiziskai.

              Comment


                Parašė agnette Rodyti pranešimą
                Gamintojai nenustato paskirto resurso, reiskia objektyvai sensta moraliskai greiciau nei fiziskai.
                O per kiek metų fiziškai susensta jeigu neiškrenta iš rankų ir netrankomi?
                kk3

                Comment


                  Parašė agnette Rodyti pranešimą
                  Gamintojai nenustato paskirto resurso, reiskia objektyvai sensta moraliskai greiciau nei fiziskai.
                  Morališkai, jei taip galima vadinti, sensta priedai prie optikos - fokusavimo greitis, kartais svoris, visokie stabilizavimai, motoriukai, išvaizda. Optiškai objektyvai keičiasi nestipriai ir tam prireikia dešimtmečių, progresas optikoje labiau marketinginis triukas.

                  Comment


                    Parašė Haski Rodyti pranešimą
                    O per kiek metų fiziškai susensta jeigu neiškrenta iš rankų ir netrankomi?
                    Turiu objektyvą 64 metų senumo, ir nieko, veikia kaip veikęs ...
                    http://www.efoto.lt/user/26402/nuotraukos/geriausios

                    Comment


                      Pritariu kolegoms, kai kurie seni objektyvai tam tikromis optinėmis savybėmis ar surinkimo kokybe vis dar neprilygstami iki šiol ir kurių kaina ne tik, kad nemažėja tačiau net ir kyla (ypač geros būklės mažų tiražų objektyvų, kurie laikomi kolekciniais). Tad investavus į gerą ir kokybišką stiklą, turėsi daiktą, kuris ne tik džiugins ilgus metus, tačiau ir greitai nenuvertės.

                      Comment


                        Sutinku su visais. Apskritai objektyvai nesensta, ta prasme cia ne ta tema kur reikia nerimauti. Optika stikline, kas gali buti blogo stiklui po 100 metu jei ji nedauzyti ir laikyti svaru.? Visiskai nieko. Kokia buvo tokia ir liks. Mechanine dalis metaline/plastikine susidevi aisku bet nemanau kad tai aktualu. O visa elektromechanika nesusidevi, nebent gali sugesti, kas irgi labai mazai tiketina. Kas liecia "moraliskai sensta", tai panaudojau si termina tik parodyti kad atsiranda naujesniu technologiju ir optikoje, ir konstrukcijoe, ir elektromechanikoje.

                        Comment


                          Parašė Haski Rodyti pranešimą
                          O per kiek metų fiziškai susensta jeigu neiškrenta iš rankų ir netrankomi?
                          Nesusensta visiškai. Aš neseniai pardaviau kolekcionieriui Paryžiuje pagamintą XIX amžiaus objektyvą. Viskas veikia, diafragmos 24 lapeliai puikiai darinėjasi. Bronzinis korpusas, labai panašus va į šitą, tik geriau išlaikytas:
                          http://www.ebay.com/itm/C-P-Goerz-Pr...-/271409925782

                          Comment


                            Parašė J.U. Rodyti pranešimą
                            Nesusensta visiškai. Aš neseniai pardaviau kolekcionieriui Paryžiuje pagamintą XIX amžiaus objektyvą. Viskas veikia, diafragmos 24 lapeliai puikiai darinėjasi. Bronzinis korpusas, labai panašus va į šitą, tik geriau išlaikytas:
                            http://www.ebay.com/itm/C-P-Goerz-Pr...-/271409925782
                            Vadinasi kai kurie reti eksponatai gali turėti ir kolekcinę vertę?
                            kk3

                            Comment


                              Parašė Haski Rodyti pranešimą
                              Vadinasi kai kurie reti eksponatai gali turėti ir kolekcinę vertę?
                              Tikrai taip, nors potencialiai kolekcinę vertę turinčių objektyvų kainos tikrai nėra lengvai įkandamos ir šiuo metu)

                              Apskritai bet kurioje srityje išskirtinės kokybės ar savybių ir ne masinės gamybos daiktai dažniausiai turi kolekcinę vertę
                              Paskutinis taisė Monteq; 2015.10.20, 08:58.

                              Comment


                                Papildžiau savo fotiką tele-objektyvu Canon EF 70-300 mm. f/4-5.6 IS USM.

                                Tik dabar reikės treniruotis, kad rankos prirastu... A, norėjau dar užklausti, žiūrinėjau šiandien blendas, bet kažkaip uždėjus šiek tiek jos juda, tai man įdomu ar nelabai kenkia nuotraukų kokybei?
                                Paskutinis taisė Raelis; 2016.11.08, 15:01.
                                ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
                                - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

                                Comment


                                  Parašė Uptown
                                  Uždeda ir senus Zenit objektyvus and Canon EF/EF-S. Pridaryta visokių perėjimų.

                                  Tik kaip sako Lettered - tada jau viską rankom reikės suvedinėt.
                                  Rusiški objektyvai yra visiškai nenuspėjami, katė maiše. Savo metu esu rinkęsis sau objektyvą 6x6 kamerai Saliut. Turėjau tokią galimybę išsirinkti. Paėmiau iš sandėlio 10 objektyvų, fotografavau nuo štatyvo rastrinę mirą, po to tyrinėjau per mikroskopą išryškintą juostą. Iš tų 10-ties tik du buvo kiek pakenčiami, bet ir tai turėjo trūkumų. O gaminti tai buvo sovietinei profesionaliai kamerai, ne širpotriebui.

                                  Comment


                                    Parašė Raelis Rodyti pranešimą
                                    Papildžiau savo fotiką tele-objektyvu Canon EF 70-300 mm. f/4-5.6 IS USM.

                                    Tik dabar reikės treniruotis, kad rankos prirastu... A, norėjau dar užklausti, žiūrinėjau šiandien blendas, bet kažkaip uždėjus šiek tiek jos juda, tai man įdomu ar nelabai kenkia nuotraukų kokybei?
                                    Blendos klibėjimas tikrai neturi įtakos nuotraukų kokybei. Aš kartais tiesiog delnu iš viršaus pridengiu jei neturiu blendos tuo momentu

                                    Comment


                                      Parašė J.U. Rodyti pranešimą
                                      Blendos klibėjimas tikrai neturi įtakos nuotraukų kokybei. Aš kartais tiesiog delnu iš viršaus pridengiu jei neturiu blendos tuo momentu
                                      O, pavyzdžiui, kokybė labai smarkiai pagerėja su blenda ar ne itin? Nes aš dabar mąstau ar man apsimoka blenda pirkti ar nelabai. Bent jau tie šviesos ratukai dingtų kai saulėtą dieną arba vakare prie lempų fotkini.
                                      ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
                                      - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

                                      Comment


                                        Parašė Raelis Rodyti pranešimą
                                        O, pavyzdžiui, kokybė labai smarkiai pagerėja su blenda ar ne itin? Nes aš dabar mąstau ar man apsimoka blenda pirkti ar nelabai. Bent jau tie šviesos ratukai dingtų kai saulėtą dieną arba vakare prie lempų fotkini.
                                        Būtent tokiais atvejais ir padeda, man asmeniškai daugiausiai vakare/naktį su tais ratukais (turiu Canon Canon EF 24-105mm f/4L IS USM su blendą Canon EW-83H). Sakyčiau, kad nėra dažnai reikalinga, bet kai yra, tai yra iš jos gera pagalba. O apsimoka tai ar ne jau kiekvienas sprendžia pats.

                                        Comment


                                          Parašė Raelis Rodyti pranešimą
                                          O, pavyzdžiui, kokybė labai smarkiai pagerėja su blenda ar ne itin? Nes aš dabar mąstau ar man apsimoka blenda pirkti ar nelabai. Bent jau tie šviesos ratukai dingtų kai saulėtą dieną arba vakare prie lempų fotkini.
                                          Blenda padeda vienu atveju, kai krenta saulės ar lempos šviesa tiesiai ant objektyvo linzės. Jei kampas toks, kad užstos tą linzės švitinimą tai pagerės nuotraukos kontrastas ir spalvų perdavimas. Jei fotografuojam tokiu kampu kad saulė vistiek švies į linzę, iš blendos jokios naudos.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X