Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lietuvos kariuomenės pasirengimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė John Rodyti pranešimą
    Žmonės mokosi, tobulėja, įgauna žinių ir galbūt pradeda matyti šiek tiek kitu kampu. Su Rusija buvo daug konfrontacijų (tegul ir ne karinių), bet kol kas rezultatai nekokie. Reiktų bent pagalvoti ir apie alternatyvas. Galų gale, karas ir ginklavimosi varžybos dar niekam niekada neatnešė naudos.
    Dabartinį karą Ukrainoje pradėjo ne vakarai, o Rusija.

    Comment


      Parašė John Rodyti pranešimą
      O jeigu nekalbėtumėm apie radikalius pokyčius, bet apie laipsnišką kariuomenės mažinimą? Galų gale, mažiau ginklų ir kareivių reikštų mažiau bereikalingos eskalacijos ir daugiau galimybių taikai regione. Rusija tikriausiai irgi sušvelnintų savo toną ir santykiai vėl normalizuotųsi. Kuo jums netinka toks variantas?
      Troll detected

      Comment


        Parašė Pedigree Rodyti pranešimą
        Troll detected
        Koks jis ten trolis? Žmogus visai rimtai, kaip ir tamsta savo komentaruose, tarp kitko, svarsto galimybes Lietuvai ekonomiškai tvirtėti, tuo pačiu duodant pradžią draugiškų santykių su kaimynine šalimi atkūrimui

        Comment


          Parašė Jemelia Rodyti pranešimą
          tuo pačiu duodant pradžią draugiškų santykių su kaimynine šalimi atkūrimui
          To visų pirma turi norėti ABI pusės.

          Comment


            Parašė John Rodyti pranešimą
            Galų gale, karas ir ginklavimosi varžybos dar niekam niekada neatnešė naudos.
            JAV aukso amžius kaip tik ir buvo šaltojo karo laikotarpiu ir per ginklavimosi varžybas, drįstu pastebėti.

            Comment


              Parašė J.U. Rodyti pranešimą
              JAV aukso amžius kaip tik ir buvo šaltojo karo laikotarpiu ir per ginklavimosi varžybas, drįstu pastebėti.
              Jei Lietuvoje būtų tiek ir tokių gamintojų, kad jie galėtų tenkinti kokius 90% Lt kariuomenės pirkimų poreikių tai gal ir mes bent kokį paauksuotą amželį išgyventume.

              Comment


                Parašė J.U. Rodyti pranešimą
                JAV aukso amžius kaip tik ir buvo šaltojo karo laikotarpiu ir per ginklavimosi varžybas, drįstu pastebėti.
                Drįstu pastebėti, kad correlation does not imply causation. Gal tiesiog suklestėjo mokslas, pirmą atsirado tiek žmogaus teisių per istoriją, buvo išrasta visokių dalykų pvz tranzsistorius ir t.t.

                Comment


                  J.U. viskas tvarkoje. Mano ankstesni pranešimai buvo skirti mūsų jauniesiems diskusijos dalyviams, kurie prieš porą puslapių čia copy/pastino Kremliaus propagandą, dėl ko buvo nuspręsta juos šiek tiek patikrinti.

                  Comment


                    Parašė John Rodyti pranešimą
                    J.U. viskas tvarkoje. Mano ankstesni pranešimai buvo skirti mūsų jauniesiems diskusijos dalyviams, kurie prieš porą puslapių čia copy/pastino Kremliaus propagandą, dėl ko buvo nuspręsta juos šiek tiek patikrinti.
                    Kiek turi būti įsitikinęs savo tiesomis, kad nesuprastum jog žmonės PAPRASČIAUSIAI nenori aukoti savo gyvenimų dėl sutartinai pažymėtos teritorijos žemėlapyje (neliečia senonamo - akivaizdus tipas). Kaip suprantu čia didžiajai daliai dalyvių nebegresia būti paimtiems, tai labai lengva kalbėti (beje, iki 38 m. galite savo noru nueiti). Patikėk, kai 12 metų mokaisi, tada 4 metus bakalaure, dirbdamas pasibaigi magistrą, įsigyji būstą ir tave paima top 100 šaukimu regione, nėra nei kiek smagu. Mano atveju, šauktiniai grąžinti kai buvau pirmam kurse magistro, tai tikrai nestabdysiu studijų dėl to, liko tikėtis, kad paskutiniais metais, kuriais gali pašaukti, nepašauks - ir prašau. O dar gražiau, jei nenori mesti visko dėl ko dirbai, tampi kremliaus troliu, tiesiog be žodžių.
                    Aš suprantu, kad jei manęs paklaustų ar tokioje geopolitinėje situacijoje noriu didesnio šalies saugumo, tai žinoma taip. O dar geriau jei surinks tokią grupę į kurią aš nepatenku ir galėsiu internete rašyti, kokie jie vatnikai jei nenori išmesti 9 mėnesių savo gyvenimo už dviejų mėnesių atlyginimą. Ir argumentai, kad įstatymas nuleistas per savaitę, kad yra daug kitų būdų kaip pritraukti savanorius ir t.t. neįdomūs - vatnikas. Pavyzdžiui, jei būtų galimybė praeiti tarnybą studijų metais vasaromis 2 x 4 mėn, ir tarkim savaitę kitą mokslų metų metu, tai būčiau ir savanoriu nuėjęs.

                    Comment


                      Parašė rmss Rodyti pranešimą
                      ... kokie jie vatnikai jei nenori išmesti 9 mėnesių savo gyvenimo už dviejų mėnesių atlyginimą.
                      Parašė rmss Rodyti pranešimą
                      ... Pavyzdžiui, jei būtų galimybė praeiti tarnybą studijų metais vasaromis 2 x 4 mėn, ir tarkim savaitę kitą mokslų metų metu, tai būčiau ir savanoriu nuėjęs.
                      Tada 9 mėn. gyvenimo nebus veltui praleisti?
                      Paskutinis taisė lukass; 2017.01.22, 21:42.
                      Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

                      Comment


                        Parašė lukass Rodyti pranešimą
                        Tada 9 mėn. gyvenimo nebus veltui praleisti?
                        Studijų metais, vasaromis užsidirbti pinigų, ir liaudiškai sakant, atsilikti, kad vėliau nereikėtų - ne, nebūtų.

                        Comment


                          Parašė rmss Rodyti pranešimą
                          Studijų metais, vasaromis užsidirbti pinigų, ir liaudiškai sakant, atsilikti, kad vėliau nereikėtų - ne, nebūtų.
                          O tai šiais laikai nėra galimybės studijuojant pasiimti akademines atostogas? Netgi karinei prievolei atlikti? Ką, iš karto išmeta iš studijų?

                          Comment


                            Parašė Jemelia Rodyti pranešimą
                            O tai šiais laikai nėra galimybės studijuojant pasiimti akademines atostogas? Netgi karinei prievolei atlikti? Ką, iš karto išmeta iš studijų?
                            Tai nieko iš principo nekeičia, realiai tas pats, kas eiti iš kart po studijų. Turiu omenyje, kad tokių kaip aš yra daug, kurie, kaip sakant, prisicommitin'ę buvo prie savo artimiausių gyvenimo planų (pagrinde paskutinių kursų, ar aukštesnės pakopos studijų studentų 2015 m.), kuriuos šitie šaukimai keičia iš pagrindo, o 1991 gimimo bent šių metų sąraše yra daugiausiai.

                            Comment


                              Parašė rmss Rodyti pranešimą
                              Patikėk, kai 12 metų mokaisi, tada 4 metus bakalaure, dirbdamas pasibaigi magistrą, įsigyji būstą ir tave paima top 100 šaukimu regione, nėra nei kiek smagu.
                              Todėl ir reikia imti iškart po mokyklos, bus kaip mokyklos 13-ji klasė (gal net su savo klasiokais tarnausi).

                              Comment


                                Parašė rmss Rodyti pranešimą
                                Tai nieko iš principo nekeičia, realiai tas pats, kas eiti iš kart po studijų. Turiu omenyje, kad tokių kaip aš yra daug, kurie, kaip sakant, prisicommitin'ę buvo prie savo artimiausių gyvenimo planų (pagrinde paskutinių kursų, ar aukštesnės pakopos studijų studentų 2015 m.), kuriuos šitie šaukimai keičia iš pagrindo, o 1991 gimimo bent šių metų sąraše yra daugiausiai.
                                Na,cia tiesiog matom situacija kai jauni zmones sunkiai suvokia duoto momento prioritetus. Tai mokyklos brokas.

                                Comment


                                  Parašė J.U. Rodyti pranešimą
                                  Na,cia tiesiog matom situacija kai jauni zmones sunkiai suvokia duoto momento prioritetus. Tai mokyklos brokas.
                                  Aš tai matau situaciją, kaip senas įsibaiminęs žmogus kaip Jūs su daugybe kitų smarkiai perdeda situaciją ir dėl to priima sprendimus, kurie yra neadekvatūs 21 amžiaus pasauliui ir Lietuvai ir nuvilia jos jaunus žmones, kurie galėtų būti jos ateitis, bet kaip tik sumažina savo tapatinimąsi su šalimi. Švedija ir Suomija nėra NATO narės, tai jų kaip pavyzdžių neteikite. Estija irgi mentaliai visdar tokia pat postsovietinė šalis kaip mes, jie irgi nepavyzdys.

                                  Mokyklas pamirškite, pirmas dalykas jos žlugusios kaip ir visa švietimo sistema Lietuvoje, antras dalykas, kad ten bobelės praplauna smegenis, normalesni vaikai grįžta namo įsijungia internetą ir pamiršta tų mokytojų bubenimus. Man irgi plovė smegenis, kaip blogai anglų kalba, kaip blogai globalizacija ir tautiškumo mažėjimas, kokia nuostabi yra lietuvių kalba su jos puikia literatūra (ji apgailėtina prieš pasaulinę, ir aš turiu teisę taip teigti, nes vistiek išmokau viską ir gavau 100).

                                  PRITARČIAU šauktiniams, jeigu būtų AIŠKI tvarka, kaip ką ir kada šaukia, ne kažkokios loterijos, kad būtų galimybė gabiausiems netarnauti armijoje, kad būtų atitinkamai finansiškai kompensuojama, kad būtų galimybė skųsti piktaudžiaujančius vadukus, na kitaip tariant, ta vieta taptų civilizuotesnė. Iš manęs kaip pėstininko mažai naudos, o medpunkte naudą aš galiu suteikt daug didesnę ir profesionalesnę. Taip ir iš kompleksuoto storo programerio fielde jokios naudos, bet jis savo intelektu gali valstybei uždirbti daug mokesčių. Siųsti visus, jau dirbančius, šeimas sukūrusius, karjerą darančius žmones yra beprotystė, turint omenyje, kad geopolitiškai tokie saugūs dar niekada nesame buvę. Jei ir yra pasaulyje Putinui raudona linija, tai yra NATO, jis, kad ir koks būtų, nėra savižudis. O jeigu jam NATO nesvarbu ir jis sugalvos kariaut iki galo - tie 20k šauktinių niekuo nepadės.
                                  Gynybą stiprinti turime bet kuriuo atveju, bet pradėkime nuo technikos ir investicijų. "Nebus kam dirbt" tai jau tik nereikia, tikrai bus, žmonės eina savanoriais ir tai yra puiku.

                                  Mes turime eiti per kokybę, o ne kiekybę, nes kiekybės klausimais dar niekas niekada Rusijos neapdėjo ir neapdės Profesionali, greita, taktiška kariuomenė turi šansų įgelti meškai, bet profanai su šautuvu greit gaus nuo rusų techikos ir 50 kartų daugiau tokių pat.
                                  Paskutinis taisė Pedigree; 2017.01.22, 23:00.

                                  Comment


                                    Nors ką aš čia bandau įrodyti, aš gi kremliaus trolis ir mane reikia patikrinti
                                    https://www.youtube.com/watch?v=lr2YtxtY21E

                                    Comment


                                      Man dar įdomu, kaip konkrečiai bus vykdomas tas visuotinis šaukimas (juk apie detales kol kas niekas nediskutavo)?

                                      Ar bus kviečiami tik ką tik baigę mokyklas (tai yra, tie kurie iki šaukimo įvedimo baigs mokyklas, nebebus liečiami)?

                                      O gal dar nustatys, kad atitarnauti privalo ir visi vyrai iki, tarkime, 35 metų ir toliau jau pamažu šauks visus, kas dar nebus sukakę 35 metų iki įsigaliojus visuotiniam šaukimui?
                                      Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                      Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                      SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                      Comment


                                        Parašė J.U. Rodyti pranešimą
                                        Na,cia tiesiog matom situacija kai jauni zmones sunkiai suvokia duoto momento prioritetus. Tai mokyklos brokas.
                                        O ar manai, kad staiga pradėti imti, o ne nuo švietimo kodėl reikėtų patiems pasiruošti ir ateiti yra teisinga? Dabar kai nebeužteks savanorių turėsim variantus:
                                        • ant valstybės butthurtintus žmones, kurie esant kažkokiam konfliktui pirmu taikymu keliaus iš šalies
                                        • ant valstybės butthurtintus žmones, kurie pabaigę tuos 9 mėn. kursus teps slides iš čia
                                        • mažoji dalis bus kuriems jokio skirtumo

                                        Comment


                                          Juk sakė, kad geriausiu atveju visus ims po 8-10 metų (kaip suprantu iš karto po mokyklos), kodėl jūs bijote? Jūsų juk neliečia.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X