Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    /\ Įdomiausia, kad toje Pilaičio mėgstamoje skiltyje Romas išvis nedalyvauja

    Comment


      Romai, ar yra tikslas ilgai ilgai blokuoti keletą temų, kaip apie panaikintus geležinkelio ruožus, lietuvių ir lenkų santykius, gyventojų skaičiaus pokyčius ar lietuvių kalbą? Supratau, ką ne taip dariau.
      Prie nesąmonių peckeliojimo nemažai prisideda neigiamų įverčių ne(be)buvimas, kai ribas staigiai parodo pražanga.
      Paskutinis taisė Kitas Džiugas; 2013.08.10, 01:16.

      Comment


        Temas apie geležinkelius administruoja Eimantas, lietuvių ir lenkų santykius bei lietuvių kalbą valdo Pauliak'as, bet vistiek turi būti kaltas Romas
        Paskutinis taisė spirit; 2013.08.10, 00:08.
        You might surprise yourself.

        Miestai.net FB

        Comment


          Parašė spirit Rodyti pranešimą
          Temas apie geležinkelius administruoja Eimantas, bet vistiek turi būti kaltas Romas
          Tegu jis neisižeidžia, bet jis yra vyr. tvarkytojas. Bent taip parašyta ''Forumo valdžia''.

          Comment


            Pirminis temų tvarkymas priskirtas paprastiems forumo tvarkytojams. Tai, kad jisai yra vyr. valdytojas dar nereiškia, kad jis ir ištrynė tas tavo žinutes ar dar kažką padarė. Be abejo, jis turi priėjimą prie tikriausiai visų temų valdymo.

            O dabar pasižiūrėjau aš tą Pilaičio numestą valdybos nuorodą ir man užkliuvo vienas dalykas - "Nesportuojantys". Kas per velnias tai yra?
            You might surprise yourself.

            Miestai.net FB

            Comment


              Kokia forumo politika del uzbaigtu projektu temu? Jau neberakinamos kaip anksciau?

              Comment


                Kaip galima panaikinti visas savo temas, komentarus ir nuotraukas? Aciu.

                Comment


                  /\
                  Negalima.

                  Comment


                    O autorines teises?

                    Comment


                      Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
                      /\
                      Negalima.
                      Nu kaip ne? Susirandi pats savo pranešimus, nuotraukas ir trini iš komentarų.

                      O šiaip tai turbūt paprasčiau būtų paprašyt kokio admino kad tą padarytų.
                      You might surprise yourself.

                      Miestai.net FB

                      Comment


                        Kitaip tariant, sėkmės trinant 5.000+ komentarų "rankiniu" būdu.

                        Comment


                          Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
                          Kitaip tariant, sėkmės trinant 5.000+ komentarų "rankiniu" būdu.
                          Tai todėl ir sakau, kad būtų paprasčiau paprašyt admino, jei jie tą gali padaryt greičiau.
                          You might surprise yourself.

                          Miestai.net FB

                          Comment


                            Aciu, taip ir padarysiu

                            Comment


                              Kreipiuosi i adminus: arba panaikinate visas mano patalpintas foto, arba turesite teisiniu nemalonumu.

                              Comment


                                Adminai gali sakyti: pats patalpinai pats ir trink. Idomu butu suzinot kaip yra tokiais atvejais?
                                "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                                - George W. Bush President of the USA

                                Comment


                                  Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                  O autorines teises?
                                  O kas toks autorius?

                                  Beje, šiaip kausimas. Tu ką nors į svečius nusinešęs arba kokią dovaną kam nors padovanojęs po penkių metų taip pat ateini jos atsiimti nes su žmogum nebebendrauji?

                                  Comment


                                    Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                    Kreipiuosi i adminus: arba panaikinate visas mano patalpintas foto, arba turesite teisiniu nemalonumu.
                                    Adminai tavo nuotraukų nesisavina. Jos tėra publikuojamos jų forume, tačiau publikuojamos jos tavo paties laisvu sprendimu. Kitaip sakant, jei padėjai ant mano stalo savo parašytą knygą ir nenori, kad ji ten gulėtų, tai pats ją ir pasiimk. Ji man nemaišo, bet aš jos nesisavinu, tačiau kodėl turėčiau dirbt už tvae ir parnešt tą knygą tau atgal namo. Palikai, ateik ir pasiimk. Čia vaizdžiai.

                                    Tokie teiginiai a'la "paduosiu tave į teismą" primena ne ką teraukiančios kiemo bobos klykavimus.
                                    Įžvalgos.lt - FB - G+

                                    Comment


                                      Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                      Kreipiuosi i adminus: arba panaikinate visas mano patalpintas foto, arba turesite teisiniu nemalonumu.
                                      gal nešik britvutėm ir pradžioj pasidomėk savo teisėmis ir kitų pareigomis. nes šitas grasinimas absoliučiai niekinis ir bet koks teisės antrakursis jį suvalgys pasigardžiuodamas. pašalint galimybės iš taves niekas neatėmė - tai ir trink po viena rankutėmis. o jei mazolių bijai - čia tik tavo asmeninė problema.
                                      *censored*

                                      Comment


                                        Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                        Kreipiuosi i adminus: arba panaikinate visas mano patalpintas foto, arba turesite teisiniu nemalonumu.
                                        Kreipiuosi į adminus: nepanaikinkite tų nuotraukų, prašau. Gal teismas susimylės ir nubaus pažeidėją, katras tas nuotraukas įkėlė.

                                        Skelbimas: parduodu skriptą už 100 litų. Nueina į "Nario skydelį", susiranda visus pranešimus ir juos po vieną trina. Kažkaip taip.

                                        Comment


                                          Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                          Kokia forumo politika del uzbaigtu projektu temu? Jau neberakinamos kaip anksciau?
                                          Kartoju klausima

                                          Comment

                                          Working...
                                          X