Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tiesiog nuotraukos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    @themonk: Na mano megstamiausi(is tu, kuriuos pats turiu) butu Canon EF 17-40 f/4 L USM ir Tamron 28-75 f/2.8 XR DI LD.
    Megstu si Canon'a del jo astrumo, greito fokusavimosi, plataus kampo(tai mano placiausias turimas stiklas) ir nepriekaistingos Canon L daromu nuotrauku kokybes. Jokiu rimtesniu iskraipymu, platus kampas - zodziu, puikus objektyvas architekturai. Pats objektyvas metalinis, ypac tvirtos konstrukcijos, atsparus orui ir tt.
    O Tamron'a megstu ne tik del jo fantastiskos daromu nuotrauku kokybes, *beveik* prilygstancios Canon L, bet svarbiausia del jo sviesumo(f/2.8 ), kas, darant nuotraukas patamsiais, yra labai patogu. Be to sis Tamron'as yra palyginti labai lengvas, nedidelis(kaip f/2.8 ) ir, svarbiausia, palyginus visai nebrangus.
    Nors dabar mano akys vis labiau krypsta i tik si menesi isleista Canon EF 24-105 F/4 L IS USM... As aisku jo dar neturiu, bet galbut kita menesi... galbut. Tai man butu labai parankus mm diapazonas(gan platus 24mm iki pat 100+ !), be to tai L objektyvas, su stabilizatoriumi, etc. Na ziuresim.
    Bet as su tavimi sutinku, kad Canon'o EF 28-135 yra gan parankus objektyvas, ypac viliojantis savo placiu mm diapazonu... be to, jis turi ir stabilizatoriu. Nieko nuostabaus, kad tai(buvo?) vienas populiariausiu Canon'o stiklu. Kaip pirmas objektyvas tai jis tikrai neblogas, nors as sau tikriausiai vistiek imciau Tamron 28-75 f/2.8 - dideli tele-zoom'o mm man siaip nera butini, o sio Tamron'o nuotrauku kokybe mane tiesiog zavi, nekalbant jau apie jo sviesuma.

    Comment


      #22
      Dėkoju už išsamią info. Daug teko skaitinėti Internete atsiliepimų, bet buvo įdomu išgirsti tavo nuomonę.

      Apsistojau prie Canon EF 28-135mm f3.5-5.6 IS USM dėl jos universalumo. Jei pradėčiau vardinti ko aš noriu, gautųsi aukštas pilotažas. Man reikia mažiausiai 3 L serijos stiklų : Makro - Canon EF 180mm f/3.5 L USM Macro (kaina apie $1250), plataus - Canon EF 16-35mm f/2.8 L USM (kaina apie $1350) na ir tele - Canon EF 70-200mm f/2.8 L IS USM (kaina apie $1700) O dabar nusileiskime ant žemės

      O čia, realiai žinome, kad užteks Canon EOS 350D (Rebel XT juodo) fotoaparato, jau mano minėtos Canon EF 28-135mm f3.5-5.6 IS USM arba Canon EF-S 17-85mm f/4-5.6 IS USM Taškas.
      Kiek palaukus ir susiveržus diržą galima būtų imti Canon EOS 20D su tais pačiais stiklais. Na o jei dar daugiau sau leidus...

      Maksimumas - Canon EOS 5D ir viršuje išvardyti L serijos stiklai. Ir vėl prasideda svaigimas. Nieko nebus, reikia baigti. Pasiskraidėme ir eisime ieškoti geriausios kainos žemiškiems stiklams

      Comment


        #23
        Čia nuotrauka daryta Oxforde, vienoje iš gatvių. Žmonių, kaip matot, visai "nedaug". Nuotrauka daryta 2005 vasarą.

        Comment


          #24
          O šios nuotraukos yra iš tokio mažo miestelio, kuris yra Anglijos pietuose ir vadinasi Cristchurch.



          Comment


            #25
            Dar keletas mano nuotraukų:

            "Vakaro uogos"



            "Švelniai tau tariu"Sudie"..."

            Comment


              #26
              Idomus variantas. Dariau dvi nuotraukas viena po kitos: viena su blicu, kita - ne. Ten kur su blicu, atsirado menulis, nors ir paprasta akimi jo nebuvo matyti



              Comment


                #27
                na dedu tiesiog imo gera foto uzmatyta lambo ziema.. todel bisq snaiges gadina vaizda
                Attached Files

                Comment


                  #28
                  Parašė liutass

                  Tai ne menulis, o blico apsviesta snaige ar siaip kokia nors siuksle skraidanti ore

                  Nauja mano svetaines versija: -
                  Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                  Comment


                    #29
                    Tiesiog...





                    ...nuotraukos.

                    Comment


                      #30
                      NEW YORK TIMES paskelbė geriausias 2005 metų nuotraukas
                      http://www.time.com/time/yip/2005/

                      Comment


                        #31




                        Ir va dar kokiu vaizdu yra Vilniuje

                        Kartais ką nors įdomaus bandau parašyt ir savo blog'e (Kelionė į Indiją, Nürburgring, Kosmoso stovykla Rusijoje, gyvenimas Australijoje)

                        Comment


                          #32
                          Kiek balų duotumėt šioms mano nuotraukosm, jei aš pvž. patalpinčiau jas į miestų nuotraukų konkursą ? išmanantys fotografavime (tokie kaip Samot) galėtumėt ir pakomentuot

                          1

                          2

                          3
                          Westside is the best ! :jura:

                          Comment


                            #33
                            man trecia patiko.
                            :geria: Už Lietuvą!!

                            Comment


                              #34
                              Parašė Jay-M




                              Ir va dar kokiu vaizdu yra Vilniuje

                              Kur ta baisi laiptine tai tragiska gal ten ir zmones dar gyvena?
                              :buksvx:

                              Comment


                                #35
                                Parašė Edgaex
                                Kiek balų duotumėt šioms mano nuotraukosm, jei aš pvž. patalpinčiau jas į miestų nuotraukų konkursą ? išmanantys fotografavime (tokie kaip Samot) galėtumėt ir pakomentuot

                                1

                                2

                                3
                                Gal dar pasitobulink
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  #36
                                  Edgaex

                                  pirma - 5
                                  antra - 2
                                  trečia - 3

                                  Bet aš neekspertas ir šiaip labai greištai vertinu

                                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                  --------------------------------------------------

                                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                  Comment


                                    #37
                                    Čia pačiame Panevėžio miesto centre esanti Senvagė. Nuotrauka daryta praeita žiema.

                                    Comment


                                      #38
                                      Parašė Samsung
                                      Kur ta baisi laiptine tai tragiska gal ten ir zmones dar gyvena?
                                      Ko gero ten tik bomžai gyvena...
                                      Kartais ką nors įdomaus bandau parašyt ir savo blog'e (Kelionė į Indiją, Nürburgring, Kosmoso stovykla Rusijoje, gyvenimas Australijoje)

                                      Comment


                                        #39
                                        gatve is oro

                                        Comment


                                          #40
                                          Sustabdytų vaizdų galerija

                                          http://my.opera.com/SerbianFighter/a...en=60&id=27686

                                          Comment

                                          Working...
                                          X