Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nelaimingi atsitikimai viešajame transporte

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
    Štai, dar yra ir žinios.lt reportažas http://www.zinios.lt/kriminalai/zini...ojo-autobusas/, net gi pats VVT technikos direktorius J.Grabys linkęs į nuomonę dėl padėgimo, nes užsiliepsnojo per autobuso vidurį, o juk ten tokių gaisro židinių lyg ir nėra, kad pats užsidegtų savaime.....
    O koks motyvas padegti? Motyvą galėčiau sugalvoti tik vairuotojui (gal tikėjosi, kad gaus kitą geresnį autobusą), bet vargu ar tai gali būti tiesa. Taip pat į tiesą nepanašu ir versiją apie užsidegusį autobuso vidurį. Tai akivaizdžiai matosi tame pačiame DELFI straipsnyje. Žiūrint nuotraukas foto galerijoje iš eilės aiškiai matosi, kad iš pradžių liepsnoja autobuso priekis ir vėliau, jau išdegus priekiui (5 nuotrauka), ugnis persimetą į vidurį.

    Comment


      Parašė sleader Rodyti pranešimą
      O koks motyvas padegti? Motyvą galėčiau sugalvoti tik vairuotojui (gal tikėjosi, kad gaus kitą geresnį autobusą), bet vargu ar tai gali būti tiesa. <...>
      Vairuotojo nereik čia kišti į šią situaciją, nes anksčiau 15 valandos neišvažiuoja 53-as po atstovos į reisą. Pats šį autobusą šiandien mačiau 8:20 Jogailos stotelėje.

      Beje, priminkit prašau, 407 kai degė stotyje nuo kurios vietos kilo gaisras?
      Paskutinis taisė ssnaiperis; 2015.02.02, 20:47.
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Parašė Peizazas
        Kaip visada-jaunimas sugalvojo paišdykauti. Vairuotojas vargu ar gadinų savo autobusą, nes šis vairuotojas savo autobusą prižiūrėjo ir rūpinosi gan neblogai juo.
        Ka tu turi omenį sakydamas "jaunimas"???
        Nori pasakyt, kad autobusa galėjo padegti tokio amžiaus Vaikai kaip aš?
        O per TV3 filmuka į kurį davė nuoroda Mantas95 Į gala Kalbėjas vyras pasakė:
        "Autobusas buvo techniškai tvarkingas" todėl aš palaikau padegimo versija.

        P.S. Ašku už padegima tiems žmonėms "galvas nusukt" reikia...
        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

        Comment


          Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
          pasakė:
          "Autobusas buvo techniškai tvarkingas"
          Tai nebūtinai yra tiesa. Autobusas yra techniškai daugmaž tvarkingas, kai tik praeina TA. O kitą dieną po TA jam langai išbyrės, durys išvirs, variklis iškris ir t.t.
          Viešojo transporto temų rodyklė >>

          Comment


            Parašė Mettal Rodyti pranešimą
            Tai nebūtinai yra tiesa. Autobusas yra techniškai daugmaž tvarkingas, kai tik praeina TA. O kitą dieną po TA jam langai išbyrės, durys išvirs, variklis iškris ir t.t.
            Čia Remontas pavadinimu "Su lipuške*"
            Bet nebutinai po TA turi visas subyrėti nes jai mechanikai sutvarkė autobusą tvarkingai tai nubuna taip, kad atsirėmus į duris jos atsidaro.

            * lipuškė-Lipni juostelė
            Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

            Comment


              Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
              Vairuotojo nereik čia kišti į šią situaciją, nes anksčiau 15 valandos neišvažiuoja 53-as po atstovos į reisą. Pats šį autobusą šiandien mačiau 8:20 Jogailos stotelėje.

              Beje, priminkit prašau, 407 kai degė stotyje nuo kurios vietos kilo gaisras?
              Pagal foto nuo vidurio:
              https://fotki.yandex.ru/next/users/l...tobusai&page=0
              Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

              Comment


                Arba J. Grabys buvo blogai informuotas, arba mums yra dūminamos akys. Pasižiūrėkite į Delfio galerijos 1 nuotrauką - aiškiai matosi, kad dega priekis, o armonikos medžiaga dar išlikusi. Reiškia gaisras kylo nuo prieko, greičiausiai nuo el. instaliacijos gedimo (gal tikrai borto kompiuteris, kaip Delfio komentaruose kažkas rašė ).

                Comment


                  Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                  Arba J. Grabys buvo blogai informuotas, arba mums yra dūminamos akys. Pasižiūrėkite į Delfio galerijos 1 nuotrauką - aiškiai matosi, kad dega priekis, o armonikos medžiaga dar išlikusi. Reiškia gaisras kylo nuo prieko, greičiausiai nuo el. instaliacijos gedimo (gal tikrai borto kompiuteris, kaip Delfio komentaruose kažkas rašė ).
                  Viskas butu nieko jai nebutu tavo tiesa
                  O aš visai nepastebėjau...
                  Bet vistiek ir armonikai ir visam autobusui Kapas...

                  P.S.
                  Matosi labiau apdegus vairuotojo dalis priekyje.
                  Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                  Comment


                    Visuose autobusuose yra masės jungiklis. Net jei degimas įjungiamas raktu, vistiek privalo būti masės kirtiklis. Paliekant autobusą atstovai, būtinai išjungiama masė. Karosos akumuliatoriai jei gerai pamenu, yra prie pirmo tilto. Jėgos laidai eina per visą autobusą iki starterio. Todėl bet kur užtrumpinus ir gali pradėt degti. Prie garmoškės yra tik pynė laidų, ir priekabos stabilizavimo hidrocilindrai su tepalo baku.
                    Dauguma turbūt net nesusimąstot, kokiomis sąlygomis dirba šaltkalviai. Beveik visada svarbiausia autobusą greitai išleisti į liniją, o kokybė... Garantija šimtas metų, bet tik kol stovi ant duobės... Ir, VVT autošaltkalviams atlyginimas mokamas pagal išdirbį. Todėl ir tą patį galima tvarkyti po kelis kartus.
                    Ir iš viso, neapžiūrėję autobuso, nežinodami techninės būklės iki gaisro, neburkim obuolio sėklom.
                    Paskutinis taisė Virtęs pelenais; 2015.02.02, 21:59.

                    Comment


                      Parašė Virtęs pelenais Rodyti pranešimą
                      Ir, VVT autošaltkalviams atlyginimas mokamas pagal išdirbį.
                      Atlyginimas už valandas. Jeigu būtų už išdirbį, niekas pusę dienos kortomis neloštų. Tai ne tas atvejis, kai daroma bet kaip, kad tik greičiau būtų padaryta. Čia išvis nieko nedaroma, o kai ateini su remonto paraiška, tai į tave kaip į didžiausią priešą žiūri. Lemputę pakeisti užtrunka pusę valandos, naujame Iveco nesugebama rasti priežasties, kodėl per naktį visas aušinimo skystis išbėga.
                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                      Comment


                        Mettal, atsiprašau, jei klydau. Šią informaciją man suteikė vadyla, ir kaip tik dirbantis su karosa.
                        Apsilankius VVT dirbtuvėse pastebėjau, jog ten niekur neskubama. O ir pačių darbuotojų matyt trūksta, nes iš karto pasiūlė darbą, ir žadėjo "permušti" algą.

                        Comment


                          Man cia panasiau, kad VVT nori kuo toliau nuo saves kalte nusimest, paprasciausiai apkaltins padegimu ir nera problemos.

                          Comment


                            Kaip vienas Solaris troleibusas važinėja Vilniuje, kurio gumą virš durų prie veidrodžio laikiklio pritvirtinta.. Eiline knopke. Tai dar labiau parodo atmestiną požiūrį į remontą. O jei koks keleivis susižeis, kaltas tuo atveju kas bus? Vairuotojas?
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              Galėjo ir visi likę ten stovintys triperiai sudegti, miestas švaresnis būtų...

                              Comment


                                Parašė ArtEGO Rodyti pranešimą
                                Galėjo ir visi likę ten stovintys triperiai sudegti, miestas švaresnis būtų...
                                ir zmones pradetu sveikesny gyvenima gyvent peskom pradetu vaiksciot

                                Comment


                                  Ne, bet arba tai paskatintų greitesnį tos kontoros užsilenkimą, arba gal padidintų valstybinio lygio susidomėjimą jos veikla... Apgailėtina žiūrėt į tai, ką jie vadina autobusais. Baisiau turbūt LiAZ iš Rusijos teatrodo... Ką ten Vokietija, to pačio Panevėžio analogiškų metų analogiškos markės transporto priemonės geriau atrodo...

                                  Comment


                                    Parašė ArtEGO Rodyti pranešimą
                                    Ne, bet arba tai paskatintų greitesnį tos kontoros užsilenkimą, arba gal padidintų valstybinio lygio susidomėjimą jos veikla... Apgailėtina žiūrėt į tai, ką jie vadina autobusais. Baisiau turbūt LiAZ iš Rusijos teatrodo... Ką ten Vokietija, to pačio Panevėžio analogiškų metų analogiškos markės transporto priemonės geriau atrodo...
                                    pirma ziurek nuo pradziu kodel taip viskas yra. Autobusai yra remiami savivaldybes o jei nesugeba laiku moket dotacijas tai ko noret kad tie autobusai atrodytu kazkaip kitaip svarbu padaromi kad jie sugebetu vaziuot ir atliklt savo darba neisimtis ir kitu miestu autobusu parkai.

                                    Comment


                                      Būtent apie tai ir kalbu, kad galbūt tai būtų ženklas savivaldybei, kad laikas kažką keisti.

                                      Comment


                                        Parašė Virtęs pelenais Rodyti pranešimą
                                        O ir pačių darbuotojų matyt trūksta, nes iš karto pasiūlė darbą, ir žadėjo "permušti" algą.
                                        Tas tiesa. Niekas ten nenori dirbti, žinodamas, kad dirbs tik jis ir dar nedidelė grupė žmonių, kurie savo darbą atlieka sąžiningai.

                                        Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą
                                        Autobusai yra remiami savivaldybes o jei nesugeba laiku moket dotacijas tai ko noret kad tie autobusai atrodytu kazkaip kitaip svarbu padaromi kad jie sugebetu vaziuot ir atliklt savo darba neisimtis ir kitu miestu autobusu parkai.
                                        Tai tėra viena iš priežasčių. Tiesiog net tada, kai detalės yra, jomis kažkaip neskubama naudotis.
                                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                        Comment


                                          Vienas iš pavyzdžių, kokį teko girdėti, kad mechanikai detales apšlifuoja ir įdeda atgal. Išsilaiko nesugedęs max 2 dienas.
                                          Daugiau mano nuotraukų >>
                                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X